Poppers: Tekuté afrodiziakum s dlhou históriou, ale aj s vedľajšími účinkami

Poppers: Tekuté afrodiziakum s dlhou históriou, ale aj s vedľajšími účinkami

Veľa aj z tých najväčších milovníkov sexuálnych hier a radovánok ešte neprišlo do styku s pojmom Poppers a nevie, čo to je. V skratke sa dá povedať, že ide o tekuté afrodiziakum založené na špecifických chemických látkach, ktoré má špecifické účinky na organizmus. Hneď na úvod však poviem, že tieto účinky nemusia byť nutne len pozitívne.

Pravdou je, že hoci Poppers objektívne má viac nevýhod, než výhod, stáva sa čoraz populárnejším. Čo som zachytil diskusie na internetových fórach, pýtajú sa naň muži aj ženy a každý si od Poppers sľubuje sexuálne zázraky a zážitky nadpozemského charakteru. Myslím si, že takéto očakávania sú silno prehnané.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Na druhú stranu, prípravok určité účinky naozaj má. Netrvajú však dlho a užívanie je podľa mňa náročné na presné dávkovanie. Popularita Poppers však napriek všetkým komplikáciám neustále rastie a rozhodol som sa preto pozrieť na toto afrodiziakum bližšie.

Výrobca a pôvod

Poppers: Výrobca a pôvod Poppers je výraz pre produkty viacerých značiek, nie je to teda tak, že by za týmto afrodiziakom stál len jeden výrobca. U nás sa dá kúpiť viacero druhov, napríklad Popper Rush Ultra, Popper Orgasmus, Popper Liquid Gold alebo Popper Pure Gold. Veľkosti balenia sú rôzne, napríklad 9 ml, 10 ml, 15 ml alebo aj viac.

Afrodiziaka Poppers pochádzajú najčastejšie od výrobcov z Anglicka alebo z Holandska. Tieto dve krajiny pôvodu sú najčastejšie, aspoň čo sa týka výberu prípravkov u nás. Predaj Poppers je legálny, no zároveň musím povedať, že sa toto afrodiziakum predáva vo formách rôznych prípravkoch drogériového charakteru, nie teda za účelom sexuálneho povzbudenia.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Zloženie a účinné látky

Poppers: Zloženie a účinné látky Prípravky z rady Poppers majú chemické zloženie, obsahujú látky patriace medzi synteticky vyrábané chemické zlúčeniny. Nejedná sa teda o žiaden prírodný produkt, ako je tomu v prípade väčšiny afrodiziak, ktoré som mal možnosť vyskúšať. To so sebou prináša výhodu okamžitého nástupu účinku, ale aj veľa nevýhod týkajúcich sa nežiaducich účinkov.

Najčastejšie Poppers obsahujú niektoré z týchto skupín látok:

Alkylové nitráty: Táto kategória chemických zlúčenín je založená na molekulárnej štruktúre R-ONO. Ide o alkylové estery kyseliny dusitej. Jedná sa o prchavé kvapaliny s výrazne ovocným zápachom, ktoré sa pôvodne používali ako lieky a chemické látky na konci 19. storočia. Zaujímavosťou je, že tieto látky sa používajú aj ako protijed pri otrave kyanidom.

Butylové nitráty: Ďalšou skupinou látok využívaných v prípravkoch Poppers sú butylové nitráty. Ide o chemické látky vyrábané z N-butanolu, ktoré v rôznych formách môžu zahŕňať napríklad aj 1-butylnitrit a kyselinu dusičnú. Látka sama o sebe je horľavá, niekde sa predáva dokonca aj ako tekuté kadidlo. Inhalácia spôsobuje krátkodobú eufóriu.

Izobutylové nitráty: Táto skupina látok patrí medzi alkylové nitráty, ktoré sú esterom izobutanolu a kyseliny dusitej. Jedná sa o štipľavé a bezfarebné kvapaliny s vazodilatačným pôsobením. Aj v tomto prípade ide o látky, ktoré sú súčasťou skupiny zlúčenín využívaných proti otrave kyanidom. Sú však jedom pre ľudí s nedostatkom špecifickej dehydrogenázy.

Izopropylové nitráty: Tieto nitráty sú zlúčeninou vyrobenou z izopropanolu a patri tiež medzi alkylové nitráty. V mnohých výrobkoch sa používa namiesto predošlej spomínanej skupiny izobutylových nitrátov. Na druhú stranu, užívanie môže poškodzovať aj zdravie, najmä môže viesť k bolestiam hlavy, zvýšenému krvnému tlaku a poškodeniam zraku.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Amylové nitráty: Poslednou skupinou látok využívaných v Poppers sú amylové nitráty. Ide o priehľadné a žltkasté prchavé kvapaliny, ktoré sa odparujú najmä pri nízkych teplotách. Majú hruškovú esenciu a sú veľmi ľahko zápalné. Používajú sa aj pri angine pectoris a pri otravách sírovodíkom a kyselinou kyanovodíkovou či jej soľami.

POZOR NA INTERAKCIE A RIZIKÁ

Všetky tieto vyššie spomínané látky môžu byť pre človeka potenciálne rizikové. Tu treba povedať, že hoci sú tieto zlúčeniny využívané v prípravkoch Poppers, neznamená to, že sú bezpečné vždy a pre každého. Ak sa u vás vyskytne počas používania afrodiziaka akýkoľvek problém, radím s užívaním skončiť.

Dávkovanie a užívanie

Poppers: Dávkovanie a užívanie Poppers majú formu tekutého afrodiziaka, ktoré sa ale nesmie užívať priamo. Nakoľko syntetické látky, ktoré sa v týchto typoch prípravkoch nachádzajú, sú prchavé, používanie spočíva len v otvorení fľaštičky a aj to len na krátky čas. Aj za pár sekúnd sa totiž do okolia vyparí dostatočné množstvo samotnej účinnej látky obsiahnutej v afrodiziaku.

 • Postavte fľaštičku niekam do miestnosti, kde bude prebiehať styk a otvorte ju
 • Po 5 až 10 sekundách ju uzatvorte, určite nedýchajte výpary z nej priamo. Nepoužívajte viac ako jeden krát za 24 hodín a ani dlhodobo a pravidelne

Najlepšie je nechať Poppers pôsobiť až počas samotného pohlavného styku a skôr ku jeho koncu. Určite sa pri používaní riaďte návodom priamo pribaleným k prípravku a neprekračujte čas ani intenzitu používania. Vzhľadom na významné nežiaduce, negatívne a vedľajšie účinky treba pri manipulácii postupovať veľmi opatrne.

Účinky

Poppers Účinky Zmyslom bežných tekutých afrodiziak je zlepšenie sexuálneho zážitku, najmä však pôsobením na hormonálny systém alebo prekrvenie pohlavnej sústavy. Účinok Poppers je v tomto mierne odlišný, nakoľko prípravok z podstaty svojho zloženia pôsobí iným spôsobom. Výsledok však môže v mnohom predčiť bežné afrodiziaka.

Tu sú účinky, ktoré môže Poppers priniesť:

Zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy

Prvým účinkom je pôsobenie na krvný obeh a na zlepšenie prekrvenia. Syntetické látky obsiahnuté v Poppers majú vazodilatančé účinky, čo znamená v praxi to, že pôsobia na hladkú svalovinu a cievy, ktoré rozšíria a tým pádom zabezpečia vyššiu cirkuláciu krvi. To pomáha na zvýšenie prekrvenia celej pohlavnej sústavy a lepšie precítenie sexuálnej stimulácie.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Podpora pri sexuálnom styku

V súvislosti s lepším prekrvením pohlavnej sústavy treba spomenúť aj nepriame účinky priamo na pohlavné orgány. Vplyvom Poppers môže totiž prísť k lepšiemu prekrveniu vagíny, penisu aj konečníka, čo zlepšuje potenciu ako takú. Prípravok sa tiež používa pre uľahčenie análneho styku alebo sexuálnej praktiky zvanej fisting.

Eufória a omámenosť

Ďalším dôležitým účinkom a to nielen pre sexuálny styk, je vplyv na psychiku. V tomto ohľade pôsobia látky obsiahnuté v Popper stimulačne, ale zároveň aj utlmujúco. Viacerí užívatelia popisujú svoju skúsenosť ako stav eufórie aj omámenosti súčasne, čo so sebou prináša účinky veľmi podobné napríklad tzv. rajskému plynu.

Zvýšenie sexuálnej túžby

Práve v súvislosti s pôsobením na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a zároveň v súvislosti aj s pôsobením na mentálny stav by malo prísť k zvýšeniu sexuálnej túžby, čiže libida. Tento účinok môže byť u každého jedinca odlišne intenzívny, väčšinou je sprevádzaný aj búšením srdca a pocitom tepla. Vplyv však netrvá dlho, obvykle len niekoľko minút.

RIZIKOVÉ DLHODOBÉ UŽÍVANIE

Účinok samotných látok trvá obvykle len jednu až dve minúty, práve preto sa odporúča používať Poppers až ku koncu samotného sexuálneho styku na zintenzívnenie jeho kvality. Vyvarujte sa ale opakovanému použitiu a najmä dlhodobému používaniu, nakoľko účinné látky obsiahnuté v afrodiziaku prinášajú aj negatívne účinky na ľudské zdravie.

Nežiaduce účinky

Poppers: Nežiaduce účinky Používanie Poppers so sebou prináša nielen vyššie zmienené pozitívne účinky v sexuálnej oblasti, ale bohužiaľ aj tie negatívne a vedľajšie. Niektoré štúdie napríklad ukázali, že problémom je Poppers a imunita, nakoľko nitráty môžu znižovať funkčnosť imunitného systému u človek a to aj niekoľko dní po použití.

Okrem toho tieto látky spôsobujú prudké zníženie krvného tlaku a zvýšenie tepovej frekvencie. Dostaviť sa môžu tiež pocity prudkého tepla, začervenanie v tvári, nevoľnosti, bolesti hlavy, mdloby alebo zvracanie. Ide teda o vedľajšie účinky veľmi podobné tým, ktoré majú niektoré lieky na erekciu, akurát tu môže byť intenzita ešte vyššia.

Kontraindikácie a ďalšie riziká

Poppers: Kontraindikácie a ďalšie riziká Nielen vedľajšie účinky, ale aj niektoré kontraindikácie a interakcie môžu byť pri užívaní Poppers problém. Prípravok by nemali užívať ľudia s oslabenou imunitou, nízkym tlakom, chudokrvnosťou, inými kardiovaskulárnymi ochoreniami alebo tí, čo prekonali mozgovú príhodu. Nie je určený ani pre deti a tehotné ženy.

Problémom môže byť tiež kombinácia s liekmi obsahujúcimi Sildenafil a jemu podobné látky, Poppers sa tiež nesmie používať naraz s opiátmi. Dlhodobejšie užívanie poškodzuje dýchací systém, podráždenie pokožky sprevádza vyrážka. Prípravky sú horľavé a treba ich uchovávať na dobre vetranom mieste, v chlade a nie v blízkosti otvoreného ohňa.

Balenie a cena

Poppers: Balenie a cena Podľa konkrétnej značky alebo typu prípravku je možné zakúpiť menšie balenia s objemom 9 alebo 10 ml, prípadne aj väčšie objemy, napríklad 15 ml, 30 ml alebo aj viac. Kúpiť sa dajú tak jednobalenia, ako aj veľké akciové balíčky, ktoré obsahujú napríklad 12 či viac prípravkov. Všetko záleží od konkrétneho predajcu.

Čo sa týka cien, v tomto prípade platí, že čím je balenie väčšie, tým je cena v prepočte na objem výhodnejšia. Najmenšie 9 a 10 ml balenia tých lacnejších značiek stoja 7 až 8 €, 30 ml sú v ponuke od 15 € a viac. Závisí od koncentrácie a kvality, Poppers označené ako „Strong“ alebo „Ultra Strong“ stoja pokojne aj viac.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Kde kúpiť

Poppers: Kde kúpiť Objednať si Poppers je možné spravidla len v určitých špecializovaných eshopoch. V lekárni ich bežne nekúpite, viacero z nich sa dokonca predáva v rámci úplne inej kategórie využitia, najmä ako drogistický tovar určený na hygienické účely v domácnosti.

Špecializované eshopy s tovarom zo sexuálnej oblasti však jasne uvádzajú účinky a zameranie afrodiziak Poppers a predávajú ich práve za účelom zvýšenia libida a sexuálneho apetítu. Upozorňujem však, aby ste kupovali len také prípravky, u ktorých poznáte zloženie a pôvod, určite nič s neznámym zložením alebo od neznámeho výrobcu.

Nie každý internetový obchod je ale seriózny. Skúste si nájsť referencie, zisťujte skúsenosti iných ľudí, pozerajte na sortiment. Vyhýbajte sa eshopom, ktoré predávajú len Poppers a nič iné. Ja osobne prípravok neodporúčam a preto nebudem ani odporúčať žiadneho konkrétneho predajcu.

ŽIADNE INZERÁTY

Chcem vás varovať, aby ste nekupovali Poppers cez inzeráty. Takýmto štýlom sa totiž predávajú nielen falzifikáty či napodobeniny originálnych značiek, ale rovnako tak aj prípravky nebezpečné zdraviu. Nič neušetríte, môžete stratiť to najcennejšie, vlastné zdravie.

Online objednávka, doprava a doručenie

Poppers: Online objednávka, doprava a doručenie Pri objednávke Poppers sa v prípade väčšiny eshopov postupujte obdobne, ako pri nákupe akéhokoľvek iného prípravku tohto druhu. Hoci ja sám neodporúčam kupovať tento druh afrodiziaka, aspoň stručne naznačím spôsob objednávky:

 • Zvoľte si konkrétnu značku a typ afrodiziaka Poppers
 • Vyplňte svoje údaje vrátane adresy dodania
 • Zvoľte si spôsob dopravy a spôsob zaplatenia
 • Objednávku potvrďte a odošlite, to je celé

Väčšina spoľahlivejších a serióznejších eshopov ponúka viacero spôsobov platby. Pokiaľ nemáte s daným predajcom ešte žiadnu skúsenosť, voliť si môžete pokojne aj platbu na dobierku, čiže až pri prevzatí balíčka. Inak odporúčam pre pohodlnosť skôr platbu vopred, ideálne kartou cez internet. Samozrejme, nie pri neoverených eshopoch.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Čo sa týka dopravy, štandardne väčšina eshopov doručuje balíčky buď cez Slovenskú poštu alebo cez kuriérsku službu. Druhá možnosť je obvykle o nejaké to euro drahšia, ale zas pohodlnejšia, kuriér vám to doručí priamo domov. Overte si však, či je balenie diskrétne, eshop o tom informuje spravidla pri podmienkach dodania.

SERIÓZNE ESHOPY

Aj u nás sú eshopy, či skôr sexshopy, ktoré majú Poppers a to v pomerne širokom sortimente. Ak hľadáte serióznejšieho predajcu, zamerajte sa na tie obchody, ktoré zverejňujú údaje o sebe, majú širšiu ponuku aj iných afrodiziak a ideálne, ak majú aj kamennú prevádzku.

Najčastejšie otázky

Poppers: Najčastejšie otázky V súvislosti s Poppers sa veľa mužov aj žien pýta nielen na to, ako fungujú z teoretického hľadiska či z hľadiska účinných látok, ale najmä, aké sú účinky a užívanie v praxi. Aby bola moja recenzia kompletná, rozhodol som sa pozrieť na najčastejšie kladené otázky a odpovedať na ne podľa vlastnej skúsenosti. Tu sú otázky aj s mojimi odpoveďami:

Je užívanie Poppers legálne? Treba nejaké povolenie na kúpu?

Áno, zatiaľ je stále užívanie Poppers legálne, hoci je možné predpokladať, že v budúcnosti sa niektoré syntetické látky obsiahnuté v tomto afrodiziaku stanú predmetom diskusie o obmedzení. Poppers si môžete kúpiť ľubovoľne, nepotrebujete na to žiaden recept, predpis, povolenie, skrátka nič.

Je možné kombinovať Poppers a alkohol? A čo lieky?

Nie, užívanie Poppers nie je možné v súbehu s opiátmi alebo omamnými látkami akéhokoľvek druhu. Čo sa týka liekov, vylúčená je aj kombinácia s liekmi na erektilnú dysfunkciu, ale aj s niektorými druhmi liekov na kardiovaskulárne ochorenia. Dobre si prečítajte príbalový leták k prípravku, ktorý zakúpite, nájdete to tam.

Čo robiť, ak sa dostavia nežiaduce účinky?

Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek negatívnym alebo vedľajším účinkom, vyhýbajte sa užívaniu v prípade, že sa u vás vyskytujú kontraindikácie. Dodržiavajte tiež návod a priamo nikdy Poppers nevdychujte. Ak sa u vás objavili intenzívnejšie vedľajšie účinky, vyhľadajte radšej lekársku pomoc.

Môžem sa stať od Poppers závislým/závislou?

Ak chápeme pod pojmom závislosť vytvorenie nejakej biologickej alebo chemickej väzby medzi organizmom a samotnými látkami obsiahnutými v prípravku, tak toto riziko je minimálne. Nemožno však vylúčiť, že sa stanete závislými psychologicky, najmä, ak sa u vás dostavia intenzívnejšie účinky.

Pomáha prípravok aj na iné oblasti sexuálneho života?

Okrem libida by mohol Poppers pomôcť aj na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, niektorí muži pocítili akoby lepšiu potenciu. Ide však skôr o výnimku, než o pravidlo, širšie účinky v tejto oblasti naozaj nemá. To je veľké mínus tohto typu afrodiziaka, nakoľko jeho konkurencia v podobe prírodných produktov sa hrdí práve širším vplyvom.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Skúsenosti

Poppers: Skúsenosti Keďže sa Poppers stáva čoraz viac populárnejším, o komentáre a skúsenosti s ním nie je núdza. Hodnotenia a recenzie sú dostupné dokonca aj na porovnávacích portáloch typu Heureka a podobne. Tieto skúsenosti sa ale väčšinou viažu ku konkrétnym značkám a prípravkom, nie všeobecne k typu afrodiziaka.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Celkový pohľad na prípravok je taký, že veľa ľudí ho síce chce vyskúšať a preto si ho zakúpi, zistia ale, že používanie je príliš nepohodlné a navyše aj rizikové. Áno, sú aj veľmi pozitívne skúsenosti, ale je aj mnoho negatívnych, ktoré kritizujú najmä nežiaduce účinky.

Zdá sa, že hodnotenie a skúsenosti závisia od toho, ako veľmi chce daný pár experimentovať. V prípade, že majú muž a žena radi nové veci a nebránia sa napríklad aj odvážnejším sexuálnym hrám, Poppers im pomôže uvoľniť sa a odviazať. Inak ale nie je až tak užitočný a ľudia radšej siahnu po iných typoch afrodiziak.

POZOR NA NEKVALITNÉ PRÍPRAVKY

Nejedno internetové fórum, ktoré by malo slúžiť na prezentáciu skúseností a hodnotení, obsahuje aj komentáre s odkazmi na prípravky Poppers veľmi pochybnej kvality. Chcem upozorniť, že ak sa rozhodnete vyskúšať tento typ prípravku, určite sa držte len osvedčených značiek a len eshopov, ktoré majú dlhodobo pozitívne hodnotenia.

Vlastná skúsenosť

Poppers: Vlastná skúsenosť Ja som vyskúšal Poppers iba raz, keď som bol na dovolenke v zahraničí. Musím povedať, že som čakal niečo viac, výsledok bol len na veľmi priemernej úrovni. Uznávam ale, že problémom mohla byť moja prehnaná opatrnosť, bál som sa totiž nežiaducich účinkov.

Moja partnerka má s týmto afrodiziakom bohatšie skúsenosti, ale u žien zrejme pôsobí všeobecne o niečo menej intenzívne a agresívne. Z hľadiska účinnosti ho hodnotí ale uspokojivo, koniec koncov, ako aj mnoho iných užívateľov. Veľkým problémom je ale krátkodobosť účinku a nemožnosť pravidelného a dlhodobého používania.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Čo sa týka možností kúpy u nás, našiel som viacero eshopov, aj dôveryhodných. Samotný proces objednania a dodania je štandardný, takže v tomto ohľade sa netreba báť, ak si vyberiete seriózneho predajcu. Ideálne, ak je to eshop, ktorý má aj kamennú a riadne registrovanú prevádzku.

Výsledok vlastného testovania

Poppers: Výsledok vlastného testovania Ako hovorím, ja sám nemám s Poppers príliš pozitívnu skúsenosť a nezdieľam nadšenie niektorých iných užívateľov. Čo sa týka mojej partnerky, tá hodnotí toto veľmi netradičné afrodiziakum pozitívnejšie, ale tiež sa nejedná o nič extrémne. Skúsila totiž viacero značiek a druhov a všetky sa jej zdajú skoro rovnaké.

 • Poppers teda dostávajú známku 4 a to nie ani tak pre účinky, ako skôr ďalšie faktory

Samotná účinnosť týchto prípravkov môže aj byť v prípade lepších značiek na obstojnej úrovni, no treba brať do úvahy komplexné hodnotenie. To znižujú nežiaduce účinky, riziká pri užívaní, nepohodlné a náročnejšie dávkovanie, ako aj krátkodobosť účinku v praxi.

Vzhľadom na to, že na trhu sú dostupné aj prírodnejšie a prirodzenejšie alternatívy, Poppers v mojom hodnotení jasne prepadá. Netvrdím, že by prípravok neúčinkoval vôbec, to nie, ale má ďaleko od ideálneho prostriedku na zvýšenie kvality sexuálneho života. Nenechajte sa ani nachytať na prvý pohľad nižšou cenou, naozaj sa to neoplatí.

Zhodnotenie

Poppers: Zhodnotenie Čo teda dodať na záver ako zhodnotenie? Ja osobne Poppers určite neodporúčam, podľa mňa nejde absolútne o taký úžasný a zázračný prípravok, ako sa na internete opisuje. Práve naopak, viacero iných, najmä prírodných tabliet alebo iných foriem afrodiziak, u mňa zaberalo nepomerne viac a lepšie.

Ak sa k tomu pridajú negatívne účinky, riziká pri užívaní, krátkodobé trvanie účinku zopár minút a nemožnosť pravidelného a dlhodobého používania, nenachádzam prakticky žiadnu výhodu na tomto type afrodiziaka.

Naopak, odporúčam sa poobzerať skôr po produktoch prírodného typu a to z týchto dôvodov:

 • ich pôsobenie je prirodzené, nakoľko obsahujú len rastlinné a bylinné zložky
 • majú širšie pôsobenie a komplexné účinky
 • nehrozí u nich riziko závažných nežiaducich účinkov
 • užívanie je jednoduché a dlhodobo bezproblémové

Bohužiaľ, akákoľvek značka alebo typ Poppers nespĺňa ani jednu z týchto podmienok či výhod. Z môjho pohľadu je to veľké mínus, pretože mám s danými prípravkami skúsenosti a už viem, čo všetko dokážu.

Ak hľadáte nejaké zaujímavé afrodiziakum, ktoré bude lepšie a ponúkne vám prirodzené a bezproblémové sexuálne povzbudenie, odporúčam poobzerať sa po alternatívach. Muži môžu vyskúšať napríklad Stoporex . Všetko sú to dlhodobo chválené a overené značky.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.33

30 Hodnotení

Učinok,ktorý popisuješ ako niekolko minút sa mi zdal nadsadený.Ak to trvalo minútu,tak som bol ešte rád,záleží aj od dýchania a že pri sexe dýchaš takmer vždy zrýchlene.Súhlasím so zrýchleným búšením srdca a po pár nádychoch aj s pocitom v hrdle,ako keby rozleptávalo sliznicu,čo je aj dalšie riziko pri neprimeranom užívaní.Raz za čas by to nemal byť až taký problém.Kedže je obsah flaštičky velmi prchavý,odporúčal by som ho rozliať v aute do misky,tam je menší priestor a to sa rovná vačší účinok,ale tento spôsob som zatial neskúšal,iba teoria

Jojo píše 03 mája 2019 o 12:07

Takže Poppers je čistiaci prostriedok určený na kože. Táto chemikália nie je vyrobená ani nie je určená pre ľudskú spotrebu. Aby sa predišlo vdýchnutiu odporúča sa používanie len vonku, alebo v dobre vetranom priestore.
Tento prostriedok je dokonca označovaný aj štandardnými vetami o nebezpečnosti:
H302 Zdraviu škodlivý pri požití.
H332 Zdraviu škodlivý pri vdychovaní.
H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.
Takže ak to niekto považuje za afrodiziakum, môže to byť kvôli nadmernému vymretiu mozgových buniek, v dôsledku opakovanom vdychovaní nebezpečných chemických výparov.

Gréta píše 25 septembra 2020 o 03:22

Pridať komentár