Super Prsia + štíhla línia: Aké sú skúsenosti a recenzie na tieto tabletky na zväčšenie pŕs?

Super Prsia + štíhla línia: dávkovanie, cena a recenzia

Každá žena by chcela mať krásne poprsie a zároveň byť štíhla. Niektoré kvôli tomuto cieľu podstúpia sériu chirurgických zákrokov, ktorých cena je doslova astronomická. Nie je to síce najlacnejšie, ale výsledok je okamžitý. Čo však robiť v prípade, že hľadáte zväčšenie poprsia prirodzene?

Práve s týmto by vám mohli pomôcť tabletky Super Prsia + štíhla línia. Ide o voľne dostupný prípravok čisto prírodného charakteru, ktorý je určený pre všetky ženy hľadajúce bezpečný spôsob zväčšenia pŕs bez skalpela alebo operácie. Takýto spôsob je síce dlhodobejší, ale výsledok je prirodzenejší.

Tablety Super Prsia + štíhla línia sú riadne registrovaným prípravkom, ktorý môže ponúkať ktorákoľvek lekáreň, keďže spĺňajú všetky podmienky pre uvedenie na trh. To, aká je ich reálna účinnosť v praxi a čo od nich čakať, vám prezradí táto recenzia.

Doba testovania produktu3 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkydo 2-3 týždňov
Zväčšenie pŕs
Spevnenie poprsia
Zlepšenie stavu pokožky poprsia
Zníženie menštruačných bolestí
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 2 dní
AlternatívaMegaprsia BreastExtra+
Cena + Zľavový kupón19,90 € [kupón na 3€: superprsia3]
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Super Prsia: Výrobca a pôvodPrípravok Super Prsia + štíhla línia je produktom pomerne známej značky Imperial Vitamins. Ak je vám to povedomé, pripomeniem vám, že táto spoločnosť vyrába aj prípravok Aphrodisia V pre ženy, čo sú tabletky na zvýšenie libida a zlepšenie sexuálneho života. V portfóliu produktov sú aj prípravky určené pre mužov.

Nejde teda o žiadneho nováčika ani neskúsenú spoločnosť, ale o zavedenú značku s dlhodobými skúsenosťami v oblasti. To sa prejavuje aj v pôvode a kvalite samotných tabliet Super Prsia + štíhla línia, ktoré sú vyrábané v súlade s prísnymi pravidlami GMP. Samozrejmosťou je schválenie prípravku zo strany Úradu verejného zdravotníctva SR.

Super Prsia + štíhla línia

 • Zväčšenie poprsia
 • Zlepšenie pevnosti poprsia
 • Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy
 • Podpora pri ženských problémoch

Zloženie a účinné látky

Super Prsia: Zloženie a účinné látkyTablety Super Prsia + štíhla línia predstavujú prírodnú alternatívu. Čo to znamená v praxi? Účinné látky sú bylinného charakteru a nenájdete tu teda žiadne chemicky alebo umelo vyrábané zložky zabezpečujúce účinok prípravku. Navyše, prípravok je vyrobený z najčistejších bylinných výťažkov, ktoré boli viacnásobne kontrolované.

Čo sa týka konkrétneho zloženia, tu sú jednotlivé obsahové látky:

Serenoa Repens: Saw Palmetto, ako sa táto palmovitá rastlina volá, je zastúpená v tabletkách vo forme kvalitného extraktu. Pomáha na reguláciu estrogénu, normalizáciu aktivít pohlavných žliaz a na množenie buniek prsnej žľazy, čo prispieva zväčšeniu prsníkov.

Senovka grécka: Extrakt zo semien tejto rastliny sa v nachádza pre viacero stimulujúcich vplyvov. Jednak ide o účinky na tvorbu materského mlieka, ďalej o antioxidačné pôsobenie a v neposlednom rade o vplyv na zväčšenie objemu prsníkov.

Dioskórea huňatá: Túto rastlinu možno poznáte pod pomenovaním Wild yam a ide o veľmi bohatý zdroj prírodných fytoestrogénov. Vďaka obsahu látky zvanej diosgenín pomáha rastlina normalizovať hormonálnu hladinu a zlepšuje aj príznaky spojené s menopauzou.

Benedikt lekársky: Táto tradičná liečivá rastlina je ďalšou zložkou tabliet Super Prsia + štíhla línia. Rastlina je používaná na zlepšenie trávenia, ale tiež je zdrojom fytoestrogénov a tanínov, čím prispieva u žien k hormonálnej rovnováhe a s tým súvisiacich dejov.

Fenikel obyčajný: Toto prírodné afrodiziakum má pozitívny vplyv na rovnováhu ženských hormónov a využíva sa aj na pokojnú a bezproblémovú menštruáciu. Pomáha tiež s príznakmi spojenými s menopauzou, má tiež pozitívny vplyv na činnosť mliečnych žliaz.

Angelika: V prípravku Super Prsia + štíhla línia nájdete tiež výťažok z Angeliky čínskej, čo je známa rastliny používaná v Ázii. Má pozitívny vplyv na hladinu estrogénu a celú hormonálnu rovnováhu, nakoľko je výborným zdrojom fytoestrogénov.

Morské riasy Kelp: Možno ste o morskej riase Kelp nikdy nepočuli, no ide o veľmi bohatý zdroj až 70 minerálov. Pomáha tiež na zlepšenie stavu pokožky, vlasov a nechtov, zlepšuje spaľovanie tukov a prispieva k zníženiu ich vstrebania, čím podporuje práve štíhlu líniu.

L-Tyrozín: Zaujímavou zložkou prípravku Super Prsia + štíhla línia je aj neesenciálna aminokyselina L-Tyrozín. Má viacero dôležitých účinkov na organizmus, pričom v tabletkách sa nachádza najmä pre podporu dopamínu a preto, že potlačuje chuť do jedla.

Damiána: Známy prírodný sexuálny stimulant, tak by sa dala charakterizovať rastlina Damiána. Aj tá sa nachádza v tabletkách a pomáha na zlepšenie sexuálneho apetítu. Má tiež pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu a je častou súčasťou prípravkov pre ženy.

Srdcovník obyčajný: Poslednou látkou obsiahnutou v tabletkách Super Prsia + štíhla línia je extrakt zo Srdcovníka obyčajného. Rastlina obsahuje fytoestrogény, pomáha na správny priebeh menštruačného cyklu a podporuje dokonca aj nervový a kardiovaskulárny systém.

Vyššie spomínané účinné látky sú v tabletkách Super Prsia + štíhla línia zastúpené takto:

Látka:Množstvo
Palma plazivá (Serenoa rapens)116 mg
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum)73 mg
Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa)66 mg
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare)66 mg
Benedikt lekársky (Cnicus benedictus)50 mg
L-tyrozín43 mg
Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum)30 mg
Angelika - ženský ženšen (Angelica sinensis)16 mg
Damiána (Turnera diffusa)16 mg
Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca)16 mg

BEZ PRIBERANIA

Veľkou výhodou prípravku je, že prípravok priamo neobsahuj žiadne hormóny, čiže sa nemusíte báť negatívneho vplyvu na hormonálnu sústavu alebo metabolizmus. Nehrozí ani zbytočné naberanie tuku a teda ani priberanie.

Dávkovanie a užívanie

Super Prsia: Dávkovanie a užívanieÚčinok prípravku Super Prsia + štíhla línia je založený na prírodných látkach a najmä na dlhodobom a pravidelnom užívaní. Na rozdiel od iných prípravkov je však samotné dávkovanie o niečo zložitejšie a najmä, existuje viac možností, ako tabletky užívať z hľadiska periodicity. To však zlepšuje flexibilitu samotného užívania.

 • 1 dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka sú 3 tabletky
 • Výrobca odporúča užívať 3 dávky denne, ktoré si rozdelíte rovnomerne, optimálne teda užiť ráno, na obed aj večer vždy po 1 tabletke

Na úvod sa odporúča užiť jedno štartovacie balenie, pre dosiahnutie optimálnych výsledkov je potom vhodné užiť dve pokračovacie balenia. Po tejto kúre by sa malo pre udržanie výsledkov užívať raz za 6 mesiacov pravidelne jedno udržiavacie balenie. Každé z týchto balení sa líši počtom tabliet, špecifikujem to neskôr.

Účinky

Super Prsia: ÚčinkyČo sa týka účinkov, prípravok Super Prsia + štíhla línia by mal pôsobiť nielen na zväčšenie pŕs, ale aj v iných oblastiach. Širším účinkom vďačí najmä za pomerne bohaté zloženie, čo je veľké plus pre každú ženu, ktorá bude tabletky užívať. Skúsenosti žien napovedajú, že väčšina deklarovaných účinkov naozaj zodpovedá aj realite.

Tu sú 4 oblasti, kde by mal produkt pôsobiť:

Zväčšenie poprsia

Tým najdôležitejším účinkom je zväčšenie poprsia, ktoré by malo byť spôsobené špeciálnou kombináciou rastlinných a bylinných extraktov v tkanive. Najmä vďaka obsahu fytoestrogénov, ktoré sú podobné prirodzeným estrogénom, by malo nastať delenie buniek a rast prsnej žľazy, čo so sebou prinesie aj zväčšenie poprsia.

Super Prsia + štíhla línia

 • Zväčšenie poprsia
 • Zlepšenie pevnosti poprsia
 • Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy
 • Podpora pri ženských problémoch

Zlepšenie pevnosti poprsia

Druhým najviac viditeľným účinkom na poprsie je zlepšenie jeho pevnosti a pružnosti. V tomto ohľade pôsobia tiež viaceré rastlinné účinné látky obsiahnuté v tabletkách, účinok bol dokonca u mnohých žien viditeľný ešte skôr, ako samotné zväčšenie. Podľa štatistík až 95 % žien užívajúcich tabletky pocítilo spevnenie prsníkov.

Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy

Vďaka obsahu morských rias Kelp, ale aj vďaka iným látkam, by mali tabletky Super Prsia  štíhla línia pomáhať aj na zdravý stav pokožky, nechtov a vlasov. Tento účinok je najviac viditeľný na pokožke poprsia, ktorá je hebkejšia, pružnejšia a zároveň pevnejšia. V iných oblastiach sú výsledky menej viditeľné.

Podpora pri ženských problémoch

Vďaka obsahu rastlinných látok pôsobiacich na hormonálnu rovnováhu a hormonálny systém by mali ženy pocítiť aj zlepšenie menštruácie a celého menštruačného cyklu. Malo by prísť k jeho upraveniu a tiež k zmierneniu bolestí. Tabletky by mali aj zmierniť nepríjemné príznaky klimaktéria. Tieto účinky sú ale hodnotené rôzne, u niekoho sa nevyskytujú.

AJ UDRŽANIE ŠTÍHLEJ LÍNIE

Aby som nezabudol, prípravok má v sebe tiež názov Štíhla línia a je to aj kvôli tomu, že pomáha udržiavať štíhlu líniu počas užívania tabliet. Nie je však určený na schudnutie, v tomto smere zázraky nečakajte. Obsahuje ale zložky, ktoré pôsobia na lepší metabolizmus tukov a proti nadmernému prejedaniu sa.

Nežiaduce účinky

Super Prsia: Nežiaduce účinkyMôžu nastať počas užívania tabliet Super Prsia + štíhla línia aj nejaké vedľajšie účinky? Na základe deklarácií od výrobcu nie, nakoľko produkt je čisto prírodného charakteru. To je výhoda v podstate všetkých podobných prípravkov a platí to nielen o produktoch pre ženy, ale aj pre mužov. Je to aj dôvod, prečo sú také populárne.

Na základe zloženia však treba dávať pozor na možné precitlivené alebo alergické reakcie, ktoré by sa mohli počas užívania vyskytnúť. Možnou kontraindikáciou sú aj závažnejšie ochorenia týkajúce sa hormonálneho systému, takže v tomto prípade odporúčam užívanie konzultovať aj s lekárom.

Balenie a cena

Super Prsia: Balenie a cenaAko som spomenul pri užívaní a dávkovaní, Super Prsia + štíhla línia sa dá kúpiť v troch druhoch balení. Prvé je najmenšie a je určené na úvod celej kúry, nazýva sa aj štartovacie. Druhé je pokračovacie a slúži na pokračovanie po štartovacom balení. Tretie balenie je najväčšie a nazýva sa aj Kompletná procedúra.

Tu je porovnanie jednotlivých druhov balení z hľadiska počtu tabliet a cien:

Typ balenia:Množstvo kapsúl:Cena za balenie:Ušetríte:Overená kúpa:
Štartovací balíček3019,90 €-Chcem objednať
Pokračovacie balenie9029,90 €29,90 €Chcem objednať
Kompletná procedúra18049,90 €69,50 €Chcem objednať
Podprsenka Super PRSIA Bra + Super PRSIA9039,90 €5,90 €Chcem objednať
Super Prsia + krém30 +1029,90 €0,40 €Chcem objednať
Super Prsia + krém9034,90 €10,40 €Chcem objednať
Super Prsia + krém18049,90 €14,40 €Chcem objednať

Ako vidíte, najviac sa oplatí najväčšie balenie. Na základe odporúčania mojej partnerky sa najviac oplatí kúpiť rovno celá Kompletná procedúra, v prepočte na 1 tabletku a teda na 1 deň užívania vychádza finančne najlepšie. Každé z balení sa dá kúpiť aj so špeciálnym Super Prsia krémom, o ktorom je zvlášť recenzia.

Super Prsia + štíhla línia

 • Zväčšenie poprsia
 • Zlepšenie pevnosti poprsia
 • Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy
 • Podpora pri ženských problémoch

 

Kde kúpiť

Super Prsia: Kde kúpiťNakoľko je prípravok Super Prsia + štíhla línia riadne registrovaným výživovým doplnkom, dá sa kúpiť aj v lekárni. V ponuke ho majú viaceré lekárne, no treba povedať, že takýto nákup ma aj jednu veľkú nevýhodu. Tou je dostupnosť konkrétneho balenia, nakoľko sa môže stať, že práve to, ktoré budete chcieť, nebude mať lekáreň na sklade.

Druhou možnosťou je kúpa priamo z oficiálneho eshopu www.superprsia.sk. Ide o webstránku priameho dodávateľa u nás, čo so sebou nesie výhodu najnižšej ceny a zároveň aj garanciu originality. Máte totiž istotu, že to, čo si objednáte, bude naozaj originál prípravok Super prsia + štíhla línia.

Moja partnerka a pokiaľ viem, aj drvivá väčšina žien, dáva prednosť práve tejto možnosti. Je to možno aj dopravou zdarma, rýchlym objednaním alebo skrátka pohodlnosťou. Prečo by ste mali niekam chodiť, keď si môžete objednať prípravok z domu?

NAJLEPŠIA CENA AJ DODANIE

Hoci si môžete prípravok Super Prsia + štíhla línia zakúpiť aj v lekárni, najlepšie to bude priamo online cez internet z oficiálneho eshopu. Dôvod? Máte tu najlepšiu cenu a najmä, všetky balenia sú skladom. Odoslanie je okamžité!

Online objednávka, doprava a doručenie

Super Prsia: Online objednávka, doprava a doručenieObjednávka cez internet je veľmi jednoduchá a rýchla. Neveríte? Rozhodol som sa pre lepšiu ilustráciu popísať aspoň v stručnosti celý postup a všetky možnosti platby či dopravy. Nech sa páči, takéto sú podmienky dodania tabliet Super prsia + štíhla línia:

 • Vyberte si typ balenia podľa jeho veľkosti
 • Vyplňte svoje údaje a adresu, kde vám majú tabletky prísť
 • Zvoľte si spôsob dopravy a spôsob platby
 • Potvrďte oboznámenie sa s obchodnými podmienkami a odošlite objednávku

Čo sa týka spôsobu platby, môžete si vybrať až tri spôsoby. Pre tých, čo nechcú platiť vopred, ale až po prevzatí balíčka, je tu dobierka. Pokaľ chcete platbu vykonať skôr, môžete si zvoliť buď bankový prevod alebo platbu kartou. Ja určite odporúčam platbu kartou, nakoľko je to rýchle a urýchlite tak napríklad aj samotné odoslanie balíčka.

Super Prsia + štíhla línia

 • Zväčšenie poprsia
 • Zlepšenie pevnosti poprsia
 • Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy
 • Podpora pri ženských problémoch

Balenie je pochopiteľne diskrétne a nikto nezistí, čo ste si objednali. Doručenie môže byť buď cez Slovenskú poštu alebo prostredníctvom kuriéra UPS. Tento spôsob je najpohodlnejší a odporúčam ho. Ak by ste chceli, môžete si zvoliť aj prevzatie osobne, len v tom prípade nemá zmysel objednávka cez internet.

Diskrétne doručenieDOPRAVA ZDARMA PRE KAŽDÉ BALENIE

Veľkou výhodou objednávky priamo z oficiálneho eshopu www.superpsia.sk je, že každé jedno balenie je s bezplatnou dopravou. Je jedno, či si objednáte štartovacie alebo celú procedúru, za dopravu nič neplatíte.

Najčastejšie otázky

Super Prsia: Najčastejšie otázkyProdukt Super Prsia + štíhla línia púta pomerne veľa pozornosti. Nejedno internetové fórum či diskusia na webstránkach určených pre ženy sa zaoberajú podobnými tabletkami či všeobecne zväčšením poprsia bez operácie. Rozhodol som sa preto vybrať najviac a najčastejšie kladené otázky a zodpovedať ich na tomto mieste:

Je užívanie tabliet Super Prsia + štíhla línia bezpečné?

Áno, je. Samotné zloženie, kde sa nenachádzajú syntetické účinné látky, je pre telo prirodzené. Navyše, jednotlivé extrakty a výťažky sú kontrolované a sú vysokej kvality z hľadiska pôvodu, spracovania aj koncentrácie. Každá bylinná zložka navyše prešla podľa tvrdení výrobcu niekoľkonásobnou kontrolou čistoty a nezávadnosti.

Kto nemôže tabletky užívať?

Hoci sú tabletky rastlinného charakteru a teda nemajú príliš veľa kontraindikácií, sú situácie, ktoré vylučujú ich užívanie. Nie sú určené napríklad pre tehotné alebo dojčiace ženy, rovnako tak je problémom možný výskyt alergickej reakcie. Ak máte vážne hormonálne problémy, mali by ste tiež zvážiť ich užívanie a poradiť sa radšej s lekárom.

Kedy sa dostavia prvé účinky a ako dlho vydržia?

Vzhľadom na to, že Super Prsia + štíhla línia sú tabletky s rastlinným zložením, u každej ženy môže byť nástup účinkov aj ich intenzita individuálne. V priemere sa prvé účinky dostavia do dvoch týždňov od začiatku pravidelného užívania. Dlhodobosť účinkov závisí od doby užívania a od toho, či budete pravidelne každých 6 mesiacov užívať udržiavaciu dávku.

Ako dlho trvá doručenie tabliet pri objednávke cez internet?

Oficiálny eshop má na sklade všetky balenia prípravku, takže z tohto pohľadu nenastáva žiadne zdržanie. Odoslanie je ihneď po uhradení kúpnej ceny, v prípade výberu platby na dobierku okamžite. Ak zvolíte doručenie kuriérom, bude vám balíček s tabletkami doručený aj do 24 hodín od objednania. Cez Slovenskú poštu to trvá 2 pracovné dni.

Môže sa produkt kombinovať s inými spôsobmi zväčšenia poprsia?

S inými tabletkami s podobnými účinkami, ktoré sú rastlinného charakteru, by ste Super Prsia + štíhla línia nemali užívať. Ako podpora lepšieho tvarovania a formovania prsníkov sa však osvedčila kombinácia užívania tabliet napríklad s cvičením, so zmenou jedálnička alebo s používaním krémov na zväčšenie poprsia, čiže s prípravkami vonkajšieho pôsobenia.

Super Prsia + štíhla línia

 • Zväčšenie poprsia
 • Zlepšenie pevnosti poprsia
 • Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy
 • Podpora pri ženských problémoch

Skúsenosti

Super Prsia: SkúsenostiSuper Prsia + štíhla línia patrí už na prvý pohľad podľa množstva komentárov a hodnotení medzi známu značku tabliet. Viaceré ženy si nevedia tento prípravok vynachváliť a to najmä z hľadiska viditeľného zväčšenia a sformovania poprsia. Našiel som však aj negatívne komentáre, ktoré hovoria len o minimálnom účinku.

Dá sa teda predpokladať, že účinok je závislý veľmi od individuálneho stavu ženy. Hovorí o tom aj výrobca, napríklad nástup účinkov bol podľa výskumov rýchlejší v prípade mladších žien do 30 rokov.

Pozitívne hodnotený je ale pomer ceny a výkonu, rovnako tak absencia vážnejších nežiaducich účinkov. Dávkovanie je síce jednoduché, veľa žien si ho však upraví podľa seba a užije naraz všetky tri tabletky. Samotný proces objednávky a doručenia si ženy pochvaľujú, najmä rýchlosť dodania a tiež diskrétne balenie tabliet.

NESTABILITA NIEKTORÝCH ÚČINKOV

Našiel som viacero skúseností, ktoré neboli vyložene negatívne, ale hovorili o tom, že tabletky majú veľmi rôznorodý účinok. Kým napríklad na spevnenie poprsia je ich vplyv viac menej stabilný, iné účinky sa veľmi rôznia.

Vlastná skúsenosť

Super Prsia: Vlastná skúsenosťTabletky Super Prsia + štíhla línia vyskúšala aj moja partnerka a prostredníctvom tejto recenzie by som chcel tlmočiť jej hodnotenie. Z hľadiska objednávky a doručenia prípravku je všetko v poriadku, najmä doprava zdarma aj pri menšom balení sa jej páčila na úvod užívania.

Nástup  účinkov bol celkom rýchly, prvé sa začali objavovať už počas druhého týždňa užívania. Potom však trvalo dlhšiu dobu, než bol účinok najmä na zväčšenie poprsia viditeľný viac, zhruba mesiac. Veľmi pozitívne však hodnotila spevnenie poprsia a zlepšenie stavu pokožky, tento účinok bol možno aj lepší, ako samotné zväčšenie.

Ostatné účinky neboli nijak extra viditeľné a tu sú skúsenosti mojej partnerky prakticky totožné s väčšinovým názorom ostatných žien. Čo sa týka samotného zväčšenia, nešlo o nič extrémne, takže očakávania treba mať realistické a potom nepríde k veľkému sklamaniu.

Výsledok vlastného testovania

Super Prsia: Výsledok vlastného testovaniaPartnerka testovala tabletky Super Prsia + štíhla línia dokopy cez dva mesiace. Z hľadiska účinkov ide určite o nadpriemerný produkt, aj keď má svoje nedostatky. Nikto a nič ale nie je úplne dokonalé a v porovnaní s konkurenciou sú tabletky určite kvalitné.

 • Výsledné známkovanie prípravku Super Prsia + štíhla línia je preto 1-

Na úplne najlepšiu známku to bohužiaľ nie je a to najmä kvôli nestabilite niektorých účinkov. Viacero žien si sťažovalo aj na príliš vysokú cenu, najmä za najmenšie balenie, podľa mňa to ale úspešne kompenzuje doprava zdarma a to pre všetky druhy balenia.

Celkové zloženie prípravku je veľmi bohaté a pestré, pozitívom je minimum nežiaducich účinkov a možnosť dlhodobejšieho užívania. Spôsob dávkovania sa partnerke ale až tak nepozdával, užívať trikrát za deň tabletky je podľa nej príliš otravné. S týmto súhlasím, lepšie by bolo to zmeniť a niektoré iné značky sú na tom v tejto oblasti lepšie.

Zhodnotenie

Super Prsia: ZhodnotenieZáverečné zhodnotenie prípravku Super Prsia + štíhla línia sa teda bude niesť v pozitívnom duchu. Aj keď majú tabletky niektoré menšie nedostatky, neuberá im to v žiadnom prípade na celkovom kladnom hodnotení. Pre všetky ženy, ktoré hľadajú prirodzený spôsob získania krajšieho poprsia sú určite vhodnou alternatívou.

Veľkým plusom je, že sa jedná o prípravok známej značky, ktorá má vo svojom portfóliu hneď niekoľko produktov určených pre mužov aj pre ženy. V oblasti zlepšovania kvality sexuálneho života a tiež v oblasti pozitívneho pôsobenia na pohlavnú sústavu je ako doma.

Tabletky sú veľmi chválené najmä kvôli tomu, že:

 • majú širšie účinky, hoci ich intenzita je u každej ženy iná
 • nemajú naopak žiadne negatívne nežiaduce účinky
 • obsahujú pomerne veľa účinných látok a to čisto prírodného charakteru
 • sú voľne dostupné a dajú sa kúpiť online priamo od distribútora

Z hľadiska dlhodobého užívania sú bezproblémové, nevýhodou môže byť pre niekoho jedine príliš časté dávkovanie počas dňa. Cenovo sú tabletky o niečo vyššie, ako je tomu v prípade konkurencie, na druhú stranu, za kvalitu sa platí a to treba akceptovať, platí to tak všade.

Ak beriem do úvahy skúsenosti ostatných žien a hodnotenie mojej partnerky, ide celkovo o nadpriemerný produkt, ktorý stojí minimálne za vyskúšanie. Ak užívanie tabliet skombinujete napríklad aj s krémom značky Super Prsia a prípadne s cvičením, pochybujem, že by ste sa v konečnom výsledku sklamali.

Super Prsia + štíhla línia

 • Zväčšenie poprsia
 • Zlepšenie pevnosti poprsia
 • Priaznivé pôsobenie na pokožku a vlasy
 • Podpora pri ženských problémoch

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.96

27 Hodnotení

Zacal som užívať tabletky na rast pŕs a som veľmi spokojný.uz beriem druhú dávku 90 kapsula výsledky sú vynikajúce. objem je vidieť aj na dotyk.je to môj sen mať prsia a som veľmi spokojný.vyrobok je perfektný

Peter píše 24 októbra 2020 o 09:26

Mne tie tabletky nepomohli ani o MM.a ani krém .som veľmi sklamaná brala som poctivo 3 mesačnú kúru poctivo masíroval krémom a výsledok nulový.myslim že chvalebie tohto výrobku je prehnané.zamna 0.

Denisa píše 10 júna 2022 o 12:58

Pridať komentár

Chcem kúpiť