Ako zlepšiť erekciu

Ako zlepšiť erekciu

Problémy s nedostatočne kvalitnou erekciou poznajú najčastejšie muži v strednom veku. Ide o skupinu mužov nad 40 rokov, kde poruchy stoporenia trápia skoro každého druhého chlapa. Bohužiaľ, problémy s erekciou sa vyskytujú aj u mladších ľudí, aj keď v tomto prípade za tým môžu byť dedičné a genetické faktory.

Pri problémových situáciách s erekciou ale musíte rozlišovať aj individuálne podmienky. Najlepšie je položiť si niektoré otázky, napríklad o tom, ako často sa problémy opakujú a či sa ich priebeh zhoršuje.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Občas môže mať totiž každý muž problém s tým, aby dosiahol optimálnu erekciu. Neprajú tomu napríklad podmienky okolia, aktuálna fyzická či psychická indispozícia a podobne. Samozrejme, nič netreba podceniť.

Najčastejšie problémy s erekciou

Najčastejšie problémy s erekciou Ak hovoríme o tom, ako zlepšiť erekciu, musíme v prvom rade vedieť, čo na nej treba zlepšovať. Znížená kvalita erekcie sa môže týkať jej nástupu, dĺžky, priebehu erekcie a tiež kvality samotného stoporenia počas sexuálneho styku.

 • Erekcia ako taká je závislá od správnej funkčnosti nervového systému, cievneho systému a tiež samotných toporivých telies
 • Na kvalitu a priebeh erekcie má vplyv aj aktuálne mentálne rozpoloženie, kondícia, únava a stres
 • Veľkú úlohu zohráva aj celkový zdravotný stav, oveľa väčšiu, ako si bežný laik myslí

Medzi najčastejšie problémy spojené s erekciou patria tieto 4 typy porúch:

dlhší nástup erekcie – znamená to, že erekcia nepríde hneď po začiatku sexuálnej stimulácie, ale jej vznik je viditeľne oneskorený aj o niekoľko minút
problém s dosiahnutím 100 % stoporenia – ak aj erekcia vznikne, muž má veľký problém s „tvrdosťou“ stoporenia a ak ho aj dosiahne, väčšinou nie je 100 %
problém s dĺžkou erekcie – ide o problém s udržaním erekcie v dostatočnej kvalite dlhšiu dobu, typicky aspoň počas sexuálneho kontaktu
opakované ochabovanie stoporenia počas pohlavného styku – aj napriek neustálej sexuálnej stimulácii sa stav erekcie mení, niekedy ochabne a potom sa znova obnoví

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

EREKTILNÁ DYSFUNKCIA VS. MIERNE PROBLÉMY

Cesta od miernych problémov s kvalitou či nástupom erekcie k erektilnej dysfunkcii je oveľa kratšia, ako si myslíte. Kým vyššie popísané čiastkové poruchy je možné riešiť aj bez lekára, aspoň v úvodnom štádiu, erektilná dysfunkcia si vyžaduje už len odborný lekársky prístup.

Príčiny problémov s erekciou

Príčiny problémov s erekciou Na erekciu vplýva pomerne veľké množstvo faktorov. Môže ísť o ochorenia iných orgánov či sústav v ľudskom tele, užívanie niektorých liekov, problémy s cievami, neurologické poruchy, ale napríklad aj o životosprávu a mentálny stav.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Toto sú faktory a príčiny, ktoré najčastejšie spôsobujú problémy s erekciou:

Problémy s cievami a fungovaním nervového systému: Najčastejšie sa za nízkou kvalitou erekcie skrýva problém s dostatočným vyživovaním penisu krvou, prípadne nedostatočné fungovanie nervovej sústavy zodpovednej za vznik erekcie a jej udržiavanie počas styku.

Nedostatok testosterónu: Mužský hormón testosterón patrí medzi rozhodujúce faktory, ktoré ovplyvňujú nielen sexuálny apetít, ale aj priebeh erekcie. Tento hormón má silu spraviť z muža doslova sexuálneho predátora, ale ak je ho v tele nedostatok, nastáva opačný efekt.

Vplyv iných ochorení a užívania liekov: Cukrovka, problémy s krvným tlakom, cholesterol, poruchy kardiovaskulárneho systému a viaceré iné ochorenia majú negatívny vplyv na erekciu a jej kvalitu. To isté platí aj o niektorých liekoch na predpis, najmä o antidepresívach.

Zlá životospráva a životný štýl: Ak fajčíte, priveľa pijete alkohol, máte problémy s nezdravou stravou a únava z nedostatku odpočinku nie je pre vás nič nezvyčajné, potom ste na najlepšej ceste doslova „zabiť“ svoju erekciu a s ňou aj potenciu a plodnosť.

Mentálne a psychologické problémy: Stres, úzkosť, strach či dokonca depresie sú veľkým nepriateľom erekcie a celkovo sexuálneho života. No aj menšie problémy, napríklad mentálna únava z prepracovanosti, je negatívnym faktorom vplývajúcim na potenciu.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Možnosti a spôsoby, ako zlepšiť erekciu

Možnosti a spôsoby, ako zlepšiť erekciu Všetky vyššie spomínané príčiny sa dajú dnes našťastie pomerne úspešne riešiť. Chce to však odhodlanie zmeniť negatívne faktory a najmä vôľu vytrvať. Najznámejšie spôsoby, čiže lieky na erektilnú dysfynkciu, sú pritom z celej palety riešení až medzi tými poslednými.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Toto sú teda všetky typy riešení, ktoré môžete skúsiť na zlepšenie erekcie:

Liečba vyvolávajúceho alebo súvisiaceho ochorenia

Alfa a omega vyriešenia problémov s erekciou a jej zlepšenia je vyliečenie ochorenia, ktoré má na erekciu negatívny vplyv. Ak sa toto ochorenie nedá úplne vyriešiť, treba maximálne utlmiť jeho negatívne príznaky a prejavy vplývajúce na zhoršenie kvality erekcie.

Režimové opatrenia

Druhým spôsobom, ako zlepiť erekciu, sú jednoduché zmeny v životospráve a životnom štýle. Obmedzenie alkoholu a fajčenia, vysadenie liekov s negatívnym účinkom na erekciu, zmena režimu s cieľom obmedziť stres a zvýšiť oddych, to všetko pomáha zlepšeniu erekcie.

Voľne dostupné tabletky

Podporiť hladinu testosterónu, zlepšiť prekrvenie pohlavného údu či pozitívne ovplyvniť libido aj ejakuláciu, to všetko dokážu voľne dostupné tabletky s prírodným zložením. Obsahujú extrakty a výťažky rastlín z kategórie prírodných afrodiziak s overenými účinkami.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Liečivá na predpis

Pre vážnejšie prípady erektilnej dysfunkcie, kedy dochádza k nedostatočnej erekcii z dôvodu cievneho problému, sú určené lieky alebo injekcie. Tie obsahujú synteticky vyrábané liečivá, ktoré spôsobujú roztiahnutie ciev vyživujúcich penis, následkom čoho je zlepšenie erekcie.

Operačné riešenie

Ak u muža nezaberú lieky, prípadne ak hľadá trvalé riešenie, prichádza na rad chirurgický spôsob riešenia erekcie. Ide buď o penilné protézy, ktoré fungujú ako implantáty, prípadne o chirurgickú úpravu existujúcich ciev s cieľom zvýšiť cirkuláciu krvi v penise.

DIAGNOSTIKA URČÍ PRÍČINU AJ TERAPIU

Odborná diagnostika a vyšetrenie u lekára sa pri problémoch s erekciou odporúčajú nielen pre nájdete príčiny nedostatočnej a nekvalitnej erekcie, ale aj kvôli zvoleniu ideálneho spôsobu terapie. Každý muž totiž potrebuje iný spôsob liečby pre dosiahnutie optimálneho výsledku.

Moje vlastné skúsenosti pri zlepšení erekcie

Moje vlastné skúsenosti pri zlepšení erekcie Aby som nehovoril len nekonkrétne a všeobecné rady, pripájam zopár vlastných skúseností z toho, ako sa mne samému podarilo zlepšiť svoju erekciu a potenciu. Významným faktorom boli aj podporné prostriedky, no zďaleka nie jediným.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Podľa mojich skúseností vám odporúčam nasledovný postup:

Pozorujte problémy a snažte sa určiť ich pôvod: Sebapozorovanie je veľmi dôležité. Ako som spomínal už na úvod, musíte aj sami sebe klásť otázku, kedy sa daný problém objavuje, či nemá súvis s nejakým viditeľným podnetom, či sa zhoršuje a ak áno, kedy a podobne.

Skoncujte so všetkými neresťami a zlozvykmi: Mne najviac pomohlo, ak som začal viac pozerať na svoju životosprávu. Koniec fajčenia cigariet, výrazné obmedzenie alkoholu, zdravšie stravovanie sa, obmedzenie mastných a ťažkých jedál, to všetko mi pomohlo tiež.

Zlepšite svoj zdravotný stav komplexne: Problémy s erekciou odrážajú veľakrát aj iné problémy v organizme. U mňa to bol aj dôsledok nadváhy a problémov s cholesterolom. Zameral som sa teda na riešenie týchto dvoch faktorov a prinieslo to účinok aj na potenciu.

Udržujte sa v kondícii: V zdravom tele prebýva zdravý duch a ja dodávam, že aj zdravá erekcia. Mne osobne sa najviac osvedčilo viac pravidelného a prirodzeného pohybu, čiže chôdza. Neskôr som k tomu pridal aj beh a v lete plávanie, tie mi pomohli aj s nadváhou.

Ak je to potrebné, pomôžte si dopingom: Všetky zmeny životosprávy a životného štýlu sa postupne prejavia, ale prečo tomu trocha nepomôcť? Ja nedám dopustiť na tabletky plné prírodných afrodiziak, ktorých zloženie je namixované na maximálne zlepšenie erekcie.

Ako fungujú tabletky na erekciu a prečo ich odporúčam

Ako fungujú tabletky na erekciu a prečo ich odporúčam Tabletky na podporu erekcie, najmä na lepšie prekrvenie penisu, zvýšenie libida a zlepšenie tvrdosti stoporenia, patria medzi najdostupnejšie prirodzené prostriedky, ako zlepšiť erekciu. Hovorím však o tabletkách s prírodným zložením, bez konzervantov a syntetických látok.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Tie fungujú na základe prirodzených mechanizmov a princípov:

 • Vďaka zloženiu obsahujúceho prírodné látky dochádza k dlhodobému ovplyvneniu testosterónu, priechodnosti ciev a tiež k podpore spermatogenézy, čo vplýva na potenciu

Čo všetko sa v týchto tabletkách nachádza? Najmä ide o výťažky a extrakty známych bylín typu Tribulus Terrestris, Maca, Ženšen, Muira Puama a podobne. Okrem toho sú súčasťou zloženia aj aminokyseliny, napríklad L-Arginín, L-Citrulín, L-Lyzín a podobne. Výsledkom je potom prípravok s komplexným zložením.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Tabletky tohto typu majú aj niekoľko nezanedbateľných výhod:

s vyššie spomenutým komplexným zložením sa spájajú aj komplexné účinky a to nielen na erekciu, ale aj na libido a tiež na plodnosť
tabletky sú vďaka svojmu zloženiu ideálne na dlhodobú podporu erekcie, užívať ich môžete aj niekoľko mesiacov
na ich získanie nepotrebujete žiaden lekársky recept, nemusíte lekára ani navštíviť a kúpiť si ich viete priamo z eshopov konkrétnych výrobcov

Pochopiteľne, úlohou týchto tabliet nie je okamžite vyliečiť najvážnejšie formy erektilnej dysfunkcie. Ide skôr o podporné prostriedky, ktoré maximálne prirodzeným spôsobom zlepšujú erekciu ako takú. Mne osobne sa veľmi osvedčili a to hlavne z dlhodobého hľadiska.

ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Na rozdiel od prípravkov a tabliet so syntetickým zložením je pre tieto tabletky typické bezproblémové užívanie z hľadiska nežiaducich účinkov. Nemusíte sa totiž žiadnych báť, nakoľko práve vďaka prírodnému zloženiu sa pri ich užívaní žiadne ani nevyskytnú.

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi Výber rôznych druhov a typov tabliet na podporu erekcie je pomerne široký a viem si predstaviť, že neskúsený laik môže mať problém s rozoznaním kvalitných a menej kvalitných značiek. Áno, na trhu sa aktuálne vyskytujú aj značky, ktorých účinnosť je len veľmi málo viditeľná, bohužiaľ.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Na základe vlastných skúseností by som si dovolil poradiť vám v tejto oblasti. Sám som vyskúšal desiatky rôznych prípravkov a viem teda, ktoré účinkujú viac a ktoré naopak menej. Toto sú značky, s ktorými mám ja sám pozitívne skúsenosti:

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.33

18 Hodnotení