Ako zvýšiť výdrž v posteli

Jedným z častých problémov mužov je nízka a slabá výdrž v posteli. Za týmto fenoménom je najmä problémová životospráva a nezdravý životný štýl, ktorých následky vidíme vo forme rôznych civilizačných ochorení. Jedným z výsledkov sú aj problémy s kvalitou erekcie, ktorá najviac ovplyvňuje výdrž pri sexuálnych radovánkach.

Nízka výdrž v posteli nie je bohužiaľ fenoménom len starších mužov, týka sa už aj tých v strednom veku. Čoraz viac sa objavuje dokonca aj u mladších ročníkov, kde môže byť problém aj vo vážnych ochoreniach erekcie či ejakulácie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

V tejto oblasti mám ja sám naozaj veľmi bohaté skúsenosti. Verím teda, že vám pomôžem s tým, ako si zlepšiť výdrž v posteli a zvýšiť tak kvalitu svojho sexuálneho života. Uvidíte, že to bude na prospech nielen vám, ale aj vašej partnerke.

Najčastejšie problémy s nedostatočnou výdržou v posteli

Najčastejšie problémy s nedostatočnou výdržou v posteli Pojem nízka alebo nedostatočná výdrž v posteli je označením pre skupinu niektorých konkrétnych porúch alebo problémov týkajúcich sa najmä erekcie, ejakulácie a celkovej fyzickej kondície. Všetky tieto faktory sa potom podieľajú na výslednej výdrži.

 • V prvom rade je nevyhnutným predpokladom výdrže schopnosť dosiahnuť a udržať kvalitné a pevné stoporenie penisu
 • Druhou dôležitou vecou je vedieť predĺžiť ejakuláciu alebo ju oddialiť tak, aby ste si mohli sexuálny styk vychutnať
 • Treťou dôležitou vecou je fyzická kondícia, ktorá umožní mužovi dlhší sexuálny styk

Tieto tri faktory sú dôležité z hľadiska funkčnosti a môžu sa u nich objaviť tieto problémy:

problém s dobou stoporenia – príliš krátka erekcia, navyše pravidelne ochabujúca, je jedným z najčastejších problémov nízkej výdrže muža v posteli
problém s kvalitou stoporenia – okrem doby stoporenia sa môže medzi problémy zaradiť aj nekvalitná erekcia, čiže nedostatočná tvrdosť stoporenia ako takého
problém s príliš rýchlou ejakuláciou – častým problémom je tiež predčasná alebo príliš rýchla ejakulácia, čiže vyvrcholenie u muža
nedostatok fyzickej vitality – čoraz viac mužov máva problémy aj s fyzickou kondíciou, ktorej absencia sa podpisuje aj na znížení kvality sexuálneho života

INTENZITA PROBLÉMOV

Pri vyššie spomínaných problémoch rozhoduje o spôsobe riešenia nielen príčina, ale aj intenzita prejavov. Pokiaľ trpíte napríklad úplnou erektilnou dysfunkciou, musíte absolvovať len odbornú liečbu u lekára. V prípade len menších problémov sa tomu možno aj vyhnete.

Príčiny problémov so slabou výdržou v posteli

Príčiny problémov so slabou výdržou v posteli Problémy, ktoré som opisoval vyššie, môžu mať viacero príčin. Vo väčšine prípadov ide o príčiny získané počas života, ktoré sú riešiteľné a niektoré dokonca aj domácimi opatreniami. Horšie však je, ak sa jedná o nejaké patologické faktory.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Toto sú tie najčastejšie, ktoré môžu spôsobiť problémy práve s výdržou v posteli:

Fyziologické vady: Za predčasnou ejakuláciou môžu byť napríklad aj fyziologické deformácie penisu či príliš krátka uzdička. To isté platí aj v prípade slabšej erekcie, čo sa prejavuje problémami so stoporením. Potvrdenie tejto diagnózy si ale vyžaduje lekára.

Psychogénne faktory: Zabúdať by sme určite nemali nielen na fyzické problémy, ale aj na tie mentálne. Nehovorím len o nejakých vážnych chorobách, napríklad aj bežný stres či prepracovanosť sú možné príčiny problémov s erekciou či ejakuláciou.

Vplyv iných ochorení: Ak máte problémy s krvným tlakom, vysoký cholesterol alebo trpíte obezitou, nesmiete sa čudovať, že vaša výkonnosť a výdrž v posteli sú na bode mrazu. Problémy vedia narobiť aj rôzne zápaly alebo infekcie, ktoré sú dočasného charakteru.

Fajčenie a alkohol: Zníženie fyzickej vitality a výkonnosti v oblasti stoporenia môžu mať aj fajčenie a alkohol. Oba tieto zlozvyky pôsobia napríklad proti správnemu fungovaniu prekrvenia pohlavnej sústavy, no napríklad aj na nervový systém a pohybový aparát.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Životospráva a životný štýl: Nielen vyššie spomínané veci, ale tiež nedostatok spánku, príliš ťažké a tučné jedlo, nepravidelné stravovanie sa či nedostatok ovocia a zeleniny môžu byť za problémami so slabou výdržou. Nerobím si žarty, naozaj to tak je, mám takú skúsenosť.

Možnosti a spôsoby, ako zvýšiť výdrž v posteli

Možnosti a spôsoby, ako zvýšiť výdrž v posteli Ak chcete vedieť, ako zlepšiť vašu výdrž počas sexuálneho styku, musíte poznať príčiny. Pokiaľ ste niektoré vyššie spomínané identifikovali a vyžadujú si aj lekársku diagnostiku, určite to nezanedbajte. O to ľahšie sa vám bude hľadať správne riešenie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Možností, ako zlepšiť svoju výdrž v posteli, je hneď niekoľko:

Vyriešenie súvisiacich ochorení a problémov

Ak trpíte obezitou alebo máte kardiovaskulárne problémy, musíte riešiť najprv tie. Mnoho ochorení a porúch môže súvisieť aj s nekvalitným výkonom v posteli, treba sa teda v prvom rade zamerať na tie. Pozor, aj zdanlivo bezvýznamný problém môže mať vážne následky!

Zmeny v životospráve a životnom štýle

Mnoho bežných problémov s erekciou a sexuálnym životom ako takým závisí práve od životosprávy či životného štýlu. Mne sa zmeny v týchto oblastiach osvedčili, najmä čo sa týka zdravšej stravy, obmedzenia škodlivých zlozvykov, odbúrania stresu a dostatku pohybu.

Cvičenia a rôzne podobné techniky

Na zlepšenie erekcie aj ejakulácie existuje niekoľko cvičení či masáží. Hovorím napríklad o známej metóde Jelqing alebo o metóda Masters-Johnson, ktoré slúžia na predĺženie penisu a na oddialenie ejakulácie. Na zlepšenie erekcie môže pomôcť aj Kegelove cvičenie.

Podporné prípravky

Okrem pôsobenia zvonka môžete vyskúšať aj pôsobenie zvnútra, pričom mám na mysli voľne dostupné tabletky s vplyvom na erekciu alebo ejakuláciu. Tieto prípravky si môžete kúpiť bez predpisu a pri menej závažných poruchách môžu pomôcť s obnovením správnej funkcie.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Odborná lekárska liečba

Ak nepomôže už nič iné a napríklad problém s erekciou alebo ejakuláciou je príliš vážny, musí prísť na rad jedine odborná lekárska liečba. V prípadoch vážnej erektilnej dysfunkcie alebo bežne neriešiteľnej predčasnej ejakulácie sa podávajú najčastejšie lieky na predpis.

NEPODCEŇUJTE SILU PRÍRODY

Jedna z možností, ktorá býva všeobecne podceňovaná, je využitie rôznych druhov byliniek a rastlín. Áno, chápem, nikto nemá dôveru v rôzne čaje a podobné veci, ktoré pozná len z minulosti. Našťastie, sú tu už aj novšie formy a ja mám s nimi veľmi dobré skúsenosti!

Moje vlastné skúsenosti pri zlepšení výdrže v posteli

Moje vlastné skúsenosti pri zlepšení výdrže v posteli Problémami v posteli ohľadom nízkej a slabej výdrže som si bohužiaľ prešiel aj ja. Trvalo mi dosť dlho, kým som zistil, čo všetko u mňa funguje a čo naopak nie. Ukázalo sa, že najlepšie je skombinovať viacero riešení, vtedy je efekt viditeľnejší.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Ja sám som zvolil nasledujúci postup:

Vylúčil som patologické príčiny: Na úvod som musel zistiť, čo všetko je za mojimi problémami s erekciou a príliš rýchlou ejakuláciou. Zistil som, že našťastie sa nejedná o žiadne vážne poruchy alebo poruchy, takže som vedel, že si viem pomôcť aj sám.

Zlepšil som životosprávu: Všetko so všetkým súvisí, najmä v prípade fungovania pohlavnej sústavy. Mne pomohlo vylúčenie nezdravých jedál, začal som konzumovať viac ovocia, zeleniny a orieškov, čo malo výborný vplyv nielen na erekciu a ejakuláciu, ale aj plodnosť.

Zlepšil som životný štýl: Druhou oblasťou, kde som spravil radikálne zmeny, bol životný štýl. Začal som viac behávať, čím som schudol a nabral kondíciu. Zakázal som si alkohol, tabu boli aj cigarety. No čo bolo najdôležitejšie, začal som dbať na dostatok spánku.

Zlepšil som mentálne zdravie: Nielen telo, ale aj duch potrebuje reštart. Rozhodol som sa teda zbaviť stresovej práci, začal som sa pozerať na svet pozitívnejšie a pomohlo to. Nie, nie je to žiaden výmysel a fráza, ale uvoľniť myseľ od problémov pomáha aj v sexuálnom živote.

Začal som užívať podporné prostriedky: Dôležitým faktorom, vďaka ktorému som videl najväčší progres rýchlejšie, boli tabletky na podporu lepšej erekcie a potencie. Nemám však na mysli žiadne umelé lieky a liečivá, ale prípravky so 100 % prírodným zložením.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Ako fungujú tabletky na erekciu a prečo ich odporúčam

Ako fungujú tabletky na erekciu a prečo ich odporúčam Jednou z modernejších foriem, ako využiť silu prírody, sú aj prípravky vo forme tabliet. V tomto prípade hovorím o voľne dostupných tabletkách určených na zlepšenie kvality erekcie a podporu stoporenia, ktoré majú rastlinné účinné látky.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Tabletky majú navyše komplexné účinky na potenciu ako celok:

 • Obsahové látky, ktoré zabezpečujú ich účinnosť, totiž pôsobia na lepšie prekrvenie pohlavného údu, ale napríklad aj na predĺženie erekcie a tiež na oddialenie orgazmu

V prípravkoch nájdete rastlinné extrakty a výťažky bylín, ktoré majú dlhodobo známe pozitívne účinky na sexuálnu oblasť. Sú tu napríklad aminokyseliny L-Arginín či L-Citrulín, prípadne extrakty z rastlín ako Maca, Saw Palmetto či Pestrec mariánsky. Zloženie je obvykle namixované s čo najširším možným záberom.

Navyše, tieto prípravky sa mi páčia aj kvôli týmto trom dôvodom:

užívanie je veľmi jednoduché, nakoľko stačí obvykle raz za deň tabletku alebo viac tabliet prehltnúť, zapiť vodou a to je všetko
vďaka prírodnému zloženiu je pôsobenie prirodzené a to znamená minimum vedľajších či nežiaducich účinkov, čo uľahčuje samotné užívanie
tabletky si kúpite bez predpisu či receptu, stačí si ich objednať napríklad aj cez internet priamo od oficiálneho dodávateľa danej značky pre náš trh

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Tieto tabletky však nefungujú ako lusknutie prstov, musíte počítať s tým, že ich treba užívať dlhodobejšie. Na druhú stranu, pokiaľ zvolíte kvalitné značky, nemusíte sa báť, že by sa účinky nedostavili. U každého muža však môžu byť s rôznou intenzitou.

SYNERGICKÝ EFEKT

Najlepšie sa mi osvedčila kombinácia vyššie spomínaných režimových zmien a užívania takýchto tabliet dlhodobo. Skúsil som viacero značiek po sebe, niektoré mali lepšie účinky, iné o niečo slabšie, ale ich spoločné pôsobenie hodnotím veľmi pozitívne.

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi Kým som našiel optimálny spôsob, ako zvýšiť vydrž v posteli v mojom prípade, musel som zažiť veľa omylov a chýb. Tak to už niekedy býva, najmä vtedy, ak musíte všetko testovať na sebe. Navyše, v dnešnej záplave rôznych značiek prípravkov a tabliet, môže byť pre laika takmer nemožné sa v ponuke zorientovať.

Pokiaľ by ste teda chceli v niečom poradiť, veľmi rád vám vyjdem v ústrety. Ja sám mám naozaj dlhodobé skúsenosti s rôznymi podpornými prípravkami a viem, ktoré sú lepšie a ktoré horšie. U mňa osobne najlepšie pôsobili nasledujúce značky:

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.89

19 Hodnotení