Zerex Ultragold: Tabletky na potenciu a libido, ktoré sú žiadané aj u starších mužov

Zerex Ultragold recenzia, zlozenie, skusenosti a cena

Aj keď už dávno neplatí, že najväčšie problémy s erekciou a potenciou majú len starší muži, práve táto skupina potrebuje pomoc v sexuálnej oblasti s čo možno najväčšou intenzitou. Nakoľko na trhu neboli dlhú dobu špeciálne prípravky určené práve pre mužov v strednom a staršom veku, s riešením prišla značka Zerex.

Tá je známa ako veľmi kvalitný producent prípravkov pomáhajúcich mužom v sexuálnej oblasti, ktorá ponúka široký produktový rad rôznych druhov prípravkov. Témou tejto mojej recenzie je verzia Zerex Ultragold, čo je špeciálny prípravok na posilnenie erekcie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Samozrejme, tento typ prípravku nemusia využívať nevyhnutne napríklad len muži nad 40 rokov alebo nad 50 rokov. Určený je pre všetkých, čo hľadajú masívnu podporu svojej sexuálne potencie a to dlhodobo. Presne na také užívanie je Zerex Ultragold určený.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkyuž do 1 týždňa
Bez receptu✅ áno
Zlepšenie erekcie
Zvýšenie libida
Zväčšenie penisudo 1 cm počas dlhodobého užívania
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 1-2 dní
Lepšia alternatívaStoporex Klasik, Stoporex Prolong
Cena + Zľavový kupón65.00 € [kupón na 5 €: ULTRA5]
Verzie tabliet ➡️ Zerex Klasik - podpora erekcie
➡️ Zerex Extralong - predlženie sexu
➡️ Zerex Ultragold - podpora erekcia dlhodobo
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Zerex Ultragold: Výrobca a pôvod Podobne, ako tomu je aj pri ostatných tabliet z rady Zerex, aj za verziou Ultragold je spoločnosť Activ life. Prípravok je rovnako tak, ako aj ostatné tabletky, označovaný ako „Made in USA“, ale samozrejme to nechápte ako podobnosť s prípravkami z minulosti, ktoré sa takto označovali len preto, aby boli zaujímavé.

Pri Zerexe Ultragold sa nemusíte báť žiadnych problémov ani prehnanej reklamy, už len samotná značka má veľmi silné meno a pozitívnu reputáciu. Navyše, tabletky prešli laboratórnymi testami, majú certifikát Úradu verejného zdravotníctva SR a tisícky mužov ho už skúšali a užívajú dodnes. Ide o maximálne možne overený produkt na našom trhu.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Zloženie a účinné látky

Zerex Ultragold: Zloženie a účinné látky Zerex Ultragold patrí medzi špičku vo svojej kategórií práve kvôli zloženiu. To je špeciálne nakombinované z extraktov a výťažkov takých látok, ktorých cieľom je povzbudenie sexuálneho apetítu, zvýšenie pocitu sexuálnej energie a vitality, zvýšenie libida a zlepšenie kvality erekcie.

V tabletkách Zerex Ultragold nájdete:

Maca: Lepidium Meyenii, ako sa odborne označuje táto rastlina, patrí medzi najlepšie prírodné afrodiziaka na svete. Ide o rastlinu pochádzajúcu z Peru a Bolívie, ktorá je už od nepamäti používaná pre svoje povzbudivé účinky na libido. Dokáže stimulovať hladinu testosterónu, ale napríklad vďaka afrodiziakálnemu vplyvu aj zlepšiť nástup a kvalitu erekcie.

Tribulus Terrestris: Druhým dôležitým extraktom je extrakt z Kotvičníka zemného. Táto rastlina pochádza z Ázie a napríklad v Číne je považovaná za výborný prostriedok na zlepšenie sexuálnej energie. Práve kvôli tomuto vplyvu sa nachádza aj v tabletkách Zerex Ultragold, pričom je dominantnou zložkou prípravku a tak môže naplno pôsobiť na libido.

Schizandra čínska: Táto rastlina pochádza z Ázie, konkrétne z Číny. V tradičnej medicíne je využívaná najmä pre dve dôležité látky a to Schizandrin a Gomisin A. Rastlina pôsobí ako skvelý adaptogén a tonikum pre kardiovaskulárny systém, ale napríklad pomáha aj na krvný tlak, odbúravanie toxínov a zvyšovanie prietoku krvi. To sú aj dôvody, prečo je v Zerexe.

Zinok: Kto by nepoznal jeden z najznámejších a najdôležitejších minerálov pre naše telo, Zinok? Ide o skvelý antioxidant, ktorý pozitívne ovplyvňuje aj plodnosť, no najmä zvyšuje sexuálny apetít tým, že vplýva na hladinu testosterónu a ovplyvňuje tak libido. Svoj vplyv má aj na zlepšenie stavu prostaty a na zvýšenie pohyblivosti spermií, čo tiež súvisí s potenciou.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Meď: Ďalším dôležitým minerálom a stopovým prvkom, ktorý je zastúpený v Zerexe Ultragold, je meď. Ide o esenciálny prvok pre človeka a má veľký význam v energetickom metabolizme ľudského tela. Rovnako tak je antioxidant, posilňuje imunitu a pomáha na zlepšenie stavu pokožky. V tabletkách je kvôli podporujúcim účinkom na vitalitu.

Vitamín B2: Zerex Ultragold obsahuje aj viacero skupín známeho vitamínu B, napríklad vitamín B2. Tento vitamín je známy aj pod označením riboflavín a nielen, že podporuje zvýšenie energie, ale je aj skvelý antioxidant. Svoj význam zohráva aj pri lepšom prekrvení pohlavnej sústavy, stimuluje tvorbu červených krviniek.

Vitamín B6: Druhým dôležitým vitamínom je vitamín B6, zvaný aj pyridoxín. Aj on má význam pri tvorbe červených krviniek, zlepšuje zároveň stav nervovej sústavy a pomáha aj na lepšie fungovanie imunitného systému. Pôsobí tiež priaznivo na libido a to dokonca nielen u mužov, ale aj u žien.

Vitamín B12: Posledný vitamín zo skupiny B, ktorý sa v prípravku nachádza, je vitamín B12. Ide o vitamín nevyhnutný pre správny metabolizmus, ktorý je nevyhnutný napríklad pre dostatočnú tvorbu červených krviniek. Pomáha tiež na lepšie fungovanie centrálneho nervového systému, čo sa hodí najmä u starších mužov.

V akom pomere sa tieto látky nachádzajú v tabletkách? Tu je prehľadná tabuľka:

Látka:Zerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris150 mg100 mg300 mg (40% saponínov)
L-Arginín100 mg100 mg150mg
Maca50 mg-200 mg (Lepidium meyenii) extrakt 10:1
Ginko dvojlaločné50mg20mg20 mg
Ženšen-100mg-
Schizandra chinensis --50 mg (extrakt 4% schizandrinu)
Zinok-10 mg15 mg (150% RVH)
Vitamín B2 (riboflavín)--2,8 mg (200% RVH)
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)--2,8 mg (200% RVH)
Meď (glukonán meďnatý)--2 mg (200% RVH)
Vitamín B12 (kyanokobalamín)--5,0 µg (200% RVH)

ŠPECIALIZOVANÝ MIX LÁTOK

Účinné látky, ktoré sa v Zerexe Ultragold nachádzajú, som v takejto kombinácii ešte nikde a nikdy nevidel. Podľa toho, aký vplyv majú tieto látky, možno predpokladať, že Zerex Ultragold sa bude špeciálne zameriavať najmä na libido a sexuálnu vitalitu.

Dávkovanie a užívanie

Zerex Ultragold: Dávkovanie a užívanie Pri všetkých prípravkoch s obsahom prírodných látok odporúčam dlhodobejšie užívanie, ktoré prináša oveľa lepšie a viditeľnejšie výsledky. Rovnako je tak tomu aj v prípade Zerexu Ultragold, kde dokonca sám výrobca odporúča užívanie aspoň 3 mesiace.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Jedna dávka = 2 tabletky. Táto jedna dávka je aj maximálnou dennou dávkou
 • Užívanie tabliet je na dva krát, jedna tabletka sa užíva ráno a druhá večer; odporúča sa zapiť ich vodou

Nakoľko je Zerex Ultragold výživový doplnok s prírodným zložením, jeho účinnosť je v prvom rade závislá od správneho dávkovania a užívania. Prípravok nefunguje tak, ako niektoré iné, čiže na princípe užitia priamo pred pohlavným stykom, ale na základe pravidelného a dlhodobého užívania.

Účinky

Zerex Ultragold: Účinky Čo sa týka účinkov, Zerex Ultragold predstavuje v podstate špičku produktového radu tabliet Zerex. Ide o prípravok určený pre všestranné posilnenie sexuálneho zdravia s akcentom na sexuálnu kondíciu, sexuálny apetít a sexuálny výkon. Okrem toho vďaka svojmu zloženiu napomáha aj imunite.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Čo sa týka jednotlivých účinkov, tu je ich detailnejšie predstavenie:

Zvýšenie libida

Jedným z najdôležitejších účinkov Zerexu Ultragold je zvýšenie sexuálneho apetítu, čiže libida. Tento účinok je dosiahnutý najmä synergickými efektmi viacerých prírodných látok, počnúc Macou, cez Tribulus Terrestris až po Zinok. Prípravok pôsobí tak na zvýšenie prekrvenia celého pohlavného systému, ako aj na zvýšenie a stimuláciu hladiny testosterónu. Výsledkom je viditeľný účinok na libido aj v praxi.

Zlepšenie erekcie

Druhým dôležitým vplyvom na kvalitu pohlavného života je zlepšenie erekcie. Vďaka lepšiemu prekrveniu, rozšíreniu ciev a ich lepšiemu spriechodneniu prichádza k oveľa väčšiemu toku krvi do penisu, čo sa prejaví tak rýchlejším nástupom erekcie, ako aj tvrdším stoporením. Zerex Ultragold navyše tento účinok ponúka aj pre starších mužov, ktorí majú s erekciou problém dlhšie. Nutné je ale dlhodobejšie užívanie.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Podpora vitality

Vďaka tomu, že Zerex Ultragold obsahuje vitamíny skupiny B a Meď, môžete počas jeho dlhodobého užívania pocítiť akoby viac fyzickej aj duševnej vitality a viac energie. U mňa sa tento účinok začal ale prejavovať až po dlhšej dobe, rozhodne to nebolo počas prvých dní užívania. Cítil som sa menej unavený, ale priamy vplyv na libido či sexuálnu výkonnosť to nemalo.

Pomoc pri imunite

Posledným z účinkov je vyššia podpora imunitného systému a jeho správneho fungovania, čo možno pripísať obsahu minerálov a vitamínov v Zerexe Ultragold. Aj v tomto prípade ide o účinok, ktorý nie je priamo spojený s erekciou či potenciou. Na druhú stranu, u starších mužov je tento účinok určite pozitívne plus, aj keď ja osobne ho potvrdiť neviem.

ÚČINKY ZÁVISIA AJ OD VEKU

Výrobca sám upozorňuje, že miera účinnosti a vplyvu Zerex Ultragold na muža závisí aj od jeho veku a aktuálnom zdravotnom stave. Toto môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti, takže ak máte vážnejšie problémy, prejavenie sa účinkov nastane až pri dlhodobom užívaní tabliet.

Nežiaduce účinky

Zerex Ultragold: Nežiaduce účinky Ak sa bojíte, že následkom dlhodobého užívania Zerexu Ultragold sa môžu vyskytnúť aj nejaké nežiaduce alebo negatívne vedľajšie účinky, poteším vás. Nič podobné som počas svojho vlastného užívania a testovania nezažil, rovnako čo som zisťoval, ani iní muži nemali v tejto oblasti žiaden problém.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Ide o veľký benefit prírodných prípravkov, ktoré neobsahujú syntetické látky. Problémom pri užívaní ale môže byť precitlivená alebo alergická reakcia na niektorú zo zložiek, mali by ste užívanie prerušiť. Prekážkou ale môžu byť kontraindikácie, napríklad mozgová príhoda, srdcový infarkt alebo nízky tlak. Ak sa u vás vyskytli v nedávnej minulosti, Zerex neužívajte.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Balenie a cena

Zerex Ultragold: Balenie a cena Zerex Ultragold patrí medzi ten druh tabliet, kde je užívanie už priamo od výrobcu indikované v pravidelných dávkach každý deň a dlhodobo. Nakoľko výrobca sám odporúča užívať prípravok aspoň po dobu 3 mesiacov a zároveň je denná dávka v objeme 2 kapsúl za deň, je tomu prispôsobené aj balenie.

Zerex Ultragold nájdete buď samostatne alebo ako súčasť tzv. Megabalíka:

Typ balenia:Množstvo tabliet:Cena za balenie:Cena za tabletku:Ušetríte:Overená kúpa:
Zerex Klasik1229,90 €2,49 €-Chcem skúsiť
Zerex Extralong1234,00 €2,83 €-Chcem skúsiť
Zerex Ultragold12065,20 €0,54 €-Chcem skúsiť
Zerex Megabalik144115,00 €0,79 €10% Chcem skúsiť

Ak sa rozhodnete ho kúpiť samostatne, získate balenie 120 tabliet za 65 €. To znamená pri správnom dávkovaní, že vám balík vydrží 60 dní. Cena za jeden deň je tak niečo cez 1 €, čo je mimoriadne dobré. Ak si vyberiete Megabalík, získate viacero verzií Zerexu a každá má iný špecifický účinok. Osobne sa prikláňam ale k objednávke čisto len Zerexu Ultragold.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Kde kúpiť

Zerex Ultragold: Kde kúpiť Značka Zerex pri všetkých svojich typoch uplatňuje výhradné distribučné právo len cez vlastný predajný kanál. V lekárni teda Zerex Ultragold nekúpite a nezáleží na tom, či sa jedná o lekáreň kamennú alebo internetovú. Zerex naopak prevádzkuje vlastný internetový obchod na webstránke www.zerex.sk, kde sa dajú tabletky objednať.

Dôvodom tohto kroku je, že značka chce zachovať čo najnižšiu možnú cenu, takže nechce zvyšovať pôvodnú cenu o ďalšie náklady a marže medzičlánkov či koncových predajcov. Osobne mi takýto krok nevadí a myslím si, že ide o plus.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Prečo? Jednak preto, že kúpa z rôznych zdrojov prináša neustále riziko zmeny podmienok dodania. Taktiež by sa mohlo stať, že nie všetky kamenné lekárne budú mať Zerex Ultragold na sklade. Takto máte istotu, že si kúpite tabletky vždy, keď budete potrebovať.

 

ISTOTA ORIGINALITY

Výhodou výhradného predaja Zerexu Ultragold prostredníctvom oficiálneho distribučného kanálu je aj to, že máte istotu, že kupujete originálne tabletky, nie nejakú náhradu, napodobeninu alebo generikum. Nikde inde, okrem oficiálne eshopu, Zerex nekupujte.

Online objednávka, doprava a doručenie

Zerex Ultragold: Online objednávka, doprava a doručenie Ako som už povedal, objednávka Zerex Ultragold prebieha prostredníctvom oficiálnej webstránky výhradného distribútora u nás. Ako taký nákup prebieha, koľko trvá a čo všetko počas neho treba vykonať? Nech sa páči, tu je ukážka postupu:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • V prvom rade si vyberte veľkosť a typ balenia Zerexu Ultragold
 • Následne vyplníte údaje potrebné pre doručenie k vám na adresu
 • Doručenie môže byť domov, ale aj na inú adresu
 • Potom stačí vybrať typ dopravy, platby a objednávku odoslať

Samotný proces objednávky je pomerne rýchly a jednoduchý, naozaj vám stačí len zopár údajov a niekoľko kliknutí. Doručenie je veľmi rýchle, mne napríklad prišli tabletky už na druhý pracovný deň. Na výber pri platení máte platbu vopred cez platobnú kartu alebo prevodný príkaz, prípade platbu na dobierku.

Ak si objednáte tabletky v balení za viac ako 70 €, máte dopravu grátis bez ohľadu na to, aký spôsob zvolíte. Inak máte na výber tri spôsoby dopravy. Najlacnejšie je doručenie za 3,50 € cez Slovenskú poštu. Cez kuriéra Slovak Parces Service stojí doručenie 4 €. Kuriér UPS za 4,50 € je najdrahší, ale podľa mňa najspoľahlivejší.

Diskrétne doručenie NIKTO SA NEDOZVIE, ČO STE SI OBJEDNALI

Nemusíte sa báť, že by sa niekto dozvedel, čo ste si objednali. Balíček s tabletkami Zerex Ultragold príde v diskrétnej forme, nikde nebude žiadna značka, logo či reklama a nikto sa tak nedozvie, čo sa ukrýva vo vnútri zásielky.

Najčastejšie otázky

Zerex Ultragold: Najčastejšie otázky V súvislosti so Zerexom Ultragold som si pozrel viaceré internetové fóra a diskusie. Zaujímalo ma totiž, čo všetko sa muži v súvislosti s týmito tabletkami pýtajú a o čo sa najviac zaujímajú. Na tomto mieste teda pre úplnosť mojej recenzie pripájam najviac kladené otázky aj s mojimi vlastnými odpoveďami:

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Dá sa kúpiť Zerex Ultragold v lekárni? Ak nie, prečo nie?

Ako som už povedal, v lekárni Zerex nekúpite. Mnoho mužov si myslí, že to znamená, že Zerex nie je kvalitná značka, ale nie je to tak. Ako som povedal, je to obchodná politika značky a podľa mňa aj správna. Nech vás to neodradí od kúpy, prípravok má všetky potrebné certifikáty a laboratórne skúšky, je úplne bezpečný.

Je naozaj nutné užívať tabletky 3 mesiace?

Pochopiteľne, že vás nikto nemôže nútiť užívať Zerex Ultragold 3 mesiace alebo viac. Ja sám to však odporúčam na základe mojich skúseností a tiež podľa toho, čo som sa dozvedel z referencií a hodnotení iných mužov. Dlhodobé a pravidelné užívanie každý deň je faktor, vďaka ktorému sú tabletky také úspešné v účinnosti.

Mám niekde záruku, že budú tabletky fungovať?

Absolútne 100 % záruku nedostanete nikde a to dokonca ani pri oveľa drahších prípravkoch. Treba však povedať, že skúsenosti drvivej väčšiny mužov ukazujú, že Zerex Ultragold patrí medzi to najlepšie, čo je u nás. Navyše, ak nebudete spokojní s účinkami, môžete prípravok vrátiť, Zerex garantuje vrátenie peňazí.

Môže Zerex Ultragold užívať naozaj každý?

Tabletky sú určené pre mužov vo veku nad 18 rokov. Prekážkou užívania sú ale ochorenia srdca a Zerex Ultragold nesmiete užívať, ak ste nedávno prekonali infarkt, mozgovú cievnu príhodu, máte nízky tlak, vrodenú poruchu sietnice, vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti.

Môžem skombinovať Zerex Ultragold s inými tabletkami?

S tabletkami iných značiek, rovnako tak s liekmi na predpis, nesmiete žiadnu verziu tabliet Zerex skombinovať. Navzájom je ale možná kombinácia, od toho je tu napríklad aj už spomínaný Megabalík. Neužívajte ale tabletky súčasne v jeden deň.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Skúsenosti

Zerex Ultragold: Skúsenosti Test ohňom sú skúsenosti mužov so Zerexom Ultragold. Pri pátraní po nich som sa tentoraz špeciálne zameral najmä na skúsenosti starších mužov, čiže nad 50 rokov a na skúsenosti mužov v strednom veku, čiže nad 40 rokov. Čo som objavil? Jedným slovom: spokojnosť.

Bez akéhokoľvek preháňania môžem potvrdiť, že prakticky všetci muži si pochvaľovali účinnosť aj cenu Zerexu Ultragold. Tí, čo si uvedomujú, že sa nejedná o žiaden liek typu Viagra, ale že ide o prírodnú podporu sexuálneho života aj pre seniorov, boli s účinkami spokojní.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Extrémom boli príliš negatívne hodnotenia bez podloženia skúsenosťami, podľa mňa ide o zámerné hodnotenia zo strany konkurencie. Pravdou však je, že tí muži, čo užívali Zerex Ultragold príliš krátko, nevyjadrovali s účinkami až takú spokojnosť, ako to robili muži užívajúci tabletky dlhšie. Aj preto hovorím, že dlhodobé užívanie ja najlepšie.

Vlastná skúsenosť

Zerex Ultragold: Vlastná skúsenosť Ja sám som sa tiež presvedčil o tom, ako funguje Zerex Ultragold, nakoľko som si objednal dve veľké balenia a užíval tabletky dokopy až 4 mesiace. Na vlastnej koži som tak videl, ako postupne rastie ich účinok a to najmä na libido, sexuálny apetít a celkovo pocit vitality a energie. Nič podobné som ešte nezažil.

Na prvé významnejšie účinky som si ale musel počkať, prakticky až od druhého týždňa to začalo byť viditeľné. Odvtedy to však už len rástlo a nedostavili sa ani žiadne nežiaduce účinky alebo výpadky v účinnosti.

Veľmi pozitívne hodnotím celý proces od objednávky až po doručenie. Chválim aj telefonickú infolinku, ktorú Zerex zriadil, využil som ju, keď som sa pýtal na kvalitu extraktov, z ktorých sa tabletky vyrábajú. Zerex Ultragold tak z hľadiska účinnosti hodnotím mimoriadne pozitívne.

NEJDE O PREHNANÚ CHVÁLU

Uvedomujem si, že to vyzerá tak, ako by som Zerex Ultragold prehnane chválil, ale nejedná sa len o moje slová. Viaceré hodnotenia, aj na portáloch typu Heureka, sú podobne pozitívne. Nezávislé pochvalné referencie užívateľov sú najlepšia reklama pre značku.

Výsledok vlastného testovania

Zerex Ultragold: Výsledok vlastného testovania Na základe vyššie popísaných skúseností je teda môj dojem so Zerexu Ultragold viac, než pozitívny. Počas jeho užívania som nezaznamenal žiadne nežiaduce účinky, naopak, tie žiaduce boli viditeľné veľmi dobre.

 • Nezostáva mi teda nič iné, ako Zerex Ultragold ohodnotiť známkou 1

Veľkým plusom užívania Zerexu Ultragold je najmä dlhodobé pôsobenie. Vďaka tomu, že sa tabletky užívajú dvakrát za deň, spravidla ráno a večer, nemusíte ani riešiť, kedy chcete mať pohlavný styk. Pochopiteľne, kvalitnejšia činnosť pohlavných funkcií sa neprejaví okamžite po začiatku užívania, ale neskôr.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Dôležitý je ale dlhodobý účinok a jeho permanentné trvanie. Okrem toho, že prípravok pôsobí na zlepšenie sexuálneho života, dodáva aj pocit vitality a energie. U mužov v strednom a staršom veku podporuje aj imunitu. Ak teda hľadáte prostriedok s naozaj viditeľnou účinnosťou a chcete ho užívať dlhšiu dobu, tieto tabletky sú pre vás riešením.

Zhodnotenie

Zerex Ultragold: Zhodnotenie Moje záverečné resumé? Zerex Ultragold je prípravok hodný svojho mena. Počas užívania som na ňom nenašiel naozaj jedinú chybu a to som sa snažil byť mimoriadne kritický. Jeho účinnosť je nadpriemerná a čo je ešte dôležitejšie, veľkosťou balenia a cenou je ako stvorený na dlhodobé užívanie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Veľmi dobré účinky vykazuje najmä u starších mužov, čo síce ešte nie je môj prípad, ale skúsenosti ostatných užívateľov v strednom a vyššom veku tomu napovedajú. Pochopiteľne, nejedná sa o žiadne „čarovný prútik“ a na účinnosť si určitú dobu počkáte. Zerex Ultragold ale nie je žiaden šprintér, skôr osvedčený a overený maratónec.

A jeho najväčšie výhody? Ja ho odporúčam najmä kvôli:

 • 100 % prírodnému zloženiu, ktoré je navyše spomedzi konkurencie unikátne
 • dostupnosti aj bez lekárskeho predpisu
 • bezproblémovému dlhodobému užívaniu a to bez vedľajších účinkov
 • širokospektrálnemu vplyvu aj na vitalitu, pocit energie a imunitu

Nechcem, aby záver mojej recenzie vyznel ako nekritické chválenie, ale verte mi, že opisujem len svoje skúsenosti, ako aj skúsenosti iných mužov. Sám som bol po skončení užívania pozitívne prekvapený a hovorím na rovinu, že je škoda, že nie je takýchto prípravkov viac, bola by aspoň väčšia konkurencia.

Pochopiteľne, Zerex Ultragold nemôže vyriešiť všetky problémy. Ak máte problém s predčasnou ejakuláciou, tu vám nepomôže. Rovnako nečakajte, že vám pomôže automaticky okamžite a na počkanie, treba ho užívať dlhodobo. Viac ako 80 % úspešnosť značky Zerex je však podľa mňa číslom, ktoré odráža realitu. Zerex Ultragold určite môžem odporučiť.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.46

13 Hodnotení

hľadám niečo pre mužov po 50, aké sú skúsenosti so zerexom ultragold? naozaj ide o tak dobrý prípravok, ako sa tu píše? niekde inde som zas našiel iné skúsenosti, že skoro vôbec nepomáha. nehľadám nič extrémne, viagru a spol zatiaľ našťastie nepotrebujem, ale nechcem vyhadzovať peniaze von oknom… poprosím, dajte len reálne skúsenosti, vďaka!

polnocnyexpres55 píše 05 júna 2018 o 07:57

ja som zerex ultragold užíval a raz za čas si ho objednám aj teraz. nie je síce vôbec lacný, možno cenovo patrí k tým najdrahším vôbec, ale u mňa fungoval a to mám skoro 60 rokov. myslím, že každý muž by ho mal vyskúšať, aby vedel, čo to je, vrátiť sa do svojich mladých čias. je pravda, že ja som nikdy nemal nejaké vážnejšie problémy tohto typu, ale spomedzi všetkých ostatných značiek mňa zerex presvedčil najviac. ak teda naozaj nechcete peniaze vyhadzovať von oknom, tak tu to hrozí podľa mňa najmenej!

Senecký Igor píše 07 júna 2018 o 17:36

mozem potvrdit tuto skusenost, ja som tiez zerex ultragold uzival a je asi najlepsi spomedzi vsetkych zerexov. na druhu stranu, tak trocha mi vadilo, ze niekedy u mna ucinkoval lepsie a inokedy menej vyrazne. je to ale podla mna tym, ze sa nejedna o ziaden liek na predpis, ale o volne dostupne tabletky. tie maju svoje limity, ci uz chcem alebo nechceme. priklanam sa vsak k nazoru, ze je to rozhodne to najlepsie, co sa da aktualne u nas najst!

leinma8 píše 22 júna 2018 o 09:10

tak, po 3 mesiacoch užívania môžem povedať, že som celkom príjemne prekvapený. ešte sa to možno zlepší, ale zatiaľ je to pokrok oproti jari, kedy som mal už fakt problém s erekciou a pravidelne mi nestál. trocha to síce zaťažuje moju peňaženku, ale musím povedať, že už dávno som sa necítil tak pri sile. bola to dobrá kúpa, takto spätne môžem povedať, že to určite neboli peniaze von oknom, ako som sa predtým bál 🙂

polnocnyexpres55 píše 29 októbra 2018 o 20:29

podla mna je zerex prilis precenovana znacka. vyskusal som to zopar krat, ale nebolo to ziadne take terno, ako sa tvrdi tu alebo niekde inde na internete. odkazujem vsetkym, co maju seriozne problemy s erekciou, aby navstivili lekara. to plati najma o muzoch po 50, ktori sa spoliehaju na nejake zazracne tabletky. efekt je len docasny, najlepsie je si nechat predpisat nieco poriadne a nebat sa zainvestovat.

50slonvporcelane píše 07 júla 2018 o 07:26

ja naopak mám pozitívnu skúsenosť a to u mňa mnoho prípravkov predtým vôbec nezabralo, až kým som nezačal so zerexom ultragold. vyskúšal som naozaj všetky možné značky vrátane tých známejších, ktoré možno kúpiť aj v lekárni, no nič nemalo natoľko pozitívny a viditeľný efekt, ako práve zerex.

sea.korall33 píše 08 júla 2018 o 21:19

ja som ale pochopitelne hovoril o muzoch, ktori maju seriozne problemy, cize erektilnu dysfunkciu. tu nepomoze ziaden ultragold a podobne tabletky zalozene len na rastlinach, treba normalne ist za lekarom, nech stanovi diagnozu a predpise normalny liek. tam aj mate istotu ucinku a to takmer okamzite po uziti.

50slonvporcelane píše 10 júla 2018 o 17:50

nesúhlasím, podľa mňa to nie je preceňovaná značka, sám poznám viacerých mužov, ktorí zerex užívali. možno klasik nie je tak účinný, ale ultragold patrí medzi špičku medzi tabletkami, ktoré sa dajú kúpiť bez receptu. nehovorím to len preto, že ja sám ho beriem, ale preto, že vidím čo dokáže. jasné, ak má muž taký problém, že nie je vôbec žiaden náznak erekcie, tak by mal ísť za lekárom, ale prečo zerex aspoň neskúsiť? tisíce skúseností ukazujú, že to zmysel má!

johny77 píše 22 septembra 2018 o 05:42

som už skoro v dôchodku a rozhodol som sa skúsiť zerex ultragold, keďže som už mal z času na čas nejaké problémy. viete, ako mi to pomohlo? no neuveriteľné niečo, ani sám som to nečakal! áno, možno som výnimka a veľa mladších mužov nechápe, prečo ešte vôbec ja potrebujem vo svojom veku cez 60 rokov nejaké pilulky, ale skrátka toto je skutočne veľký rozdiel. nie, nerobím tu tomu žiadnu reklamu, ale chcel som povzbudiť aj iných mužov, čo majú problémy s potenciou, že nech to len kľudne skúsia, neobanujú!

SamuelKoplotovic píše 17 septembra 2018 o 08:54

a nie je problém s dlhodobým užívaním? nemyslím nejako kontinuálne pravidelne každý deň, ale proste raz za čas. niekde som čítal, že takéto tabletky spôsobujú bolenie hlavy, závrate, ľudia s vysokým tlakom majú problém s ich užívaním, hrozí nadmerné začervenanie v tvári a podobne. vyskytlo sa niečo aj u vás?

Jano-Dolnik-Svidnik píše 18 septembra 2018 o 20:02

nemusíte mať strach, mne sa nič podobné nestalo. áno, prvý deň dva to bolo trocha s nevoľnosťou, kým si trávenie zvyklo, ale odvtedy je to bez problému, musím aspoň zatiaľ zaklopať na drevo. a to mám teda už cez 60 rokov, takže možno by to bolo aj normálne, aby to sa niečo prejavilo, ale našťastie vôbec nič. ale ak máte problém napríklad s vysokým tlakom, tak sa poraďte s lekárom, či sú pre vás takéto tabletky vhodné. nemusí to byť len o tejto značke, skrátka všeobecne.

SamuelKoplotovic píše 20 septembra 2018 o 21:11

nedávno som si objednal a zatiaľ je rozdiel naozaj viditeľný. pre mužov vo vyššom veku, čo je aj môj prípad, zrejme nie sú tie bežné tabletky ideálna voľba, preto som možno nedával ani zerexu ultragold moc nádej. radšej som si od toho nič extra nesľuboval, aby som nebol sklamaný. ale potom ma to už chytilo za srdce, teda skôr za niečo iné. takže ja môžem určite odporučiť, najmä mužom nad 50 rokov, toto fakt účinkuje!

Štefan Králik píše 23 septembra 2018 o 11:07

ja som ultragold začal užívať pred pol rokom a veru, je to naozaj super vec. treba si ale počkať na výsledky, tie neprídu z večera do rána ani za týždeň, hoci po týždni už sa človek cíti tak viac pri energii. dnes už na tabletky nedám dopustiť a nech si kto chce hovorí čo chce, mne zerex pomohol a to výrazne. po mesiaci užívania už bol rozdiel viditeľný a po pol roku je to sto a jedna. všimla si to aj moja žena, ktorá má o 10 rokov menej, takže môžem potvrdiť, že to naozaj zaberá!

PeetooRS píše 07 októbra 2018 o 21:40

potvrdzujem, že si treba vedieť počkať na tie účinky, netreba sa hneď báť, ak to začnete užívať a po týždni sa ešte nič prevratné nedeje. nejaké prvé náznaky sa u mňa objavili po dvoch týždňoch, viditeľné po mesiaci. ale stálo to za to a myslím, že pre starších mužov je zerex ultragold asi najlepšia voľba. aj tak veľa konkurencie v tomto ohľade nemá

Stanislav Hendický píše 12 októbra 2018 o 22:14

mne sa znacka zerex osvedcila, no z casu na cas som mal dojem, akoby tie ucinky obcas boli menej viditelne. neviem, ci to ma nejaky suvis napriklad aj so stravou, moze to, co jem, ovplyvnit ucinnost tychto tabliet? ak ano, tak poprosim, kto ma ake skusenosti v tejto oblasti? alebo nejake ine napady, ze co by este mohlo byt za tymto mojim pocitom? nie su to nejake velke vykyvy alebo tak, len obcas mam pocit, najma teda pri tom vplyve na libido, ze to je niekedy slabsie. dakujem za odpoved

mazo.k.1960 píše 19 októbra 2018 o 21:45

Dobrý deň. Môžem kombinovať Zerex Ultragold spolu s Extralong? Ak áno, tak v akom pomere? Napr. ráno 1x Ultragold a večer 1x Extralong v deň, keď by som chcel “ísť na to”, alebo nejako podobne…

Muco píše 02 júna 2019 o 21:07

Dobry den, urcite ano. Davkovanie je indivualne pre kazdeho, ale osobne odporucam zacat tak ako pisete, pripadne este zvysit davku.

Jozef píše 03 júna 2019 o 10:30

Ja som nikdy týmto prípravkom moc neveril, ale realita ma prinútila ich skúsiť. Nechcel som chodiť po doktoroch a každému vysvetľovať, aké mám problémy. Ultragold je však prémiový výrobok, čomu zodpovedá aj vyššia cena, aspoň oproti bežným tabletkám tohto typu, ktoré vidno aj v Tescu alebo v lekárňach. Jeho účinky sú ale viditeľné, určite vás nesklame, takže to stojí minimálne za vyskúšanie (aby stál aj vám).

77PetroFillipo píše 17 mája 2020 o 10:21

Ahoj. Môžem sa spýtať, kedy ti začal účinkovať? Funguje to naozaj „na počkanie“? A ako dlho ho treba brať, aby prišlo k zlepšeniu? Chcela by som mužovi niečo kúpiť, ale aby to nevzal zle. Len som premýšľala, že či je toto naozaj to „pravé orechové“. Alebo má ešte niekto nejaké iné skúsenosti, budem rada za každý tip, čo by nám mohlo pomôcť 🙂

HennaTT píše 21 mája 2020 o 14:54

zhruba do 20 až 30 minút už vidno prvý efekt. ja ho užívam už dva roky, ale vždy len vtedy, keď viem, že „niečo bude“, takže, dajme tomu, dva tri krát do týždňa. myslím, že toto môžem s pokojným svedomím odporučiť, je to fakt jedna z tých najlepších značiek na trhu, ak už toto nebude to „pravé orechové“, tak asi fakt nič… veľa šťastia každopádne!

77PetroFillipo píše 27 mája 2020 o 09:11

Pridať komentár

Chcem kúpiť