Zerex Shot: Tekutý prípravok a nápoj na prirodzené zlepšenie erekcie aj libida

Zerex shot

Mám rád netradičné a zaujímavé produkty, ktoré sa výrazne odlišujú od všetkej konkurencie. Keď sa mi do rúk dostal nápoj Zerex Shot, okamžite to bola láska na prvý pohľad. Žiadne tabletky, žiadne hľadanie pohára s vodou v tme v noci, žiadne skladovanie a schovávanie liekovky s kapsulami, žiadne problémy s náročným prehĺtaním.

Značka Zerex je pritom jednou z najznámejších na trhu a patrí k lídrom v oblasti prípravkov určených pre mužov na podporu ich kvalitného sexuálneho života. Ja sám s ňou mám naozaj bohaté skúsenosti, že tabletky Zerex mi viditeľne pomohli.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Napriek pozitívnym referenciám som pristupoval k nápoju opatrne. Áno, forma sa mi jednoznačne zapáčila, považujem ju za jednoduchú a pohodlnú pre používanie, no dôležité je to, čo je vo vnútri. Tomu sa bude venovať aj moja recenzia pre Zerex Shot.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkydo 60 min
Bez receptu✅ áno
Zlepšenie erekcie
Zvýšenie libida
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 1-2 dní
Lepšia alternatívaStoporex Shot
Cena + Zľavový kupón4,90 €
Verzie tabliet ➡️ Stoporex Klasik - podpora erekcie
➡️ Stoporex Prolong - predlženie sexu
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Zerex Shot Výrobca a pôvod Za značkou Zerex je spoločnosť Active life, ktorá je na trhu už dlhé roky a jedná sa teda o známu firmu s dostatočnými referenciami. Väčšina mužov, ale aj ich partneriek, sa podľa mňa s touto značkou už aspoň raz za život stretla, minimálne v reklame. Muži, ktorí sa stretávajú s problematickou erekciou, určite už aj osobne.

Značka je však nielen známa, ale aj dostatočne overená, prípravky sú totiž kontrolované Úradom verejného zdravotníctva SR. Samozrejmosťou je, že majú za sebou všetky potrebné skúšky a testy, plusom je, že aj v prípade Zerexu Shot, ide o prípravok čisto s bylinným zložením. To znamená, že na kúpu nemusíte mať lekársky predpis.

Stoporex Shot

Shot na erekciu a výkon
 • Erekcia
 • Libido
 • Energia

Zloženie a účinné látky

Zerex Shot Zloženie a účinné látky Zerex Shot je bylinný nápoj, čo znamená, že jeho účinné aktívne látky sú v podobe extraktov a výťažkov z rôznych rastlín. Nenájdete tu žiadne synteticky a umelo vyrábané liečivá, čo znamená veľké plus z hľadiska bezproblémovosti užívania produktu. Podobne, ako aj pri tabletách, aj v prípade nápoja sa tak značka drží osvedčenej receptúry.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Tu sú všetky dôležité aktívne a účinné látky, ktoré nájdete v zložení:

Kotvičník zemný: Z pohľadu účinku je najdôležitejšou látkou prípravku Zerex Shot extrakt z Kotvičníka zemného, konkrétne ide o extrakt z plodu tejto rastliny. Tribulus Terrestris, ako sa bylinka oficiálne nazýva, podporuje hladinu testosterónu a zvyšuje mužskú potenciu. Kotvičník je významné prírodné afrodiziakum s vplyvom na libido a dokonca aj na prostatu, najviac však podporuje sexuálny výkon a udržanie erekcie pri milovaní.

Maca peruánska: Rovnako tak veľmi často využívanou zložkou v prípravkoch Zerex je prírodné afrodiziakum Žerucha peruánska. Ide o bylinku, ktorá je známa ako „peruánska viagra“, nakoľko veľmi intenzívne a výrazne pôsobí na libido. Extrakt z koreňa tejto rastliny sa nachádza aj v nápoji Zerex Shot a to vo veľmi významnej koncentrácii, vďaka čomu dochádza k zvýšeniu sexuálneho apetítu a k nabudeniu sexuálnej energie.

Kórejský ženšen: Dôležitou časťou zloženia bylinného nápoja je kórejský ženšen, konkrétne ide o extrakt z koreňa, ktorý obsahuje až 80 % ginsenoidov. Ženšen je veľmi známa liečivá bylinka pochádzajúca z Ázie, ktorá má vplyv na nervový systém a vplýva celkovo na vitalitu, pocit energie a koncentráciu. Z pohľadu sexuálneho zdravia je dôležitý vplyv na sexuálnu vitalitu a zníženie nervozity, ktorá môže spôsobiť problémy s erekciou.

Čierne korenie: Treťou bylinnou zložkou nápoja je extrakt z čierneho korenia, konkrétne extrakt z plodu 95 % piperínu. Čierne korenie sa používa v kuchyni na dochutenie polievok a hlavných jedál a je známe pre svoju štipľavosť. Tá spôsobuje aj zvýšenie krvného obehu a jeho zintenzívnenie, čo sa prejaví aj na zlepšení krvného zásobenia genitálií a intímnej oblasti. Plusom je, že čierne korenie patrí tiež medzi účinné antioxidanty.

Zinok: Zabúdať netreba ani na minerál Zinok, ktorý je v širokom zložení Zerex Shot obsiahnutý tiež a to v podobe mliečnanu zinočnatého. Ide o známy minerál, ktorý je pre ľudský organizmus potrebný, pričom má význam jednak ako antioxidant, ale zároveň aj preto, že prispieva k plodnosti u mužov. Podporuje totiž spermiogenézu, čiže tvorbu a dozrievanie spermií. Sekundárne pomáha aj na libido, keďže podporuje testosterón.

L-Arginín: Poslednou dôležitou účinnou látkou, ktorá sa nachádza v Zerexe Shot, je aminokyselina L-Arginín, konkrétne ako hydrochlorid. Táto aminokyselina je dôležitým prekurzorom oxidu dusnatého, látky, ktorý je zodpovedná za roztiahnutie ciev a lepší krvný obeh. Výsledkom je, že vďaka obsahu L-Arginínu pomáha prípravok k lepšiemu prekrveniu penisu, čo má vplyv na rýchlejší nástup erekcie a aj jej dlhšie udržanie.

Čo sa týka koncentrácie látok Zerex Shot, tu je detailnejšia tabuľka:

Látka:Množstvo:
L-arginín hydrochlorid2500mg
maca (Lepidium meyenii)
extrakt z koreňa 10:1
500 mg
kotvičník zemný
extrakt z plodu, 40 % saponínov
200 mg
zinok (mliečnan zinočnatý)10 mg
kórejský ženšen (Panax ginseng)
extrakt z koreňa, 80 % ginsenosidov
20 mg
čierne korenie (Piper nigrum)
extrakt z plodu 95 % piperínu
1 mg

KOMPLEXNÉ ZLOŽENIE PRE POTENCIU

Tak, ako je zvykom v prípade značky Zerex, aj prípravok Zerex Shot má veľmi bohaté zloženie, z čoho vychádzajú aj naozaj komplexné účinky a pôsobenie prípravku na potenciu ako celok. Týmto zameraním je bylinkový nápoj na trhu naozaj unikátny.

Dávkovanie a užívanie

Zerex Shot Dávkovanie a užívanie Zrejme tým najdôležitejším plusom prípravku Zerex Shot je veľmi jednoduché užívanie. Na rozdiel od klasických tabliet nie je treba nič prehĺtať a následne zapíjať, nakoľko sa jedná o tekutý nápoj. Dávkovanie sa odporúča raz denne a to pred pohlavným stykom.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Jedna dávka = 1 celá fľaštička. Za jeden deň je možné užiť najviac 1 dávku
 • Výrobca odporúča vypiť fľaštičku Zerex Shot naraz a ideálne 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom, po otvorení fľaštičky ju ihneď spotrebujte

Neprekračujte maximálnu dennú dávku a držte sa odporúčaní ohľadom časového odstupu pri použití. U mňa niekedy účinok síce nastane aj skôr, ako po 60 minútach, pre istotu je to ale dobre zvolený časový odstup. Čo sa týka doby účinkovania, najsilnejší vplyv cítiť počas prvých 10 hodín, potom pozvoľna klesá, podobne ako aj pri tabletkách.

Stoporex Shot

Shot na erekciu a výkon
 • Erekcia
 • Libido
 • Energia

Účinky

Zerex Shot Účinky Pokiaľ ide o vplyv a konkrétne účinky Zerex Shot v praxi, veľa závisí od toho, ako často a pravidelne budete prípravok užívať. Ak to bude iba občas, podľa vlastnej skúsenosti viem, že ten vplyv nebude až tak intenzívny, ako keby to malo byť viac krát do týždňa. Každodenné dávkovanie síce nevyhnutné nie je, ale ja odporúčam užívanie čo najčastejšie.

Zerex Shot pôsobí v troch oblastiach, tu sú účinky vysvetlené bližšie:

Podpora nástupu a kvality erekcie

Tým najdôležitejším a primárnym účinkom prípravku Zerex Shot je podpora erekcie a to sa týka tak jej rýchlejšieho nástupu, ako aj tvrdosti a dĺžky erekcie. Tento efekt súvisí aj s oveľa jednoduchšou a rýchlejšou aplikáciou prípravku, no aj s veľmi kvalitným zložením, najmä ak ide o prírodné afrodiziaka a L-Arginín. Účinok potvrdzujem aj z vlastnej skúsenosti a zlepšenie kvality erekcie hodnotím naozaj ako viditeľné.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zvýšenie libida a podpora sexuálneho apetítu

Vzhľadom na to, že skoro všetky zložky v Zerexe Shot majú nejakým spôsobom vplyv na lepšie prekrvenie genitálií a podporujú aj zvýšenie sexuálnej aktivity, je prirodzeným účinkom prípravku zvýšenie sexuálneho apetítu a libida. Ja sám som to pocítil tiež a to už od prvého vypitia tohto zaujímavého nápoja. Podobne, ako v prípade predošlého účinku, aj zlepšenie libida hodnotím pozitívne a som so Zerexom spokojný.

Prečo odporúčam Zerex? na základe mojich osobných skúseností a dlhodobých testov viacerých produktov, tabletky Zerex naozaj fungujú

Vplyv na potenciu aj plodnosť

Tretím dôležitým vplyvom prípravku Zerex Shot je jeho vplyv na potenciu, vrátane pomoci s plodnosťou. Môžu za to aj Zinok a Kotvičník, ktoré pozitívne vplývajú na spermiogenézu a teda aj na tvorbu a dozrievanie spermií. Výsledkom je potom vyššia tvorba spermií a zlepšenie ich vlastností dôležitých pre oplodnenie vajíčka. Pochopiteľne, prípravok nemá za cieľ riešiť neplodnosť, no môže mať podporné účinky.

STIMULÁCIA SEXUÁLNEJ VITALITY

Zerex Shot má natoľko komplexné zloženie, že má aj povzbudzujúce a stimulačné účinky celkovo na vitalitu, bdelosť, koncentráciu a sexuálnu energiu. Tu môžem potvrdiť, že najmä pri pravidelnom používaní prípravku som pocítil viditeľný nárast energie.

Nežiaduce účinky

Zerex Shot Nežiaduce účinky Čo sa týka možných vedľajších alebo rizikových vplyvov, tak Zerex Shot je na tom veľmi podobne, ako aj klasické tabletky Zerex. To znamená, že pri riadnom dávkovaní a dodržiavaní odporúčaní by sa nemali vyskytnúť žiadne závažnejšie komplikácie alebo ťažkosti. Samotná účinnosť však závisí individuálne od zdravotného stavu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Výnimočne sa môžu objaviť prejavy alergie či precitlivenosti na niektoré bylinné zložky, za bežných okolností by malo byť užívanie bez väčších problémov. Na rozdiel od produktov so syntetickými látkami, by sa u vás nemali vyskytnúť bolesti hlavy, začervenanie pokožky či návaly tepla. Pozor si dajte, ak trpíte príliš nízkym krvným tlakom.

Balenie a cena

Zerex Shot Balenie a cena Čo sa týka veľkosti balenia, Zerex Shot je dostupný iba v jednom type a to s objemom 25 ml tekutého roztoku. Nápoj je určený na klasické perorálne užívanie a dávkuje sa v celosti, čiže naraz. Vzhľadom na koncentrované zloženie jednotlivých látok, extraktov a výťažkov je objem 25 ml z hľadiska účinnosti na potenciu a erekciu dostačujúci.

Zakúpiť si viete jedno balenie aj tzv. 5-balenie, tu sú ich ceny:

Typ balenia:Cena za balenie:Overená kúpa:
1x shot5,90Chcem skúsiť
5x shot28,90Chcem skúsiť

Odporúčam: najvýhodnejší Megabalík, ktorý obsahuje: 1x Zerex Klasik, 1x Zerex Extralong a 1x Zerex Ultragold

Ak by bol Zerex Shot neznámou novinkou, prikláňal by som sa pri objednávaní najskôr len k vyskúšaniu jedného balenia. Vzhľadom na moju skúsenosť, ale aj široké referencie množstva mužov, sa však nemusíte báť objednať naraz aj 5-balenie. Je to výhodnejšie, dlhšie vám vydrží a môžete pocítiť intenzívnejšie účinky.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Kde kúpiť

Zerex Shot Kde kúpiť Tak, ako aj tabletky a kapsuly značky Zerex, aj bylinkový nápoj Zerex Shot sa kupuje priamo z oficiálneho eshopu značky, ktorý nájdete na webe www.zerex.sk. V lekárni sa tento nápoj kúpiť nedá, to však nie je žiadny problém, nakoľko nákup cez internet je najlepšou možnosťou, akú moderná doba prináša a to z viacerých pohľadov.

Nejde len o výhodnejšiu cenu, čo je už štandardom pri objednávaní cez internet, ale rovnako tak aj o anonymitu. Objednávku spravíte v pokoji a pohodlí domova, nielen cez počítač, ale aj cez smartfón. Nápojov na sklade je dostatok, nemusíte sa ničoho báť. Ušetríte aj čas, nakoľko si všetko, vrátane zloženia, viete pozrieť vopred a online.

Navyše, objednávka online je aj o rýchlosti. Nákup je vecou niekoľkých minút a kliknutí a na výber máte viacero možností dopravy, v ideálnom prípade máte prípravok doma do 24 až 48 hodín. Samozrejmosťou je tiež záruka najlepšej ceny.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Diskrétne doručenie DISKRÉTNE BALENIE NA PRVOM MIESTE

Ako som už spomenul, diskrétnosť a anonymita sú na prvom mieste v prípade objednávky Zerex Shot. To sa prejaví aj pri doručovaní, prípravky a produkty vám dorazia v balíčku, kde nebude možné vôbec rozoznať, čo konkrétne a od koho ste si objednali.

Online objednávka, doprava a doručenie

Zerex Shot Online objednávka, doprava a doručenie V prípade, že ešte nemáte dostatok skúseností s objednávkou Zerex Shot cez internet, pripravil som pre vás aspoň v stručnosti popis celého procesu. Nákup je až triviálne jednoduchý, je vecou pár minút a podobný bežnej online objednávke:

 • Vyberiete si počet balení Zerex Shot, čiže jedno alebo 5-balenie
 • Následne vyplníte svoje osobné údaje a to vrátane adresy doručenia
 • Nasleduje výber kuriérnej služby a výber spôsobu zaplatenia
 • Objednávku a jej parametre potom skontrolujete a odošlete

Na výber máte viac možností doručenia, či už pôjde o doručenie k vám domov cez Slovenskú poštu alebo kuriéra UPS, alebo o vydvihnutie balíčka v Balíkoboxe a Zásielkovni, kde máte zas výhodu časovej flexibility presne podľa vás. Slovenská pošta a Zásielkovňa sú najlacnejšie, doručenie je za 3 €, zvyšné možnosti stoja 4 €.

Pokiaľ ide o platbu, na výber je buď dobierka, čiže platba kuriérovi pri prevzatí, alebo platba vopred a cez internet. Dobierka je spoplatnená navyše poplatkom 90 centov, ja osobne odporúčam platbu kartou online alebo prevodom SEPA.

POŠTOVNÉ VIETE MAŤ AJ ZADARMO

Ak by ste si chceli objednať nielen Zerex Shot, ale napríklad aj niektorú verziu z tabliet, ktoré sú v ponuke, môžete ušetriť na doručení. Pri objednávke nad 70 € totiž poskytuje výrobca poštovné zdarma, čo znamená ďalšiu úsporu. Zvážte to pri veľkosti objednávky.

Najčastejšie otázky

Zerex Shot Najčastejšie otázky Chceli by ste vedieť, ako rýchlo sa prejavia účinky Zerexu Shot? Alebo vás zaujímajú kontraindikácie či prekážky k užívania tohto zaujímavého nápoja na podporu potencie? Tieto, ale aj množstvo iných podobných otázok, sa muži pýtajú na viacerých internetových fórach a v diskusiách. Rozhodol som sa na tie najčastejšie odpovedať:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Aké sú zdravotné prekážky užívania Zerex Shot?

Prípravok je všeobecne dobre znášaný, na druhú stranu, podobne ako aj mnoho konkurenčných značiek na trhu, aj tu existujú niektoré komplikácie, ktoré môžu byť prekážkou jeho používania. Zerex Shot by ste nemali užívať, ak ste nedávno mali cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo máte nízky tlak.

Sú účinky nápoja viditeľné už od prvého dňa?

Napriek nesporným kvalitám značky Zerex a tomu, že Zerex Shot má pozitívne vplyvy na potenciu, erekciu aj libido, nemali by ste čakať žiadne veľké zázraky po vypití jednej fľaštičky. To, kde možno očakávať viditeľné zlepšenie, je celkové nabudenie a pocit energie, treba však užívať prípravok častejšie a dlhšie.

Je možné kombinovať Zerex Shot a tabletky Zerex?

Nikde som sa nedočítal o tom, že by takéto užívanie bolo možné a preto sa prikláňam k zápornej odpovedi. Môžete to však striedať, ja sám to tak robím a mám pocit, že to má svoj zmysel, nakoľko týmto spôsobom podporujem rôzne účinky tabliet a nápoja. Nekombinujte však Zerex s liekmi na erektilnú dysfunkciu.

Ako je to s kombináciou Zerex Shot a alkohol?

Takúto kombináciu pochopiteľne neodporúčam a to z viacerých dôvodov. Prvým je, že alkohol môže negatívne pôsobiť na vstrebávanie jednotlivých účinných látok. Druhým je celkovo negatívny vplyv alkoholu na prekrvenie penisu a erekciu. Výrobca to však priamo nezakazuje, no ja odporúčam sa toho vyvarovať.

Čo robiť, ak mi produkt nepomôže podľa predstáv?

Hoci aj podľa skúseností sú takéto prípady ojedinelé, stať sa to môže. Tu chcem upozorniť, že žiadny voľne dostupný produkt nemôže byť náhradnou odbornej liečby v prípade tých najvážnejších porúch. Na druhú stranu, ak sa vám nápoj neosvedčí na 100 %, skúste ešte originál tabletky Zerexe, možno budú úspešnejšie.

Stoporex Shot

Shot na erekciu a výkon
 • Erekcia
 • Libido
 • Energia

Skúsenosti

Zerex Shot Skúsenosti Je stávka na Zerex Shot úspešnou alebo naopak rizikovou? Odpoveď na túto otázku som hľadal nielen vlastným testovaním, ale aj v skúsenostiach iných mužov. Tie sú vo veľkej väčšine pozitívne, najmä pokiaľ ide o hodnotenie účinkov na erekciu, libidu, sexuálny apetít, celkovú sexuálnu vitalitu a zlepšenie potencie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Hoci cena prípravku je na prvý pohľad oproti tabletkám vyššia, treba povedať, že pomer medzi ňou a účinkom, je veľmi podobný. Väčšina mužov užíva Zerex Shot len raz za čas, hoci opakovane, formu nápoja na okamžitú konzumáciu používa vtedy, keď tabletky nie sú najpohodlnejším riešením. To je podľa mňa správny postoj.

Kladne hodnotené je tiež užívanie, najmä rýchlosť a jednoduchosť vypitia nápoja. S tým súvisí aj pomerne rýchly nástup účinkov. Tak, ako aj pri tabletkách, aj v prípade nápoja Zerex Shot je pozitívne vnímaná dostupnosť bez receptu a cez internet.

VYSKÚŠAJTE A UVIDÍTE NAJLEPŠIE

V prípade produktov na podporu zdravého sexuálneho života, ktoré sú založené na rastlinnom zložení a sú dostupné voľne, platí, že ich účinnosť sa môže individuálne meniť. Najlepšie preto je skúsiť aspoň 5 balení na vlastnej koži a účinky zhodnotiť.

Vlastná skúsenosť

Zerex Shot Vlastná skúsenosť Ja sám som Zerex Shot užíval opakovane a ešte aj dnes sa k nemu raz za čas vrátim, najmä keď som na dovolenke, alebo je taká príležitosť, že mi príde používanie tabliet príliš nepohodlné a komplikované. Vtedy je tekutá forma najlepšia.

Ako som popísal už v časti k jednotlivým oblastiam účinkov, nápoj je veľmi dobrou voľbou, ak potrebujete zlepšiť erekciu a povzbudiť svoje libido. V tomto ohľade je výhodou tekutá forma, Zerex Shot doslova vypijete „na ex“ do pár sekúnd.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zvýšenie sexuálneho apetítu a pocit sily prídu do niekoľkých minút, prvé náznaky zlepšenia erekcie som pociťoval zhruba po pol hodine. Samozrejme, čím dlhšie som prípravok užíval, prípadne ho striedal aj s tabletkami Zerex, tým bol účinok viditeľnejší a viac intenzívny. Veľkým plusom je aj celkom dobrá chuť a bezproblémové dávkovanie.

Výsledok vlastného testovania

Zerex Shot Výsledok vlastného testovania Zerex Shot som skúšal viac týždňov po sebe, samozrejme nie každý deň, ale dva až štyrikrát do týždňa, v ostatné dni som užíval klasické tabletky Zerex. Na základe tohto dlhodobého testovania môžem hodnotiť prípravok ako úspešný a účinný.

 • Zerex Shot preto u mňa dostáva v školskom hodnotení známku 1

Samozrejme, má aj niektoré svoje „muchy“ a menšie mínusy, najmä ak ide o výber balení, ktorý je užší a viete si buď kúpiť iba jeden alebo päť takýchto „shotov“, no nie viac. Cena je v porovnaní s bežnou dávkou tabliet taktiež o niečo vyššia, čo nehodnotím príliš pozitívne, nakoľko to podľa mňa dosť ľudí po istej dobe obmedzí.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Komplexne však Zerex Shot účinný je a dokonca by som ho pokojne odporúčal pre mužov aj občasne a jednorazovo, práve vtedy má najväčší zmysel. Na druhú stranu, ak ho budete brať pravidelnejšie a dlhodobo, uvidíte ešte intenzívnejšie účinky. Tie sú aj výsledkom veľmi kvalitného zloženia, čo je typickou črtou prípravkov tejto značky.

Zhodnotenie

Zerex Shot Zhodnotenie Po otestovaní a aj na základe skúseností iných mužov môžem na záver zhodnotiť Zerex Shot ako vydarený pokus v oblasti podporných prípravkov pre mužov. Či už potrebujete zlepšiť erekciu, celkovo podporiť potenciu alebo zvýšiť libido, nesklame vás.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Forma tekutého nápoja, ktorý viete vypiť doslova „na ex“ a s rýchlym užitím prichádza aj rýchly nástup účinku, je na našom trhu pomerne nová, no určite si nájde svojich priaznivcov. Ja budem patriť medzi nich a to aj preto, že mňa osobne presvedčila nielen značka Zerex, ale celý tento prípravok. Má kvalitné zloženie a viditeľné pôsobenie.

Ako 4 najvýraznejšie výhody Zerexu Shot vnímam najmä:

 • jednoduché a rýchle užívanie, nápoj stačí vypiť, netreba nič riešiť
 • čisto prírodné zloženie, ktoré je prirodzené aj pre mužský organizmus
 • minimum možných kontraindikácií alebo vedľajších účinkov
 • jednoduchá kúpa bez problému a možnosť aj dlhodobého užívania

Samozrejme, okrem výhod má Zerex Shot aj niektoré svoje menšie mínusy, najmä v porovnaní s tabletkami je to o niečo vyššia cena a menší výber balení. Treba si však uvedomiť, že nápoj nemusíte užívať každý deň, stačí len raz za čas, ide o pohodlnejšiu, jednoduchšiu a rýchlejšiu alternatívu ku klasickým tabletkám.

Účinnosť je ale nadpriemerná a to hlavne s tou najznámejšou konkurenciou na trhu. Kto skrátka hľadá kvalitu bez kompromisu, ten by mal po značke Zerex určite siahnuť. Z pohľadu pozitívneho vplyvu na kvalitu erekcie, zvýšenie libida či potenciu ako takú, nemožno prípravkom tohto výrobcu nič vytknúť. Týka sa to aj Zerexu Shot.

Stoporex Shot

Shot na erekciu a výkon
 • Erekcia
 • Libido
 • Energia

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

5.00

2 Hodnotení