Stoporex XXL: Krém na zväčšenie penisu a silnejšiu erekciu. Takéto sú moje skúsenosti

Stoporex XXL

Téma veľkosti penisu je v prípade mužov jednoznačne tou najčastejšou, no zároveň ide aj o určité tabu. Dôvod? Veľkosť rieši každý, no len málokto je s tou svojou spokojný. Práve túto oblasť, spolu s posilnením erekcie, rieši krém Stoporex® XXL.

Na rozdiel od mnohých ostatných produktov, ide v tomto prípade o prípravok s priamym, lokálnym a vonkajším pôsobením, keďže sa aplikuje na pohlavný úd.

Tak, ako aj ostatné prípravky tejto značky, účinnosť krému je založená na rastlinných extraktoch a výťažkoch. To zaručuje prirodzené a dlhodobé pôsobenie bez nejakých vážnejších vedľajších efektov. Dobrou správou je, že krém pomáha aj na stimuláciu vzrušenia a libida, čo som sám pocítil. Všetko sa dozviete v mojej recenzii.

Na úvod zopár slov o výrobcovi a jeho značke

Na úvod zopár slov o výrobcovi a jeho značke Značka Stoporex® má pôvod u nás, čiže ide o domácu spoločnosť, ktorá zastrešuje celé portfólio týchto prípravkov. Dodávateľom a distribútorom pre náš trh je Binary Assets, spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti prípravkov určených pre mužov. Platí to nielen pre perorálne tabletky, ale aj pre gély, krémy a vonkajšie produkty.

Výroba krému Stoporex® XXL je v Európskej únii, čo znamená, že sa kladie dôraz na kvalitu surovín a moderné technologické postupy pri výrobe. Samozrejmosťou je, že všetky látky v krému, rovnako ako aj celý produkt, prešli laboratórnymi skúškami.

Pokiaľ ide o tabletky, ktoré má značka vo svojej ponuke, v tomto prípade sa spolieha na domáceho výrobcu s vyše 20 ročnými skúsenosťami, spoločnosť Kompava.

Ako veľké plus hodnotím špecifické zameranie značky na oblasť podpory sexuálneho zdravia a výkonnosti mužov. Vďaka tomu má výrobca obrovské skúsenosti a tiež dlhodobú spätnú väzbu, čo sa prejavuje aj na jeho produktoch. Krém Stoporex® XXL patrí k tým novším, pričom na jeho zložení vidno, že ponúka to najlepšie, čo na trhu je.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Aké účinky ponúka krém Stoporex® XXL mužom

Aké účinky ponúka krém Stoporex® XXL mužom Krém je založený, podobne ako aj ostatné produkty tejto značky, na čo najviac prirodzenom pôsobení. To je dané zložením, ktorého aktívne látky majú prírodný pôvod. Aj vďaka tomu sú účinky nielen pre telo prirodzené, ale tiež dlhodobé. To je dôležité aj z pohľadu bezproblémového používania krému pravidelne a na dennej báze.

Pokiaľ ide o oblasti, kde prípravok pôsobí, jedná sa o:

Lepšie prekrvenie penisu a intímnej oblasti

Základným účinkom, ktorý vplýva aj na ostatné oblasti pôsobenia, je podpora prekrvenia pohlavného údu. Tento účinok je dosiahnutý pôsobením rastlinných extraktov a výťažkov, ktoré obsahujú látky zlepšujúce krvný obeh, rozširujúce cievy a žily a stimulujúce lepšie prekrvenie tkanív. Výsledkom je celkovo lepšie prekrvenie genitálií.

Maximalizácia veľkosti pohlavného údu

S prvou oblasťou súvisí aj druhý účinok krému a to maximalizácia veľkosti penisu. Tento efekt je samozrejme do určitej miery limitovaný práve zlepšením prekrvenia pohlavného údu, čo spôsobí maximálne prekrvenie toporivých telies. Vo výsledku tak dochádza k dosiahnutiu maximálnej erekcie a s tým súvisí aj zväčšenie a zhrubnutie pohlavného údu.

Stimulácia libida a zvýšenie vzrušenia

Látky, ktoré sú obsiahnuté v Stoporex® XXL, podporujú aj zvýšenie vzrušivosti. Tento efekt som pocítil priamo počas pohlavného styku, po nanesení krému bol môj penis viac citlivý na sexuálnu stimuláciu. Dráždenie, či už počas masturbácie, alebo aj vďaka partnerke, bolo oveľa intenzívnejšie, čo sa prejavilo zvýšením libida a sexuálneho apetítu.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Pôsobenie na pružnosť a zdravie kože penisu

Obsah olejov a bambuckého masla má v prípade krému vplyv aj na to, že jeho konzistencia je jemná a obsahuje tiež látky s hydratačným účinkom. Výsledok? Pravidelné používanie krému má pozitívny vplyv na pokožku aj sliznicu penisu. Sú sviežejšie, pružnejšie, flexibilnejšie, lepšie vyživované a látky v kréme pôsobia tiež na prečistenie pórov.

VIDITEĽNÝ EFEKT UŽ PO PRVOM POUŽITÍ

Všetky spomínané účinky sú v prípade správnej aplikácie spreju dosiahnuté prakticky už hneď na úvod. Nemusíte teda čakať, opakovane ho aplikovať a dúfať, že po týždni či dvoch sa prejaví jeho pôsobenie. Predĺženie výdrže počas sexu je okamžité!

Prírodné zloženie a prirodzene účinné aktívne látky

Prírodné zloženie a prirodzene účinné aktívne látky
Krém Stoporex® XXL je založený na 5 látkach s aktívnym pôsobením, ktoré sa pričinia o vyššie spomínané účinky. Dobrou správou je, že ide všetko o zložky s prirodzeným pôvodom, keďže sa jedná o extrakty z bylín, rastlín alebo výťažky z plodov.

Toto sú najdôležitejšie aktívne látky v zložení krému:

Arnika horská: Prvou látkou obsiahnutou v kréme je extrakt z rastliny zvanej arnika horská. Ide o bylinu, ktorá obsahuje zložky so stimulačným účinkom na krvný obeh, rovnako tak podporuje rozšírenie žíl a ciev. Pri lokálnej aplikácii na penis tak dochádza k zlepšeniu jeho prekrvenia a k podpore erekcii, pričom tento účinok je dlhodobejší.

Ginkgo biloba: Ďalším dôležitým bylinným extraktom v Stoporex® XXL je extrakt z rastliny ginkgo biloba. Tá je známa pre svoje stimulačné účinky na nervový systém, no v prípade vonkajšej aplikácie má výrazný vplyv aj na krvný obeh. Podporuje lepšie prekrvenie penisu a vďaka tomu aj maximalizáciu jeho erekcie a veľkosti.

Mandľový olej: Treťou zložkou krému je mandľový olej. Ten je bežnou súčasťou viacerých kozmetických produktov a to pre jeho zloženie, najmä pre vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín. Olej po aplikácii preniká do podkožných vrstiev, vyživuje ich a pokožku hydratuje, takže ju robí vnímavejšiu pre stimuláciu počas pohlavného styku.

Bambucké maslo: Veľmi podobné účinky v kréme Stoporex® XXL má aj bambucké maslo. To sa používa na zlepšenie jemnosti, flexibility a hydratácie pokožky, pomáha tiež na jej regeneráciu a upokojenie. Bambucké maslo obsahuje vitamíny, minerály a živiny, ktoré majú antibakteriálne vlastnosti a podporujú prekrvenie podkožných tkanív.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Jojobový olej: Poslednou dôležitou látkou v kréme je jojobový olej. Aj v tomto prípade je jeho primárnym účinkom podpora pružnosti a jemnosti pokožky, ktorú pomáha vyživovať a hydratovať. Zmierňuje prípadné podráždenie a naopak stimuluje regeneráciu, čím nepriamo pomáha účinku maximalizácie penisu a zvýšenia citlivosti pri sexe.

Ostatné látky: Ak ide o ďalšie zložky, krém je kozmetický prípravok, čo znamená, že obsahuje aj látky s doplnkovým účinkom na konzistenciu, vstrebanie alebo podporu pôsobenia. Ide napríklad o vodu, glyceryl stearát, ethylhexyl stearát, cetylalkohol, glycerín, ceteareth-20, alkohol, ceteareth-12, cetearylalkohol a kyselina citrónovú.

Ako vidíte, krém obsahuje komplexnú zmes látok a zložiek, ktoré prispievajú k jeho účinkom, prípadne sú dôležité pre jeho aplikáciu. Tu je ich tabuľkový prehľad:

LÁTKY BEŽNE POUŽÍVANÉ V KOZMETIKE

Pre každého, kto by sa obával doplnkových a podporných zložiek, prípadne aj tých účinných, mám dobrú správu: ide všetko o bežne a pravidelne používané látky. Platí to nielen pre prípravky určené špeciálne mužom, ale všeobecne pre kozmetiku.

Použitie a všetko, čo treba vedieť o aplikácií

Použitie a všetko, čo treba vedieť o aplikácií
Stoporex® XXL je krém, ktorý je určený na vonkajšiu aplikáciu a to priamo na pohlavný úd. Krém je jemnej konzistencie, nie je príliš mastný a je v jednoduchej tube. Nanáša sa na ruky, či už na brušká prstov alebo na dlaň, následne sa rozotrie na penis.

Výrobca odporúča pred prvým použitím naniesť menšiu dávku na predlaktie a pozorovať, či nenastane alergická reakcia. Pokiaľ nie, môžete aplikovať krém na penis.

Krém sa odporúča nanášať na mierne stoporený pohlavný úd, aby mohol pokryť čo najväčšiu plochu, nanáša sa na kožu aj sliznicu.

1 dávka = 2 až 5 ml krému, ktorý rozotrite a nechajte vstrebať.

Dôležitou súčasťou správneho fungovania krému je jeho dôsledná aplikácia. Na dlaň si naneste také množstvo, aby to pokrylo celý pohlavný úd, nešetrite. Dávka spomínaná vyššie má iba odporúčací charakter, záleží aj od toho, akej veľkosti je váš penis pri stoporení. Krém nechajte úplne vstrebať a nenanášajte naň už žiadny iný prípravok.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Možné nežiaduce účinky, riziká a kontraindikácie

Možné nežiaduce účinky, riziká a kontraindikácie To, čo si na značke Stoporex® cením najviac, je absolútna bezproblémovosť, pokiaľ ide o použitie ich prípravkov. Netreba sa obávať žiadnych rizík, vedľajších efektov alebo nežiaducich účinkov, či už ide o tabletky alebo aj o tento krém XXL.

Výrobca nespomína žiadne riziká, čo je dôsledok zamerania sa na prírodné účinné látky v prípravku. Tie pomocné sú tiež dlhodobo overené a v kozmetických prípravkoch bežne používané. Navyše, prípravok je v súlade s pH pokožky, takže výrobca pamätal aj na tento aspekt, čo znova znižuje mieru rizika prudkej precitlivenej reakcie.

Na druhú stranu, práve alergická reakcia je jedno z mála rizík, ktoré môže nastať, najmä pokiaľ ide o alergiu na rastlinné a bylinné extrakty či výťažky v kréme.

Výrobca preto odporúča pred prvým použitím naniesť menšie množstvo prípravku na predlaktie a pozorovať reakciu. Ja sám som nemal s krémom žiadny problém. Spomínané nie sú ani žiadne kontraindikácie, či už ide o kozmetiku alebo iné prípravky.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

V akej forme krém je a čo treba vedieť o balení

V akej forme krém je a čo treba vedieť o balení Stoporex® XXL má formu krému, ktorý nezanecháva mastný film a veľmi jednoducho sa rozotiera na penis. Krém je v tube, ktorá zaručuje zachovanie všetkých pôvodných vlastností, pričom na obale nájdete informácie týkajúce sa zloženia aj skladovania.

Čo sa týka balenia a jeho parametrov, toto treba vedieť:

V jednom balení sa nachádza 50 ml krému, čo pri vhodnom dávkovaní môže vystačiť na 10 až 20 použití, závisí od toho, aké množstvo aplikujete na svoj penis.

Krém sa jednoducho vytláča, stačí len odskrutkovať vrchný uzáver a stlačiť tubu. Odporúčam krém vytláčať podobne, ako sa to robí v prípade zubnej pasty, čiže tubu začať stláčať zo spodnej časti. Krém nepoužívajte vnútorne a ani na iné miesta, je určený iba na pohlavný úd. Nenechávajte ho na slnku a v mraze a po použití ho vždy uzavrite.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Kde Stoporex® XXL kúpite a ako je to s predajom

Kde Stoporex® XXL kúpite a ako je to s predajom Ja sám som sa dostal ku krému na odporúčanie môjho známeho, no značku Stoporex® poznám dlhodobo. Viem, že si zakladá na maximálnej dostupnosti svojich prípravkov a to isté platí aj pre tento krém, ktorý je súčasťou širokého portólia produktov.

Krém je dostupný bez lekárskeho vyšetrenia, receptu alebo predpisu, jeho kúpa nie je podmienená žiadnou indikáciou zo strany lekára. Je voľne dostupný a voľne predajný, podobne, ako aj všetky ostatné prípravky. Aby ste si ho kúpili, nemusíte nikam osobne chodiť, všetko totiž vybavíte z pohodlia obývačky a aj cez smartfón.

Stačí navštíviť oficiálny eshop značky na webe www.stoporex.sk, kde nájdete nielen krém, ale aj gél, sprej a perorálne tabletky, ktoré značka Stoporex® ponúka.

Krém na prekrvenie a zväčšenie penisu Stoporex XXL si môžete zakúpiť aj na českom e-shope stoporex.cz.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Nákupom v oficiálnom eshope máte istotu najlepšej ceny, originality výrobku, zachovania kvality a maximálneho pohodlia pri nákupe, platení, doručení aj prevzatí. Neodporúčam kupovať krém cez rôznych sprostredkovateľov alebo cez neznáme stránky na internete. Ja sám som sa aj kvôli tomu rozhodol zverejniť adresu oficiálneho eshopu.

NEČUDUJTE SA, ŽE NIE JE V LEKÁRNI

To, že Stoporex® XXL nedostanete v lekárni, má dobrý dôvod. Tak, ako aj ostatné prípravky z portfólia tejto značky, je dostupný bez receptu, čiže voľne. Zároveň platí, že producent chce mať čo najlepšiu cenu bez marží pre sprostredkovateľov.

Podmienky objednávky, nákupu, platby a doručenia

Podmienky objednávky, nákupu, platby a doručenia V prípade, že ste ešte nenakupovali v eshope alebo cez internet všeobecne, rád by som vám priblížil, ako prebieha objednávka prípravku. Nemusíte sa ničoho báť, značka má celý proces maximálne zoptimalizovaný a nakúpiť viete aj cez tablet či mobil:

 • Najskôr navštívte oficiálny eshop značky na jeho webstránke
 • Vyberte si krém Stoporex® XXL, v ponuke je jedna veľkosť balenia
 • Vyplňte svoje údaje a zvoľte si spôsob a miesto doručenia
 • Ak platíte vopred, zaplaťte, ak na dobierku, objednávku len odošlite

Doručenie trvá spravidla do 48 hodín, najmä ak spravíte objednávku ešte doobeda. Domov vám príde krém v diskrétnom balení, bez toho, aby bolo jasné, o čo ide alebo kto je odosielateľ. Čo sa týka platby, eshop ponúka možnosť platiť vopred bezhotovostne, prípadne na dobierku. V tom prípade viete použiť hotovosť aj platobnú kartu.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Rozmanité sú aj možnosti doručenia, na výber je buď doručenie k vám domov alebo na externé odberné miesto. V tom druhom prípade si viete zvoliť dodanie balíčka na poštu alebo do pobočky Zásielkovne, ktorú si zvolíte. Tento spôsob je výhodný pre mužov, ktorí nechcú doručenie domov z obavy o prezradenie zo strany svojej partnerky.

DORUČENIE DOMOV BEZ POŠTOVNÉHO

V prípade väčšej objednávky, konkrétne v sume nad 60 €, môžete mať doručenie domov zadarmo. Neplatíte žiadne poštovné, žiadne balné, žiadneho kuriéra. Prekročiť túto sumu nie je problém, v oficiálnom webe nájdete aj ostatné prípravky značky.

Odpovede na otázky, ktoré sa pýtate v online diskusiách

Odpovede na otázky, ktoré sa pýtate v online diskusiách Pravdou je, že podobných prípravkov, ako je Stoporex® XXL, je mnoho. V minulosti boli na trhu viaceré podobné produkty a ich účinnosť nebola nijako oslnivá. To je aj dôvod, prečo sa o tento krém zaujíma veľa mužov a ich partneriek aj na internetových fórach a v diskusiách. Všimol som si ich otázky a dotazy, toto sú tie najčastejšie:

Môže sa krém používať s lubrikačným gélom?

Takéto použitie určite neodporúčam a to z viacerých dôvodov. Prvým je, že by sa mohol negovať jeho účinok, nakoľko nanesenie lubrikantu by mohlo spôsobiť nedostatočné vstrebanie krému. Druhým je možnosť precitlivenej reakcie pokožky alebo sliznice penisu. Tretím je narušenie efektu lubrikácie, gél by tak nemusel fungovať.

Ovplyvňuje Stoporex® XXL vzrušenie a citlivosť penisu?

Áno, ale len v pozitívnom zmysle slova. Nemusíte sa obávať žiadnych nepriaznivých účinkov na zníženie citlivosti alebo vnímania sexuálneho dráždenia, takýto efekt nehrozí ani partnerke, krém sa teda neprenáša na sliznicu pošvy. Naopak, jeho používanie prinieslo mne aj ostatným mužom stimuláciu libida a zvýšenie vzrušivosti počas dráždenia.

Kedy nastúpi a ako dlho trvá účinok krému?

Ja sám som spozoroval prvé účinky zhruba do 15 minút od aplikácie prípravku. Podľa skúseností ostatných mužov je tento čas veľmi podobný, závisí aj na tom, ako dlho a ako pravidelne krém používate. Pokiaľ ide o trvanie účinku, u mňa to bolo počas jedného pohlavného styku, u niekoho to môže byť aj viac hodín po aplikácii.

Ako je to s alergiou na Stoporex® XXL krém?

V tomto ohľade mám pre vás dobrú správu, výskyt alergickej reakcie je minimálny. Je to dané predovšetkým zložením krému, nakoľko neobsahuje žiadne rizikové látky. Syntetických zložiek je tu minimum a ide iba o pomocné a doplnkové látky. Ak sa aj vyskytne precitlivenosť, súvisí s rastlinnými látkami, no je naozaj minimálna.

Dá sa veľkosť penisu ovplyvniť aj iným spôsobom?

Určite áno, no vždy musí ísť o pôsobenie na kvalitu jeho prekrvenia a stoporenia. Nehovorím samozrejme o chirurgických možnostiach, no to je už iná kategória. Mne osobne sa osvedčila kombinácia krému Stoporex® XXL spolu s perorálnymi tabletkami tejto značky, ktorých účinky sa vhodne dopĺňajú, najmä na zlepšenie prekrvenia penisu.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Aké sú skúsenosti s krémom Stoporex® XXL a čo ponúka

Aké sú skúsenosti s krémom Stoporex® XXL a čo ponúka Pochopiteľne, pred prvým použitím som sa zaujímal o to, čo na krém hovoria ostatní muži a aké sú ich hodnotenia. Pozrel som si internetové fóra, diskusie a rôzne hodnotiace portály, čítal som si aj komentáre a hľadal každú skúsenosť a recenziu.

Priznám sa, že som zostal veľmi pozitívne prekvapený z toho, ako muži a dokonca aj ich partnerky prípravok hodnotia. Stoporex® XXL už na prvý pohľad ponúka kvalitné zloženie s dôrazom na optimálny mix pre komplexné pôsobenie na erekciu, libido a veľkosť penisu. Skúsenosti z praxe ukazujú, že toto zloženie sa pretavilo aj do praxe.

Samozrejme, zameral som sa na účinky. Muži, ale aj ich partnerky, si chvália viditeľné zväčšenie penisu a to práve zlepšením kvality prekrvenia. Pochopiteľne z toho vyplýva aj pozitívny vplyv na erekciu, či už ide o jej tvrdosť, ale aj o jej výdrž.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Kladne hodnotený je tiež spôsob nákupu. Tak, ako to býva pri značke Stoporex®, aj krém XXL je dostupný bez lekára. Mnoho mužov by malo s vyšetrením problém a práve to oceňujú na prípravku najviac, čiže voľnú kúpu. Samotná objednávka je záležitosťou iba pár minút, pozitívne hodnotený je veľký výber spôsobov dopravy aj platby.

Prvé dojmy, moja skúsenosť z praxe a ďalšie postrehy

Prvé dojmy, moja skúsenosť z praxe a ďalšie postrehy Tak, ako ostatní muži a prakticky bez výnimky, aj ja hodnotím krém Stoporex® XXL nadmieru pozitívne. Na úvod som ho používal necelé dva mesiace, potom som si dal prestávku a znova sa k nemu vrátil. Teraz je už bežnou súčasťou môjho sexuálneho života a nemám jediný dôvod na tom niečo meniť, som nadmieru spokojný.

Už prvý dojem z prípravku bol veľmi dobrý. Jeho aplikácia na pohlavný úd bola veľmi jednoduchá, krém sa príjemne rozotierať a za chvíľu sa vstrebal. Na pokožke a ani na sliznici nezanechal žiadny mastný film a jeho účinnosť bola viditeľná ihneď.

Čo sa týka účinkov, spozoroval som jednoznačné zlepšenie erekcie, či už ide o jej rýchlejší nástup, tvrdosť alebo výdrž. Rovnako viditeľné bolo aj zväčšenie môjho penisu.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Pokiaľ ide o značku samotnú, tú už mám overenú aj z pohľadu zákazníckych služieb. Kúpa Stoporex® XXL je jednoduchá a rýchla, takisto je tomu aj v prípade ostatných produktov. Chválim dopravu zdarma pri nákupe nad 60 € a možnosť viacerých spôsobov doručenia. Eshop je prehľadný a som rád, že si viem objednať viac prípravkov naraz.

Zhodnotenie účinkov a porovnanie s konkurenciou

Zhodnotenie účinkov a porovnanie s konkurenciou Na základe vlastných skúseností, ale aj recenzií a hodnotenia ostatných mužov, je zrejmé, že krém účinkuje a prináša presne to, čo jeho výrobca deklaruje. Stoporex® XXL používam s menšími prestávkami dodnes, čo je asi najlepšia reklama, akú môže mať.

Na základe jeho účinnosti a výsledkom hodnotím krém jasnou známkou 1, podľa mňa obstál na výbornú a nemám k nemu žiadne výhrady

Rád by som pri zhodnotení účinkov zdôraznil, že aj vzhľadom na zloženie látok je potrebné krém používať dlhodobo. Áno, prípravok účinkuje už od prvej aplikácie, no maximálny efekt je dosiahnutý práve tým, že sa používa opakovane a pravidelne.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Čo sa týka porovnania s konkurenciou, tu je Stoporex® XXL jednoznačný víťaz, o tom netreba mať žiadne pochybnosti.  Kvalitné zloženie so sebou prináša viditeľné zlepšenie, či už ide o stoporenie, libido, veľkosť penisu alebo aj zdravie a stav pokožky a slizníc penisu. S jeho účinkami som spokojný a som rád, že som ho skúsil.

Zhrnutie na záver a prečo Stoporex® XXL odporúčam

Zhrnutie na záver a prečo Stoporex® XXL odporúčam Čo by som mohol povedať na záver? Ten je pochopiteľne jednoznačný, krém Stoporex® XXL určite odporúčam zakúpiť a vyskúšať. Ja sám som to spravil bez váhania, nakoľko značku poznám už dlhšiu dobu a zatiaľ ma v ničom nikdy nesklamala.

Áno, pravdou je, že som bol najskôr opatrný, aj vzhľadom na to, že v minulosti boli podobné prípravky nekvalitné a zaostávali za očakávaniami. V tomto prípade je však realita nadmieru pozitívna, či už ide o kvalitu výrobku, jeho účinky, dlhodobosť pôsobenia aj o cenu. Stoporex® sa opäť osvedčil a jeho krém XXL je trefa do čierneho.

Medzi jeho najväčšie benefity, plusy a výhody patria:

 • overená značka a jej špecifické zameranie pre mužov
 • 100 % prirodzený pôvod a pôsobenie aktívnych látok krému
 • jednoduché použitie s priamym a tiež lokálnym účinkom
 • dostupnosť bez lekárskeho vyšetrenia alebo receptu
 • bezproblémové pôsobenie a možnosť dlhodobého použitia

Jedným z dôvodov, prečo krém odporúčam naozaj každému, je jeho komplexné pôsobenie. Netreba mať problémy s erekciou, pozitívne účinky sú viditeľné aj tak.

Stoporex® XXL je prípravok, ktorý vás nesklame a určite stojí za vyskúšanie. Nielen moje skúsenosti ukazujú, že má čo ponúknuť a jeho účinky ocení každý muž bez ohľadu na vek. Pravidelným a dlhodobým používaním som aj vďaka nemu zlepšil svoju erekciu a dosiahol maximum, či už ide o stoporenie, veľkosť penisu alebo aj o libido.

Stoporex XXL

Krém na erekciu a zväčšenie penisu
 • Kvalitná erekcia
 • Zväčšenie penisu
 • Vzrušenie

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.60

157 Hodnotení

Chcem kúpiť