Zerex Klasik: Recenzie tvrdia, že sú to najlepšie tabletky na erekciu. Zistil som, či sa oplatia kúpiť

Zerex Klasik cena, ucinky, predaj, skusenosti a recenzia

Známu značku Zerex vám asi príliš predstavovať nemusím. Za týmto názvom sa ale neskrýva len jeden druh tabliet, ale rovno tri rôzne verzie a to podľa toho, ktorú časť sexuálneho zdravia chcete podporiť a ako intenzívne. Základom ponuky a najpopulárnejšou verziou sú tabletky Zerex Klasik.

Táto verzia tabliet všeobecne podporuje tak libido a chuť na sex, ako aj sexuálny výkon počas pohlavného styku. Kvalitná a pevná erekcia s rýchlym nástupom účinku je presne to, prečo muži Zerex Klasik obľubujú a prečo si ho aj kupujú.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Nakoľko značka je na našom trhu už niekoľko rokov, nejedná sa o nič neznáme. Prípravky Zerex vyskúšalo už viac ako 80 tisíc mužov a ide o tabletky schválené Úradom verejného zdravotníctva, ktoré spĺňajú všetky potrebné náležitosti.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkyuž do 1 týždňa
Bez receptu✅ áno
Zlepšenie erekcie
Zvýšenie libida
Zväčšenie penisudo 1 cm počas dlhodobého užívania
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 1-2 dní
Lepšia alternatívaStoporex Klasik, Stoporex Prolong
Cena + Zľavový kupón29.90 € [kupón na 2 €: DOG2]
Verzie tabliet ➡️ Zerex Klasik - podpora erekcie
➡️ Zerex Extralong - predlženie sexu
➡️ Zerex Ultragold - podpora erekcia dlhodobo
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Zerex Klasik: Výrobca a pôvod Producentom Zerexu je spoločnosť Active life, ktorá má aj u nás už svoju dlhoročnú históriu. Zloženie tabliet a kombinácia prírodných látok je unikátna, samotná značka Zerex svoje výrobky označuje „Made in USA“, čím chce neznačiť pôvod originálnej receptúry Zerexu. Tieto tabletky sú však iné, ako tie, ktoré tu boli pred 10 rokmi alebo skôr.

V minulosti sa u nás predávali rôzne typy „zázračných“ prípravkov pre mužov, ktoré sa tiež označovali ako vyrobené v USA a podobne. Ich účinnosť v praxi však bola minimálna. To pri Zerex Klasik nehrozí, prípravok je testovaný v laboratórnych podmienkach a pozitívne sú aj skúsenosti mužov s ním.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Zloženie a účinné látky

Zerex Klasik: Zloženie a účinné látky Základom úspešnosti Zerex Klasik je jeho zloženie. To je čisto prírodné, nenájdete tu žiadne synteticky alebo umelo vyrábané látky, ktoré obsahujú napríklad lieky na predpis. Pozor ale, nejedná sa o žiadne mínus, ide o plus, nakoľko prírodné účinné látky v Zerexe fungujú a práve vďaka nim je užívanie bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov.

Toto sú tie najdôležitejšie, ktoré v Zerexe Klasik nájdete:

Tribulus Terrestris: Základnou účinnou látkou, ktorá sa nachádza v tabletkách Zerex Klasik v nadpriemernom objeme, je extrakt z Kotvičníka zemného. Ide o veľmi známe prírodné afrodiziakum pochádzajúce z Ázie, ktoré je stimulantom najmä hladiny testosterónu. Výsledkom je zlepšenie libida a sexuálnej energie, ale napríklad aj zlepšenie kvality erekcie.

Teobromín: Táto látka sa nachádza v kakau a ide o špeciálny druh alkaloidu z kakaovníka. V medicíne sa používa Teobromín ako diuretikum, srdcový stimulant a ako vazodilatačný prostriedok, čiže ovplyvňuje prietok krvi v cievnom systéme. Následkom tejto látky totiž prichádza k rozšíreniu ciev a lepšiemu prekrveniu tkanív, medzi inými aj pohlavnej sústavy.

Maca: Žerucha peruánska, ako sa odborne hovorí tejto rastline, pochádza z Južnej Ameriky a ide o jedno z najlepších prírodných afrodiziak na svete. Maca bola známa už u starovekých civilizácii a hovorí sa jej aj „Peruánska Viagra“. Jej účinok na posilnenie sexuálneho libida je obrovský a jej prítomnosť v Zerexe Klasik dáva nádej na skutočne zaujímavé účinky.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

L-Arginín: Arginín je aminokyselina nachádzajúca sa v mnohých značkách tabliet určených na podporu erekcie. Je to najmä v dôsledku jej účinkov na produkciu oxidu dusnatého, ktorý je významným faktorom pri zlepšení stoporenia. Vďaka L-Arginínu dochádza k lepšiemu a efektívnejšiemu pôsobeniu tejto látky na rozšírenie ciev a na zlepšenie prekrvenia penisu.

L-Citrulín: Dvojičkou, ktorá sa pravidelne v tabletkách na potenciu vyskytuje spolu s L-Arginínom, je práve L-Citrulín. Ten podporuje pôvodné účinky L-Arginínu a v našom tele a dokonca môže meniť na L-Arginín a následne na oxid dusnatý. Kombinácia týchto dvoch aminokyselín v jednej tabletke je veľmi pozitívny faktor pre zlepšenie erekcie.

L-Lyzín: Aminokyselina, ktorú si nevie naše telo syntetizovať a preto je odkázané na jej príjem, tak sa dá popísať L-Lyzín. Látka je dôležitá pre zlepšenie priechodnosti ciev a to najmä preto, že čistí krvný obeh a cievny systém od toxických látok. Výsledkom je lepšie prekrvenie tkanív, samozrejme aj tkanív pohlavnej sústavy, čo môže predĺžiť erekciu.

Týchto 6 látok sa nenachádza v tabletkách v rovnakej miere, ale v tomto objeme:

Látka:Zerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris150 mg100 mg300 mg (40% saponínov)
L-Arginín100 mg100 mg150mg
Maca50 mg-200 mg (Lepidium meyenii) extrakt 10:1
Ginko dvojlaločné50mg20mg20 mg
Ženšen-100mg-
Schizandra chinensis --50 mg (extrakt 4% schizandrinu)
Zinok-10 mg15 mg (150% RVH)
Vitamín B2 (riboflavín)--2,8 mg (200% RVH)
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)--2,8 mg (200% RVH)
Meď (glukonán meďnatý)--2 mg (200% RVH)
Vitamín B12 (kyanokobalamín)--5,0 µg (200% RVH)

KVALITNÉ ZLOŽENIE

Zloženie popísané vyššie vôbec nie je samozrejmosťou na trhu s prípravkami na potenciu a erekciu. V Zerexe Klasik sa schádza unikátna kombinácia látok, ktorej účinky majú veľký potenciál synergický vplývať na sexuálny život.

Dávkovanie a užívanie

Zerex Klasik: Dávkovanie a užívanie Zerex Klasik nepatrí medzi šprintérov, ale skôr medzi maratóncov medzi produktmi určenými na podporu potencie a erekcie. Najlepšie výsledky s touto značkou dosiahnete pri dlhodobom a pravidelnom užívaní, k čomu nabáda aj výrobca.

 • Jedna dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka sú 2 tabletky za deň
 • Tabletka sa užíva v celosti, odporúčané užitie je 60 minút pred plánovaným stykom, zapiť ju môžete vodou

Výrobca tvrdí o tabletkách, že majú rýchly nástup účinku. To však treba brať trocha s rezervou, u každého muža to môže byť iné, nedá sa stanoviť presný čas. U niekoho môže prísť k zlepšeniu erekcie aj skôr, ako je 60 minút, u niekoho neskôr. Nečakajte však, že po jednej tabletke vaše problémy hneď zmiznú, tabletky treba brať dlhšie.

Účinky

Zerex Klasik: Účinky Poďme sa teraz pozrieť na to, aké účinky deklaruje výrobca pri Zerexe Klasik a na čo všetko by vám mali tabletky pomôcť. Tým najdôležitejším účinkom je zlepšenie erekcie, ale to je príliš všeobecný pojem, nakoľko je veľmi dôležité, čo konkrétne sa pri erekcii zlepší. Navyše, nielen kvalitné stoporenie vplýva na kvalitu sexuálneho života.

Tu sú jednotlivé účinky popísané detailnejšie:

Lepší nástup erekcie

Začnime tým najdôležitejším, čo muži už akosi automaticky od takýchto tabliet očakávajú a to je nástup erekcie. Zloženie Zerex Klasik je plne prispôsobené na to, aby mohli prísť rýchlejšie k erekcii a ukazuje sa to aj v praxi. U niekoho je účinok silnejší, u niekoho bude viditeľný až po istej dobe, ale skôr či neskôr k nemu príde. Pri dlhodobom užívaní stúpa úspešnosť tohto vplyvu.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Predĺženie trvania erekcie

Dlhšie trvajúca erekcia so Zerexom Klasik? Áno, je to možné, ale len v určitej miere. Aminokyseliny obsiahnuté v tabletkách prispievajú k lepšiemu prekrveniu pohlavného údu a to sa odrazí aj na dlhšie trvajúcej erekcii, ale netreba očakávať zázraky. V tomto ohľade je oveľa lepšou verziou Zerex Extralong, ktorý je práve na predĺženie dĺžky stoporenia zložením špecializovaný.

Kvalitnejšia erekcia

Pod pojmom kvalitnejšia erekcia sa myslí najmä lepšia tvrdosť stoporenia. Má v tomto ohľade Zerex Klasik šancu na úspech? Určite áno, celé jeho zloženie smeruje práve k tomuto cieľu. Osobne si myslím, že dokonca nie je asi nič lepšie na trhu, čo by malo tak dobre vyvážené účinné látky pre zvýšenie kvality stoporenia.

Zerex Klasik totiž stavia nielen na lepšie prekrvenie pohlavného údu, ale napríklad aj na zvýšenie hladiny testosterónu, čo môže ovplyvniť mieru vzrušenia u muža a zvýšiť ju na maximum. Skúsenosti mnohých užívateľov túto funkciu potvrdzujú.

Zvýšenie chuti na sex

Môže vám pomôcť „obyčajná“ tabletka na zvýšenie libida a sexuálneho apetítu? Ak sa jedná o Zerex Klasik, tak určite áno. Ja osobne môžem tento účinok potvrdiť, ale napríklad aj zloženie pozostávajúce z Kotvičníka zemného a Žeruchy peruánskej už ukazuje, že najmä pravidelné a dlhodobé užívanie prípravku má priaznivý vplyv na testosterón. Od neho potom závisí aj vyššie libido.

AJ AKO PREVENCIA

Zerex Klasik môžem odporučiť nielen na už problémové stavy erekcie či potencie, ale napríklad aj ako veľmi dobrý preventívny prostriedok. Vďaka tomu, že sa jedná o prírodné tabletky, je produkt doslova predurčený na prirodzené preventívne pôsobenie na udržanie zdravého sexuálneho života.

Nežiaduce účinky

Zerex Klasik: Nežiaduce účinky Bojíte sa, že pri užívaní rôznych tabliet na zlepšenie vášho sexuálneho výkonu v posteli sa nevyhnete nežiaducim a negatívnym účinkom? Tak to mám pre vás v prípade Zerexu Klasik veľmi dobrú správu, tu to totiž nehrozí. Pokiaľ dodržíte správne dávkovanie a neobjaví sa u vás alergická reakcia, je užívanie bezproblémové.

Je to práve vďaka prírodnému zloženiu, keďže tabletky neobsahujú žiadnu syntetickú zložku a to nahráva napríklad aj ich dlhodobému užívaniu. Ak ste ale nedávno prekonali infarkt, mozgovú príhodu alebo trpíte dlhodobo neliečeným nízkym tlakom, mali by ste sa o vhodnosti užívania poradiť s lekárom.

Balenie a cena

Zerex Klasik: Balenie a cena Čo sa týka Zerexu Klasik, na výber máte pri veľkosti balenia tri možnosti. Prvou možnosťou je skúsiť Zerex Klasik na skúšku v špeciálnom testovacom balení 2 tabliet, ktoré slúžia prakticky na užívanie počas jedného dňa. Druhou možnosťou je klasické balenie obsahujúce 12 kapsúl. Treťou možnosťou je tzv. Megabalík obsahujúci aj ďalšie verzie Zerexu.

Čo sa týka jednotlivých druhov balení Zerex a ich cien, tu je ich prehľad:

Typ balenia:Množstvo tabliet:Cena za balenie:Cena za tabletku:Ušetríte:Overená kúpa:
Zerex Klasik1229,90 €2,49 €-Chcem skúsiť
Zerex Extralong1234,00 €2,83 €-Chcem skúsiť
Zerex Ultragold12065,20 €0,54 €-Chcem skúsiť
Zerex Megabalik144115,00 €0,79 €10% Chcem skúsiť

Cenovo vychádza samozrejme väčšie balenie oveľa lepšie, 12 tabliet, ktoré vydržia až 6 dní, stojí len 29 €, čo je výhodnejšia cena napríklad oproti niektorým menej účinným značkám, ktoré ale majú oveľa viditeľnejšiu reklamu. Na druhú stranu, je to viac ako pri niektorých iných prípravkoch, ktoré sú ale naozaj pochybnej kvality a bez reálneho účinku.

Ak môžem jednu radu, určite by som nevolil testovacie balenie. Nie je to ani tak kvôli tomu, že sa to neoplatí z hľadiska ceny, čo je mimochodom pravda, ale preto, že dve tabletky vám naplno účinnosť Zerexu Klasik neukážu.

Kde kúpiť

Zerex Klasik: Kde kúpiť Zerex Klasik, podobne ako všetky ostatné verzie Zerexov, je voľne dostupným prípravkom bez nutnosti mať lekársky recept alebo predpis na kúpu. To je výhoda, nakoľko to znamená vyššiu dostupnosť, nemusíte navštevovať lekára a absolvovať rôzne vyšetrenia.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Čo sa týka toho, kde Zerex možno kúpiť, jeho predaj je výsostne záležitosťou oficiálneho eshopu pre Slovenskú republiku na webstránke www.zerex.sk. V lekárni sa Zerex kúpiť nedá a to som naozaj pochodil takmer všetky väčšie lekárne vrátane najznámejšej značky Dr. Max. Rovnako tak ani v žiadnej internetovej lekárni ho nenájdete.

Nemyslím si ale, že je to v zásade problém. Niektoré iné značky od konkurencie v lekárni nájdete, ale ich úspešnosť je mizivá. Nákup priamo v eshope oficiálneho distribútora je pritom hračka, ukážem vám to nižšie.

 

INFOLINKA PRE MUŽOV

Jedným z dôvodov, prečo uprednostňujem nákup z oficiálneho eshopu, je plná podpora a maximálna ochota informovať zákazníka. K dispozícii je aj telefonická infolinka, kde vám všetky otázky ohľadom prípravku zodpovedia. Takáto otvorenosť sa mi páči!

Online objednávka, doprava a doručenie

Zerex Klasik: Online objednávka, doprava a doručenie Aby som vám ukázal, že kúpiť si Zerex Klasik cez internet priamo cez oficiálny eshop nie je žiaden problém, rozhodol som sa podeliť sa s vami aspoň v stručnosti o postup, ktorým prebieha predaj tabliet. Je to v zásade veľmi jednoduché:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Najprv si zvolíte veľkosť balenia Zerexu Klasik
 • Následne vyplníte svoju adresu, kam vám má Zerex prísť
 • Vyberiete si spôsob doručenia a platby
 • Objednávku potvrdíte a odošlete tlačidlom Objednať

Čo sa týka dopravy, na výber máte až tri spôsoby. Slovenská pošta je najlacnejšia, dodanie stojí len 3,50 €. Kuriér UPS je najdrahší, za 4,50 €, ale je aj najspoľahlivejší. Cez Slovak Parcel Service stojí doručenie 4 €. Výber je na vás, ale v zásade trvá dodanie do 24 až 48 hodín od objednávky, čo je veľmi rýchle.

Pri doprave nad 70 € je doprava úplne zdarma, čo odporúčam využiť, najmä ak chcete Zerex využívať dlhšie obdobie. Čo sa týka spôsoby platby, môžete si zvoliť dobierku, platbu kartou alebo platbu prevodom SEPA. Nákup je bezpečný, rýchly, bezproblémový, ja sám to mám overené už niekoľkokrát.

NIČ NERISKUJETE

Pri nákupe priamo od oficiálneho distribútora máte jednu veľkú výhodu a to garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s účinkami. Takúto garanciu nezískate pri žiadnom inom spôsobe nákupu, aj keď podľa ma ju kvôli vysokej účinnosti tabliet nebudete musieť využiť.

Najčastejšie otázky

Zerex Klasik: Najčastejšie otázky Prejdime teraz od teoretických informácií k tým viac praktickým. Viacerí muži sa totiž zaujímajú o to, ako naozaj Zerex Klasik funguje a o niektoré iné aspekty jeho užívania či dávkovania. Aby ste nemuseli ale hľadať fórum s otázkami, ktoré vás zaujímajú, na jednom mieste priamo tu nájdete tie najčastejšie kladené, spolu s mojimi odpoveďami:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Je Zerex Klasik určený na dlhodobé používanie?

Áno, je určený presne na dlhodobé používanie, hoci výrobca tvrdí, že účinnosť by mala nastúpiť veľmi rýchlo. U mňa platilo, že prvé účinky boli viditeľné už v ten týždeň, čo som začal tabletky užívať, čo je mimoriadne povzbudivé. Vplyv ale postupne rastie a preto odporúčam užívať tabletky aj dva mesiace, určite budete pozitívne prekvapení.

Môže užívať Zerex Klasik každý?

Zerex Klasik je určený pre mužov vo veku nad 18 rokov, nie pre ženy. Užívanie prakticky nie je obmedzené, až na niekoľko kontraindikácií. Ak ste prekonali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt, máte problémy s pečeňou alebo trpíte nízkym krvným tlakom, treba sa Zerexu vyhýbať, prípadne jeho užívanie konzultovať s lekárom.

Čo Zerex a alkohol?

Kombinácia Zerexu a alkoholu je vylúčená a hovorí to aj samotný výrobca. Ja len dodávam, že je to správne a upozorňujem, že alkohol má veľmi negatívne účinky na potenciu, libido aj erekciu. Prečo by ste teda mali užívať niečo, čo vám škodí, keď užívate niečo, čo vám pomáha?

Skutočne príde účinok do 60 minút a ako dlho trvá?

V určitých prípadoch to môže byť dokonca aj skôr, u mňa sa to postupne dlhším užívaním skracovalo dokonca. Ide o priemerný čas, u niekoho môže prísť k prejaveniu účinku skôr aj neskôr. Podľa výrobcu trvá účinok až 36 hodín, ale ten viac viditeľný je podstatne krajší, obvykle 5 až 6 hodín od posledného užitia tabletky.

Ako je to s doručením, zistí niekto, čo som si objednal?

Nemusíte sa báť o to, že by sa niekto dozvedel, že ste si objednali Zerex Klasik. Doručenie kuriérom alebo aj iným z uvedených spôsobov je diskrétne, domov vám príde balík bez akejkoľvek reklamy Zerex alebo označenia značky. Všetko je tiež precízne zabalené.

Skúsenosti

Zerex Klasik: Skúsenosti Poďme sa pozrieť teraz na skúsenosti mužov so Zerexom Klasik. Pozrel som si viacero internetových fór, no značka Zerex je tak známa, že som sa dokonca mohol opýtať aj niektorých mojich známych. Výsledok? Takmer všetci muži sa zhodli v tom, že účinok tabliet je nadpriemerne pozitívny.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Podľa oficiálnych štatistík priamo od producenta je s účinkami tabliet spokojných až 80 % užívateľov. Toto číslo pochopiteľne nemôžeme brať ako sväté, ale myslím si, že môže odrážať realitu. Referencie, ktoré som našiel ja, tomu zodpovedajú. Prakticky som nenašiel recenziu, ktorá by v súvislosti so Zerexom Klasik spomínala sklamanie z účinnosti.

Jediné, čo sa tabletkám niekedy vytýka, je vyššia cena v prípade, ak by ste chceli užívať Zerex Klasik napríklad niekoľko mesiacov. S touto kritikou sa stotožňujem a je to podľa mňa slabina prípravku, ale neznižuje to jeho kvalitu.

NEVERTE NEGATÍVNYM RECENZIÁM

Na niektorých internetových portáloch a porovnávačoch typu Heureka som narazil aj na prehnane negatívne recenzie a hodnotenia. Myslím si osobne, že ide o recenzie písané konkurenciou a sú naschvál negatívne. Osobne im neprikladám žiadnu úlohu.

Vlastná skúsenosť

Zerex Klasik: Vlastná skúsenosť Ako funguje Zerex Klasik, som sa presvedčil aj ja sám na vlastnej koži. Zakúpil som si niekoľko balení a s menšími prestávkami užíval tabletky dva mesiace. Skúsil som samozrejme aj iné verzie, nielen Klasik, dokopy som užíval všetky tabletky Zerex viac mesiacov. Bol som totiž zvedavý aj na rozdielnosť v účinkoch.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zerex Klasik hodnotím ako jeden z veľmi mála prípravkov, kde sú účinky naozaj viditeľné a nemusím riešiť, či už prišlo k zlepšeniu napríklad erekcie, alebo sa jedná len o výnimku. Prípravok u mňa najmä pri dlhodobom užívaní radikálne zlepšil aj sexuálny apetít a výkonnosť v posteli.

Z hľadiska účinkov teda nemám naozaj Zerexu Klasik príliš čo vytknúť, ale upozorňujem, že u každého muža môžu mať inú intenzitu. Veľmi pozitívne hodnotím aj proces predaja a kúpy, objedanie aj doručenie je bezproblémové, presne takto to má vyzerať.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Výsledok vlastného testovania

Zerex Klasik: Výsledok vlastného testovania Ako vidíte, moje skúsenosti sú pozitívne tak s účinkami Zerexu Klasik, ako aj s jeho užívaním a objednávaním. Žiadne nežiaduce účinky, veľmi obstojné žiaduce účinky, primeraná cena, pomerne jednoduchá objednávka. To sú najsilnejšie stránky.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Ak by som mal zjednodušene známkovať Zerex Klasik, dostane 1 –

Možno sa pýtate, prečo po tých pozitívnych skúsenostiach a zhodnoteniach nedostane táto značka jednotku. Odpoveď je pomerne prostá a to, že ak by ste chceli tabletky užívať dlhodobo, čo aj odporúčam, optimálne by bolo väčšie balenie. Najmä kvôli cene, nakoľko pri dlhodobom užívaní by som uvítal o niečo lepšie finančné podmienky.

To je v podstate jediná výčitka voči Zerexu Klasik. Vo svojej triede patrí medzi veľmi kvalitné prípravky a to nehovorím len ja, ale veľká väčšina mužov, čo ho skúsili. Moje osobné skúsenosti sú tiež pozitívne, čo zohľadňujem aj v hodnotení. Chýba mi však možnosť výhodnejšieho dlhodobého užívania, čo niektoré konkurenčné prípravky ponúkajú.

Zhodnotenie

Zerex Klasik: Zhodnotenie Zrejme je jasné, že zhodnotenie bude pozitívne. Neberte to však automaticky, prosím. To, že Zerex Klasik je natoľko účinný, že ho môžem s pokojným svedomím odporučiť, je naozaj veľmi výnimočná situácia. Na trhu je veľké množstvo iných značiek, ktoré účinnosť Zerexu nedosahujú ani zďaleka.

To, že Zerex Klasik určite odporúčam a dostal odo mňa tak výborné hodnotenie, ale neznamená, že od neho treba očakávať zázraky. Ide o prírodné tabletky na podporu lepšej erekcie a sexuálnej potencie, no nejde o žiaden zázračný „liek“. Dôležité pre dosiahnutie žiadaného efektu je správne a dlhodobé dávkovanie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zerex Klasik osobne odporúčam najmä kvôli týmto výhodám:

 • zloženie je pre organizmus maximálne prirodzené a bez syntetických látok
 • nemusíte sa obávať žiadnych nežiaducich negatívnych účinkov
 • tabletky sú bez predpisu, sú teda mimoriadne dostupné
 • výrobca poskytuje aj garanciu vrátenia peňazí, pre istotu

Na rovinu poviem, že Zerex priamo hovorí, že úspešnosť tabliet nie je na 100 %. Na druhú stranu, deklarovanému číslu 80 % úspešnosti rozhodne verím, potvrdzujú to aj skúsenosti väčšiny mužov. Pre tých zvyšných 20 % môžem odporučiť silnejšie verzie, konkrétne Zerex Extralong a Zerex Ultragold, tie vám podľa mňa už zaberú.

Na záver si dovolím jedno osobné odporúčanie všetkým mužom, ktorí váhajú, či sa Zerex naozaj vyplatí a pozerajú sa po lacnejších alternatívach. V situácii, ak potrebujete zlepšiť svoj sexuálny život, nepozerajte na zopár € rozdiel. Pozerajte na účinnosť a skúsenosti iných mužov. V tomto je Zerex Klasik mimoriadny nadpriemer a treba to využiť vo svoj prospech.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.23

87 Hodnotení

mám otázku na zerex klasik – môže sa tento prípravok užívať aj dlhodobo? nebude to problém z hľadiska napríklad problémov so srdcom alebo krvným tlakom? trpím nízkym tlakom a bojím sa, aby mi ho zerex neznížil ešte viac. prečítal som všetky možné internetové fóra, ale nenašiel som bohužiaľ uspokojivú odpoveď, tak dúfam, že mi poradíte aspoň vy!!

hg.Xbob.77 píše 04 júna 2018 o 21:14

Dobrý deň, pevne verím, že vám ponúknem uspokojivú odpoveď. V zásade všetky tabletky určené na podporu erekcie, ktorých účinnosť vychádza zo zlepšenia prekrvenia pohlavného údu, vplývajú na srdce, cievy aj krvný tlak. Tieto vplyvy síce nie sú až také široké a intenzívne, ako je tomu napríklad u liekov na predpis, ale nemožno ich podceňovať. Ak máte nízky tlak alebo problémy so srdcom, pričom ide o neliečené ochorenia, určite sa pred užívaním poraďte s lekárom, prípadne kontaktujte priamo výrobcu a spýtajte sa ho na možnú kontraindikáciu. Pekný deň!

Jozef píše 07 júna 2018 o 10:55

moj manzel uzival Zerex dlhodobo, ale robil si zaroven aj prestavky. napriklad po troch mesiacoch si dal mesiac pauzu, pripadne po dvoch mesiacoch zopar tyzdnov. niekde sa docital, ze je to tak lepsie. co je ale podla mna super, tak aj pocas tej pauzy sme dokazali mat sex bez vacsich problemov, hoci to nebolo uplne take iste, ako ked tabletky bral.

jennykaZA píše 07 júla 2018 o 07:35

to isté som robil aj ja, teda, že som si dal prestávku. osvedčilo sa mi to, vybral som jedno balenie a potom som skúsil mesiac fungovať bez neho. niekedy mi to vydržalo len tri týždne, niekedy aj kúsok viac, pričom tomu predchádzalo aspoň 2-3 mesačné užívanie. pokiaľ ide o nejaké problémy so srdcom či krvným tlakom, tam treba byť veľmi opatrný, aby to nedopadlo zle. najlepšie sa asi spýtať lekára

xyz-leo píše 20 septembra 2018 o 20:55

objednal som si zerex klasik a môžem ho len a len pochváliť. prekvapil ma naozaj pozitívne, hoci som nemal veľké očakávania, keďže ide predsalen o tabletky bez predpisu. myslím, že na bežné užívanie je to plne postačujúce, aspoň u mňa tomu tak bolo. navyše, čo je veľké plus, žiadne vedľajšie účinky to nemalo, takže super. ja osobne určite odporúčam vyskúšať!

77-peeter-77 píše 22 júna 2018 o 09:48

môžem sa spýtať, je možné skúsiť kombinovať zerex klasik napríklad so zerexom extralong? alebo s nejakými inými prípravkami určenými na podporu predĺženia erekcie a oddialenia ejakulácie? mám problém totiž s dvoma vecami naraz a to aj s kvalitou erekcie, nie je dosť pevná, a zároveň aj s tým, že sa príliš rýchlo „spravím“. tak by som chcel skúsiť viac možností naraz. kto mi poradí?

pavolkonciernik píše 08 júla 2018 o 21:44

Dobrý deň, Pavol. Áno, aj podľa toho, čo uvádza značka na svojom webe, nie je problémom kombinácia jednotlivých druhov Zerexov. Určite ale nekombinujte tabletky s alkoholom a tiež nie s iným prípravkom na liečbu poruchy erekcie. S inými značkami podobných prípravkov tiež neodporúčam kombinovať Zerex. Ak chcete na oddialenie ejakulácie použiť nejaký znecitlivujúci gél, to samozrejme môžete, prečítajte si ale dobre príbalový leták a možné kontraindikácie či interakcie. Ak by ste sa chceli spýtať ešte niečo, som tu 🙂

Jozef píše 10 júla 2018 o 17:35

ja som na radu jedneho mojho znameho najprv skusal kombinaciu klasiku a extralongu, nakoniec som zostal len pri zerexe extralong. dovodom je, ze ten sa mi osvedcil viac a prakticky pomohol aj na erekciu a aj na predlzenie ejakulacie. nemusis teda riesit to, ze budes uzivat oba pripravky, staci ti len extralong. ale niekedy to na oddialenie ejakulacie nemusi pomoct, ja som este zacal pouzivat aj specialne hrube kondomy a kondomy napustene benzokainom, to je taka znecitlivujuca latka. skus takyto kondom a zerex extralong ako ja, to je najistejsia cesta 🙂

lebroth999 píše 12 októbra 2018 o 22:19

na co vsetko mi vlastne vie zerex klasik pomoct? len na erekciu? mam dojem, ze moj problem je trocha sirsi, obcas sa mi vobec ani nechce mat sex, niekedy ako keby mam erekciu ok, inokedy zas nie, obcas mam problem aj s tym, ze sa dlhsiu dobu neviem spravit, celkom je to divne. k lekarovi sa bojim ist, vlastne ani neviem, co by som mu povedal. pomoze mi tento zerex ci nie?

qarto.pporte píše 17 septembra 2018 o 08:47

podľa mňa pomôže, má totiž účinky aj na libido, čiže chuť na sex, sexuálny apetít. to môže byť aj príčinou občasných problémov s kvalitou erekcie, ktoré máš. ale treba to vnímať tak, že nejde o žiaden čarovný prútik, že z večera do rána zrazu budeš mať stoporenie ako olovená tyč, alebo že budeš mať chuť na sex ako králik. ale za skúšku to stojí. ak to nepomôže, potom už ozaj treba ísť za lekárom

mec.excalibur píše 18 septembra 2018 o 20:05

treba ho len skusit, ale ak aj nie tento, tak potom urcite zerex ultragold. ten som skusal a mam s nim velmi dobre skusenosti. ma trocha vylepsenu recepturu, viac ucinnych latok v lepsom mnozstve, takze ak ti aj nezaberie klasik, stale mozes skusit nieco lepsie. alebo mozes vyskusat este tabletky urcene priamo na podporu libida a testosteronu, napriklad som skusal aj primulus a ten sa mi za tymto ucelom naozaj dobre osvedcil

johny77 píše 22 septembra 2018 o 05:39

moj manzel uziva zerex uz dlhodobo a velmi si ho chvali. aj som mu chcela kupit k narodeninam nieco ine, ale povedal, ze skusal rozne znacky a toto ma najlepsi pomer ceny a vykonu. ale na druhu stranu, nemusi to tak byt u kazdeho, co mi hovorila moja znama, jej frajer zas mal lepsiu skusenost s inou znackou, tusim ejoy sa to volalo. tak neviem, asi treba len skusit a uvidite

fialova.frederika píše 23 septembra 2018 o 10:10

ja striedam práve tieto dve značky najviac. začínal som so zerexom, potom som prešiel na ejoy a teraz som znova pri zerexe. podľa mňa je účinnosť na veľmi podobnej úrovni, veľký rozdiel v tom nie je. ak niečo funguje, netreba to meniť, lebo hoci sú všetky tabletky veľmi podobné, môžu rozhodovať aj menšie detaily v zložení a podobne. u niekoho môže nejaká kombinácia zabrať viac, u niekoho iného zas o niečo menej.

REDtulip píše 07 októbra 2018 o 21:19

popisalo sa tu uz vselico o zerexe aj inych znackach, ale vsetko to je len ako zrnko piesku v mori. mojmu muzovi pomohlo jedine to, ked siel k lekarovi a nechal si normalne predpisat nieco, co je na recept v lekarni. nic ostatne mu nezabralo a to fakt ze skusal viacero znaciek. podla mna ti muzi, co maju naozaj nejake seriozne problemy, tak potrebuju jedine nieco na predpis, nieco, co ma naozaj skutocne ucinne latky a aj nejaku zaruku ucinkov.

Silvia Petranova píše 20 októbra 2018 o 04:50

nemenil nahodou zerex zlozenie? ked som s nim pred dvoma rokmi zacinal, zda sa mi, ze to bolo o nieco kvalitnejsie, aspon z pohladu ucinkov. neviem, mozno je to tym, ze ho uz uzivam prilis dlho a chcelo by to nejake zmeny, mozno skusim ine znacky, dobre referencie som cital aj na ejoy. pride mi to vsak tak, ze ten ucinok v praxi akoby uz nebol taky, napriklad erekcia trva u mna viditelne kratsie, ako predtym. a to som dokonca aj za ten cas zlepsil zivotospravu a prestal s fajcenim. mate niekto tiez podobnu skusenost?

mannittouu44 píše 25 októbra 2018 o 13:56

nie, podľa mňa nemenil, ja som nezaznamenal žiadne zmeny. skús teda niečo iné, napríklad extralong alebo ultragold. ja som nedávno prešiel zo zerexu na ejoy a rozdiel nie je až tak veľký, teda k nerátam, že ejoy je omnoho lacnejší. tak možno skús tiež ejoy a uvidíš, či sa ti to náhodou nepolepší.

kengura15 píše 29 októbra 2018 o 20:21

Po užívaní zerex klasik mám kyselinu v žalúdku je to možné.

Bajzecer píše 12 júla 2019 o 11:45

ja naopak som nemal pri zerexe, ale ani pri ejoyi, ziadne nejake negativne ucinky. ani bolest hlavy, ani nevolnost, ani traviace tazkosti, nic. vsetko v pohode. to sa neda rozhodne povedat o klasickych liekoch na predpis, tie aj kvoli takymto neziaducim javom neberiem. navyse, zerex mozete brat s mensimi prestavkami aj dlhodobo, co je velke plus!

javor-topol99 píše 17 mája 2020 o 10:38

suhlasim, som dlhorocny uzivatel zerexu a potvrdzujem, ze je to bezproblemovy prostriedok, navyse, s velmi pozitivnymi referenciami aj od inych. to bol aj dovod, preco som sa rozhodol ho uzivat…mne sa osvedcil a vystacim si pokojne aj s tym najlacnejsim klasikom, ine som ani neskusal. za mna dobra volba. ale, ak niekto ma nejake vedlajsie ucinky, nech skusi aj ine znacky, mozno zmena pomoze…

wir77 píše 25 mája 2020 o 09:09

zerex klasik je skratka klasika… overena, ucinna, dobry pomer cena kvalita, ale obcas to chce skusit aj nieco ine… ja som popri tom vyskusal niekolko znaciek, napr aj ejoy, primulus alebo proerectu. kazde malo svoje plusy aj minusy… nakoniec som sa vratil k zerexu. ale zmena je zivot, nie? rozhodne s tym zacnite a podla toho, aky to bude mat ucinok, pouvazujte obcas otestovat aj nieco ine…

lorro6 píše 27 mája 2020 o 21:55

Ja som kedysi prvý krát užil zerex klasik asi pred piatimi rokmi, neveril som a bol som fakt milo prekvapený.
Tak sme ostali „dlhoroční kamaráti“, v podstate vždy poctivý účinok. Až do tohto leta. Zmenili zloženie a v júli 2020 kupované kapsuly (už priesvitné) neobsahujú to čo treba. Veľká škoda! Akoby „vypli prúd“. Pritom som mal ešte zopár kapsúl zo „starej“ várky a tie boli skvelé. Nuž čo. Prechádzam inde, kupovať zerex pre mňa nemá žiadny význam. Fakt škoda!

Romas píše 09 decembra 2020 o 15:21

Pridať komentár

Chcem kúpiť