Zerex Extralong: Ako fungujú tabletky na oddialenie ejakulácie a predĺženie erekcie?

Zerex Extralong recenzia, cena, skusenosti a ucinky

Ak máte problém s rýchlym vyvrcholením, odborne nazývaný aj predčasná alebo príliš rýchla ejakulácia, zrejme ste už prezerali nejedno internetové fórum alebo diskusiu s cieľom nájsť riešenie. Možno ste už navštívili dokonca aj lekáreň. Jedno z najviac prirodzených riešení má pritom názov Zerex Extralong.

Aspoň tak to tvrdí jeho výrobca, známa značka Zerex, ktorá ponúka na našom trhu tento špeciálny prípravok určený na predĺženie sexuálneho styku, ktorý je vhodný najmä pre ľudí s problémom rýchleho vyvrcholenia počas sexuálneho styku.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Značka Zerex pritom určite nie je žiadnou neznámou v našom priestore. Ide zrejme o najviac predávané tabletky a prípravky určené na problémy sexuálneho typu pre mužov, aké u nás sú k dostaniu. Ja som sa bližšie pozrel práve na verziu Zerex Extralong.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkyuž do 1 týždňa
Bez receptu✅ áno
Zlepšenie erekcie
Zvýšenie libida
Zväčšenie penisudo 1 cm počas dlhodobého užívania
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 1-2 dní
Lepšia alternatívaStoporex Klasik, Stoporex Prolong
Cena + Zľavový kupón34.00 € [kupón na 2 €: DOG2]
Verzie tabliet ➡️ Zerex Klasik - podpora erekcie
➡️ Zerex Extralong - predlženie sexu
➡️ Zerex Ultragold - podpora erekcia dlhodobo
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Zerex Extralong: Výrobca a pôvod Výrobcom Zerex Extralong je, tak ako aj v prípade všetkých tabliet Zerex, spoločnosť Active life. Výrobok je „Made in USA“ a ide o prípravok, ktorý je na trhu už dlhé roky. Pre každého, kto aspoň raz riešil svoje intímne problémy, nejde o žiadnu novinku, pokiaľ ste ale v tejto oblasti nováčik, zrejme vám názov nič nehovorí.

Aspoň pre krátke predstavenie musím povedať, že tabletky Zerex vyskúšalo niekoľko desiatok tisíc mužov a ide o prípravky certifikované aj Úradom verejného zdravotníctva SR. Prípravok má za sebou laboratórne skúšky, je čisto prírodného charakteru a je dostupný aj bez nutnosti mať lekársky predpis.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Zloženie a účinné látky

Zerex Extralong: Zloženie a účinné látky Ako som naznačil už vyššie, zloženie tabliet je prírodné. Čo to znamená? V obsahu nenájdete žiadne syntetické látky z kategórie chemicky vyrábaných liečiv, ale extrakty a výťažky rastlín a bylín používaných už stáročia na podporu sexuálneho života. Nejedná sa o žiadne šarlatánstvo, viaceré látky takéhoto pôvodu sa bežne využívajú v medicíne.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zloženie Zerexu Extralong je z tohto pohľadu mimoriadne zaujímavé a originálne:

Tribulus Terrestris: Za týmto názvom sa skrýva pomerne známa rastlina Kotvičník zemný, ktorá je súčasťou mnohých iných značiek, avšak nie až v tak kvalitnom extrakte a objeme, ako je tomu v prípade Zerexu Extralong. Ide o prírodné afrodiziakum podporujúce najmä hladinu testosterónu u mužov, ale napríklad aj na podporu lepšieho prekrvenia penisu.

Lepidium meyenii: Žerucha peruánska, prípadne Maca, to je názov tejto bylinky pochádzajúcej z Peru. Ide rovnako o prírodný stimulant testosterónu a teda aj o výborné prírodné afrodiziakum, ale napríklad pomáha aj na zvýšenie celkovej vitality a pocitu energie. Čo je dôležité pre oddialenie ejakulácie z dôvodu problémov s libidom, Maca pôsobí aj na stabilizáciu hormonálnej hladiny u mužov.

L-Arginín: Od prírodných účinných látok pochádzajúcich z rôznych rastlín sa presuňme k aminokyselinám. Tie sú nevyhnutné pre kvalitnú erekciu a pre jej predĺženie, nakoľko môžu pomôcť zlepšiť prekrvenie penisu. Takto pôsobí aj L-Arginín, ktorý stimuluje produkciu oxidu dusnatého, čo je látka zodpovedná za roztiahnutie ciev. Vďaka nej môže prísť k lepšiemu prekrveniu penisu a tým pádom aj k lepšej erekcii.

L-Citrulín: Veľmi podobne pôsobí aj druhá aminokyselina, ktorá sa v Zerexe Extralong nachádza a to je L-Citrulín. Jej úlohou je podporiť a predĺžiť účinnosť L-Arginínu, ale napríklad aj znížiť únavu a zvýšiť výkonnosť organizmu. Látku používajú napríklad aj športovci, ale v Zerexe je práve pre to, že organizmus ju vie transformovať v tele na L-Arginín a vzápätí aj na oxid dusnatý.

Teobromín: Za týmto názvom sa skrýva alkaloid z kakaovníka, takže celkom prirodzene môžete Teobromín nájsť aj v čokoládach s vyšším obsahom kakaa. V takom množstve, ako je v Zerexe Extralong, ho však nikde nenájdete. Prečo je táto látka dôležitá? Ide o stimulant srdcovej činnosti a zároveň prostriedok s vazodilatačnými účinkami, čiže s účinkami lepšieho prekrvenia pohlavnej sústavy a penisu.

Ženšen: Práve z dôvodu zníženia stresových faktorov a zlepšenia duševného stavu je v Zerexe Extralong Ženšen. Ide o známu rastlinu pochádzajúcu z Ázie, ktorá pomáha na upokojenie a zlepšenie činnosti nervového systému. Tento účinok je priamo dôležitý proti príliš rýchlemu vyvrcholeniu v dôsledku psychogénnych faktorov, čo je jedna z častých príčin predčasnej ejakulácie.

Pestrec mariánsky: Veľmi zaujímavou látkou, ktorú nenájdete v mnohých iných podobných značkách, je výťažok z Pestreca mariánskeho. Táto rastlina má pozitívny vplyv na zlepšenie prietoku krvi, ide o silný antioxidant a zároveň pomáha aj na problémy s pečeňou či žlčníkom. Vďaka pôsobeniu proti cholesterolu zlepšuje priepustnosť ciev, ale má pozitívny vplyv aj na nervový systém.

Všetky vyššie zmienené účinné látky sú v Zerexe Extralong v tomto zastúpení:

Látka:Zerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris150 mg100 mg300 mg (40% saponínov)
L-Arginín100 mg100 mg150mg
Maca50 mg-200 mg (Lepidium meyenii) extrakt 10:1
Ginko dvojlaločné50mg20mg20 mg
Ženšen-100mg-
Schizandra chinensis --50 mg (extrakt 4% schizandrinu)
Zinok-10 mg15 mg (150% RVH)
Vitamín B2 (riboflavín)--2,8 mg (200% RVH)
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)--2,8 mg (200% RVH)
Meď (glukonán meďnatý)--2 mg (200% RVH)
Vitamín B12 (kyanokobalamín)--5,0 µg (200% RVH)

BOHATŠIE ZLOŽENIE AKO U KONKURENCIE

Z hľadiska zloženia hodnotím ja osobne Zerex Extralong veľmi pozitívne. S takýmto špeciálne namixovaným zložením zameraným na predĺženie sexuálneho styku som sa nestretol ešte ani v jednom jedinom konkurenčnom prípravku.

Dávkovanie a užívanie

Zerex Extralong: Dávkovanie a užívanie Čo sa týka dávkovania a užívania, základom výborných účinkov Zerexu Extralong je nielen kvalitné zloženie, ale aj spôsob užívania. Tabletky je ideálne užívať dlhodobo, ale dávkovanie treba prispôsobiť aj tomu, či vás čaká sexuálny styk a kedy.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Jedna dávka = 1 tabletka. Za jeden deň je možné užiť najviac 2 tablety
 • Odporúčanie výrobcu je, že tabletku treba užiť 60 minút pred pohlavným stykom, v celosti ju prehltnúť a zapiť vodou

Čo sa týka časového údaju, testovaním aj na základe praxe sa zistilo, že prípravok Zerex Extralong začína v priemere účinkov do jednej hodiny od užitia. Maximálna doba účinku je až 36 hodín, ale treba počítať, že postupom času účinnosť klesá. Podľa mňa je optimálne užívať Zerex Extralong dlhšiu dobu, jeden krát ráno a jeden krát večer.

Účinky

Zerex Extralong: Účinky Účinky Zerex Extralong závisia najmä od zloženia a od toho, v akej koncentrácii a kombinácii jednotlivé účinné látky v tele muža pôsobia. V tejto oblasti deklaruje Zerex Extralong pozitívny vplyv najmä na skvalitnenie a predĺženie pohlavného styku, čo je podľa zloženia možné a dokonca aj pravdepodobné.

Poďme sa pozrieť na jednotlivé účinky detailnejšie:

Predĺženie sexuálneho styku

Základným účinkom je predĺženie sexuálneho styku. Čo to znamená? Zerex Extralong pôsobí v tejto oblasti na tri dôležité aspekty a to predĺženie erekcie kvôli lepšiemu prekrveniu pohlavného údu, predĺženie styku kvôli lepšej nabudenosti libida, ale zároveň aj oddialenie príliš rýchlej ejakulácie pôsobením na nervovú sústavu a stresové faktory.

Všetky tieto účinky dosahuje vďaka svojmu zloženiu a v praxi sa ukazujú vo viditeľnej miere. Tu sa veľmi dôležitým ukazuje prítomnosť najmä Ženšenu, ktorý spolu s Pestrecom mariánskym pozitívne vplýva na upokojenie nervovej sústavy.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Zlepšenie kvality erekcie

Druhým dôležitým vplyvom Zerexu Extralong je zlepšenie kvality erekcie. To znamená rýchlejší nástup pomocou roztiahnutia ciev, ale napríklad aj lepšiu kvalitu stoporenia a dlhšie trvanie erekcie. Unikátne zložky, najmä kombinácia aminokyselín spolu s extraktmi prírodných látok, sú veľmi dobrým predpokladom úspešnosti a v praxi podľa skúsenosti mužov tento účinok Zerex Extralong dosahuje bez väčších problémov.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Zvýšenie libida a chuti na sex

Posledný účinok tabliet Zerex Extralong je tiež veľmi dôležitý a to je podpora libida. Prípravok môže dosiahnuť tento účinok najmä vďaka Tribulusu, ale napríklad aj vďaka Mace a kombinácii aminokyselín vo svojom zložení. Podľa skúseností mužov sú všeobecne všetky verzie tabliet Zerex v tejto oblasti nadpriemerne účinné, o verzii Zerex Extralong to platí tiež.

KEDY NEPOMÁHA NA PREDČASNÚ EJAKULÁCIU

Zerex Extralong patrí medzi najlepšie značky vo svojej kategórii, ale rozhodne nie je všemocným prostriedkom. V prípade, že je vaša predčasná ejakulácia spôsobená napríklad fyziologickou deformáciou či poruchou uzdičky, pomôže vám jedine operačný zákrok.

Nežiaduce účinky

Zerex Extralong: Nežiaduce účinky Ako vidíte, Zerex Extralong je doslova nabitý rôznymi prírodnými látkami a jeho zloženie je veľmi pestré. Rovnako tak z hľadiska účinnosti a žiadaných vplyvov patria tabletky medzi nadpriemer a to aj v tak ťažkej konkurencii, ako sú prípravky určené na podporu sexuálneho života u mužov.

V tomto prípade mám pre vás veľmi dobrú správu, Zerex Extralong pri užívaní neprináša žiadne nežiaduce účinky. Nemusíte sa báť ani takých vedľajších účinkov, ako sú napríklad bolesti hlavy či začervenanie kože, čo sú typické negatívne účinky syntetických tabliet. Pozor si treba dať len na niektoré kontraindikácie, ktoré uvediem nižšie.

Balenie a cena

Zerex Extralong: Balenie a cena Zerex Extralong sa dá kúpiť v troch rôznych baleniach. Prvým je testovacie balenie 2 kapsúl na skúšku, ktoré ale neodporúčam z hľadiska ceny, ale napríklad aj preto, že za tak krátke užívanie sa nemôžu účinky prejaviť naplno. Druhým typom balenia je klasické balenie s obsahom 12 kapsúl a posledným typom je tzv. Megabalík aj s inými verziami Zerexu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Tu sú ceny a ďalšie informácie o konkrétnych baleniach:

Typ balenia:Množstvo tabliet:Cena za balenie:Cena za tabletku:Ušetríte:Overená kúpa:
Zerex Klasik1229,90 €2,49 €-Chcem skúsiť
Zerex Extralong1234,00 €2,83 €-Chcem skúsiť
Zerex Ultragold12065,20 €0,54 €-Chcem skúsiť
Zerex Megabalik144115,00 €0,79 €10% Chcem skúsiť

Ja osobne odporúčam, ak budete Zerex Extralong objednávať, siahnuť po balení s 12 tabletkami. To stojí 34 € a môže vám vydržať 6 až 12 dní, podľa spôsobu dávkovania. Cenovo je tento typ balenia najlepší. Pokiaľ chcete podporiť aj iné oblasti, napríklad lepšie libido alebo tvrdšiu erekciu, siahnite po Megabalíku, kde nájdete aj Zerex Klasik a Zerex Ultragold.

Kde kúpiť

Zerex Extralong: Kde kúpiť Zerex Extralong v lekárni nekúpite, podobne ako iné vyššie spomínané verzie značky Zerex. Dôvod? Výrobca si vybral pre Slovensko vlastného oficiálneho distribútora a využíva ako najefektívnejší predajný kanál jeho oficiálny eshop na webstránke www.zerex.sk. Takýto predaj má niekoľko výhod.

V prvom rade, ak by bol Zerex v lekárni, bol by drahší, nakoľko každá lekáreň si musí pri predaji zvýšiť cenu prípravku o vlastnú maržu. V druhom rade, nie v každej lekárni by mohlo byť dostatočné množstvo tabliet skladom. Ak k tomu prirátame aj časovú náročnosť, nepohodlie a nedostatok diskrétnosti, je jasné, prečo sa výrobca rozhodol pre online predaj.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Osobne to považujem za najlepšiu možnú voľbu a nákup v eshope priamo od výrobcu odporúčam. Máte tu istotu najlepšej ceny, originality výrobku a najlepších podmienok pri dodaní.

Diskrétne doručenie DISKRÉTNE DORUČENIE

Pri objednávke z oficiálnej webstránky sa nemusíte obávať ani toho, že by nákup prebiehal indiskrétne. Všetky vaše údaje sú v bezpečí a pri doručení nikto nezistí, čo ste si objednali. Balíček je zabalený bez reklám a bez upozornenia na značku.

Online objednávka, doprava a doručenie

Zerex Extralong: Online objednávka, doprava a doručenie Keďže viem, že mnoho ľudí nemusí mať dostatok skúseností a zručností s objednávkou cez internet, rád by som vám ukázal na jednoduchom postupe aspoň v stručnosti, ako celý nákup prebieha. Je veľmi rýchly, jednoduchý a pohodlný:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • V prvom rade si musíte zvoliť veľkosť balenia Zerexu Extralong
 • Nasleduje vyplnenie údajov o doručení, čiže adresa a vaše údaje
 • Potom stačí zvoliť typ doručenia a spôsob zaplatenia
 • Na záver celú objednávku skontrolujete a odošlete

Do sumy 70 € platíte za dopravu podľa toho, aký spôsob si vyberiete. Oficiálny eshop ponúka tri prepravné spoločnosti a to Slovenskú poštu, kuriéra UPS a Slovak Parcel Service kuriéra. Cena za doručenie je od 3,50 do 4,50 € podľa toho, ktorý spôsob si vyberiete. Ak však presiahnete objednávku nad 70 €, je doručenie grátis.

Čo sa týka platby, máte možnosť si zvoliť platbu vopred alebo platbu pri prevzatí. Pri platbe vopred sa dá platiť bankovým prevodom alebo online platobnou kartou, pri prevzatí ide o klasickú platbu na dobierku. Ak chcete mať 100 % istotu, zvoľte platbu na dobierku.

SPOĽAHLIVÝ NÁKUP

Ešte raz by som rád zdôraznil, že v prípade kúpy Zerexu Extralong neriskujete prakticky nič. týmto spôsobom si prípravok objednáva tisícky mužov, ide o bezproblémový spôsob, nemusíte nikam posielať peniaze vopred a máte garanciu vrátanie peňazí, čo popíšem neskôr.

Najčastejšie otázky

Zerex Extralong:: Najčastejšie otázky Ak máte pocit, že som ešte niečo nerozobral alebo nevysvetlil, teraz prichádza tá správna chvíľa. Prešiel som viaceré online fóra a diskusie s cieľom nájsť, aký druh informácií a údajov muži ohľadom Zerexu Extralong hľadajú. Tu nájdete tie najčastejšie hľadané otázky a moje odpovede k nim:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Môže Zerex Extralong naozaj predĺžiť styk? Ak áno, o koľko?

Zloženie, ktoré veľmi transparentne odhaľuje aj príbalový leták, dáva veľkú šancu, že by prípravok mohol na tento špecifický sexuálny problém pomôcť. Skúsenosti z praxe ukazujú, že vo väčšine prípadov sa tak aj udeje, v závislosti od príčiny, ktorá bola za príliš krátkou dobou trvania sexuálneho styku. Väčšinou nastáva predĺženie styku zhruba o 30 minút.

Kto nemôže užívať prípravok? Sú nejaké kontraindikácie?

Zerex Extralong nie je určený pre ženy a mládež do 18 rokov. Tabletky nesmú užívať ani ľudia, ktorí majú problémy so srdcom. Zerex neužívajte ani pri výskyte alergickej reakcie, ani vtedy ak trpíte poruchou pečene, prekonali ste infarkt či cievnu mozgovú príhodu, máte nízky tlak, poruchu sietnice, poruchu krvácavosti alebo vredovú chorobu.

Môže sa kombinovať Zerex Extralong a alkohol?

Nie, nemôže, výrobca to vyslovene na balení prípravku zakazuje. Ja sa k tomuto zákazu pridávam a chcem upozorniť, že podobne ako fajčenie, aj užívanie alkoholu pôsobí negatívne na sexuálny život. Spôsobuje problémy s kvalitou erekcie, problémy s ejakuláciou a znižuje libido.

Prejavia sa účinky už prvý deň užívania?

Väčšinou nie, aspoň u mňa to tak nebolo. Kľúčom k úspešnosti je dlhodobejšie užívanie, u mňa sa viditeľné zlepšenie ale prejavilo už v prvom týždni. Pri dlhšom užívaní je však nástup účinku po užití tabletky pomerne rýchly, obvykle do 60 minút, niekedy aj skôr. To hodnotím nadpriemerne pozitívne.

Môžem užívať viacero Zerexov naraz?

Áno, môžete kombinovať viacero typov Zerexov, napríklad Klasik s Extralongom, prípadne aj s verziou Ultragold. Určite však neužívajte všetky tabletky súčasne v jeden deň, môžete to striedať napríklad po týždňoch. V žiadnom prípade ale neužívajte iné značky alebo dokonca lieky súčasne so Zerexom.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Skúsenosti

Zerex Extralong: Skúsenosti Poďme sa teraz pozrieť na to, čo hovoria na užívanie v praxi iní muži a užívatelia. Zachytil som prehnane pozitívne referencie a recenzie, najmä na portáloch typu Heureka, ktoré pôsobia až umelo. Podobne ale aj prehnane negatívne hodnotenia. Podľa mňa ide len o kampaň a protikampaň, netreba si to všímať.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Reálne skúsenosti hovoria, že Zerex Extralong síce nefunguje zhodne, ako lieky na predpis, ale vo svojej triede má nadpriemerné účinky. Muži si pochvaľujú rýchly nástup zlepšenia erekcie a pri dlhšom užívaní aj predĺženie erekcie a oddialenie ejakulácie. Vplyv na libido je hodnotený pozitívne, ale u každého muža s inou intenzitou.

Vyložene negatívne a reálne recenzie som nezachytil. Muži si chvália jednoduché užívanie a teší ich, že Zerex Extralong je bez negatívnych účinkov. Mierna výčitka sa objavuje na vyššiu cenu, ale nie je to nič strašné. Za kvalitu sa proste platí.

JEDEN Z MÁLA SVOJHO DRUHU

Porovnávanie Zerexu Extralong s jeho konkurenciou je trocha náročné aj z toho dôvodu, že je jeden z mála svojho druhu. Špecializovaných tabliet na predĺženie erekcie a oddialenie vyvrcholenia, ktoré by boli voľne dostupné a mali prírodné zloženie, je absolútne minimum.

Vlastná skúsenosť

Zerex Extralong: Vlastná skúsenosť Aké sú moje vlastné skúsenosti a hodnotenie Zerexu Extralong? Začnem tým, že mimoriadne pozitívne hodnotím proces objednania a nákupu. Všetko je rýchle a jednoduché, mne napríklad balíček prišiel už na druhý deň po objednaní a bez akýchkoľvek problémov.

Čo sa týka účinnosti tabliet, prvé účinky sa u mňa objavili už počas prvého týždňa a to najmä ohľadom zlepšenia stoporenia. Na druhý týždeň som už pocítil aj vyššiu sexuálnu energiu, zrejme následkom zvýšenia libida.

Osobitne chcem upriamiť pozornosť na účinnosť ohľadom predĺženia sexuálneho styku. Tu môžem Zerex Extralong jednoznačne pochváliť, účinkuje na predĺženie erekcie a aj na oddialenie príliš rýchlej ejakulácie. U mňa sa orgazmus vplyvom stresu a nervozity niekedy vyskytol veľmi rýchlo, na tento problém mi Zerex Extralong určite pomohol.

Výsledok vlastného testovania

Zerex Extralong: Výsledok vlastného testovania Na základe vlastnej skúsenosti môžem hodnotiť Zerex Extralong ako úspešný prípravok. Pokiaľ máte problém s príliš rýchlou ejakuláciou, ktorá ale nie je spôsobený fyziologickými príčinami, máte so Zerexom Extralong dobrú šancu na úspech.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Zerex Extralong odo mňa dostáva známku 1, aj keď s jednou výhradou

Tou výhradou je jeho cena pri dlhodobom užívaní a absencia väčšieho balenia s výhodnejšou cenou. Ak by som chcel užívať Zerex Extralong dlhšiu dobu, ale zároveň by som chcel ušetriť, musím pri dlhodobom užívaní zrejme znížiť dávkovanie na jednu tabletku denne. Na druhú stranu, nie je nevyhnutné užívať tabletky každý jeden deň.

Z hľadiska účinnosti a pri porovnaní s konkurenciou hodnotím Zerex Extralong veľmi pozitívne. Ide určite o nadpriemerný prípravok, ktorý má aj unikátne a veľmi kvalitné zloženie. Moja skúsenosť sa zhoduje s pozitívnymi skúsenosťami iných mužov. Samozrejme, nejedná sa o liek, takže u každého muža môže byť intenzita účinkov individuálne iná.

Zhodnotenie

Zerex Extralong: Zhodnotenie Na záver teda môžem určite vysloviť odporúčanie ohľadom výberu Zerexu Extralong. Odporúčam ho najmä tým ľuďom, ktorí chcú predovšetkým predĺžiť dobu pohlavného styku. Nezáleží ani na tom, či to chcú spraviť cez predĺženie erekcie, alebo prostredníctvom oddialenia ejakulácie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

V oboch prípadoch Zerex Extralong preukazuje viditeľné účinky, hoci netreba ich očakávať hneď od prvého dňa a určitú dobu to trvá. Postupný nástup účinku je možno jedinou nevýhodou, ale týmto spôsobom fungujú prakticky všetky prírodné tabletky, nejedná sa o žiaden liek so syntetickým liečivom, ktorý by účinkoval na počkanie.

Táto charakteristika má ale aj niekoľko výhod:

 • vďaka čisto prírodnému zloženiu je Zerex Extralong pre organizmus prirodzený
 • nemusíte sa obávať ani výskytu negatívnych vedľajších účinkov
 • tabletky si kúpite bez predpisu, nemusíte absolvovať žiadne vyšetrenie
 • užívanie je možné aj dlhšiu dobu a to bez akýchkoľvek problémov

Nechcem to samozrejme preháňať s chválením, uvedomujem si aj nedostatky Zerexu Extralong. Nie je to žiaden všemocný „liek, na všetky typy problémov s príliš rýchlou ejakuláciou skrátka nemôže pomôcť. Tie si však už vyžadujú odbornú liečbu, na také typy predčasne ejakulácie vám skrátka žiadne tabletky nepomôžu.

Zerex sa však môže ako producent pochváliť naozaj nadpriemernou účinnosťou. Viac ako 80 % úspešnosť je skvelé číslo. Ak sa k tomu pridá garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s účinkami, myslím, že nemáte príliš čo riešiť. Ja osobne Zerex Extralong odporúčam, je veľká šanca, že vám môže pomôcť.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.85

20 Hodnotení

Dobrý deň,
máte niekto skúsenosti s tým, ako dlho vie oddialiť Zerex Extralong ejakuláciu? Mám s tým pomerne vážny problém a už dlhšiu dobu. Bohužiaľ, neviem prečo týmto trpím, v minulosti bolo všetko v poriadku a zrazu sa to začalo kaziť. Aktuálne už neviem „vydržať“ dlhšie, než dve tri minúty a tak hľadám niečo, čo by mi mohlo pomôcť. Nechcem ísť za lekárom, preto uprednostním niečo, čo si viem objednať „len tak“. Potreboval by som vydržať aspoň 6-7 minút, možno aj viac. V minulosti to pre mňa nebol žiaden problém…
Ďakujem za poradenie

Peter Kvitek píše 05 júna 2018 o 07:50

mozno ti moja skusenost pomoze, ale ak sa to u teba takto zhorsuje, je dost mozne, je to je sposobene nejakymi psychickymi pricinami. nie je za tym napriklad stres alebo nieco podobne? zvazit treba este aj nejake infekcie mocovych ciest, tu by som siel za lekarom. necakaj vsak od tychto tabliet ziadne velke zazraky, maju len podporny ucinok. najlepsie je ist za lekarom!

P.matek-8 píše 07 júna 2018 o 17:22

u mňa sa podarilo oddialiť ejakuláciu zhruba o 5 minút, neviem, či je viac reálnejšie. na druhú stranu, to, že nevieš vydržať dlhšie, môže mať naozaj rôzne príčiny a niekedy žiadne tabletky nemusia pomôcť. ak je to niečo fyziologického charakteru, treba ísť jedine za lekárom. ak ale hovorí, že predtým si problém nemal, nie je to nejaká infekcia? alebo nervozita, stres a takéto niečo? ja som s tým tiež mal problémy a práve na toto mi pomohli tabletky, ale tu treba ísť skôr po príčinách. veľa šťastia!

Velky.Matej píše 22 júna 2018 o 09:14

tiež sa pripájam ku komentáru, žiadne veľké zázraky nečakaj. to že sa ti to predtým nedialo a zrazu sa to deje, môže byť spôsobené najmä tou infekciou močových ciest a podobne. zvážiť tiež treba nejaké iné externé vplyvy, napríklad stres a podobne. ja keď som napríklad mal na druhý deň nejaké náročné stretnutie, tak som mal tiež problém so sexom, dokonca aj s erekciou…všetko so všetkým súvisí

LetronKE píše 10 júla 2018 o 17:53

mne zerex extralong pomohol prave v podobne situacii, aj ked u mna sa to raz zlepsovalo a potom som mal dojem, ze zhorsovalo. jednoducho, raz to bolo tak, potom tak, udajne to bolo zo stresu a prepracovanosti a prave tu mi tabletky pomohli. su vsak aj situacie, kedy to nemusi stacit, napriklad ak ma niekto nejaky problem so zapalom alebo poruchu s uzdickou, tak tam ide o veci, ktore nie su riesitelne bez lekara

65.lp.tono píše 21 septembra 2018 o 21:42

mne sa extralong zerex osvedcil, no zaznamenal som pri dlhsom uzivani akoby mierny pokles ucinku. neviem, ci si na to organizmus zvykol alebo co, ale uz to nebolo take, ako na zaciatku. mate niekto podobnu skusenost? rozmyslam, ze by som presiel na inu znacku, akurat neviem, co ine by mi mohlo pomoct s predlzenim erekcie a oddialenim orgazmu. vyskusal som napriklad aj vimax ci clavin, no nebolo to take, ako som ocakaval. rozmyslam este nad roznymi gelmi, ale to mi pride trocha menej prakticke. stretli ste sa niekto s podobnym problemom?

ZdenoLover píše 07 júla 2018 o 08:04

ja som ziaden pokles ucinku nezaznamenal, aj ked je pravda, ze tabletky uzivam len par mesiacov. prave naopak, u mna sa ucinok zatial postupne zlepsoval. gely som pouzival aj ja a fakt je to velmi neprakticke, clovek sa len zababre, dlho to trva, kym to nanesie na penis a vela z nich neucinkuje tak, ako ma. pri zerexe extralong je vyhoda v tom, ze mam istotu vysledku

mopus-loikaros píše 08 júla 2018 o 22:06

podľa mňa to bude tým, že problém je niekde hlbšie a zerex extralong pomohol len čiastočne. predsalen, ide o tabletky bez receptu, takže nemožno čakať nejaké zázraky na počkanie. lepšie by bolo teda asi skúsiť navštíviť lekára, aby zistil, čo za príliš rýchlym orgazmom je. niekedy sú tieto problémy spôsobené nejakou fyziologickou vadou, zápalom, stresom a tak. na toto sú skoro všetky lieky krátke, treba nájsť hlbšie riešenie

1866pepeeee píše 17 septembra 2018 o 08:50

ja môžem povedať, že mne síce zerex extralong pomohol na predĺženie erekcie, ale podľa mňa je to príliš drahá značka. skúsil som napríklad ejoy a ten mal podobné účinky, no je lacnejší. nechcem tu samozrejme robiť nejakú antireklamu, proste konštatujem. keď som pozeral aj iné značky, tie vychádzajú cenovo lepšie, ale zas je pravda, že som ich neskúšal.

lopkar-jojo píše 18 septembra 2018 o 20:04

s tymto urcite nesuhlasim, podla mna to az take drahe nie je. zalezi vsak aj od toho, co ine chces robit pre zlepsenie situacie. tabletky ti mozu totiz pomoct len isty cas, potom zas prestanu, ked ich prestanes brat. takze je lepsie sa pozriet viac na pricinu a potom na nejake riesenie, ktore bude na dlho. ja som mal dost problem s kratsou uzdickou, ani nie tak na prvy pohlad, osvedcilo sa mi ist na chirurgiu si ju dat predlzit.

PNmakuchovec píše 20 septembra 2018 o 20:57

tak som si zerex kupil len pred par tyzdnami a uz musim povedat, ze vidno prve ucinky. zatial su sice slabsie ale nejaka zmena tu uz je. tak som sam zvedavi co bude nasledovat. som si precital aby som ho uzival dlhsiu dobu tak to tak skusim a ked bude treba tak aj do konca roka. fakt to uz vadi mne aj mojej zene ta kratka erekcia a toto vyzera presne ako nieco co mi moze pomoct. potom dam vediet ako to dopadlo

LEBOnoro píše 23 septembra 2018 o 11:13

môžem sa spýtať, ako to teda dopadlo? ja som zerex extralong skúšal ale príliš veľké zázraky sa nedostavili. môj problém však nie ani v tom, že príliš krátka erekcia, ale skôr v tom, že príliš rýchlo príde k ejakulácii a to je už problém. tento stav sa ale niekedy zlepší, inokedy je priebeh horší a to bez ohľadu na to, či som niečo užíval alebo nie. skúsil som nielen zerex, ale aj iné tabletky a nič extra to nebolo 🙁

mr.prezsidento.45 píše 07 októbra 2018 o 21:21

dopadlo to tak, ze zatial som spokojny, aj ked este stale tomu nieco chyba. asi to skusim skombinovat aj s nejakymi inymi zmenami, trocha viac pohybu, lepsia zivotosprava, zmenim jedalnicek a tak. pokial viem, tak aj na prilis rychlu ejakulaciu by to malo fungovat, ale k tomu sa neviem vyjadrit, to si musite pockat na niekoho, kto s tym ma tuto skusenost. ja ale zatial mozem odporucit

LEBOnoro píše 12 októbra 2018 o 22:17

Mne zerex extralong pomohol, najmä ak ide o porovnanie s verziou Klasik. Tú som užívať tiež, ale tam boli výsledky na priemernej úrovni. Podľa mňa, ak niekto nechce dlhšie čakať alebo má vážnejšie problémy s erekciou, tak práve Extralong je najlepšia voľba. Ale treba povedať aj to b, čo mi vadí dosť, čo je vyššia cena. Tak je to na zváženie…

Viktor Kysely píše 20 októbra 2018 o 06:59

Z tohto isteho dovodu som ja presedlal na Ejoy. Ta cena je niekde uplne inde a vysledok je porovnatelny, aj ked uznavam, ze Extralong mi lepsie zaberal na dlzku erekcie. Otazne je, ci ten pomer stoji za to a ja som zisitil, ze az tak nie. Este mam v plane skusit Erexan a Aphrodisiu, o tej som v poslednej dobe cital tiez pozitivne nazory a referencie. Ostatne znacky nemaju prilis zmysel, v minulosti som s nimi zacinal a nestalo to za nic, takze chapem aj skeptikov…

buggattiplayer píše 25 októbra 2018 o 13:59

Ejoy som skúšal, ale tam to bolo o dosť slabšie, najmä ohľadom dĺžky erekcie, tam som nevidel skoro žiaden vplyv, jedine tak na tvrdosť na úvod. Nehovorím veď, že prestanem kvôli vyššej cene Extralong brať, neprestanem, lebo mi pomáha. Ale je najlepší zo všetkých, čo si písal. Aj Erexan aj Aphrodisia, to sú také lentilky oproti Zerexu. Takže neviem, kde si to mohol čítať, ale pozor aj na to, že veľa komentárov zavádza, lebo len robí reklamu. Ja to hovorím podľa svojej vlastnej skúsenosti!

Viktor Kysely píše 29 októbra 2018 o 20:25

Chcel by som upriamiť pozornosť na to, že Ejoy už má tiež niečo podobné, volá sa to Ejoy LONG a je to určené práve na predĺženie erekcie a doby do vyvrcholenia. Oproti tomu klasickému Ejoyu to má vylepšené zloženie a je to na trhu zhruba rok, ja to užívam už vyše pol roka a musím povedať, že pozitívne výsledky sú viditeľné. Skúste to a uvidíte, podľa mňa vás to ale nesklame!

Polacek Miro píše 14 mája 2020 o 21:39

Zdravim chcem sa spytat, ked hovorite, ze uzivate ejoy long uz pol roka, zhruba o kolko vam to pomohlo oddialit vyvrcholenie, ci ho uzivate kazdy jeden den v resp. v akom pomere a v akom case a ci ste nezaznamenali ziadne vedlajsie ucinky pri takom dlhom uzivani dakujem

tome píše 12 júla 2020 o 22:23

Mne pride Zerex Extralong dost drahy, ved 34 eur za 12 tabliet? to je fakt vela. Na trhu su aj lacnejsie alternativy, dokonca aj v lekarni, hoci chapem, ze nie kazdy chlap pojde do lekarne, aby si to kupil. Navyse, na oddialenie ejakulacie existuju aj gely a ja som pouzival aj specialne kondomy. Ano, je to sice trocha nepohodlne, ale aj to je moznost.

SenzaVittorio píše 20 mája 2020 o 10:43

no tie gely a kondomy, to ma u mna skor zhorsujuci ucinok, to znecitlivenie posobi totiz nielen na oddialenie ejakulacie, ale bohuzial mi to aj zhorsuje erekciu. znecitlivenim totiz aj menej vnimam samotny sex a to sa po istom case prejavi zhorsenim stoporenia penisu. takze tabletky su z tohto pohladu bezproblemovejsia moznost. ja som skusil aj ejoy long, ten je lacnejsi a z pohladu ucinkov podobny. takze ja odporucam skor ten…

vrtak5 píše 29 mája 2020 o 12:02

Pridať komentár

Chcem kúpiť