Urixin: Recenzia na tabletky určené pre zdravie močových ciest. Sú naozaj najlepšie?

Urixin: kompletná recenzia, cena, účinky a skúsenosti

Kompletná a komplexná podpora pre starostlivosť o močové cesty, presne takto podľa tvrdení výrobcu funguje Urixin. Tieto voľne dostupné tabletky vo forme výživového doplnku ponúkajú zaujímavú kombináciu až 6 účinných látok, ktorých synergické pôsobenie by malo pomôcť na lepšie fungovanie močovej sústavy.

Rozhodol som sa Urixin vyskúšať na vlastnej koži, aby som sa presvedčil, či naozaj stojí za to. Na úvod ma upútala jeho cena a tiež flexibilné dávkovanie. Samotný prípravok tiež oproti konkurencii ponúka oveľa bohatšie zloženie a tak som bol sám zvedavý, ako sa to prejaví v praxi a či pozitívne skúsenosti ostatných neklamú.

Výsledkom môjho testovania a užívania je táto recenzia, v ktorej vám priblížim všetko dôležité, čo by ste mali o prípravku vedieť. Odpoviem tiež na otázku, či majú pravdu tie internetové recenzie, ktoré tabletky vyzdvihujú ako najlepšie.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkydo 2 týždňov
Bez receptu✅ áno
Prevencia voči problémom močových ciest
Pomoc pri urologických problémoch
Podpora zdravia obličiek
Podpora fungovania močového mechúra
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 1-2 dní
Alternatívazatiaľ žiadna
Cena11,99 €
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Urixin: Výrobca a pôvod Urixin je prípravok vyrábaný známou značkou Advance nutraceutics. Ide o spoločnosť, ktorá nie je v oblasti výživových doplnkov vôbec žiadnym nováčikom, práve naopak. V jej portfóliu môžete nájsť desiatku rôznych prípravkov a to tak pre mužov, ako aj pre ženy. Tento český výrobca pôsobí na trhu už 8 rokov.

Výroba prípravku podlieha vstupnej aj výstupnej kontrole a je realizovaná v súlade s HACCP. Produkty sú vyrábané v Českej republike a u nás sú schválené zo strany Úradu verejného zdravotníctva SR, takže z hľadiska pôvodu a bezpečnosti užívania sú tabletky bezproblémové. Navyše, prípravok si môžete kúpiť aj v lekárni.

Urixin

 • Prevencia voči problémom močových ciest
 • Pomoc pri urologických problémoch
 • Podpora zdravia obličiek

Zloženie a účinné látky

Urixin: Zloženie a účinné látky Podobne ako pri iných svojich prípravkoch, aj v prípade Urixinu je základom zloženia kombinácia účinných látok rastlinného charakteru. Oproti konkurencii je zloženie oveľa pestrejšie a bohatšie, čo sa prejavuje aj pri účinkoch v praxi. Všetky látky sa v prípravku nachádzajú s cieľom zlepšiť zdravie močových ciest.

Tu je 6 prírodných látok, ktoré tvoria základ Urixinu:

D-manóza: Prvou a z hľadiska množstva najvýznamnejšou účinnou látkou je D-manóza. Ide o jeden z dôležitých biologicky významných sacharidov, ktorý je známy napríklad aj z hrušiek. Tento jednoduchý cukor je pomerne známou zložkou viacerých podobných prípravkov určených na močové cesty. V organizme sa nijako nemetabolizuje.

Brusnice: Extrakt z brusníc je druhou dôležitou súčasťou Urixinu. Brusnice sú známym prírodným prostriedkom využívaným pri rôznych urologických problémoch a to tak pre ženy, ako aj pre mužov. Ako prevenciu na močové cesty ich využívali už aj indiánske kmene v Severnej Amerike. Obsahujú veľa vitamínov aj organických kyselín.

Pri brusniciach zostanem trocha viac, nakoľko majú oveľa širšie účinky. Pomáhajú napríklad aj proti chrípke, pri hnačke a pri menštruačných bolestiach u žien. Pri opakovaných problémoch močovej sústavy sa odporúča ich konzumácia aj vo forme kompótu, štiav, džemov alebo sušených plodov. V Urixine sú zastúpené s dôrazom na kvalitu aj množstvo.

Zlatobyľ obyčajná: Táto rastlina pochádzajúca z Európy sa dá spoznať podľa typicky zlatých kvetov, od čoho je odvodený aj jej názov. Ide o liečivú rastlinu s pomerne všestranným využitím, ktorá obsahuje flavonoidy, triesloviny a iné zaujímavé látky. Je výborné prírodné diuretikum a pomáha najmä na dolné močové cesty.

Pŕhľava dvojdomá: Táto rastlina sa nazýva aj Žihľava a u nás je známa ako všeobecne liečivá bylina aj krmovina pre domáce zvieratá. Urixin obsahuje extrakt zo Žihľavy kvôli podpore zdravia obličiek, no rastlina má omnoho viac benefitov. Medzi tie najdôležitejšie patria protizápalový a dezinfekčný účinok, močopudný účinok a zníženie cukru v krvi.

Zelený čaj: Viac ako tisíc rokov starý prírodný prostriedok s pozitívnym vplyvom na organizmus, to je zelený čaj. V Urixine sa nachádza extrakt zo zeleného čaju, ktorý sa pripravuje z čerstvých lístkov Čajovníka čínskeho. Zmyslom prítomnosti tejto látky je podpora vylučovania vody z tela a podpora zdravého fungovania močových ciest.

Lactobacillus Acidophilus: Na podporu prirodzenej mikroflóry v močových cestách, vylučovacom systéme a celkovo aj v celom organizme sú ideálne živé baktérie. Práve preto je poslednou zložkou Urixinu vysokokvalitná živá kultúra Lactobacillus Acidophilus, ktorá sa tu síce nachádza len v menšom objeme, ale oproti konkurencii aj tak ponúka niečo navyše.

Vyššie spomínané účinné látky nájdete v tabletkách v nasledujúcom množstve:

Látka:Množstvo:
D-manóza300 mg
Brusnicový extrakt 25:1
(zodpovedá 5000 mg brusníc)
200 mg
Zlatobyľ obyčajná extrakt (Solidago virgaurea)30 mg
Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica)30 mg
Zelený čaj extrakt10 mg
Lactobacillus acidophilus5 x 10(8) CFU

KVALITNÉ EXTRAKTY

Všetky účinné látky sú v prípravku zastúpene vo forme kvalitných extraktov a výťažkov. Mám tým na mysli nielen množstvo, ale aj pôvod týchto látok a ich typ. Výrobca si v tomto ohľade dal naozaj záležať a to je pozitívne, nakoľko sa to odráža v účinnosti v praxi. Je to veľká výhoda oproti konkurencii.

Dávkovanie a užívanie

Urixin: Dávkovanie a užívanie Urixin má výhodu v tom, že jeho užívanie môže byť krátkodobé aj dlhodobé. Ja sám som ho užíval aj v rámci prevencie a aj vtedy, ak som mal problémy s močovými cestami a veľké pozitívum je, že som nevidel až tak veľký rozdiel v miere účinkov. Je však pravda, že v prípade dlhodobejšieho užívania bol vplyv o niečo viac viditeľný.

 • 1 dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka sú 3 tabletky
 • V prípade dlhodobého dávkovania sa odporúča 1 tabletka denne, pri krátkodobom udáva výrobca užívanie 2 tabliet ráno a 1 tablety večer

Samotné balenie je prispôsobené svojim objemom tak, že ani pri dlhodobom užívaní nemáte problém s jeho veľkosťou a vydrží vám až 2 mesiace. Tabletky môžete užívať pred jedlom alebo spolu s ním, určite ich však dobre zapite. Neprekračujte maximálnu dennú dávku, účinnosť to nijakým spôsobom nezvýši.

Účinky

Urixin: Účinky Poďme sa teraz bližšie pozrieť na to, ako Urixin funguje v praxi a na čo všetko pomáha. Podľa tvrdení výrobcu a aj podľa zloženia ide o prípravok určený na podporu zdravého fungovania močových ciest. Podľa môjho vlastného užívania a testovania účinkov môžem povedať, že vplyv tabliet je našťastie o niečo širší.

Tu sú jednotlivé účinky a moje zhodnotenie ich intenzity:

Prevencia voči problémom močových ciest

Prvým účinkom, ktorý som na základe vlastného užívania spozoroval, bolo preventívne pôsobenie na stav močových ciest. Urixin som užíval práve v rizikovom období a musím povedať, že mi naozaj pomohol vyhnúť sa problémom s močovými cestami. To je aj dôvod, prečo ho koniec koncov odporúčam aj ako prírodný preventívny prostriedok.

Urixin

 • Prevencia voči problémom močových ciest
 • Pomoc pri urologických problémoch
 • Podpora zdravia obličiek

Pomoc pri urologických problémoch

Ak hľadáte niečo, čo vám pomôže pri aktívnej starostlivosti o močové cesty, užívateľské skúsenosti ukazujú, že Urixin môže byť dobrou voľbou. Najmä vďaka brusniciam, Zlatobyľu a extraktu zo Zeleného čaju pomáha na močové cesty a to aj pri akútnej potrebe. Ide o výbornú podporu lepšieho zvládnutia rôznych zápalov.

Podpora zdravia obličiek

Súčasťou vylučovacej sústavy sú aj obličky, najdôležitejší filtračný orgán v tele. Podpora správneho fungovania obličiek je dôležitá tak isto, ako aj podpora dolných močových ciest. V tejto oblasti má Urixin tiež pozitívne účinky a to nielen vďaka Žihľave, ktorá je známym stimulantom obličiek. Objektívne ale mieru účinnosti v tejto oblasti ťažké posúdiť.

Podpora fungovania močového mechúra

Posledným dôležitým účinkom je pomoc pri podpore fungovania močového mechúra. Urixin pomáha práve na podporu zdravia močového mechúra, primárne najmä vďaka obsahu rastliny Zlatobyľ, ktorá prispieva k jeho zdravému stavu. Svoju úlohu v tomto vplyve zohráva aj extrakt zo Zeleného čaju. Ja osobne môžem potvrdiť tento vplyv aj v praxi.

UNIKÁTNA KOMBINÁCIA

Vyššie spomínané účinky dosahuje Urixin vďaka unikátnej kombinácii viacerých látok a tiež aj vďaka ich dostatočnej kvalite a koncentrácii. Zároveň však platí, že keďže ide o prípravok prírodného charakteru, účinky môžu byť u každého individuálne. Musím však povedať, že väčšina ľudí si ich pochvaľuje a ja tiež.

Nežiaduce účinky

Urixin: Nežiaduce účinky Môžu sa vyskytnúť nejaké vedľajšie účinky počas užívania prípravku Urixin? Nenašiel som nič, čo by výrobca špeciálne dával do pozornosti a z vlastnej skúsenosti hovorím, že ja osobne som nezaznamenal žiadne problémy. Koniec koncov, zloženie tabliet je maximálne prirodzené pre organizmus, nie sú tu žiadne syntetické látky.

Asi jediným problémom, ktorý by sa mohol vyskytnúť, je alergická reakcia na niektorú zo zložiek a účinných látok. Ak sa teda u vás vyskytuje precitlivená reakcia na niektorú z látok, Urixin neužívajte. Nie je tiež určený ani pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy. prípravok neobsahuje lepok a problém by nemali mať ani diabetici.

Balenie a cena

Urixin: Balenie a cena Podobne ako aj pri iných svojich značkách, výrobca Urixinu stavil len na jednotné základné balenie s objemom 60 tabliet. Toto balenie vám pri dlhodobom užívaní vystačí až na 2 mesiace, čo je vzhľadom na cenu výborná investícia. Zároveň si však môžete objednať aj viac balení, kde už ponúka výrobca lepšiu cenu vzhľadom na počet tabliet.

V nasledujúcej tabuľke je prehľad všetkých balení aj s cenou za 1 tabletku:

Typ balenia:Množstvo kapsúl:Cena za balenie:Cena za tabletku:Ušetríte:Overená kúpa:
1 Balenie6011,99 €0,20 €-Chcem objednať
2 Balenie12022,99 €0,19 €1 €Chcem objednať
3 Balenie18033,49 €0,18 €2,50 €Chcem objednať
4 Balenie24043,49 €0,18 €4,50 €Chcem objednať

Ak chcete užívať Urixin krátkodobo na nejaké akútne problémy močových ciest, určite vám bude stačiť jedno balenie. Ak však zarátame aj cenu dopravy, viac sa oplatí aspoň dvojbalenie, kde je doprava zdarma. Cenovo najviac výhodné je pochopiteľne najväčšie 4 balenie, ktoré vám vydrží aj pri maximálnom dávkovaní veľmi dlhé obdobie.

Kde kúpiť

Urixin: Kde kúpiť Pomerne široká diskusia sa vedie v súvislosti s týmito prípravkami o tom, kde sa dajú kúpiť. Veľa ľudí rieši napríklad to, že ak sa dá kúpiť značka v lekárni, je to znak serióznosti. Nie vždy to platí, hoci áno, Urixin v lekárni kúpite. Neodporúčam to ale a má to aj dobré dôvody.

Prvým dôvodom je cena, pochopiteľne najlepšiu cenu získate pri nákupe priamo od výrobcu alebo z jeho oficiálneho eshopu. Druhým dôvodom je, že nie vždy musí byť na sklade dané balenie, takže možno stratíte veľa času hľadaním lekárne, ktorá bude mať Urixin k odberu ihneď. Práve preto ja odporúčam kúpu cez internet.

Oficiálnym predajným kanálom značky je eshop www.urixin.sk, ktorý zároveň plní aj informačnú funkciu. Dozviete sa tu všetko dôležité o zložení a užívaní prípravku, dokonca sú tu aj recenzie a hodnotenia. Je tu najlepšia cena a všetky prípravky sú skladom.

 

DOPRAVA ZDARMA

Ako som spomínal už pri predstavení jednotlivých balení, pri nákupe z oficiálneho eshopu môžete získať aj dopravu zdarma a to pri kúpe už dvoch Urixinov súčasne. Ako plus však vnímam cenu dopravy aj bez toho, poštovné len 1,99 € je naozaj veľmi priaznivé.

Online objednávka, doprava a doručenie

Urixin: Online objednávka, doprava a doručenie Pre tých, ktorí sa môžu tak trocha obávať objednávky cez internet, prípadne s tým nemajú veľké skúsenosti, som si pripravil aspoň stručnú ukážku postupu kúpy prostredníctvom oficiálneho eshopu Urixin. Nech sa páči, funguje to takto:

 • V prvom rade si vyberiete počet balení, ktoré si chcete objednať
 • Následne zvolíte spôsob a typ dopravy, využiť sa dá viacero dopravcov
 • Vyplníte vaše osobné údaje vrátane adresy doručenia
 • Na záver vyberiete spôsob platby a objednávku odošlete

Čo sa týka spôsobu dodania, k dispozícii sú tri možnosti. Prvou je možnosť odberu cez Zásielkovňu, ktorá kombinuje diskrétnosť a zároveň osobný odber. Ja však odporúčam zamerať sa radšej na doručenie až domov, kde si môžete vybrať buď Expres kuriéra Slovenskej pošty alebo DHL kuriéra.

Platba môže prebehnúť dvoma spôsobmi. Prvým je platba vopred kartou, druhým platba na dobierku. Ja osobne využívam vždy prvú možnosť, je to úplne bezpečné. Ak by ste ale chceli využiť dobierku, dávam do pozornosti, že pri doručení cez kuriéra DHL je možnosť aj platby kartou priamo kuriérovi. Je to však za poplatok.

Diskrétne doručenie DORUČENIE AJ DO 24 HODÍN

Veľkým plusom objednávky z eshopu www.urixin.sk je veľmi rýchle dodanie. V prípade oboch prepravných spoločností uvedených vyššie je deklarované doručenie do 24 hodín od odoslania, čiže v ideálnom prípade už na druhý deň. Za mňa palec nahor!

Najčastejšie otázky

Urixin: Najčastejšie otázky Chceli by ste o Urixine vedieť ešte niečo viac? V takom prípade ste sa až sem dočítali správne. Pozrel som si niekoľko internetových diskusií aj fór, kde sa prípravok rozoberal a rozhodol som sa vybrať tie najčastejšie kladené otázky a zodpovedať ich. Všetko nájdete práve teraz a tu, na jednom mieste:

Ako dlho trvá, než sa účinky Urixinu prejavia?

Nedá sa určiť jednotné obdobie, nakoľko prípravok má prírodné zloženie a jeho látky sú rastlinného charakteru. U väčšiny ľudí však príde k prvým zmenám už v druhý týždeň užívania, závisí to aj od intenzity dávkovania. Ja osobne môžem túto skúsenosť potvrdiť, ale zároveň platí, že pri dlhodobom užívaní postupom času účinok ešte stúpa.

Viacero konkurenčných značiek obsahuje menej látok, nie je to problém?

Chápem, že sa môže zdať, že ak je látok v zložení väčšie množstvo, bude to na úkor ich koncentrácie. Musím vás ale upokojiť, netreba sa ničoho takého obávať, tie najdôležitejšie látky sú zastúpené v tabletkách absolútne dominantne. Práve naopak, širšie zloženie je veľkým plusom, účinky sú totiž v porovnaní s konkurenciou bohatšie.

Sú nejaké kontraindikácie pre užívanie Urixinu?

Vďaka prírodnému zloženiu je prípravok bezproblémový aj z hľadiska dlhodobejšieho užívania, čo zahŕňa aj možné interakcie a kontraindikácie. V príbalovom letáku sa nespomínajú žiadne konkrétne problémy, jedine tak precitlivená alebo alergická reakcia na niektorú z látok. Prípravok nie je tiež určený pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti.

Je možné užívať tabletky naraz aj s inými prípravkami?

Ja osobne neodporúčam kombinovať viacero podobných prípravkov, najmä nie vtedy, ak sa do veľkej miery prekrýva ich zloženie. Prekročili by ste tým maximálnu dávku niektorých látok, napríklad brusníc či rastlinných extraktov. O možnej kombinácii s liekmi na predpis sa treba vždy poradiť s lekárom, ktorý vám na to vie odpovedať najlepšie.

Ako rýchlo budem mať tabletky doma?

Pri objednávke z oficiálneho eshopu ponúka výrobca garanciu odoslania najneskôr na pracovný druhý deň po objednávke a zaplatení, teda v prípade, že platíte vopred. Ak by k odoslaniu neprišlo v tejto lehote, máte od výrobcu zľavu 10 €. Čo sa týka dodania kuriérskou službou, to je prakticky do 24 hodín od prevzatia zásielky.

Urixin

 • Prevencia voči problémom močových ciest
 • Pomoc pri urologických problémoch
 • Podpora zdravia obličiek

Skúsenosti

Urixin: Skúsenosti Aké je hodnotenie Urixinu v praxi? Musím povedať, že nad očakávania pozitívne. Samozrejme, asi nie je na svete žiaden prípravok, ktorý by mal 100 % hodnotenia u všetkých, ale tento prípravok sa tomu naozaj približuje. Žiadnu vážnejšiu negatívnu skúsenosť s jeho užívaním som totiž nezaznamenal.

Pozitívne hodnotené sú účinky na močové cesty a to tak pri akútnych problémoch, ako aj pri chronických a opakujúcich sa negatívnych situáciách. Viacerým ľuďom mal Urixin pomôcť ako podpora pri infekcii močových ciest a to dokonca aj pri tých, ktoré sa opakovali.

Veľmi dobre je hodnotená aj cena a to najmä s ohľadom na účinnosť v praxi. Proces objednania a dodanie sú bezproblémové, v tomto ohľade som nezaznamenal žiadne výčitky. Menší problém môže byť s kúpou v menších lekárňach, ale toto podľa mňa bezpečne vyrieši práve objednanie cez internet z oficiálneho eshopu.

NEČAKANÉ PROBLÉMY S PREHĹTANÍM

Na internete som zaznamenal nečakanú a zaujímavú skúsenosť a to problémy s prehĺtaním. Samotné tabletky nie sú podľa mňa vôbec veľké a sú potiahnuté vrstvou, ktorá pomáha lepšiemu užívaniu. Podľa mňa ide o naozaj veľkú výnimku, ja sám som problém nemal.

Vlastná skúsenosť

Urixin: Vlastná skúsenosť Urixin som bral a beriem veľmi často, najmä na jeseň a v zime, čo sú u mňa obdobia, kedy som mal najviac problémov s močovými cestami. Po pozitívnej skúsenosti u mňa vyskúšala tabletky aj moja partnerka a potvrdzuje všetko to, čo som spomínal aj vyššie.

Osobne vidím Urixin ako jasnú jednotku na trhu s voľne dostupnými rastlinnými prípravkami tohto druhu. Pri krátkodobom užívaní je nástup účinkov zhruba do 10 až 14 dní, aspoň u mňa to tak bolo a opakovane. Pri dlhodobom je vplyv viditeľný menej, ale postupom času sa prejaví.

Najmä v rámci prevencie, a to podčiarkujem, môžem Urixin určite odporučiť. Objednanie je bezproblémové, tento proces má dodávateľ zvládnutý na jednotku. Myslím, že niet príliš čo riešiť a najlepšie bude, ak tabletky vyskúšate sami a účinky zažijete na vlastnej koži.

Výsledok vlastného testovania

Urixin: Výsledok vlastného testovania Ja sám som Urixin užíval krátkodobo aj dlhodobo. Začal som najskôr s tým, že som mal akútnejšie problémy s močovými cestami a v momente, ako som videl jeho pozitívne účinky, rozhodol som sa ho do budúcnosti užívať aj v rámci prevencie. Bola to dobrá voľba!

 • Moje záverečné známkovanie Urixinu znamená jasnú jednotku, je to oprávnené

V prípade, že hľadáte niečo, čo môže mať viditeľné a výrazne pozitívne účinky, môžem Urixin určite odporučiť. Práve jeho vplyv v praxi je to, čo sa podpísalo pod vyššie spomínanou známkou najviac. Ak k tomu pridám aj bezproblémové užívanie a u mňa aj nulový výskyt vedľajších účinkov, asi niet moc čo dodať.

Pochopiteľne, nič nie je dokonalé a to ani Urixin. Nie je to žiadna náhrada odbornej liečby, nečakajte ani zázraky z večera do rána. Ak však premýšľam o tom, čo by som prípravku vytkol, nenapadá ma naozaj nič. Veľký výber balení, rýchle dodanie, priaznivá cena, to všetko je v poriadku. Dôležité je, že to nehovorím len ja, ale aj ostatní užívatelia tabliet.

Zhodnotenie

Urixin: Zhodnotenie Moje záverečné zhodnotenie Urixinu bude teda veľmi pozitívne. Moje vlastné užívanie, ale koniec koncov, aj skúsenosti ostatných ľudí, ukazujú, že ak chcete podporiť zdravé fungovanie svojich močových ciest, tak Urixin je naozaj veľmi dobrá voľba. Navyše, vďaka svojmu zloženiu je pre telo veľmi prirodzený.

Netreba ho samozrejme preceňovať. Ako náhle máte vážne problémy, napríklad zápal močového mechúra alebo zápal obličiek, určite choďte za lekárom a užívajte ním predpísanú liečbu. Urixin a jemu podobné prípravky majú podpornú úlohu a práve v tejto oblasti sú tabletky veľmi dobrým pomocníkom.

Vidím v nich tiež nasledujúce výhody:

 • ich pôsobenie na močovú sústavu je komplexné a to vďaka širšiemu zloženiu
 • sú dostupné bez lekárskeho predpisu
 • nemusíte sa obávať žiadnych vážnejších vedľajších účinkov
 • tabletky si môžete pohodlne a rýchlo objednať od oficiálneho distribútora

V prípade, že hľadáte niečo, čo je voľne dostupné a neobsahuje to žiadne syntetické látky, je Urixin presne to, čo potrebujete. Zároveň, aspoň podľa skúseností väčšiny užívateľov, majú tabletky naozaj pozitívny vplyv aj v praxi a na rozdiel od konkurencie nezostávajú ich účinky len v teoretickej rovine.

Nechcem, aby to vyznelo príliš chválenkársky, ale ja sám som bol účinkami tabliet naozaj nadšený. Z hľadiska pomeru ceny a kvality je to najlepší prípravok na trhu, aspoň podľa mňa. Jednotka, ktorú Urixin odo mňa dostal, je určite zaslúžená. Som presvedčený, že ak ho vyskúšate, veľmi pravdepodobne si získa aj vás.

Urixin

 • Prevencia voči problémom močových ciest
 • Pomoc pri urologických problémoch
 • Podpora zdravia obličiek

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.91

23 Hodnotení

Chcem kúpiť