Prípravky na zväčšenie penisu

Prípravky na zväčšenie penisu Nedostatočná veľkosť penisu je problém, ktorý podľa štatistík trápi väčšinu mužov. Jedna vec je subjektívny pohľad na svoje prirodzenie, kde zrejme žiaden muž nebude nikdy úplne spokojný, ďalšia však objektívny stav. Pokiaľ má muž problém dopriať partnerke 100 % uspokojenie a tá nemôže dosiahnuť plnohodnotný vaginálny orgazmus, treba to riešiť.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Viem, že téme zväčšenia penisu sa venuje aj mnoho bulvárnych internetových stránok, preto som sa rozhodol ísť na to inak a zamerať sa na svoje skúsenosti s touto problematikou. Ja sám som totiž skúšal rôzne prípravky na zväčšenie penisu, či už tabletky, alebo aj krémy a gély.

Treba povedať, že fyziologicky nie je možné penis zväčšiť u každého muža, prírodu totiž neoklamete. Práve preto sa tieto prípravky zameriavajú na zväčšenie mužského prirodzenia hlavne prostredníctvom jeho zväčšenia počas erekcie.

Najčastejšie problémy s veľkosťou penisu a ich príčiny

Najčastejšie problémy s veľkosťou penisu a ich príčiny Pojem veľkosť penisu je príliš abstraktný a preto si povedzme na úvod zopár čísel. Priemerná dĺžka penisu sa pohybuje od 12 do 15 cm, priemerná hrúbka je okolo 3 až 4 cm. Ak ste v tomto rozmedzí, nemusíte sa príliš trápiť svojim prirodzením.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Medzi najčastejšie problémy s veľkosťou penisu patria:

príliš krátky penis do dĺžky, pričom pod týmto problémom myslím dĺžku pod 10 cm, nie však stav mikropenisu, čo je už fyziologická anomália
príliš tenký penis do hrúbky, napríklad okolo 2 cm, čo už môže spôsobiť problém aj so sexuálnou stimuláciou partnerky pri vaginálnom styku
oba problémy sa myslia v stave stoporenia a maximálnej erekcie, ktorá najviac ovplyvňuje parameter dĺžky aj hrúbky

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Ak máte príliš malý a krátky penis v pokojovom stave, s tým už príliš veľa neurobíte. Poteším vás ale, že existujú dva druhy penisov. Prvý druh je taký, že penis je síce v pokojovom stave menší, ale pri stoporení sa vie nepomerne zväčšiť. Druhý penis je síce bez erekcie väčší, ale ani stoporenie mu už príliš veľa centimetrov nepridá.

Zloženie, účinky a užívanie prípravkov na zväčšenie penisu

Zloženie, účinky a užívanie prípravkov na zväčšenie penisu Pokiaľ ide o prípravky určené na zväčšenie penisu, tak tieto sa snažia pôsobiť na zväčšenie do dĺžky aj hrúbky pomocou jednoduchého mechanizmu zlepšenia prekrvenia pohlavného údu. Tomu je prispôsobené ich zloženie, ako aj používanie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Najviac využívané sú tabletky založené na kombinácii aminokyselín a rastlinných afrodiziak. Tieto látky podporujú rozšírenie ciev a lepšie prekrvenie penisu a zároveň zvyšujú libido, čo má tiež vplyv na vyššiu nadržanosť. V prípade krémov a gélov je zloženie podobné, avšak sa tieto látky aplikujú zvonka vmasírovaním do pokožky.

Bez ohľadu na to, akú formu si zvolíte, tu sú ich spoločné charakteristiky:

 • na ich kúpu nepotrebujete recept ani absolvovať vyšetrenie
 • viacero značiek si kúpite v lekárni, ale tiež v eshope od výrobcu
 • je nevyhnutné dlhodobé a pravidelné používanie
 • účinky neprídu okamžite, niekedy treba čakať aj viac týždňov
 • realisticky je maximálne možné zväčšenie o 1 až 2 cm do dĺžky

Pokiaľ si zvolíte tabletky, základom dosiahnutia viditeľných účinkov by malo byť každodenné užívanie podľa odporúčaného dávkovania. Gély a krémy sa aplikujú zvyčajne pred pohlavným stykom, niektoré značky však majú odporúčané tiež pravidelné používanie. Neprekročte ale maximálnu dennú dávku, inak riskujete alergickú reakciu na koži.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

INDIVIDUÁLNA ÚČINNOSŤ

Nakoľko sú všetky tieto prípravky, či už s vonkajším alebo vnútorným pôsobením, založené na rastlinných látkach, ich účinnosť u každého muža je individuálna. Najlepšie je preto vyskúšať viacero typov a značiek a v praxi zistiť, čo vám pomáha najviac.

Časté otázky

Časté otázky Poďme sa teraz pozrieť bližšie na to, čo mužov v súvislosti so zväčšením penisu a týmito prípravkami najviac zaujíma. Samozrejme, ide hlavne o výsledky z praxe, ale na to slúžia primárne recenzie a hodnotenia. Ja som prešiel internetové fóra a diskusie s cieľom zodpovedať skôr všeobecné dotazy. Tu sú:

Je používanie týchto prípravkov rizikové?

To závisí od pôvodu, zloženia a dodržiavania správneho dávkovania či používania v praxi. Ak budete skúšať neznáme značky, o ktorých pôvode a zložení viete len veľmi málo, môžu sa vyskytnúť nejaké problémy. V prípade overených prípravkov je však používanie bezpečné, ak nerátam potenciálnu alergickú reakciu.

Hrozia teda pri týchto prípravkoch aj nejaké vedľajšie účinky?

Okrem už spomínanej alergickej reakcie na niektorú z rastlinných účinných látok našťastie veľmi nie. Pri produktoch s vonkajším užitím sa alergia prejaví začervenaním pokožky penisu. Ak ide o tabletky na perorálne užitie, tu sa výnimočne môžu vyskytnúť bolesti hlavy alebo problémy s krvným tlakom.

Za akú dobu od začiatku užívania sa prejaví zväčšenie penisu?

U mňa osobne to záviselo od typu prípravku a značky. Ak som užíval tablety, tie najlepšie sa prejavili po 2 až 3 týždňoch, maximálny efekt prišiel v druhom mesiaci užívania. Ak som používal krémy a gély, tam to bolo o niečo dlhšie. Optimálne je to skombinovať a vybrať značky s najlepšími referenciami.

Môžem si kúpiť tieto prípravky aj na internete?

Áno, samozrejme, tento spôsob dokonca väčšina značiek a výrobcov preferuje. Tu však chcem upozorniť, aby ste prípravky kupovali len z overených zdrojov, čiže napríklad priamo z oficiálneho internetového obchodu výrobcu alebo jeho distribútora. Vyhnite sa inzerátom a zjavne neserióznym predajcom.

Nie je lepšie zväčšiť penis inak, napríklad chirurgickým zákrokom?

Pri jednorazovom zákroku sa síce vyhnete pravidelnému užívaniu tabliet, ale sú tu riziká možných komplikácií, najmä pokiaľ ide o zákrok zvaný odopnutie penisu od úponov. Po tomto zákroku sú časté aj rôzne zranenia, napríklad zlomeniny penisu. Zhrubnutie penisu kyselinou hyalurónovou zas nie je trvalým riešením.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prípravky na zväčšenie penisu a skúsenosti s nimi

Prípravky na zväčšenie penisu a skúsenosti s nimi Ako som spomenul už na úvod, ja sám som sa snažil pomôcť svojmu prirodzeniu so zväčšením, hlavne do dĺžky a hrúbky. Vedel som, že viacero prípravkov asi bude mať veľké sľuby a realita bude odlišná, ale prekvapilo ma, že ich bolo naozaj dosť.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Preto si pri výbere dajte záležať na týchto vlastnostiach:

transparentnosť pôvodu prípravku, musí byť jasné, kto je producentom, tiež prehľadné zloženie aj s presným zoznamom a koncentráciou účinných látok
pri účinných látkach pozerajte na to, aby sa jednalo o známe afrodiziaka alebo účinné aminokyseliny
jasné a realistické popísanie účinkov prípravku
jednoduché dávkovanie či používanie
presné popísanie možných kontraindikácií a nežiaducich účinkov

Akúkoľvek formu prípravku zvolíte, či už pôjde o tabletky na perorálne užitie, alebo o gély či krémy, malo by sa jednať o riadne zaregistrované prípravky na Úrade verejného zdravotníctva. Veľký dôraz tiež klaďte na recenzie, skúsenosti a referencie mužov, ktorí prípravok naozaj používali a majú naň objektívny pohľad.

Na záver pripájam prehľad prípravkov na zväčšenie penisu, ktoré som skúšal ja:

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita
Chcem kúpiť