Aphrodisia G krém pre ženy: Aké sú skúsenosti žien a čo hovoria na jeho účinky?

Aphrodisia G krem pre zeny zlozenie, cena, skusenosti

Ak ste sa už niekedy stretli so značkou Aphrodisia a jej prípravkami, určite viete, že sa jedná o účinné produkty a seriózneho producenta. Okrem klasických výživových doplnkov vo forme tabliet má vo svojom portfóliu aj zaujímavý krém nazvaný Aphrodisia G. Ide o krémy pre ženy, ktoré chcú ešte efektívnejšie zlepšiť svoje sexuálne zdravie.

Primárnym účinkom a zmyslom tohto krému je zvýšenie citlivosti intímnych partií a teda aj zlepšenie sexuálneho zážitku. Krém je možné kúpiť samostatne, ale napríklad aj v spojení s tabletkami Aphrodisia V pre ženy, ktoré majú tiež podobný účinok.

Jednoduchá aplikácia krému sa vyrovná prakticky užívaniu tabliet, čo je ďalšie veľké plus. Ak sa k tomu priráta zaujímavá cena, môže byť Aphrodisia G krém veľmi dobrým pomocníkom pre všetky ženy, ktoré chcú prežiť kvalitnejší sexuálny život.

Výrobca a pôvod

Aphrodisia G krém pre ženy: Výrobca a pôvodAphrodisia G krém vyrába spoločnosť Imperial Vitamins, ktorá ponúka prírodné produkty určené tak pre mužov, ako aj pre ženy. V produktovom portfóliu sú tak klasické tabletky, ako aj prípravky a produkty vo forme krémov určených na vonkajšie použitie, pričom ich spoločným cieľom je podpora sexuálneho zdravia.

Tieto prípravky majú rastlinné zloženie a účinné látky sú prírodného charakteru. Aj Aphrodisia G krém pre ženy je tohto typu a je vyrábaný v súlade s pravidlami GMP, čo znamená, že ide o ekologickú a kvalitnú výrobu. Krém je rovnako tak schválený všetkými úradmi pre jeho predaj u nás.

Zloženie a účinné látky

Aphrodisia G krém pre ženy: Zloženie a účinné látkyAphrodisia G krém pre ženy má účinné látky 100 % prírodného charakteru, ktoré by mali ženám pomôcť zlepšiť prekrvenie ich pohlavnej sústavy a ponúknuť im na to nadväzujúce pozitívne účinky. Sú tu aj niektoré doplnkové látky, ktoré majú podpornú funkciu a nemajú vplyv na hlavnú účinnosť krému.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Toto sú najdôležitejšie látky nachádzajúce sa v zložení:

Gingko biloba: Tento známy strom je výborným prírodným prostriedkom na zlepšenie stavu kardiovaskulárnej sústavy a aj z tohto dôvodu sa používa práve v prípravkoch podporujúcich takýto účinok. Jeho cieľom je v prípade Aphrodisia G krému zlepšiť prekrvenie pohlavnej sústavy a pohlavných orgánov u ženy, aby mohlo prísť k intenzívnejšiemu vnímaniu sexuálnej stimulácie a k dosiahnutiu lepšieho orgazmu.

Ženšen: Táto rastlina sa nazýva aj Všehoj a už od tohto slova je jasné, že ide o veľmi dôležitú a účinnú súčasť tradičnej prírodnej medicíny. V kréme Aphrodisia G je Ženšen najmä pre zníženie stresových faktorov a pre stimuláciu centrálneho nervového systému. Okrem toho sa koreň Ženšenu využíva aj pre podporu srdcovej činnosti, zníženie obsahu tuku a cukru v krvi a pre zlepšenie funkcie pohlavných orgánov.

Nechtík lekársky: Treťou zložkou Aphrodisie G krému je olej z kvetov Nechtíka lekárskeho, čo je známa liečivá bylina najmä v Európe. Pre ženy má táto rastlina hneď niekoľko pozitívnych účinkov a to vrátane zlepšenia bolestivej a silnej menštruácie. Okrem toho pomáha na lepšiu činnosť pohlavných orgánov, pomáha pri neplodnosti a má pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu.

Jojoba čínska: Olej zo semien tejto rastliny je štvrtou účinnou látkou v kréme Aphrodisia G. Ide o pomerne často sa vyskytujúcu prírodnú zložku najmä v kozmetike, no napríklad sa používa aj pri redukčnej diéte, nakoľko je nestráviteľný. Pomáha aj na vlasy a na zlepšenie zdravia pokožky, ktorú udržuje prirodzene hydratovanú. Má tiež protizápalové účinky a pomáha tak na intímne ženské partie.

Aloe vera: Názov tejto účinnej látky vám zrejme netreba príliš predstavovať. Aloe pravá, ako sa tiež rastlina nazýva, je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich látok v rôznych prípravkoch určených na podporu pleti aj imunity. Rastlina je bohatá na rôzne minerály a vitamíny, pričom v Aphrodisia G kréme plní funkciu ochrany pokožky a zároveň aj funkciu jej lepšieho prekrvenia a podpory zdravej kondície.

Maslovník africký: Poslednou zložkou, ktorú si dnes predstavíme, je tzv. Bambucké maslo, ktoré pochádza zo stromu nazvaného Maslovník africký. Z tohto stromu sa používajú plody, ktorých extrakt je aj súčasťou Aphrodisia G krému a zmyslom jeho prítomnosti je najmä hydratácia pokožky, jej výživa a zjemnenie. Okrem toho toto maslo má aj antibakteriálne a protizápalové účinky.

Tu je celkové zloženie krému Aphrodisia G vrátane účinných aj pomocných zložiek a látok:

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Glycerin, Prunus Dulcis Oil, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glycine Soja Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Calendula Officinalis Flower Oil, Aloe Barbadensis, Butyrospermum Parkii, Citric Acid, Ginkgo Biloba, Menthol, Panax Ginseng,Tocopherol.

NETRADIČNÉ, ALE ÚČINNÉ ZLOŽENIE

Na prvý pohľad sú viaceré obsahové a účinné látky v kréme trocha netradičné a to nielen pre laika, ale aj pre mňa, ktorý mám skúsenosti s rôznymi podpornými prípravkami pre mužov a ženy. Musím však povedať, že zloženie je síce trocha originálne, ale zároveň aj účinné z pohľadu dosiahnutých vplyvov v praxi.

Dávkovanie a používanie

Aphrodisia G krém pre ženy: Dávkovanie a užívanieSamotný Aphrodisia G krém funguje v prípade užívania na princípe veľmi podobnom, ako je princíp lubrikačných gélov. To znamená, že jeho použitie nemusí byť pravidelné, ale môžete ho používať len pred plánovaným pohlavným stykom. Také sú odporúčania priamo od výrobcu priamo na letáku v balení.

 • Krém si dajte na prsty vo veľkosti väčšieho hrášku a aplikujte na intímne partie
 • Aplikovanie by malo byť formou jemného vmasírovania, ak chcete, môžete vrstvu naniesť viackrát

Čo sa týka praktického používania, niektoré ženy sa na internetových fórach pochválili tým, že Aphrodisia G krém užívajú nielen pred pohlavným stykom, ale občas aj bez neho, čisto len v rámci masáže svojej intímnej oblasti. Takéto užitie nie je priamo zakázané, takže ak chcete, môžete ho používať rovnako.

Účinky

Aphrodisia G krém pre ženy: ÚčinkyHlavným cieľom Aphrodisia G krému je zlepšenie kvality sexuálneho styku, čo v praxi znamená hneď niekoľko účinkov. Vďaka pomerne širokému zloženiu najmä prírodného charakteru a najmä vo forme extraktov z liečivých rastlín, je možné očakávať aj celkom široké účinky v praxi.

Tu sú tie, ktoré deklaruje výrobca, prípadne vyplývajú zo zloženia prípravku:

Zlepšenie prekrvenia intímnych partií

Prvým a zrejme tým absolútne najdôležitejším účinkom Aphrodisia G krému je zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy a intímnych partií. V tomto prípade možno hovoriť o naozaj kvalitnom výsledku aj v praxi a to najmä pri pravidelnejšom a častejšom užívaní krému. Väčšina žien používajúcich produkt, vrátane mojej partnerky, tento účinok potvrdzuje.

Zvýšenie libida

Druhým dôležitým účinkom je zvýšenie sexuálneho apetítu, čo má byť následkom zvýšenia libida. V tejto oblasti je účinnosť tak trocha rozporuplná, lebo na samotné libido ako také má krém už len z princípu veľmi nízky vplyv. Väčšina žien sa zhoduje, že v tomto nie sú viditeľné takmer žiadne účinky, prípadne sú veľmi slabé.

Zvýšenie citlivosti na sexuálne dráždenie

Následkom lepšieho prekrvenia intímnych partií a celkovo pohlavnej sústavy je aj zvýšenie citlivosti pri sexuálnej stimulácii. Toto sa viac menej potvrdzuje a ženy, ktoré pocítili zlepšenie prekrvenia pohlavných orgánov, pocítili aj intenzívnejšie sexuálne dráždenie. Účinok bol viac menej viditeľný aj pri používaní mojou partnerkou.

Väčšia intenzita prežívania orgazmu

Posledným deklarovaným účinkom je lepšia a väčšia intenzita prežívania orgazmu, čiže vyvrcholenia. Tento účinok súvisí prakticky so všetkými predošlými, ale mnoho žien jeho výsledok v praxi nehodnotí príliš pozitívne. V tejto oblasti má preto Aphrodisia G krém pre ženy zrejme ešte stále určité rezervy.

Podpora zdravia pokožky intímnych partií

Tento účinok síce výrobca neudáva, ale podľa vyjadrení niektorých žien je sekundárnym vplyvom aplikácie krému Aphrodisia G. Naznačuje to už samotné zloženie najmä s obsahom látok z liečivých rastlín, ktoré vplývajú na pokožku, jej hydratáciu, pružnosť a zlepšenie stavu. Sú však aj prípady, kedy ženy podobné účinky nezaznamenali.

AKO NA EFEKTÍVNU ÚČINNOSŤ?

Viacero týchto účinkov sa prekrýva s účinkami a vplyvmi tabliet Aphrodisia V. Podľa vyjadrení výrobcu a aj podľa skúseností mnohých žien možno potvrdiť, že súbežné užívanie spomínaných tabliet a tohto krému prináša zvýšenie efektivity účinkov oboch prípravkov a možno aj to je dôvod, prečo sa oba produkty predávajú aj spolu v sete.

Nežiaduce účinky

Aphrodisia G krém pre ženy: Nežiaduce účinkyNielen tabletky určené na vnútorné a perorálne užitie, ale aj krémy môžu mať negatívne účinky. Práve ženy by o tom vedeli určite hovoriť dosť, veď na trhu je toľko rôznych  krémov a gélov s vedľajším vplyvom na pokožku, že je až nemožné ich zrátať. Dokonca sa stáva aj to, že jeden krém má za úlohu tlmiť nežiaduce účinky iného.

V prípade Aphrodisia G krému sa ale nič podobného nemusíte obávať, aspoň ja som sa nikde o žiadnych negatívnych vplyvoch a efektoch nedočítal. Krém ako taký už v zložení kladie dôraz na udržiavanie pokožky v čo najlepšom a najzdravšom stave. Jediným problémom môže byť alergická reakcia na niektorú zložku, to ale nie je problém samotného krému.

Balenie a cena

Aphrodisia G krém pre ženy: Balenie a cenaAphrodisia G krém sa vyrába len v jednej veľkosti balenia a to v objeme 60 ml. Niekde som zachytil mylne uvádzaný objem 50 ml, na oficiálnej stránke produktu je však udávaná hodnota spomínaná vyššie. Nemusíte sa ale báť, že by sa krém príliš rýchlo minul, hoci to závisí aj od intenzity pohlavných stykov.

Kúpiť sa dá samostatne aj v rôznych setoch. Tu je ich porovnanie:

Typ balenia:Cena za balenie:Overená kúpa:
Aphrodisia „G“ krém pre ženy - 60 ml16.90 €Chcem kúpiť
Aphrodisia V pre ženy 10kps + Aphrodisia G krém24.90 €Chcem kúpiť
Aphrodisia „XL“ krém pre mužov + Aphrodisia „G“ krém pre ženy + Aphrodisia „V“ pre ženy 10kps39.90 €Chcem kúpiť
Aphrodisia „XL“ krém pre mužov + Aphrodisia „G“ krém pre ženy + Aphrodisia „V“ ultra rapid 10kps39.90 €Chcem kúpiť

Ako vidíte, najviac sa oplatí kúpiť krém súčasne s tabletkovými prípravkami, napríklad súčasne s Aphrodisia V prípravkom. Cenovo zaujímavé je aj spojenie s podobným krémom pre pánov zvaným Aphrodisia XL krém pre mužov. V každom prípade, aj cena samostatne je veľmi atraktívna.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Kde kúpiť

Aphrodisia G krém pre ženy: Kde kúpiťVšetky prípravky a produkty produktového radu Aphrodisia sa dajú zakúpiť v lekárni, či už hovoríme o klasickej kamennej prevádzke, alebo o internetovej lekárni. Nakoľko tieto produkty majú všetky potrebné schválenia vrátane registrácie na Úrade verejného zdravotníctva, ide o seriózne prípravky s pomerne širokým rozšírením.

Pri kúpe v lekárni však riskujete dve veci. Prvou je, že aktuálne nebude v danej lekárni prípravok na sklade, prípadne nebude na sklade taký set či balíček, ktorý by ste chceli. Druhou je vyššia cena, keďže lekárne si k nákupnej cene musia prirátať svoju maržu.

Hoci nejde o žiadne prehnane negatívne faktory, preč neušetriť a nespraviť si kúpu čo najviac pohodlnou? Odporúčam preto nákup priamo z eshopu oficiálneho predajcu u nás, čiže cez webovú stránku www.aphrodisia.sk. Tu nájdete nielen Aphrodisia G krém pre ženy, ale aj ďalšie prípravky tejto značky.

ZVÝHODNENÉ BALÍČKY

Spomenul som to už pri balení a spomeniem to teda ešte aj teraz: Aphrodisia G krém ja dá kúpiť vo zvýhodnených balíčkoch aj s ďalšími prípravkami z radu Aphrodisia. Môžete si vybrať tie pre mužov, tie pre ženy, prípadne mix rôznych možností.

Online objednávka, doprava a doručenie

Aphrodisia G krém pre ženy: Online objednávka, doprava a doručenieBojíte sa kúpy v oficiálnom eshope a aj tak zvažujete, že by ste pre produkt zašli do lekárne? Nerobte to! Aby som vám ukázal, že kúpa Aphrodisia G krému je jednoduchá a rýchla, rozhodol som sa v krátkosti predstaviť postup online objednávky:

 • Vyberiete si konkrétne balenie alebo set s obsahom Aphrodisia G krému
 • Vložíte ho do košíka a vyplníte osobné údaje s adresou dodania
 • Zvolíte typ doručenia k vám domov a spôsob platby za produkt
 • Objednávku skontrolujete a odošlete online cez internet

Bez ohľadu na to, ktorý set si zvolíte, máte doručenie zdarma. To platí v prípade doručenia na Slovensku, ak by ste si chceli objednať prípravok do zahraničia, zaplatíte poplatok 8,90 €. Pri objednávke na Slovensko si môžete nechať krém doniesť kuriérom UPS alebo cez Slovenskú poštu, podľa toho, čo je pre vás lepšie.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Čo sa týka platby, výrobca ponúka možnosť zaplatiť buď vopred alebo priamo na mieste pri prevzatí tovaru, čiže na dobierku. Pri platbe vopred je však možná platba len bankovým prevodom, chýba mi tu platba kartou, čo je teda tak trocha mínus. Pre urýchlenie teda odporúčam zvoliť v tomto prípade platbu na dobierku.

Diskrétne doručenieDORUČENIE ZDARMA

Ak sa rozhodnete pre nákup cez oficiálnu webstránku, získate dopravu zdarma bez ohľadu na balenie či set krému. Pri jeho cene to vôbec nie je samozrejmosť vo väčšine internetových lekární, takže toto je ďalšie veľké plus pre nákup z eshopu výrobcu.

Najčastejšie otázky

Aphrodisia G krém pre ženy: Najčastejšie otázkyAphrodisia G krém pre ženy je svojim zameraním veľmi zaujímavý produkt, ktorý vzbudzuje pomerne veľa otázok a záujmu. Pri hľadaní skúseností a referencií som narazil okrem hodnotiacich komentárov aj na viacero otázok. Nejedno internetové fórum či diskusia sú nimi doslova zaplavené a preto tu uvádzam tie najčastejšie spolu s mojimi odpoveďami:

Ako dlho treba Aphrodisia G krém užívať?

Výrobca nestanovuje, ako dlho by sa mal krém aplikovať, aby bola dosiahnutá jeho najlepšia účinnosť. Nevidím však dôvod, prečo ho používať len obmedzenú dobu, môžete ho jednoducho použiť vždy pred pohlavným stykom. Čo sa týka viditeľnosti prvých účinkov, väčšinou po 2 až 3 týždňoch pravidelného používania by sa mali objaviť prvé vplyvy.

Môžem kombinovať tento krém s inými značkami?

Neodporúčam to, hoci som sa v príbalovom letáku ani na oficiálnej stránke výrobcu nedočítal nič o tom, že by to bolo zakázané. Všeobecne ale platí, že aj pri prírodnom zložení sa určité látky nemôžu kombinovať, nakoľko majú protichodné účinky. Byť na vašom mieste, neriskoval by som to.

Ktoré ženy môžu a ktoré nemôžu krém užívať?

Aphrodisia G krém je určený prakticky všetkým ženám, ale existujú určité kontraindikácie a okolnosti, ktoré môžu zabrániť jeho užívaniu. Ide v prvom rade o precitlivenú, čiže alergickú reakciu. Okrem toho môžu byť problémom stavy tehotenstva alebo dojčenia a práve preto výrobca počas tohto obdobia neodporúča krém používať.

Je cena krému primeraná? Videla som v ponuke už aj lacnejšie alternatívy

Táto otázka je subjektívna, ale prihliadajúc na skúsenosti žien s účinnosťou krému si dovolím tvrdiť, že cena je určite v dobrom pomere vzhľadom ku kvalite a výkonu prípravku. Na trhu možno sú aj lacnejšie alternatívy, ale v prípade Aphrodisia G krému máte istotu seriózneho výrobcu a kvalitného zloženia.

Existuje garancia účinnosti krému u každej ženy?

Nie, neexistuje, ale treba povedať aj to, že takúto garanciu vám nemôže dať nikto. Krém má prírodné a rastlinné zloženie, čo znamená, že miera a intenzita jeho účinkov sa môže odlišovať v závislosti od toho, ako veľký problém s prekrvením pohlavných orgánov a intímnych partií máte.

Skúsenosti

Aphrodisia G krém pre ženy: SkúsenostiZnačka Aphrodisia nie je vôbec žiadna neznáma a vidno to aj podľa počtu referencií a skúseností týkajúcich sa konkrétne krému Aphrodisia G pre ženy. Väčšinou sú tieto hodnotenia pozitívne, najmä s ohľadom na účinok zlepšenia prekrvenia pohlavnej sústavy a zvýšenia vzrušenia počas sexuálneho styku.

Našiel som ale aj negatívne hodnotenia, prípadne hodnotenia neutrálne, ktoré uvádzajú len čiastočnú účinnosť. To je určite možné, krém nemusí u každej ženy fungovať rovnako intenzívne a pokiaľ je stav naozaj vážny, nemusí fungovať ani vôbec.

Z hľadiska pomeru ceny a výkonu, prípadne z hľadiska samotnej aplikácie, sú však ohlasy na Aphrodisia G krém pre ženy z veľmi veľkej väčšiny pozitívne. Účinnosť nie je síce ani zďaleka 100 %, ale v tejto oblasti je na tom ostatná konkurencia oveľa horšie a práve tento krém predstavuje svetlý príklad, ktorý by mal byť vzorom aj pre ostatné značky.

BEZ OHĽADU NA VEK

To, čo som si všimol ako veľké pozitívum, je pozitívna skúsenosť bez ohľadu na vek. Aphrodisia G krém pomáha tak mladým ženám, ako aj ženám v strednom veku. Takáto účinnosť sa vidí naozaj málokedy a je to veľké plus najmä pre ženy vo vyššom veku, na ktoré sa často zabúda.

Vlastná skúsenosť

Aphrodisia G krém pre ženy: Vlastná skúsenosťNakoľko je Aphrodisia G krém určený pre ženy, ja sám som ho pochopiteľne neskúšal a netestoval. Objednal som ho ale pre moju partnerku a tá ho v podstate s menšími prestávkami používa dodnes. Jej vlastná skúsenosť je teda rozhodne pozitívna, aj keď určite nie dokonalá.

Najlepšiu účinnosť mal krém na zvýšenie prekrvenia intímnych partií, na zvýšenie vzrušenia počas sexuálneho dráždenia a čiastočne aj na zlepšenie samotného orgazmu. Čo sa týka libida, tam bol účinok minimálny, ak teda vôbec aj nejaký bol.

Ako rozhodne pozitívnu vlastnosť však partnerka pri Aphrodisia G kréme hodnotila vplyv na pokožku, najmä na jej stav. V tomto ohľade ale treba pre objektivitu dodať, že iné ženy takýto pozitívny účinok príliš nespozorovali, prípadne bol natoľko zanedbateľný, že sa o ňom ani nezmieňujú.

Výsledok vlastného testovania

Aphrodisia G krém pre ženy: Výsledok vlastného testovaniaCelkové hodnotenie prípravku je určite pozitívne, i keď najmä v účinnosti tu určité medzery sú. Myslím si ale, že pri súčasnom užívaní Aphrodisia V tabliet a Aphrodisia G krému sa tieto dva produkty natoľko dopĺňajú, že ich synergická účinnosť je naozaj viditeľná a to v pozitívnom smere.

 • Aphrodisia G krém pre ženy teda dostáva známku 1- podľa školského hodnotenia

Z hľadiska kúpy a používania predstavuje krém určite pozitívny príklad. Rastlinné zloženie je tak trocha prekvapujúce a netradičné, ale účinky sú určite pozitívne a nezostávajú len na obale, ale prenášajú sa aj do praxe. Nie všetky sú síce 100 %, ale spomedzi konkurencie sú zatiaľ najlepšie.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Práve variabilita účinkov je dôvodom, prečo Aphrodisia G krém nedostal najlepšiu možnú známku. Treba však povedať, že všetky ostatné kritéria spĺňa veľmi dobre a preto si myslím, že si zaslúži čo najviac pozitívne hodnotenie.

Zhodnotenie

Aphrodisia G krém pre ženy: ZhodnoteniePoďme teda na záverečné zhodnotenie. Na základe všetkých možných skúseností a referencií z praxe môžem za seba aj za partnerku Aphrodisiu G krém jednoznačne odporučiť. Pri pravidelnom a dlhodobom používaní má potenciál zlepšiť kvalitu sexuálneho života u ženy a prirodzene aj u jej partnera.

Veľkým plusom je rastlinné zloženie bez výskytu vedľajších účinkov. Na rozdiel od tabliet, krémy a podobné prípravky na vonkajšie použitie sú v tomto ohľade ešte viac rizikovejšie a náchylnejšie na problémy. Aphrodisia G krém je svetlou výnimkou a to treba rozhodne oceniť.

Krém ako taký odporúčam najmä pre tieto výhody:

 • je voľne dostupný a dá sa kúpiť aj pohodlne cez internet
 • má komplexnejšie a širšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
 • má veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
 • vďaka rastlinnému zloženiu nemá vedľajšie účinky

Vďaka tomu, že sa jedná o značku Aphrodisia, môžete si spolu s krémom kúpiť aj tabletky Aphrodisia V pre ženy, ktoré znásobia jeho účinky. Tie majú tiež prírodné zloženie, sú dostupné bez predpisu a je možné ich užívať bezproblémovo aj dlhodobo.

Na záver pripomínam, že ak sa rozhodnete krém vyskúšať, určite si ho objednajte priamo od výrobcu z jeho oficiálneho eshopu. Ušetríte, doprava je zdarma a na sklade je vždy dostatok balení. Objednanie je pohodlné, rýchle a za pár klikov vybavíte všetko, čo potrebujete. Tak prečo si to komplikovať kúpou neoverených značiek z podozrivých eshopov, všakže?

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.35

31 Hodnotení