Aphrodisia XL krém pre mužov: Lepšia erekcia aj väčší penis, alebo len sľuby?

Aphrodisia XL krem pre muzov recenzia, skusenosti a cena

Ak sa povie krém na zväčšenie penisu, zrejme si poviete, že niečo podobné sme tu už mali a nemalo to žiaden efekt. Čo však v prípade, že je za takýmto produktom známa a overená značka, ktorej iné prípravky sa ukázali ako vcelku úspešné a efektívne? Dáte tomu aspoň jednu príležitosť?

Ja som dal a neľutujem, aj keď som u vopred vedel, že nesmiem čakať žiadne zázraky na počkanie. Aphrodisia XL krém pre mužov sa snaží vyhýbať prehnaným sľubom a pôsobiť dôveryhodne, čo je určite v tejto oblasti veľké plus.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Krém na vonkajšie použitie Aphrodisia XL má navyše čisto prírodné zloženie a jeho účinné látky sú rastlinného pôvodu. Ak sa k tomu pridá jednoduchá aplikácia a prakticky nulový výskyt nežiaducich účinkov, ide určite minimálne o pozoruhodný produkt.

Výrobca a pôvod

Aphrodisia XL krém pre mužov: Výrobca a pôvodSamotná značka Aphrodisia nie je vôbec na našom trhu novinkou a svoje produkty ponúka nielen pre mužov, ale napríklad aj pre ženy. Krém pre mužov Aphrodisia XL vyrába spoločnosť Imperial Vitamins, ktorá ponúka celý produktový rad rôznych prípravkov s vnútorným aj vonkajším použitím.

Svoje portfólio má zameraná na podporu zdravého fungovania pohlavnej sústavy a zároveň na zvýšenie kvality sexuálneho života mužov aj žien. Všetky prípravky sú vyrábané podľa štandardov GMP, čiže sa jedná o ekologickú výrobu z overených surovín tej najlepšej možnej kvality. Krém má vyriešené aj všetky povolenia pre legálny predaj na našom trhu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zloženie a účinné látky

Aphrodisia XL krém pre mužov: Zloženie a účinné látkyPodobne ako všetky ostatné prípravky tejto značky, aj Aphrodisia XL je prírodného charakteru. To znamená, že látky obsiahnuté v kréme majú prírodný pôvod a ide väčšinou o extrakty a výťažky liečivých bylín či rastlín s takýmito účinkami. Zloženie je špeciálne prispôsobené práve pre mužov.

Tu sú tie najdôležitejšie účinné látky v kréme:

Senovka grécka: Táto rastlina sa niekedy nazýva aj Pískavica grécke seno a využíva sa z nej najmä semeno. Rastlina je výborným prírodným afrodiziakom, ale zároveň má aj iné pozitívne účinky na organizmus. Pomáha napríklad pri ochoreniach tráviacej či dýchacej sústavy. Rovnako tak znižuje hladinu krvného cukru a podporuje lepší krvný obeh, čo sa hodí práve pre Aphrodisia XL krém, ktorý sa snaží zvýšiť prekrvenie penisu.

Gingko biloba: Najmä v Ázii je tento strom považovaný za univerzálny prírodný prostriedok pre duševnú rovnováhu a podporu vitality a energie. Okrem jeho priaznivých vplyvov na pamäť, koncentráciu a nervovú sústavu sa využíva v prírodnom liečiteľstve aj na ochorenia priedušiek, pľúc a pri astme. Pre nás je ale dôležitý vplyv rastliny na normalizáciu činnosti srdca, krvného tlaku a jeho pôsobenie na zlepšenie krvného obehu.

Arnika horská: Rastlina, ktorá je všeobecne veľmi často využívaná na ochorenia kože a pri problémoch s cievami. Využíva sa celá rastlina, ktorá má už dlhú tradíciu v prírodnom a ľudovom liečiteľstve, prakticky od 12. storočia. Vďaka obsahu flavonidov a iných prírodných zložiek podporuje správnu činnosť kardiovaskulárneho systému, najmä zlepšenie cirkulácie krvi v periférnych cievach, čo pomáha aj zlepšiť prekrvenie penisu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Jojoba čínska: Tento trojmetrový krík, ktorý používali už staré indiánske kmene, je doslova predurčený na vonkajšie využitie. Pomáha na zlepšenie zdravia a fungovania pokožky, pričom zlepšuje jej elasticitu a flexibilitu. Látka je súčasťou rôznych kozmetických prípravkov a masážnych či telových olejov, najmä tých, ktorých cieľom je aj zvýšenie pocitu vitality a energie. Má tiež protizápalové účinky.

Aloe vera: Produkty obsahujúce výťažky alebo extrakty tejto rastliny sa veľmi často používajú práve vo forme rôznych krémov a gélov na riešenie problémov s pokožkou. Či už ide o použitie na popáleniny, povrchové poranenia alebo uštipnutia, účinnosť Aloe vera je vždy viditeľná. V kréme Aphrodisia XL je táto látka obsiahnutá najmä z dôvodu ochrany pokožky a podpory jej lepšieho prekrvenia.

Maslovník africký: Tento opadavý strom pochádzajúci z Afriky sa využíva na výrobu tzv. Bambuckého masla. Ide o produkt s kozmetickými aj liečivými účinkami a práve preto je extrakt z tejto rastliny aj súčasťou Aphrodisia XL krému pre mužov. Hydratácia pokožky, jej lepšie vyživovanie, zjemnenie a spomalenie trávenia, to sú len tie najdôležitejšie vplyvy. Netreba zabúdať ani na antibakteriálne a protizápalové účinky.

Mandľa obyčajná: Ľudia najčastejšie poznajú plody tohto stromu, ale vedeli ste, že rastlina sa používa aj v kozmetických prípravkoch na vonkajšie použitie? Najznámejší je zrejme mandľový olej na liečbu reumatizmu. V Aphrodisia XL kréme pre mužov sa nachádza extrakt z tejto rastliny najmä pre podporné účinky na pokožku, ale aj na lepšie prekrvenie zásluhou čistiacich účinkov na krvný obeh.

Okrem týchto látok sú v kréme obsiahnuté aj niektoré pomocné. Tu je kompletné zloženie:

Zloženie (ingredients): Aqua, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Prunus Dulcis Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Butyrospermum Parkii, Alcohol, Aloe Barbadensis, Arnica Montana, Citric Acid, Ginkgo Biloba, Trigonella Foenum Graecum.

ZAUJÍMAVÉ ZLOŽENIE

Priznám sa, že mnoho zložiek Aphrodisia XL krému bolo pre mňa úplnou novinkou. Niektoré látky síce už poznám aj z tabliet na vnútorné užitie, no mnoho účinných látok som doteraz nepoznal. Podľa ich účinkov sú ale naozaj dobre skombinované pre účinnosť prípravku.

Dávkovanie a používanie

Aphrodisia XL krém pre mužov: Dávkovanie a užívanieAphrodisia XL krém pre mužov môžete používať pravidelne a opakovane, primárne je jeho použitie ale naviazané na aplikáciu priamo pred pohlavným stykom. V tomto funguje krém veľmi podobne ako lubrikačné gély, aj keď samozrejme nemá všetky ich vlastnosti. Z hľadiska použitia ide ale o veľmi podobný spôsob.

 • Naneste krém najprv na prsty v dostatočnom množstve, napríklad v tvare mince
 • Následne krém aplikujte na penis, dôkladne ho do neho vmasírujte a nechajte chvíľku pôsobiť

Hoci podľa oficiálneho vyjadrenia by sa mal krém užívať len pred pohlavným stykom, ja sám som ho užíval pravidelne aj bez neho. Nie síce každý deň, ale určite väčšinu dní do týždňa. Pokiaľ viem, takéto používanie nie je zakázané a osobne si myslím, že to môže dokonca aj zlepšiť účinnosť a výsledky.

Účinky

Aphrodisia XL krém pre mužov: ÚčinkyPodľa toho, čo som sa dočítal na oficiálnej stránke výrobu, je Aphrodisia XL krém určený pre mužov, ktorí nie sú spokojní s veľkosťou penisu alebo s kvalitou svojej erekcie. Znamená to teda, že ak chcete zlepšiť práve tieto oblasti svojho života, mal by vám krém pomôcť. Za týmto účelom pôsobí v niekoľkých oblastiach.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Tu sú jeho účinky rozobraté s ohľadom na prax:

Zlepšenie erekcie

Prvým účinkom, ktorý by mal krém Aphrodisia XL pre mužov priniesť, je zlepšenie erekcie. Malo by sa tak stať na základe lepšieho prekrvenia penisu a teda vďaka lepšej cirkulácii krvi. V tomto ohľade som spozoroval istý účinok, nešlo však nič o dramatické a zlepšenie nastalo až pri dlhodobejšom používaní. Podobne sú na tom aj iní muži.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Predĺženie erekcie

Druhým častým problémom, ktorý trápi veľa mužov, je problém s príliš krátkou erekciou. Tu sľubuje Aphrodisia XL krém tiež zlepšenie, konkrétne predĺženie silnejšej erekcie. Ako sa to prejavuje v praxi? Účinnosť je síce lepšia ako v prípade prvého vplyvu, ani tu ale nečakajte prílišné zázraky, ide skôr o podporu mierneho predĺženia už kvalitnej erekcie.

Zväčšenie penisu

Už samotný názov XL akoby ukazoval, čo je ten najdôležitejší dôvod pre kúpu takéhoto krému. V tomto ohľade som zaznamenal síce nejaké zlepšenie, ale skôr šlo o zhrubnutie penisu vplyvom lepšej erekcie a jeho väčšia tvrdosť. Ak čakáte, že vám krém pomôže k predĺženiu o niekoľko centimetrov, tak sa ničoho nedočkáte. To však krém ani nesľubuje.

Zlepšenie sexuálneho zážitku

Tento účinok síce výrobca krému Aphrodisia XL neuvádza, ale uvádzam ho ja, nakoľko som ho na sebe spozoroval a bol najviac viditeľný zo všetkých účinkov. Neviem, či to bolo aj súbežným užívaním tabliet rovnakej značky alebo priamo krémom, ale môžem potvrdiť, že sexuálny styk bol oveľa intenzívnejší, viac som ho prežíval a vyvrcholenie bolo silnejšie!

AKO DOSIAHNUŤ OPTIMÁLNE ÚČINKY?

Hoci viaceré účinky, ktoré krém sľubuje, zostávajú bohužiaľ len veľmi málo viditeľné, musím povedať, že okrem dlhodobého používania existuje ešte možnosť, ako ich zlepšiť a to je kombinácia s tabletkami Aphrodisia V pre mužov alebo Aphrodisia V ultra rapid.

Nežiaduce účinky

Aphrodisia XL krém pre mužov: Nežiaduce účinkyVedľajšie účinky sú pri každom jednom produkte alebo prípravku ostro sledovaným faktorom, ktorý rozhoduje o úspešnosti aj neúspešnosti užívania takéhoto prípravku. To isté platí aj v prípade krému Aphrodisia XL pre mužov. Môžem vás však ubezpečiť, že ja sám som nič také počas jeho používania nezaznamenal.

Rovnako tak komentáre a skúsenosti iných mužov nijak neukazujú na to, že by mohlo prísť k vedľajším efektom, napríklad na zdravie pokožky. Pochopiteľným problémom však môže byť alergická reakcia, ktorá sa môže prejaviť napríklad nadmerným začervenaním kože prípadne jej svrbením. V tom prípade treba používanie krému ukončiť.

Balenie a cena

Aphrodisia XL krém pre mužov: Balenie a cenaNa rozdiel od tabliet sa vyrába Aphrodisia XL krém pre mužov len v jednom balení a to s objemom 60 ml. Pri bežnom používaní by vám mal takýto krém úplne v pohode vydržať aj mesiac a to nehovorím len o aplikácii pred pohlavným stykom, ale niekedy aj mimo neho v rámci dodržania pravidelnosti.

Krém sa dá kúpiť samostatne, ale aj v balíčkoch s tabletkami. Tu sú všetky možnosti:

Typ balenia:Cena za balenie:Overená kúpa:
Aphrodisia „XL“ krém pre mužov - 60 ml16.90 €Chcem kúpiť
Aphrodisia V ultra rapid 10 kapsúl + Aphrodisia XL krém24.90 €Chcem kúpiť
Krémy - Aphrodisia „XL“ krém pre mužov + Aphrodisia „G“ krém pre ženy + Aphrodisia „V“ pre ženy 10 kapsúl39.90 €Chcem kúpiť
Krémy - Aphrodisia „XL“ krém pre mužov + Aphrodisia „G“ krém pre ženy + Aphrodisia „V“ ultra rapid 10 kapsúl39.90 €Chcem kúpiť

Krém Aphrodisia XL sa dá kúpiť za najlepšiu cenu práve v rôznych setoch či balíčkoch, napríklad s tabletkami Aphrodisia V pre mužov. Pokiaľ chcete potešiť aj svoju partnerku, môžete ho kúpiť tiež v spoločnom balíčku s krémom Aphrodisia G pre ženy. Možností je veľa, stačí si len vybrať a rozhodnúť sa pre to, čo sa vám aktuálne hodí najviac!

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Kde kúpiť

Aphrodisia XL krém pre mužov: Kde kúpiťNakoľko je značka Aphrodisia serióznym prípravkom s potrebnou registráciou a schválením zo strany Úradu verejného zdravotníctva SR, nie je problém nájsť krém aj ďalšie produkty bežne v lekárni. Kúpiť ich teda môžete úplne legálne a sú voľnopredajné, čiže nepotrebujete mať lekársky predpis alebo recept na ich získanie.

Okrem kamennej lekárne si môžete vybrať aj kúpu v nejakej internetovej. Tu je výhoda, že všetko vybavíte z pohodlia domova a väčšinou je k dispozícii krém priamo na sklade. Aj keď ide o lepšiu možnosť ako nákup v bežnej lekárni, stále tu sú dve nevýhody.

Prvou je, že v bežnej internetovej lekárni nekúpite zvýhodnené balíčky a ak aj áno, nemusia byť skladom. Druhou je vyššia cena, nakoľko lekáreň si musí prihodiť vlastnú maržu. Čo je teda najlepšia možnosť? Nákup priamo od predajcu cez jeho oficiálny eshop www.aphrodisia.sk. Nájdete tu nielen Aphrodisia XL krém, ale aj všetky ostatné prípravky.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

POZOR NA LACNÉ INTERNETOVÉ LEKÁRNE

Ak by ste sa zamerali len na cenu a hľadali internetovú lekáreň s najlepšou cenou, môže sa pokojne stať, že narazíte na takú, ktorá bude mať napríklad dlhšiu dodaciu lehotu alebo drahšiu dopravu. Neulakomte sa len na cenu!

Online objednávka, doprava a doručenie

Aphrodisia XL krém pre mužov: Online objednávka, doprava a doručenieNajlepšia kúpa je, ako som už spomínal, z oficiálnej webstránky slovenského predajcu. Aby som vám ukázal, že je to veľmi jednoduché, pohodlné a najmä výhodné, predstavím vám aspoň v skratke postup celej objednávky a jej vlastnosti:

 • Zvoľte si konkrétne balenie krému alebo setu, kde je obsiahnutý
 • Vyplňte dodacie údaje vrátane adresy a kontaktu na vás
 • Vyberte si spôsob dopravy a platby
 • Odošlite objednávku a počkajte na príchod balíčka

Objednávka je teda totožná, ako keď nakupujete ľubovoľný prípravok alebo produkt z bežnej internetovej lekárne. Zaplatiť môžete vopred alebo pri prevzatí, na dobierku. Škoda, že pri platbe vopred sa nedá platiť platobnou kartou, ale len prevodným príkazom. Kartou by to bolo rýchlejšie a pohodlnejšie.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Čo sa týka dopravy, vybrať si môžete buď Slovenskú poštu alebo doručenie kuriérom cez známu prepravnú spoločnosť UPS. Muži si môžu Aphrodisia XL krém objednať nielen na Slovensko, ale aj do zahraničia, kde však treba počítať s poplatkom 8,90 €. Balenie ako také je diskrétne a nikto sa z neho nedozvie, čo ste si objednali.

Diskrétne doručenieAKCIA NA DOPRAVU ZDARMA

Odporúčam s kúpou príliš neváhať, nakoľko ak sa rozhodnete pre objednávku priamo z oficiálneho eshopu, získate teraz aj dopravu úplne bezplatne. Neviem síce dokedy táto akcia trvá, ale podľa mňa sa určite oplatí ju využiť.

Najčastejšie otázky

Aphrodisia XL krém pre mužov: Najčastejšie otázkyKrém pre mužov Aphrodisia XL je vďaka svojim účinkom nepochybne zaujímavým produktom, ktorý budí pozornosť a priťahuje záujem. Veľa mužov sa chce dozvedieť o ňom ešte pred kúpou čo najviac a preto sú internetové fóra, diskusie a rôzne webstránky plné nielen ich komentárov, ale aj otázok. Toto sú tie najčastejšie kladené:

Po akom čase od začiatku používania by mali byť viditeľné výsledky?

Toto je asi najčastejšia otázka, no odpoveď tých nedočkavých asi príliš nepoteší. Pokiaľ si myslíte, že sa výsledok ukáže už po prvom použití, na to zabudnite. U mňa sa prvé efekty ukázali až zhruba na konci prvého mesiaca, tie menej viditeľné aj skôr. Používanie krému však určite musí byť dlhodobá a pravidelná záležitosť.

Je možné používať krém viackrát za deň?

Chápem, že veľa mužov v snahe čo najskôr dosiahnuť najmä zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie bude skúšať používanie a aplikáciu krému aj niekoľkokrát za deň. Toto overené nemám, ja sám som ho použil najviac raz za deň. Určite to ale nepreháňajte, riskujete totiž precitlivenú reakciu pokožky a v podstate kontraproduktívny účinok.

Čítal som, že krém Aphrodisia XL nefunguje. Ako to teda naozaj je?

Povedať, že Aphrodisia XL krém pre mužov je úplný výmysel, nie je pravda. Ak ste natrafili na takýto komentár, ide buď o konkurenciu alebo o veľmi vážny prípad, kde nemôžu pomôcť naozaj žiadne voľne dostupné prostriedky. Ako som už povedal pri účinkoch, niektoré vplyvy sú viditeľnejšie, iné menej. Zázraky na počkanie skrátka nečakajte.

Môže mi krém pomôcť zvýšiť libido?

Priamo nie, takýto účinok krém podľa výrobcu a ani podľa mojej skúsenosti nemá. Môže však ísť o nepriamy vplyv, nakoľko mne osobne napríklad krém pomohol k intenzívnejšiemu a lepšiemu prežitiu pohlavného styku. To povzbudzuje sexuálny apetít do budúcnosti, hoci nie priamo prostredníctvom ovplyvnenia libida.

Ako je to s kombináciou krému s inými prípravkami?

S inými krémami neodporúčam Aphrodisia XL krém pre mužov kombinovať, môže prísť k nepredvídateľnej kožnej reakcii. S tabletkami na podporu erekcie, potencie či plodnosti krém pochopiteľne kombinovať môžete, ja sám odporúčam kombináciu práve s prípravkami Aphrodisia V pre mužov.

Skúsenosti

Aphrodisia XL krém pre mužov: SkúsenostiVýživové doplnky Aphrodisia V pre mužov mali viac menej pozitívne referencie, hoci pochopiteľne sa našli aj muži, ktorí si ich účinnosť nepochvaľovali. Pri kréme Aphrodisia XL pre mužov sú na prvý pohľad recenzie a hodnotenia viac negatívne, no treba to vnímať v širšom kontexte.

Muži majú často krát nereálne očakávania a preto si myslia, že po aplikácii krému bude ich penis dlhší o niekoľko centimetrov a zrazu zázračne nadobudnú 100 % potenciu. Takto krém nefunguje a takéto účinky ani nemá. Pravdou pochopiteľne je, že nakoľko má krém prírodné zloženie, u každého môže byť intenzita iná.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Všeobecne najlepšie je hodnotený účinok na zlepšenie a predĺženie kvalitného stoporenia, o niečo menej je chválený účinok mierneho zhrubnutia penisu. Predĺženie nie je viditeľné a tu musím dať za pravdu negatívnym hodnoteniam aj ja. Cena ako taká problém nie je, chválené sú rýchle dodanie a bezproblémová aplikácia za pár minút.

REÁLNE VS. NEREÁLNE OČAKÁVANIA

Pri hľadaní skúseností som natrafil aj na komentáre, že sa jedná o úplne vyhodené peniaze. S tým nesúhlasím a myslím si, že ide skôr o frustráciu z nenaplnených nereálnych očakávaní. Aphrodisia XL krém má podpornú funkciu, nie je to čarovný prútik!

Vlastná skúsenosť

Aphrodisia XL krém pre mužov: Vlastná skúsenosťLepšia ako všetky opisy je vlastná skúsenosť. Aphrodisia XL krém sa od prvého použitia stal mojim verným spoločníkom a aj teraz mám doma jedno balenie. Používam ho síce už menej často, ale v čase testovania som ho aplikoval väčšinu dní do týždňa a to aj vtedy, kedy som nemal sexuálny styk.

Najlepšie som vnímal účinnosť lepšieho prekrvenia penisu, čo sa odrazilo v lepšej erekcii, o niečo dlhšej erekcii a najmä v lepšej tvrdosti stoporenia. Mierne zlepšenie nastalo aj pri zväčšení, konkrétne zhrubnutí penisu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Čo je však veľmi zaujímavé, to je účinok na zlepšenie sexuálneho zážitku. Prežil som oveľa intenzívnejší sexuálny styk, dráždenie bolo oveľa viac viditeľné a mohol som si užiť aj lepšie vyvrcholenie. V tomto ohľade krém síce nesľubuje veľké zmeny, ale práve v tejto oblasti som sa ich dočkal najviac!

Výsledok vlastného testovania

Aphrodisia XL krém pre mužov: Výsledok vlastného testovaniaAk mám hodnotiť Aphrodisia XL krém len z vlastného pohľadu, určite by som mu dal veľmi dobrú známku. Musím však brať do úvahy aj iné hodnotenia, ale napríklad aj prípravok celkovo. Určite ho pokladám za to lepšie, čo na našom trhu je, treba však aj povedať, že latka nie je príliš vysoko.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Aphrodisia XL krém pre mužov teda ohodnotím známkou 2 mínus

K lepšiemu hodnoteniu má ďaleko práve vďaka nestabilnej intenzite účinku a aj kvôli tomu, že asi najviac sľubovaný účinok zväčšenia penisu sa u mňa a ani u iných mužov príliš viditeľne nedostavil. Vplyv na kvalitu a tvrdosť erekcie tu ale je, hoci aj to by mohlo byť lepšie.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Z hľadiska pomeru ceny a výkonu je krém Aphrodisia XL určite v poriadku, rovnako tak bezproblémové užívanie bez výskytu vedľajších účinkov si zaslúži pochvalu. Objednanie je rýchle a pohodlné.

Zhodnotenie

Aphrodisia XL krém pre mužov: ZhodnotenieAk hľadáte krém na vonkajšie použitie, ktorý nemá bombastické vyhlásenia a jeho účinnosť v praxi do veľkej miery korešponduje s tým, čo deklaruje, potom je pre vás Aphrodisia XL určite dobrou voľbou.  Aj na základe vlastného používania môžem tento krém odporučiť ako nadpriemernú možnosť.

Pochopiteľne, to, že sa jedná o rastlinný produkt, má svoje pre aj proti. Nemožno očakávať okamžitý účinok, krém taktiež nemá schopnosť spraviť napríklad z 10 cm penisu 20 cm obra a nemyslite si, že ak trpíte vážnou formou impotencie, nastane z večera do rána zázrak s vašou erekciou.

Ja však vidím reálnu účinnosť a niekoľko podstatných výhod:

 • vďaka prírodnému zloženiu je možné dlhodobé užívanie
 • toto užívanie je bez vedľajších účinkov
 • krém kúpite bez predpisu alebo receptu
 • pomer ceny a výkonu je naozaj mimoriadne dobrý

Nechcem vás samozrejme do ničoho nútiť, rozhodnutie je len na vás. Určite by ste mali zvážiť, v akej situácii sa nachádzate a či nepotrebujete podporiť potenciu a erekciu aj inak, napríklad tabletkami Aphrodisia V pre mužov s vnútorným užitím, ktoré majú priamejší účinok a spolu s krémom sa násobí efekt oboch produktov.

Pokiaľ by ste chceli Aphrodisia XL krém pre mužov naozaj vyskúšať, môžete si ho kúpiť aj v spoločnom balíčku s týmito tabletkami. Určite využite pre nákup oficiálny eshop na webstránke distribútora, kde máte najlepšiu cenu, dopravu zdarma a istotu, že kupujete skutočne kvalitný originál!

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.84

31 Hodnotení

Stoporex XXL