Inofolic: Podpora pre ženy pri problémoch s otehotnením. Sú účinky naozaj pozitívne?

Inofolic: cena, dávkovanie, užívanie, skúsenosti a recenzia

Niekedy sa stáva, že žena ani pri najlepšej vôli nemôže s partnerom otehotnieť. Na vine pritom nemusia byť vždy len vážne a neprekonateľné príčiny, môže ísť o krátkodobý stav spôsobený nedostatkom niektorých dôležitých látok v tele. Práve na túto situáciu sa zameriava Inofolic, prípravok určený ženám s problémami s otehotnením.

Viaceré recenzie aj skúsenosti na internete popisujú pozitívne aj negatívne skúsenosti s prípravkom. Z hľadiska ceny nie je Inofolic síce najlacnejšie riešenie, no je veľmi originálne z pohľadu užívania. Nejde totiž o tabletky, ale o výživový doplnok vo forme vrecúšok s práškom rozpustným vo vode.

Mňa na tejto značke zaujala možnosť vybrať si aj tzv. partnerský balíček, ktorý obsahuje aj podobný prípravok pre mužov, Folandrol. Navyše, pre ženy existuje aj špeciálna verzia Inofolic Combi. Táto recenzia sa bude venovať naplno najmä tej klasickej verzii.

Výrobca a pôvod

Inofolic: Výrobca a pôvod Za prípravkom Inofolic je spoločnosť Exeltis, ktorá u nás nie je príliš známa. Áno, uznávam, že vo všeobecnom povedomí nejde práve o nejakého veľkého a uznávaného výrobcu, ale podľa mňa je len otázkou času, kedy sa stane viac známejším. Spoločnosť má ale všetky potrebné povolenia, odborné zázemie a dokonca aj zastúpenie u nás.

Čo sa týka produktu konkrétne, tak ten je u nás riadne zaregistrovaný na príslušnom Úrade verejného zdravotníctva a má jasné zloženie aj pôvod. Exeltis navyše má vo svojom portfóliu aj iné prípravky určené špeciálne pre ženy, napríklad aj antikoncepčné prípravky či vaginálne gély. Pre mužov vyrába tiež už spomínaný Folandrol.

Inofolic

 • podpora v období pred tehotenstvom
 • pomoc pri hormonálnej rovnováhe
 • obsahuje kyselinu listovú a inozitol
 • priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov

Zloženie a účinné látky

Inofolic: Zloženie a účinné látky Základom zloženia prípravku je dvojica látok zvaných myo-inozitol a kyselina listová. V prípade Inofolic Combi je tu aj tretia látka, tzv. d-chiro-inozitol. Všetky tieto látky sú pre ženy dôležité najmä ako súčasť podpory vyššej šance na otehotnenie a práve to je aj prvý a najdôležitejší účinok prípravku.

Poďme sa pozrieť na všetky účinné látky trocha bližšie:

Myo-inozitol: Niekedy sa tejto látke hovorí aj vitamín B8, hoci technicky to vitamín nie je. Látka je prirodzenou súčasťou ľudského tela, akurát v období otehotnenia je veľmi dôležité, aby bola v organizme prítomná vo vyšších koncentráciách. Odporúča sa najmä na zlepšenie fungovania vaječníkov a pomáha dokonca aj na nepravidelnú ovuláciu či anovuláciu.

Zaujímavosťou je, že v prirodzenej forme sa inozitol nachádza napríklad v listovej zelenine, strukovinách či niektorom ovocí. Vo zvýšenej miere je však efektívne látku prijímať inak a práve tu hrá dôležitú úlohu Inofolic. Ak chcete obnoviť funkciu vaječníkov alebo ste žena vo veku nad 35 rokov, určite by ste myo-inozitol mali prijímať viac a to nielen v strave.

Kyselina listová: Druhou účinnou látkou obsiahnutou v Inofolicu je kyselina listová, ktorá znova patrí medzi vitamíny skupiny B, konkrétne ide o vitamín B9. Má viacero účinkov od povzbudenia tráviaceho systému až po vplyv na srdce, no ide o veľmi dôležitú látku aj pre tehotenstvo. Znižuje napríklad riziko vývojových vád embryí počas vývoja plodu.

Nedostatok tejto kyseliny zvyšuje riziko potratu aj predčasného pôrodu, preto sa odporúča ju udržiavať počas tehotenstva vo vyššej hladine. V Inofolicu plní aj úlohu podpory fyzickej a psychickej vitality a tiež prispieva k zdravému rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Má teda veľký zmysel pre podporu plodnosti a najmä pre udržanie zdravej gravidity.

D-chiro-inozitol: Táto látka sa nachádza jedine v prípravku Inofolic Combi, pričom ide o látku podobnú už spomínanému myo-inozitolu, ale existujú tu isté odlišnosti. Kým prvý inozitol zlepšuje funkciu vaječníkov, d-chiro-inozitol má za úlohu pomoc pri hyperinzulinémii. Ich súčasná kombinácia navyše pôsobí synergicky na tehotenstvo aj plod.

Platí to minimálne v prípade, ak ide o obézne ženy so syndrómom polycystických vaječníkov. Tento syndróm je jednou z hlavných príčin ženskej neplodnosti a štatistiky hovoria, že ním trpí 5 až 10 žien v reprodukčnom veku. Aj vďaka obsahu tejto látky sa o prípravku Inofolic Combi hovorí, že je určený pre ženy s vyššou hodnotou BMI, ktoré lepšie využijú zloženie.

Čo sa týka konkrétnych koncentrácií látok v prípravkoch, tu sú:

Látka:Množstvo:
Myo-inozitol4000 mg
Kyselina listová400 µg

VIACERO VÝSKUMOV

To, že všetky vyššie spomínané účinné látky majú dôležitú úlohu pre otehotnenie, nie je žiaden výmysel alebo reklamný trik. Existuje veľké množstvo výskumov a štúdií, ktoré potvrdzujú zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia, najmä u žien nad 35 rokov, u ktorých nebola zistená iná zjavná príčina neplodnosti.

Dávkovanie a užívanie

Inofolic: Dávkovanie a užívanie Pre zaistenie čo najlepšieho výsledku by malo byť užívanie Inofolicu dlhodobé, čomu je čiastočne prispôsobená aj ponuka balení prípravku. Vzhľadom na to, že v prášku nenájdete žiadne syntetické účinné látky, ale ide v podstate o prirodzené zložky prírodného charakteru, je správne dávkovanie nevyhnutnosťou.

 • Pri Inofolicu platí odporúčané dávkovanie 1 vrecúško 2 x denne, obsah vrecúška je najlepšie rozpustiť v pohári s vodou a vypiť
 • Pri Inofolicu Combi je odporúčané užívanie 2 tabliet denne, pričom ani v prípade vrecúšok a ani v prípade tabliet sa nesmie prekročiť dávkovanie

V prípade tabliet Inofolic Combi upozorňujem, že tieto nie sú podľa upozornenia výrobcu vhodné pre ženy, ktoré trpia alergiou na sóju. Čo sa týka doby užívania, optimálne je užívať prípravok Inofolic aspoň 2 až 3 mesiace, napokon, samotná veľkosť balenia umožňuje takto dlhé dávkovanie a to v dobrom pomere ceny a kvality.

Účinky

Inofolic: Účinky Základným účinkom tabliet je podpora v snahe o počatie a to práve prostredníctvom zvýšenia inozitolu a kyseliny listovej v tele. Nedostatok týchto látok totiž môže znížiť šancu na úspešné oplodnenie a tehotenstvo, no zaujímavé je, že Inofolic môže mať aj niektoré iné čiastkové vplyvy súvisiace s hlavným účinkom.

Tu sú aj s ich detailnejším popisom:

Podpora v období pred tehotenstvom

Prvým účinkom Inofolicu je podpora pre ženy, ktoré sa snažia otehotnieť a majú s tým problém. Vďaka svojmu zloženiu pomáha prípravok na lepšiu činnosť vaječníkov, najmä na zvýšenie počtu kvalitných vajíčok schopných oplodnenia. Prispieva tiež k správnej funkcii psychiky a k zníženiu vyčerpania a únavy. Ženy tieto účinky v skúsenostiach potvrdzujú.

Prečo odporúčam Inofolic? na základe osobných skúseností a dlhodobých testov, Inofolic naozaj funguje

Pomoc pri hormonálnej rovnováhe

Druhým zaujímavým účinkom, ktorý vychádza aj z deklarovaného vplyvu od výrobcu a aj zo skúseností žien, je vplyv na hormonálnu rovnováhu a s ňou súvisiaci ženský cyklus. Inofolic totiž môže pomôcť zlepšiť cyklycitu a urýchliť ovuláciu, pričom pomáha aj s nastolením hormonálnej rovnováhy, napríklad pri syndróme polycystických vaječníkov.

Podpora počas tehotenstva

Nielen v období pred otehotnením, ale aj v období počas gravidity je možné čerpať z pozitívnych účinkov Inofolicu. Jeho účinné látky vychádzajú cez inozitolu totiž pôsobia nielen na lepšie šance na otehotnenie, ale aj na zdravý vývoj plodu. Dôležitá je tu aj kyselina listová, ktorá prispieva k rastu zárodočných tkanív.

Podpora a účinky u špecifických skupín žien

V prípade verzie Inofolic Combi netreba zabúdať na účinky pre ženy s vyšším BMI, čiže pre ženy s nadváhou alebo metabolickým syndrómom. Prípravok napríklad znižuje inzulínovú rezistenciu, zlepšuje toleranciu glukózy a ovplyvňuje tiež pozitívne metabolické a hormonálne parametre. Harmonizuje cyklus a ovuláciu, poskytuje tiež špeciálnu podporu otehotneniu.

AJ 6 MESIACOV

Vyššie spomínané účinky by sa mali začať prejavovať už počas 2. až 3. mesiaca užívania, aspoň podľa skúseností žien. Našiel som však informácie aj hodnotenia, ktoré udávali, že pri ešte dlhodobejšom užívaní, napríklad 6 mesiacov, boli výsledky a účinky ešte významnejšie. Platí to napríklad aj na tehotenskú cukrovku už počas gravidity.

Nežiaduce účinky

Inofolic: Nežiaduce účinky Príbalový leták žiadne konkrétne vedľajšie účinky nespomína, to ale neznamená, že sa vôbec nemôžu nikdy vyskytnúť. Ich riziko je ale nízke, čo je typické pre prípravky bez syntetických látok. Ešte dôležitejšie ale je, že Inofolic obsahuje látky, ktoré sa bežne v tele vyskytujú. Napriek tomu sa niektoré ženy sťažovali na pocit nafúknutosti a tráviace problémy.

Inofolic

 • podpora v období pred tehotenstvom
 • pomoc pri hormonálnej rovnováhe
 • obsahuje kyselinu listovú a inozitol
 • priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov

Aby ste sa vyhli prípadných nepríjemnostiam, neprekračujte nikdy maximálnu dennú dávku. Prípravok je možné kombinovať aj s inými výživovými doplnkami, ale v prípade, že budete podstupovať nejakú lekárom indikovanú liečbu neplodnosti, o ďalšom užívaní Inofolicu sa určite poraďte. Iné vážnejšie kontraindikácie výrobca nespomína.

Balenie a cena

Inofolic: Balenie a cena Samotný Inofolic sa dá kúpiť v dvoch veľkostiach balenia a to buď s obsahom 20 vrecúšok alebo s obsahom 60 vrecúšok. Vzhľadom na dávkovanie a stúpajúce účinky s dlhodobejším užívaním sa jednoznačne prikláňam k druhej možnosti, nakoľko sa oplatí aj finančne a aj časovo. Nemusíte si totiž kupovať prípravok príliš často.

Možností, ako si Inofolic kúpiť, je ale viac, pozrite sa sami:

Typ balenia:Množstvo ks:Cena za balenie:Overená kúpa:
Inofolic2014,89Chcem kúpiť
Inofolic6030,99 €Chcem kúpiť
Inofolic + Folandrol Partnerský balíček20 + 3027,99 €Chcem kúpiť
Inofolic Combi6036,99Chcem kúpiť

V tabuľke sa, ako ste si určite všimli, okrem samostatných balení prípravku nachádzajú aj dve ďalšie varianty. Prvým je Inofolic Combi, čo je akási vyššia a lepšia verzia pôvodného prípravku, ktorá má objem 60 tabliet. Druhý variant je kombináciou Inofolicu pre ženy a Folandrolu pre mužov. Folandrol poznám z vlastnej skúsenosti a odporúčam ho.

Odporúčam: cenovo výhodné balenie so 60 vrecúškami, kde ušetríte najviac

Kde kúpiť

Inofolic: Kde kúpiť Kúpiť si Inofolic je možné aj v lekárni, viacero známych značiek ho má vo svojej ponuke. Nakoľko ide o riadne registrovaný výživový doplnok, nie je to problém a určite túto cestu odporúčam aj ja. Vyhýbajte sa nákupu prostredníctvom rôznych inzerátov s lákavou cenou.

Prípravok Inofolic je u nás veľmi populárny a svedčí o tom aj veľké množstvo skúseností žien s ním. To však ale neznamená, že ho nájdete v každej jednej lekárni skladom. Tu je práve ten kameň úrazu a zároveň aj dôvod, prečo ho odporúčam kúpiť v internetovej lekárni.

V ktorej? Konkrétne v známej značke Dr. Max. Okrem toho, že tu nájdete skladom všetky možné typy a varianty za veľmi dobré ceny, ja osobne aj moja partnerka máme s lekárňou len tie najlepšie skúsenosti. Ak hľadáte výborné zákaznícke služby, pohodlné objednanie a rýchle dodanie, určite túto lekáreň odporúčam.

AJ PRE MUŽOV

V lekárni Dr. Max si môžete kúpiť nielen Inofolic prípravok pre ženy alebo niektorú z jeho verzií v špecifickom balení, ale aj Folandrol pre mužov, ktorého cieľom je tiež podpora plodnosti. Obaja partneri tak môžu svoj nákup vybaviť naraz v rámci jednej objednávky.

Online objednávka, doprava a doručenie

Inofolic: Online objednávka, doprava a doručenie Ak premýšľate o kúpe Inofolicu, no ešte nemáte s nákupom cez internetovú lekáreň skúsenosti, nasledujúce riadky budú určené práve vám. Ukážem vám postup a podmienky, ako jednoducho viete nakúpiť cez internet. Funguje to nejako takto:

 • Vyberiete si konkrétne balenie Inofolicu a vložíte ho do košíka
 • Zvolíte si spôsob dopravy a typ platby za doručenie
 • Zadáte svoje osobné údaje vrátane adresy doručenia
 • Objednávku už len skontrolujete, potvrdíte a odošlete cez internet

Objednávka je teda štandardná a celý proces je otázkou len zopár kliknutí a niekoľkých minút. Doručenie prípravku je až k vám domov, môžete si zvoliť UPS kuriéra aj kuriéra Slovenskej pošty. Teoreticky je možné si cez internet prípravok kúpiť a vyzdvihnúť si ho aj osobne v niektorej kamennej lekárni, ale podľa mňa je to nepraktické.

Čo sa týka platby, tu sú možnosti dosť veľkorysé. Zaplatiť môžete vopred prevodným príkazom alebo cez internet banking, ja odporúčam pre pohodlie a rýchlosť platbu kartou online. K dispozícii je aj dobierka s možnosťou platby až po prevzatí. Doručenie je obvykle do 48 hodín od objednávky.

Diskrétne doručenie BEZPLATNÁ DOPRAVA

Ak ide o otázku financií, tak nákupom cez lekáreň Dr. Max ušetríte dokonca aj na doprave. Už aj najmenšie balenie Inofolicu s obsahom 20 vrecúšok totiž získate s doručením domov zadarmo. Je pritom jedno, ktorého kuriéra si vyberiete, za donášku k vám neplatíte.

Najčastejšie otázky

Inofolic: Najčastejšie otázky Ako rýchlo prípravok zaberie, kedy možno začať Inofolic užívať a bude to stačiť? Toto je len zopár otázok zo stoviek, ktoré zapĺňajú rôzne internetové fóra a diskusie pre ženy. Téma plodnosti je mimoriadne populárna a tak sa aj veľa žien zaujíma o prípravok a jeho užívanie v praxi. Tu sú otázky, ktoré sa pýtajú najviac:

Kedy je najlepšie začať užívať Inofolic?

Či už Inofolic alebo Inofolic Combi, výrobca deklaruje, že začiatok užívania môže byť v ktorýkoľvek deň menštruačného cyklu. Niektoré ženy s ním začali uprostred cyklu, iné na začiatok. Vzhľadom na to, že u niektorých prišlo k otehotneniu aj mesiac po začiatku užívania, myslím si, že na konkrétnom dni až tak nezáleží.

Môže sa Inofolic užívať ešte aj v tehotenstve?

Áno, hoci uznávam, že viaceré internetové diskusie sa v tomto rozchádzajú. Čo som ale čítal vyjadrenia, tak lekári nemajú výhrady voči užívaniu Inofolicu aj počas tehotenstva, niektoré ženy ale naznačovali, že im to spôsobilo nejaké vedľajšie účinky a nevoľnosti. V zásade to ale nie je nebezpečné a ani príbalový leták od výrobcu to nezakazuje.

Postačí prípravok samotný pre lepšie otehotnenie?

Ako podpora pre zvýšenie šance na otehotnenie môže byť Inofolic podľa skúseností väčšiny žien určite prospešný, ale netreba sa naň spoliehať na 100 %. Dôležité sú tu totiž aj ďalšie faktory, napríklad životný štýl ženy a muža, hormonálna hladina ovplyvňujúca ovuláciu a v neposlednom rade aj kvalita mužských spermií.

Po akej dobe sa účinok Inofolicu prejaví?

Toto je veľmi ťažké povedať, ale väčšina skúseností žien sa zhoduje v tom, že do 3 mesiacov by malo prísť k nejakému výsledku. Čo som pozeral niektoré pozitívne hodnotenia, tak sa podarilo ženám otehotnieť už aj po mesiaci. Či to však spolu nejako súviselo, to neviem povedať. Pozitívne ale je, že prax je zhodná viac menej s deklarovanými účinkami.

Je treba, aby užíval aj partner nejaký prípravok na plodnosť?

Nevyhnutné to samozrejme nie je, ale na druhú stranu, určite to nemôže uškodiť. Bez toho, aby som tu propagoval niektorý z produktov pre mužov, lebo som ich vyskúšal pomerne veľké množstvo aj ja sám, len spomeniem Folandrol, ktorý je príbuznou značkou Inofolicu. Dá sa dokonca kúpiť aj v dvojkombinácii, takže si ich obaja partneri môžu kúpiť naraz.

Skúsenosti

Inofolic: Skúsenosti Už na prvý pohľad je vidno, že Inofolic patrí medzi najpopulárnejšie prípravky svojho druhu u nás a napríklad aj v Českej republike. Mnoho žien sa k nemu dostalo aj na odporúčanie lekárov, čo je určite pozitívne. Najčastejšie sa však pozitívna reklama rozširuje priamo medzi nimi a to na základe osobnej skúsenosti.

Z hľadiska účinkov som našiel len veľmi málo negatívnych hodnotení a recenzií, väčšine žien Inofolic pomohol k otehotneniu, ale napríklad aj k úprave menštruačného cyklu. Pochopiteľne, sú prípady, kedy to nebolo možné, príčin neplodnosti totiž môže byť viacero.

Samotný produkt má ale veľmi dobrú úspešnosť a výskyt nežiaducich účinkov je malý, hoci sú aj také prípady. Čo sa týka kúpy, v tomto ohľade si ženy nesťažovali. Podobne je tomu aj v prípade ceny, väčšina ju vníma aj v porovnaní s výsledkami. Inofolic navyše zabral viacerým ženám, ktoré predtým skúšali iné prípravky a bez úspechu.

VEĽKÉ ČASOVÉ ROZDIELY

Čo som si všimol, tak pri užívaní Inofolicu môže byť nástup účinkov z hľadiska času veľmi rozdielny. U niektorých žien sa prvé výsledky dostavia do mesiaca, ale u väčšiny to trvá o niečo viac. Je to trocha nevýhoda, hoci nepopieram, že prípravok je naozaj účinný.

Vlastná skúsenosť

Inofolic: Vlastná skúsenosť Keď mala jedna moja známa problém s otehotnením a obrátila sa na mňa s otázkou, čo sa dá spraviť, rozhodol som sa jej odporučiť Inofolic. Aký bol výsledok? Najskôr, zhruba prvý mesiac, sa ešte nič vážnejšie nezmenilo, aj keď isté úpravy menštruačného cyklu podľa nej nastali. Predtým ho mala nepravidelný a prípravok jej v tomto pomohol.

Aké veľké však bolo jej prekvapenie, keď po troch mesiacoch naozaj otehotnela! Samozrejme, nepripisujem to čisto len a len Inofolicu, ale takúto skúsenosť má veľké množstvo žien, akurát s iným časovým odstupom.

Z hľadiska výsledku teda prípravok naozaj splnil to, čo deklaroval a to snáď asi najlepšia reklama. Prvé dni sa síce vyskytli menšie pocity nafukovania, no postupne prešli a užívanie bolo ďalej bezproblémové.

Výsledok vlastného testovania

Inofolic: Výsledok vlastného testovania Z hľadiska účinku teda Inofolic patrí rozhodne medzi tie prípravky, ktoré majú viditeľné výsledky aj v praxi. Objednanie prípravku z lekárne Dr. Max prebieha bez problémov, rovnako tak užívanie je vo väčšine prípadov bez vedľajších efektov.

 • Inofolic tak dostáva podľa školského hodnotenia známku 1-, čo je výborné

Mínusko, ktoré chýba Inofolicu do najlepšej známky, je viac menej za drobné nedostatky typu príliš časovo rozdielny nástup účinku, častejší výskyt nepríjemných nežiaducich účinkov alebo vyššia cena, aspoň podľa názoru niektorých žien. Ide ale naozaj o aspekty, ktoré nijak neznižujú výsledný vplyv, ktorý je jednoznačne pozitívny.

Samozrejme, platí, že ani Inofolic nie je dokonalý a to ani jeho vylepšená verzia Inofolic Combi. Nakoľko plodnosť je ovplyvnená rôznorodými a početnými aspektmi, nie je možné na 100 % garantovať úspešnosť v prípade žiadneho lieku. Tie najťažšie prípady sa dajú riešiť len odbornými a dlhodobými procesmi a musia zahŕňať aj riešenie plodnosti muža.

Zhodnotenie

Inofolic: Zhodnotenie Ak to všetko podčiarknem a zhrniem, na základe skúseností väčšiny žien je možné Inofolic určite odporučiť na vyskúšanie. Podľa toho, aké máte BMI, si zvoľte buď klasický typ alebo typ Inofolic Combi a môžete sa pustiť do užívania. Dodržujte predpísané dávkovanie a sledujte nábeh účinku v praxi. Ak spozorujete vedľajšie vplyvy, poraďte sa s lekárom.

Prípravkov, ktoré by mohli Inofolicu priamo konkurovať, nie je veľa. Treba oceniť najmä jeho prirodzené pôsobenie prostredníctvom zloženia bez syntetických hormónov a podobne, nič také v ňom našťastie nenájdete. Navyše, prípravok má pozitívne vplyvy nielen pred otehotnením, ale aj v prvých mesiacoch gravidity.

Jeho najväčšie benefity sú:

 • kúpiť sa dá bez lekárskej indikácie, čiže bez predpisu
 • výskyt vedľajších efektov síce nejaký je, ale len veľmi minimálny
 • prípravok pôsobí na otehotnenie naozaj komplexne
 • na výber je aj špeciálna verzia určená pre ženy s nadváhou

Pokiaľ by vám na prípravku vadila cena, stačí si pozrieť skúsenosti žien na internetových fórach. Áno, Inofolic rozhodne nie je najlacnejšia investícia, no za ten výsledok to stojí. Mnoho žien, ktoré otehotnelo, sú rady, že ho skúsili a nepozerali pri výbere na cenu.

Ak sa rozhodnete ho skúsiť, určite ho objednávajte len z overených zdrojov, čiže z lekárne. Vyhnite sa inzerátom s načatými baleniami, určite to nestojí za to riziko. Ja osobne môžem pre pohodlné a rýchle objednanie odporučiť lekáreň Dr. Max, cez internet si viete Inofolic kúpiť jednoducho a za výbornú cenu.

Inofolic

 • podpora v období pred tehotenstvom
 • pomoc pri hormonálnej rovnováhe
 • obsahuje kyselinu listovú a inozitol
 • priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.55

100 Hodnotení

ahojte. kto už užíval inofolic a ako sa mu to osvedčilo? ja o tom premýšľam, hlavne kvôli tomu, že sa s manželom snažíme o bábätko a zatiaľ sa nám nedarí. funguje to? nie je niečo lepšie? a ako dlho to treba užívať, kým sa dostavia účinky? zároveň premýšľam, že by som manželovi objednala aj folandrol, obvykle sa to tak robí, aspoň čo som zisťovala z internetu. ďakujem za radu

malediva píše 07 októbra 2018 o 07:06

ahoj malediva. my sme to skúsili tiež, partner bral aj pre mužov folandrol a po zhruba troch mesiacoch sa nám podarilo otehotnieť. v tomto ohľade to teda účel splnilo, aj keď tam bude určite väčšie množstvo faktorov, ktoré majú vplyv v tomto smere. ja som inofolic potom brala aj počas tehotenstva ešte prvý mesiac, aby som minula už posledné balenie, údajne to pomáha na vývoj plodu. za mňa spokojnosť, netreba sa toho vôbec báť, nám to pomohlo 🙂

low.tinka píše 12 októbra 2018 o 18:11

ostal niekto vdaka inofolicu tehotni? uzivam ho uz mesiac, snazime sa s manzelom o babetko, ale zatial jediny efekt je, ze mam trocha citlivejsie prsia, co sa prejavi najma vtedy, ked si davam podprsenku. vsetko ale sledujeme, tehotensky test zatial neukazuje nic, takze nie som si ista, co sa to s mojim telom deje. ak niekomu inofolic pomohol, ako dlho ste ho brali? alebo, je tu niekto, kto mal podobne problemy s prsiami? dakujem za kazdu odpoved. janka

mala-jenny píše 20 októbra 2018 o 05:12

áno, napríklad ja s manželom. uznávam ale, že to neprišlo hneď, asi až po 3 mesiacoch skúšania sa nám to podarilo. ale, čo by za to mnoho párov dalo, však? ja som tiež trocha cítila na úvod citlivejšie prsia, ale potom sa to unormálnilo. nemyslím, že inofolic je nejaký zázračný prútik, ale nám teda pomohol. ešte tomu dajte čas a uvidíte.

mary.nay píše 25 októbra 2018 o 13:05

ja som uzivala inofolic a uz ked som to chcela vzdat, tak sa nam to s frajerom podarilo. zatial to vyzera uspesne, uz som v tretom mesiaci. tiez mam trocha pocity napatia v prsnikoch, ale to je prirodzene, to nemusi mat nic s inofolicom. este treba dodat, ze frajer tiez uzival nieco na podporu spermii aj zmenil zivotospravu, tak mozno aj to malo nejaky vplyv 🙂 drzte palce, nech to dobre dopadne! 🙂

mala.macqua.25 píše 29 októbra 2018 o 20:39

Ano, po dvoch mesiacoch užívania som ostala tehotná,za mňa top. Brala som inofolic combi

Zdenka píše 06 júla 2020 o 12:07

Ja som uzivala inofolic 30 ks a partner zacal skor s 60 ks Florandol..isli sme v novembri na svadobnu cestu do Karibiku..kde som zacala uzivat aj ja ale domylila som to a davala som si 1x sacok denne namiesto dvakrat..az potom ked som to po tyzdni zistila som to uzivala ako sa ma..vyuzivala som 1balenie partner tiez a po navrate z dovolenky som uz bola tehotna..predtym sme sa snazili vyse 4 mesiace a nedarilo sa..vsetkym to vrelo odporucam nam to pomohlo..urcite tam spravilo vela slnko more a klud..alebo kombinacia vsetkeho..

Nikola píše 17 januára 2019 o 23:02

Ahojte mi sa s manželom snažíme už 4 mesiac a nič a bola som u ginekologa a odporučil mi inofolic prášok a užívam ho už týždeň. Chcem sa opýtať ci môžem otehotnieť aj keď týžden ho beriem? ďakujem za odpoveď.

Martina píše 29 septembra 2020 o 20:59

A ešte k tomu dodám kamoška tiež nemohla byť tehotná a otehotnela na prvý krát po týždni keď som jej poradila inofolic teraz ma 2 mesačného synčeka.

Martina píše 29 septembra 2020 o 21:00

Pridať komentár

Chcem kúpiť