Super Prsia krém: Je cena adekvátna účinkom a sú skúsenosti žien pozitívne?

Super Prsia krém

Známa značka Imperial Vitamins sa rozhodla v rámci svojich produktov určených pre ženy uviesť na trh nielen tabletky na zväčšenie a spevnenie poprsia, ale aj špeciálny krém Super Prsia určený na vonkajšie pôsobenie. Tento krém na zväčšenie poprsia má tiež prírodné zloženie založené na bylinných extraktoch.

Svojim charakterom a oblasťou použitia je Super Prsia krém na trhu jedinečným prípravkom. Ak sa k tomu pridá navyše váha silnej a známej značky, je jasné, že je len otázkou času, kedy sa dostane tento prípravok ešte viac do povedomia žien.

Zaujímavá forma by však rozhodne nemala byť dôležitejšia ako obsah a účinky, ktoré by mal krém Super Prsia ponúkať. To, či sú dostatočné a uspokojivé aj v praxi, sa pokúsi odhaliť táto recenzia, ktorá zhrnie aj skúsenosti žien s krémom v praxi.

Doba testovania produktu3 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkydo 2-3 týždňov
Zväčšenie objemu prsníkov
Spevnenie poprsia
Zlepšenie stavu pokožky poprsia
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 2 dní
AlternatívaMegaprsia BreastExtra+ , Super Prsia tabletky
Cena + Zľavový kupón11,90 € [kupón na 3€: superprsia3]
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Super Prsia krém: Výrobca a pôvodZnačka Imperial Vitamins, ktorá je za krémom Super Prsia, nie je myslím mnohým mužom ani ženám žiadnou neznámou. Ide o spoločnosť, ktorá stojí za viacerými prípravkami určenými na skvalitnenie sexuálneho života, najmä za tabletkami určenými na zvýšenie libida, zlepšenie potencie a koniec koncov aj za tabletkami na podporu zväčšenia poprsia.

Tak, ako aj v prípade týchto prípravkov, Super Prsia krém je produktom založeným na kombinácii overených surovín a kvalitnej výroby. Prípravok je vyrábaný v súlade s pravidlami GMP, ktoré predstavujú vysoký štandard, samozrejmosťou je transparentné zloženie a pôvod jednotlivých obsahových látok.

Super Prsia krém

 • Zväčšenie objemu prsníkov
 • Spevnenie prsníkov
 • Zlepšenie stavu pokožky

Zloženie a účinné látky

Super Prsia krém: Zloženie a účinné látkyPodobne ako v prípade tabliet od tohto výrobcu, aj v prípade krému Super Prsia je zloženie zostavené z prírodných látok. Pod týmto pojmom si predstavte extrakty a výťažky rastlín a bylín s účinkami na zväčšenie poprsia a jeho spevnenie. Viaceré zložky pôsobia tiež na zlepšenie kvality pokožky a to prirodzeným spôsobom.

Tu sú konkrétne látky obsiahnuté v kréme Super Prsia:

Nechtík lekársky: Túto známu liečivú rastlinu asi príliš nemusím predstavovať. Z Nechtíka sa vyrábajú najznámejšie hojivé masti, ale napríklad aj prípravky určené na zápal ústnej dutiny. Rastlina pomáha na rôzne zápaly kože a rany, pomáha aj na zápaly ciev. Zaujímavým účinkom je omladenie pokožky a odstránenie stareckých škvŕn.

Chmeľ obyčajný: Chmeľ je rastlina, ktorá sa veľmi hojne vyskytuje aj u nás. Používa sa na zníženie sexuálnej podráždenosti a pre upokojujúce účinky, pričom má veľmi dôležitý vplyv najmä pri vonkajšom použití na pleť. Rastlina býva súčasťou upokojujúcich kúpeľov, zlepšuje prekrvenie pokožky a dokonca pôsobí aj proti vypadávaniu vlasov.

Požlť farbiarsky: Táto rastlina je využívaná ako farbivo, ktoré sa používa veľmi často v rôznych kozmetických produktoch, napríklad aj v mydlách. Má na pokožku antiseptické účinky a pomáha teda udržať jej zdravý stav. Veľkou výhodou je, že nemá prakticky žiadne vedľajšie alebo negatívne vplyvy.

Ostropestrec mariánsky: Niekedy sa táto rastlina nazýva aj Pestrec mariánsky a ide o pomerne známu liečivú bylinku aj u nás. Je veľmi dobrým zdrojom flavolignanov, aminokyselín, vitamínu E a plody obsahujú aj jedlý olej. Nachádzajú sa tu tiež nenasýtené mastné kyseliny, čiže zdravšia forma tukov.

Dioskórea huňatá: Veľmi dobrým prírodným zdrojom fytoestrogénov je Dioskórea huňatá, nazývaná aj Wild yam. Extrakt z koreňa rastliny sa využíva na zlepšenie a normalizáciu hormonálnej hladiny a práve preto je rastlina zastúpená aj v kréme. Okrem toho pomáha na krvný obeh a na zmiernenie negatívnych príznakov menštruácie.

Mandľa obyčajná: Mandľový olej je pomerne častou zložkou rôznych kozmetických prípravkov a patrí medzi najdrahšie nevysychavé oleje vôbec. V Super Prsia kréme sa nachádza kvôli premastenie suchej pleti a na čistenie citlivej pokožky. Zlepšuje tak stav pokožky poprsia a dáva jej mladistvý vzhľad.

Hamamel virgínsky: Možno pre niekoho neznáma, ale najmä liečivá rastlina je v kréme Super Prsia zastúpená vo forme extraktu. Hamamel je veľmi prospešný pre zdravie pokožky, nakoľko má antiseptické, sťahujúce, protizápalové a upokojujúce účinky. V kréme je najmä kvôli pôsobeniu na lepší stav pokožky poprsia.

Srdcovník obyčajný: Táto známa liečivá rastlina je v kréme Super Prsia vo forme kvalitného extraktu. Všeobecne má Srdcovník priaznivé účinky na srdcovocievny systém a používa sa aj ako prostriedok s upokojujúcim účinkom na nervy. Pomáha tiež pri bolestivej a oneskorenej menštruácii. Rastlina obsahuje aj dôležité fytoestrogény.

Sója fazuľová: Poslednou látkou obsiahnutou v kréme Super Prsia je olej zo Sóje fazuľovej. Ide o rastlinu pochádzajúcu z Ázie, ktorá je veľmi dobrým zdrojom bielkovín a aminokyselín. Z hľadiska účinku v kréme má táto zložka zmysel najmä preto, že obsahuje aj fytoestrogény, ktoré pomáhajú na rast poprsia.

Celkové zloženie Super Prsia krému je nasledovné:

Aqua, Glyceryl Stearate, Glycine Soja Oil, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Allantoin, Calendula Officinalis Flower Extract, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

TRADIČNE ZAUJÍMAVÉ ZLOŽENIE

Podobne ako v prípade tabliet, aj v prípade krému je paleta účinných látok mimoriadne široká. Nie je to našťastie na úkor kvality prípravku lebo na úkor koncentrácie jednotlivých zložiek ako tomu býva pri niektorých neznámych alebo lacných značkách. Celé zloženie je špeciálne nakombinované pre čo najlepšiu účinnosť.

Dávkovanie a užívanie

Super Prsia krém: Dávkovanie a užívanieSuper Prsia krém je určený iba na vonkajšie použitie. To by malo byť pravidelné a dlhodobé a to aj kvôli tomu, že účinok prípravku je založený na rastlinných zložkách. Takéto zloženie je síce prirodzené, ale trvá istú dobu, než začnú účinné látky pôsobiť. Preto je pre dosiahnutie optimálnej účinnosti nevyhnutná čo najstabilnejšia a najdlhšia aplikácia.

 • Krém sa nanáša dvakrát za deň na oblasť poprsia, najlepšie ráno a večer
 • Vyhýbať sa treba oblasti bradaviek, aplikácia by mala byť iba na pokožku a krém treba nechať istú dobu vstrebať do kože

Najlepším postupom je nanesenie krému na končeky prstov a jeho postupné vmasírovanie do prsníkov jemnými a krúživými pohybmi. Postupujte od koreňa prsníka k ramenám a postup zopakujte aj niekoľkokrát pre dokonalé vstrebanie. Dôležité je nič neuponáhľať a nájsť si na poctivú a najmä pravidelnú aplikáciu krému čas každý jeden deň.

Účinky

Super Prsia krém: ÚčinkyKrém Super Prsia je primárne určený pre prirodzené a bezpečné zväčšenie objemu poprsia. Nie je to však zďaleka jediný účinok, nakoľko k dosiahnutiu krajších pŕs je treba nielen zväčšenie ich objemu. Práve preto boli účinné látky nakombinované do zloženia krému tak, aby sa dosiahli aj ďalšie účinky a vplyv bol komplexný.

O aké účinky teda ide? Tu sú všetky, ktoré krém ponúka:

Zväčšenie objemu prsníkov

Základným účinkom je zväčšenie poprsia a to prirodzenou cestou prostredníctvom rastlinných zložiek. Tieto látky stimulujú rast poprsia zvnútra, najmä cez prsnú žľazu a prsné tkanivo. Zároveň stimulujú lipogézne procesy, čo spôsobí rast tukových buniek a prsia budú väčšie a plnšie. V praxi sa tento účinok ukazuje, u každej ženy ale s inou intenzitou.

➡️ Prečo odporúčam Super Prsia krém? na základe osobných skúseností a dlhodobých testov viacerých produktov, krém Super Prsia naozaj fungujú

Spevnenie prsníkov

Okrem zväčšenia poprsia by mal krém Super Prsia pomáhať aj na jeho spevnenie. Vďaka tomu budú mať prsia nielen väčší objem, ale aj krajší tvar a pomôže to tiež ich zdvihnutiu. Zväčšenie a spevnenie pritom idú dohromady, takže krém pôsobí pozitívne na celé poprsie a to najmä u žien po dojčení. Aj tento účinok sa v praxi prejavuje pomerne viditeľne.

Zlepšenie stavu pokožky

Tretím a posledným vplyvom ktorý Super Prsia krém ponúka, je pôsobenie na pokožku. Vďaka viacerým účinným látkam by malo prichádzať pri dlhodobom používaní krému k zlepšeniu hydratácie a pružnosti pokožky, čo sa odrazí aj na krajšom poprsí. Je tento účinok potvrdený aj praxou? Viacero žien tvrdí, že áno, iné však viditeľné zmeny nezaznamenali.

UŽÍVANIE S TABLETKAMI PRE OPTIMÁLNE ÚČINKY

Výrobca odporúča užívať Super Prsia krém spolu so svojimi tabletkami Super Prsia + štíhla línia. Kombinácia vnútorného a vonkajšieho pôsobenia by mala zlepšiť účinnosť oboch prípravkov a priniesť synergický efekt. Kúpiť sa dajú dokonca celé zvýhodnené sety krému a tabliet.

Nežiaduce účinky

Super Prsia krém: Nežiaduce účinkyMnoho žien aj mužov sa pri tabletkách s vnútorným užívaním zaujíma o vedľajšie účinky, to isté platí aj v prípade Super prsia krému. Môžem vás však upokojiť, čo som pozeral skúsenosti a hodnotenia žien užívajúcich krém, nezaznamenal som žiadne vážnejšie výhrady alebo výčitky týkajúce sa negatívnych účinkov.

Jedinou výnimkou môže byť alergická či inak precitlivená reakcia na niektorú so zložiek krému, čo sa prejaví pravdepodobne začervenaním pokožky. Aby ste eliminovali akékoľvek riziko, začnite s krémom najprv opatrne a v menšej dávke. Správna aplikácia je nevyhnutným predpokladom dosiahnutia výsledkov.

Balenie a cena

Super Prsia krém: Balenie a cenaPodobne ako v prípade tabliet, aj v prípade krému Super Prsia je na výber veľké množstvo balení. Samotný krém sa síce predáva aj samostatne a to v objeme 60 ml, ale dá sa kúpiť aj v pomerne veľkom množstve balíčkov s tabletkami rôznej veľkosti balenia. Rovnako tak sa dá kúpiť so špeciálnou podprsenkou Super Prsia Bra.

Všetky možné kombinácie a ich cenu uvádza nasledovná tabuľka:

Typ balenia:Cena za balenie:Ušetríte:Overená kúpa:
Super PRSIA krém 60ml11,90-Chcem objednať
Super Prsia 40 kapsúl + krém29,90 €0,40 €Chcem objednať
Super Prsia 90 kapsúl + krém34,90 €10,40 €Chcem objednať
Super Prsia 180 kapsúl + krém49,90 €14,40 €Chcem objednať

Základné balenie krému ponúka výhodný a zaujímavý pomer ceny, množstva a kvality. Ešte viac sa ale oplatí kombinácia s niektorým balíčkom tabliet Super Prsia + štíhla línia, napokon, sám výrobca odporúča spoločné užívanie. Toto isté odporúča aj moja partnerka, ktorá tiež krém používala súčasne s užívaním tabliet.

Super Prsia krém

 • Zväčšenie objemu prsníkov
 • Spevnenie prsníkov
 • Zlepšenie stavu pokožky

Kde kúpiť

Super Prsia krém: Kde kúpiťSuper Prsia krém sa dá kúpiť v lekárni, v ponuke ho majú viaceré známejšie značky a siete lekární. Problémom však podľa mňa aj mojej partnerky môže byť nedostatok na sklade, pričom nemám na mysli krém ako taký, ale najmä rôzne kombinácie vo väčších balíčkoch s tabletkami či inými produktmi značky.

Práve preto vidím ako najlepšiu možnosť objednávku cez internet, kde sa niečo takéto nestane. Oficiálny distribútor prípravku u nás má svoj vlastný eshop na webstránke www.superpsia.sk, kde si môžete objednať krém rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

Ak využijete túto možnosť, máte istotu, že vám príde naozaj originálny krém Super Prsia a nie nejaká napodobenina, ako sa to stáva pri kúpe z neoverených zdrojov alebo nebodaj cez inzeráty na internete. Navyše, máte aj istotu najlepšej možnej ceny, nakoľko neplatíte maržu koncovému predajcovi.

DARČEK Z OFICIÁLNEHO ESHOPU

Jedným z ďalších dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre kúpu priamo z oficiálneho eshopu, sú darčeky. Tie sa obmieňajú, preto nemá zmysel písať, čo konkrétne môžete získať, ale zväčša ide o nejaké tabletky navyše alebo o iný produkt značky na otestovanie.

Online objednávka, doprava a doručenie

Super Prsia krém: Online objednávka, doprava a doručenieCelý proces objednávky krému Super Prsia prostredníctvom oficiálnej webstránky je veľmi jednoduchý a intuitívny. Zvládne ho aj laik, ale pre istotu som sa rozhodol priblížiť aspoň v stručnosti postup objednávky a pripájam aj informácie o doprave a platbe:

 • Zvoľte si typ balenia, či už krém samostatne alebo v kombinácii s iným prípravkom
 • Zadajte svoje osobné údaje a adresu dodania
 • Vyberte si typ doručenia a spôsob zaplatenia
 • Celú objednávku ešte raz skontrolujte a odošlite

Balenie je diskrétne tak isto, ako aj v prípade tabliet, takže nikto sa nedozvie, čo ste si objednali a na balíku nie je ani označenie eshopu. Platiť sa dá vopred, či už bankovým prevodom alebo platobnou kartou, ale aj pri prevzatí balíčka. Výhodou je, že na rozdiel od iných značiek si pri zvolení platby na dobierku nič nepriplácate.

Super Prsia krém

 • Zväčšenie objemu prsníkov
 • Spevnenie prsníkov
 • Zlepšenie stavu pokožky

Krém Super Prsia vám môže prísť prostredníctvom Slovenskej pošty alebo cez kuriéra UPS. Doručenie cez poštu je lacnejšie, vychádza 2,60 €. Pri doprave kuriérom zaplatíte síce o 90 centov viac, ale aj tak odporúčam túto možnosť, nakoľko je rýchlejšia a pohodlnejšia. Je tu aj možnosť osobného odberu, ale to je z hľadiska pohodlnosti bezpredmetné.

Diskrétne doručenieDOPRAVA AJ ZADARMO, HOCI NIE VŽDY

Na rozdiel od tabliet výrobca neponúka dopravu zdarma pre samostatné balenie krému, musíte si za dodanie zaplatiť. Ak si však objednáte kombináciu krému, tabliet a značkovej podprsenky z oficiálneho eshopu, nezaplatíte za doručovanie ani Euro.

Najčastejšie otázky

Super Prsia krém: Najčastejšie otázkyPoďme sa teraz pozrieť od teórie do praxe. Práve prax a praktické použitie krému Super Prsia najviac zaujímajú ženy, ktoré sa zaujímajú o prirodzené a prírodné zväčšenie pŕs. rozhodol som sa teda navštíviť viaceré internetové fóra a diskusie s cieľom nájsť otázky, ktoré sa ženy pýtajú najčastejšie. Tu sú:

Môže mi naozaj obyčajný krém pomôcť k väčšiemu a pevnejšiemu poprsiu?

Pokiaľ by som odpovedal na túto otázku nie, určite by som nemohol krém na základe testovania mojej partnerky odporučiť. Skúsenosti však našťastie ukazujú, že áno, je to možné. Treba ale brať na zreteľ, že u každej ženy to môže byť individuálne, u niekoho sú účinky lepšie, u iného horšie. Je to daň za to, že krém má čisto rastlinné zloženie.

Ako rýchlo by sa mali ukázať prvé účinky?

Tu platí to isté, čo pri predošlej otázke, že vzhľadom na charakter prípravku je nástup a viditeľnosť prvých účinkov individuálna. Prvé výsledky by však podľa vyjadrenia výrobcu mali byť viditeľné po 20 až 30 dňoch, neskôr by sa mohli ešte zintenzívniť. Skúsenosti žien ukazujú, že takto doba nástupu účinkov zodpovedá realite.

Kedy je najlepšie krém aplikovať?

Optimálne je rozdeliť si aplikáciu krému každý deň na dve opakovania. Prvá aplikácia by mohla byť napríklad ráno, druhá napríklad večer. Tu treba poznamenať, že krém sa musí do pokožky aj vstrebať, čiže by ste ho nemali použiť tesne predtým, ako si dáte nejaké oblečenie. Počkajte aspoň 15 až 20 minút a až potom si niečo oblečte.

Je používanie bezpečné? Môžu krém používať všetky ženy?

Používanie je z hľadiska účinných látok a zloženia krému bezpečné, jeho výroba je dokonca v súlade s vysokými štandardmi GMP. Treba však brať do úvahy, že sa môže individuálne u niektorej ženy vyskytnúť alergická reakcia na niektorú účinnú látku. Krém nie je určený pre ženy počas tehotenstva a dojčenia.

Ako je to s rýchlosťou doručenia?

Ak si objednáte Super Prsia krém cez oficiálnu webstránku, distribútor reaguje okamžite. Pri platbe vopred odosiela zásielku ihneď po obdržaní finančných prostriedkov, v prípade platby na dobierku okamžite. Doručenie kuriérom je najrýchlejšie, v tomto prípade môžete mať doma krém už do 24 hodín od objednania.

Skúsenosti

Super Prsia krém: SkúsenostiÚčinkuje Super Prsia krém aj v praxi alebo nie? Odpovedať jednoslovne sa na túto otázku nedá, no pokúsim sa zhrnúť skúsenosti žien. Čo sa týka samotného krému, najmä značky, spôsobu objednania, zloženia a užívania, tu som nezaznamenal žiadne veľké sťažnosti a negatívne recenzie. Ide o seriózny prípravok po všetkých stránkach.

Z hľadiska účinkov treba objektívne povedať, že sú pozitívne aj menej pozitívne referencie. Niektorým ženám krém pomohol viac, najmä na spevnenie poprsia a zlepšenie stavu pokožky, iné tieto účinky zaznamenali len v minimálnej miere, prípadne si zmeny nevšimli.

Je to však plne prirodzené, nakoľko krém neobsahuje žiadne syntetické látky s okamžitou a garantovanou účinnosťou. Intenzita účinku, tak ako aj jeho nástup a trvanie, sú teda u každej ženy mierne odlišné. Najlepšie účinky sa však ukazujú pri kombinácii krému spolu s tabletkami Super Prsia + štíhla línia, čo odporúča veľmi veľa žien.

POZOR NA NEGATÍVNE RECENZIE

Nejedno fórum či internetová diskusia sú zahltené negatívnymi recenziami a hodnoteniami krému Super Prsia. Už na prvý pohľad však ide o negatívnu reklamu s cieľom propagovať konkurenčné značky a prípravky. Odporúčam preto nebrať tieto hodnotenia na zreteľ.

Vlastná skúsenosť

Super Prsia krém: Vlastná skúsenosťJa sám som prirodzene krém Super Prsia netestoval, spravila tak ale moja partnerka. Tá ho prakticky používa s menšími prestávkami dodnes, čo je myslím veľmi jasný signál ohľadom účinnosti prípravku v praxi. Poďme ale pekne postupne.

Samotný proces objednania je maximálne pohodlný a jednoduchý, mnoho iných značiek by si malo brať príklad. Doručenie je rýchle a v poriadku, týmto smerom nesmerujú tiež žiadne výčitky. Veľkým pozitívom je aj absencia nežiaducich účinkov, nič také nehrozí, takže aj v tejto ohľade sú skúsenosti žien pozitívne.

Čo sa týka samotných účinkov a ich viditeľnosti v praxi, partnerka si najviac pochvaľovala zlepšenie pevnosti poprsia a mierne zväčšenie objemu. Nejedná sa o nič extrémne, ale pokiaľ máte triezve ciele a užívate krém s tabletkami dlhodobo, zmeny by sa mali dostaviť. U nás tomu tak jednoznačne bolo.

Výsledok vlastného testovania

Super Prsia krém: Výsledok vlastného testovaniaKombináciu tabliet a krému Super Prsia vyskúšala partnerka spolu dva mesiace, krém užíva z času na čas dodnes. Jeho kvalita je na obstojnej úrovni, hoci je pravda, že intenzita účinkov je individuálna a nie u každej žene krém spôsobí viditeľné zväčšenie poprsia.

 • Super Prsia krém podľa školského spôsobu známkovania teda dostáva známku 1-
 

Tú najlepšiu známku mu nemožno dať kvôli menším detailom, ktoré síce kazia dojem, ale zásadný vplyv na účinnosť nemajú. Ide napríklad o absenciu dopravy zdarma čisto len k objednávke krému alebo o menej stabilné účinky a ich príliš veľkú individuálnosť.

Tieto menšie mínusy však určite neuberajú krému na jeho celkovej prospešnosti. Ak sa rozhodnete ho vyskúšať, skúsenosti mnohých žien ukazujú, že môžete očakávať zlepšenie stavu vášho poprsia. Odporúčam však užívať spolu s krémom tabletky, Super Prsia + štíhla línia, zvýšite šance na viditeľnejší výsledok.

Zhodnotenie

Super Prsia krém: ZhodnotenieAký je teda výsledok a záverečné zhodnotenie? Super Prsia krém určite je možné odporučiť a to najmä pre ženy, ktoré chcú prirodzenou cestou bez invazívnych zásahov zlepšiť stav a krásu svojho poprsia. Prípravok patrí medzi nadpriemerné na našom trhu a jedná sa o seriózny produkt s jasným zložením od známej značky.

Objektívne však musím povedať, že krém sprevádzajú aj niektoré menej pozitívne komentáre. Tu sa treba zmieriť s tým, že vzhľadom na charakter zloženia látok sú účinky značne individuálne a nie každá žena môže byť s výsledkom po používaní krému spokojná.

To by však nemalo zastrieť výhody, ktoré produkt má:

 • práve vďaka rastlinným látkam je minimalizované riziko vedľajších účinkov
 • použitie je veľmi jednoduché a pohodlné
 • cena za krém je na dobrej úrovni vzhľadom k celkovému výsledku
 • krém pôsobí na viacero oblastí týkajúcich sa poprsia, nielen na veľkosť

Práve posledná výhoda je najsilnejším tromfom Super Prsia krému. Krásne poprsie je totiž záležitosťou nielen veľkosti, ale rovnako aj pevnosti, pružnosti a zdravej pokožky. Práve na všetky tieto oblasti má krém účinok a vďačí za to práve svojmu zloženiu.

Super Prsia krém

 • Zväčšenie objemu prsníkov
 • Spevnenie prsníkov
 • Zlepšenie stavu pokožky

Super Prsia krém teda určite patrí medzi to najlepšie, čo sa na našom trhu v rámci kategórie voľne dostupných prípravkov nachádza. Pochopiteľne, ani tento prípravok nie je dokonalý, ale určite stojí za vyskúšanie. Ak si krém objednáte k tabletkám Super Prsia + štíhla línia, bude to najlepšie z hľadiska ceny aj účinkov.

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.27

33 Hodnotení

Chcem kúpiť