Stoporex Prolong: Predĺženie erekcie a výdrže v posteli. Tu je moja skúsenosť a zhodnotenie

Stoporex Prolong

Skoro všetky podporné prípravky určené pre mužov na zlepšenie ich sexuálneho výkonu sa točia iba okolo pevnejšej erekcii. Stoporex® Prolong ale ponúka viac.

Ide o špeciálny doplnok z produktového radu Stoporex®, ktorý je zameraný na mužov s problematickou výdržou. Ak vás trápi príliš rýchle vyvrcholenie, strata erekcie po krátkej dobe alebo nedostatočná výdrž v posteli a „nestíhate“ svojej partnerke, práve Stoporex® Prolong by mal byť riešením. Na prvý pohľad ide o sľubné riešenie.

Dôvodom sú zaujímavá kombinácia aktívnych látok, ich nadpriemerne vysoká koncentrácia a dostupnosť bez vyšetrenia či predpisu. Navyše, prípravok možno užívať aj dlhodobo a práve to by malo zlepšiť intenzitu jeho účinkov. Ako to vyzerá v praxi?

Kto je výrobca a aký je pôvod prípravku

Výrobca a pôvod Stoporexu® Hneď na úvod mám dobrú správu: aj u nás konečne vznikol produkt určený pre sexuálne zdravie mužov. Pôvod Stoporex® Prolong je totiž zo Slovenska. Výrobcom je spoločnosť Kompava, ktorá doplnok vyrába v Novom Meste nad Váhom.

Firma je na našom trhu už 20 rokov, v jej ponuke je vyše 70 rôznych druhov doplnkov a celá výroba prebieha s využitím najnovších poznatkov. Nič lepšie si značka z pohľadu overenej a kvalitnej produkcie ani nemohla vybrať. K slovenskej výrobe sa pridala kombinácia využitia tých najkvalitnejších surovín pochádzajúcich z celého sveta.

Výsledkom je symbióza slovenskej výroby s dôrazom na kvalitu overených látok, kde bol dôraz kladený na čo najvyšší obsah účinných zložiek a vstrebateľnosť.

Dodávateľom a distribútorom na našom trhu je firma Binary Assets, ktorá je v oblasti podpory mužského sexuálneho zdravia doslova ako doma. Jej bohaté a dlhoročné skúsenosti vyústili v unikátny mix látok účinných pre lepšiu výdrž v posteli.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
  • Predlženie erekcie
  • Oddialenie ejakulácie
  • Vitalita

Zloženie je prírodné a účinné látky sa dopĺňajú

Aké má zloženie a ktoré účinné látky obsahuje Stoporex Tajomstvo úspechu prípravku spočíva práve v jeho zložení. Nachádza sa tu až 5 účinných látok, ktoré sa navzájom podporujú a dopĺňajú. Výsledkom je synergický efekt na sexuálne zdravie aj výkonnosť v posteli a to s viditeľným pôsobením oproti väčšiny konkurencie. Na zložení ma tiež pozitívne prekvapili vysoké koncentrácie látok.

V Stoporex® Prolong nájdete tieto aktívne látky:

Ashwaganda: Ašvaganda je obsahovo najdôležitejšou zložkou prípravku a to kvôli tomu, že ide o bylinu známu ako afrodiziakum a súčasne ako stimulant hladiny kortizolu. Ten je dôležitý pre vyrovnávanie sa organizmu so stresovou záťažou a na zníženie nervozity alebo napätia. Spolu s pôsobením látky na hormonálnu rovnováhu a hladinu testosterónu pôsobí táto zložka na predĺženie pohlavného styku a oddialenie ejakulácie.

Maca: Druhou dôležitou látkou obsiahnutou v Stoporex® Prolong je Maca vo forme kvalitného extraktu. Žerucha peruánska, ako sa táto rastlina nazýva, je považovaná za jedno z najlepších prírodných afrodiziak vôbec. Pomáha zvýšiť mužské libido, predĺžiť dobu erekcie, nabudiť sexuálnu energiu, zvýšiť fyzickú výkonnosť a ovplyvňuje aj mužskú potenciu. Výsledkom je optimalizácia výdrže muža v posteli.

L-Arginín: Z pohľadu predĺženia sexuálnej výkonnosti v posteli je významnou látkou L-Arginín. Ide o aminokyselinu, ktorá stimuluje hladinu oxidu dusnatého. Táto látka vplýva na stenu ciev, vďaka čomu ich rozširuje a zlepšuje prekrvenie a krvný obeh. Výsledkom je lepšie prekrvenie toporivých telies v penise a celkovo celej oblasti genitálií, takže erekcia je pevnejšia a tvrdšia. Čo je však dôležité, časovo sa predĺži jej trvanie.

L-Citrulín: Aminokyselina L-Citrulín je určená na doplnenie účinnosti prvej spomínanej aminokyseliny, L-Arginínu. V ľudskom tele totiž plní funkciu akejsi zásobárne, nakoľko vďaka syntéze a ďalším biologickým procesom sa dokáže meniť práve na L-Arginín. Účinok na zlepšenie krvného obehu, rozšírenie ciev a najmä lepšie prekrvenie pohlavného údu je tak znásobený, výsledkom čoho je dlhšie a pevnejšie stoporenie.

Zinok: Tak, ako aj vo verzii Klasik, aj Stoporex® Prolong obsahuje minerál Zinok a to vo veľmi dobre vstrebateľnej forme laktátu zinočnatého. Minerál je ideálnym príkladom látky, ktorá je pre telo prirodzená a zároveň z pohľadu mužskej potencie stále podceňovaná. Zinok je pritom mimoriadne dôležitým stimulantom plodnosti a potencie, podporuje tvorbu a dozrievanie spermií a tiež znižuje stres, nervozity a napätie.

Spomínal som už, že na rozdiel od konkurencie obsahuje tento doplnok oveľa väčšie množstvo účinných látok. Tu je tabuľka presného zloženia:

 

VÝROBCA SI DAL NA ZLOŽENÍ ZÁLEŽAŤ

Oproti väčšine iným značkám neobsahuje zloženie Stoporex® Prolong žiadne zbytočné látky a práve naopak, tie najdôležitejšie tu sú vo vysokom objeme. Vďaka tomu je pôsobenie práve na predĺženie erekcie a doby do ejakulácie u mužov také viditeľné.

Perorálne užívanie a odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie a aké je užívanie Stoporex Stoporex® Prolong má formu perorálnych kapsúl bielej farby, čo je už štandardom v prípade podobných podporných prostriedkov. Kapsula sa užíva v celosti, nerozhrýzajte ju, stačí ju prehltnúť a zapiť, ideálne čistou vodou, džúsom alebo minerálkou.

Užívanie môže byť buď príležitostné, čiže iba raz za čas a podľa potreby, alebo aj dlhodobé. Druhý spôsob odporúča výrobca pre čo najlepšie pôsobenie.

V 1 dávke sú 3 kapsuly, ktoré môžete prehltnúť naraz alebo hneď po sebe, veľkosťou by nemalo prehltnutie robiť problémy nikomu.

Podľa odporúčaní by optimálne dávkovanie malo byť 3 kapsuly ráno a 3 kapsuly večer.

Maximálna denná dávka na 24 hodín je 6 kapsúl. Prekročením dávkovania nič nezískate, táto dávka je aj vzhľadom na obsah účinných látok výborná. Ak budete chcieť užívať prípravok pravidelne, najlepšie spravíte, ak to bude každý deň ráno a večer. Občasné užívanie zas odporúčam v objeme 1 dávky 30 až 60 minút pred pohlavným stykom.

Stoporex® Prolong a jeho účinky v praxi

Ktoré účinky Stoporex® Klasik ponúka Aké účinky môžete po užití doplnku očakávať? Stoporex® Prolong deklaruje ako najdôležitejší vplyv predĺženie erekcie a pohlavného styku. Toto pôsobenie môžem doložiť aj mojou skúsenosťou a tiež pozitívnymi referenciami z praxe ostatných mužov. Veľkým plusom je, že účinky sú viditeľnejšie, ako pri iných značkách.

Navyše, sú dosiahnuté prirodzeným pôsobením látok prírodného pôvodu a sú aj dlhodobejšie. Doplnok pôsobí v týchto oblastiach sexuálneho života:

Predĺženie doby plnej erekcie

Predĺženie erekcie a teda aj predĺženie pohlavného styku je zásluhou najmä kombinácie afrodiziak a aminokyselín. Stoporex® Prolong obsahuje nadpriemerné množstvo látok, ktoré pôsobia na dlhodobé zlepšenie krvného obehu a prekrvenia genitálií. Výsledkom je, že po dosiahnutí erekcie ju viete v plnej sile udržať dlhšiu dobu, nakoľko toporivé telesá sú prekrvené dlhodobejšie a s omnoho intenzívnejším prietokom krvi.

Kvalitnejšie, tvrdšie a rýchlejšie stoporenie

Nielen dlhšie, ale hlavne oveľa tvrdšie a pevnejšie bude vaše stoporenie pri užívaní tohto prípravku. Moja vlastná skúsenosť, ale aj skúsenosť ostatných mužov, ukazuje, že spomínané afrodiziaka a aminokyseliny zásadne podporujú kvalitu erekcie. Prejaviť sa to môžete aj jej rýchlejším nástupom už na základe jemného sexuálneho dráždenia, čo je veľké plus. Vďaka pôsobeniu na rozšírenie ciev je prekrvenie penisu viditeľne lepšie.

Oddialenie doby do ejakulácie

Predĺženie pohlavného styku je v prípade Stoporex® Prolong dosiahnuté aj zásluhou vplyvu na oddialenie ejakulácie. Ja sám som mal ťažkosti s príliš rýchlym vyvrcholením a to najmä v dôsledku zvýšenej dráždivosti na sexuálnu stimuláciu. V tomto mi prípravok pomohol, nakoľko obsahuje extrakt Ašvagandy, ktorá pôsobí na upokojenie nervovej sústavy, zníženie stresových faktorov, zníženie napätia a obnovu duševnej rovnováhy.

Zvýšenie libida, potencie a sexuálnej energie

Dôležitou súčasťou pôsobenia prípravku je jeho vplyv na sexuálnu energiu. Tej som mal pri užívaní Stoporex® Prolong naozaj na rozdávanie a rozdiel bol viditeľný už od prvých dávok. Pôsobenie Macy je zrejmé aj zo zvýšeného sexuálneho apetítu. Nakoľko aktívne látky v prípravku pôsobia stimulačne na hladinu testosterónu, dochádza tiež k zvýšeniu libida a aj k podpore potencie. Testosterón totiž vplýva aj na spermiogenézu.

UŽ OD PRVÝCH DNÍ, ALE AJ DLHODOBO

Nástup spomínaných účinkov je viditeľný už od prvých dávok, najmä pokiaľ ide o povzbudenie libida a sexuálnej energie. Zlepšenie príde aj s ohľadom na kvalitu erekcie. Najlepšie pôsobenie je však pri dlhodobom a každodennom užívaní.

Aké sú vedľajšie účinky alebo kontraindikácie?

Stoporex Sú nejaké nežiaduce účinky alebo kontraindikácie? Okrem žiadaných účinkov sa s užívaním prakticky každého jedného perorálneho prípravku spájajú aj tie nežiaduce. V tejto oblasti si počína Stoporex® Prolong vynikajúco a aj ja sám môžem potvrdiť, že žiadne závažné negatívne prekvapenia nehrozia.

Prípravok je na tom samozrejme veľmi dobre v porovnaní s tabletkami na predpis, ktoré so sebou prinášajú aj niektoré vážnejšie vedľajšie vplyvy. Ide napríklad o začervenanie pokožky, bolesti hlavy, kolísanie krvného tlaku, búšenie srdca, tlak na hrudníku, návaly tepla alebo zmena intenzity vnímania sexuálnej stimulácie počas styku.

V prípade Stoporex® Prolong nič také nehrozí a na užívanie je ešte viac bezproblémový, ako konkurencia, kde sa vyskytujú bolesti hlavy a zažívacie ťažkosti.

Čo sa týka kontraindikácií, prípravok môže byť vzhľadom na svoj vplyv na krvný obeh a srdce rizikový pre ľudí s kardiovaskulárnymi ochoreniami alebo problémami s krvným tlakom. Ak sa to týka aj vás, poraďte sa pred užitím s lekárom.

Viacero balení a zaujímavá cena

Stoporex Ako vyzerá balenie a aká je jeho cena Stoporex® Prolong je výnimočný aj tým, že v jednom balení sa nachádza až 90 kapsúl. To je pri porovnaní pomeru ceny a množstva bezkonkurenčne najlepší produkt, aký kedy bol na našom trhu. Ak k tomu pridáme aj koncentrovanejšie a kvalitnejšie zloženie, je jasné, že značka v tomto určite zaboduje. Navyše, je tu ešte jedna vec.

Výrobca totiž ponúka viacero typov a balení Stoporex®:

Ako vidíte, okrem typu Prolong je k dispozícii aj typ Klasik. Ten je zameraný na celkové posilnenie erekcie, potencie, sexuálneho zdravia a zvýšenie libida.

Pre tých, čo by chceli skúsiť oba produkty, je ideálnou voľbou balenie „kombo“, kde nájdete Stoporex® Prolong aj Stoporex® Klasik. Prípravky majú podobu plastovej liekovky naplnenej kapsulami, na vonkajšom obale sú informácie od výrobcu. Domov vám však príde diskrétna zásielka, kde nebude uvedený názov ani reklama produktu.

Kde prípravok kúpiť a je voľne dostupný?

Stoporex Ako vyzerá balenie a aká je jeho cena V lekárni Stoporex® Prolong nenájdete, na jeho kúpu nie je potrebné nikam osobne chodiť. Ide totiž o voľnopredajný produkt, čo znamená, že jeho objednávka a užívanie nie sú podmienené absolvovaním vyšetrenia ani receptom od lekára.

To, že doplnok je bez predpisu, vychádza z jeho zloženia. Nie sú tu žiadne liečivá, ktorých účinky či dávkovanie by boli podmienené indikáciou lekára.

Netreba teda chodiť za urológom, sexuológom ani obvodným lekárom. Kúpa prebieha prostredníctvom oficiálneho eshopu www.stoporex.sk, ktorý prevádzkuje pre Slovensko oficiálny distribútor. Takýto spôsob predaja zohľadňuje garanciu originality produktu, no najmä výhodnej ceny, nakoľko nie je treba platiť marže.

Tabletky na erekciu Stoporex Prolong si môžete zakúpiť aj na českom e-shope stoporex.cz.

Otázkou, ktorú si muži často krát kladú, je to, či nie je takáto forma predaja „menej cenná“. Podvedome máme asi zafixované, že to, čo sa nekupuje v lekárni, nie je dosť kvalitné. Ubezpečujem vás, že Stoporex® Prolong vás vyvedie z omylu.

Diskrétne doručenieDORUČENIE JE OTÁZKOU PÁR DNÍ

Nákup cez oficiálny web značky prebieha pár minút a spravíte ho bez problémov cez počítač, notebook, tablet aj mobilný telefón. Ak ho stihnete ešte doobeda, je veľká šanca, že vám balíček príde už na druhý deň. Obvykle to trvá 1 až 2 pracovné dni.

Takto si ho viete objednať online a tu sú podmienky doručenia

Stoporex Kde kúpiť prípravok a prečo je bez receptu? Pohodlie, rýchlosť, jednoduchosť a žiadne ťažkosti. Takto by som charakterizoval objednávku Stoporex® Prolong z oficiálneho eshopu. Aby som vám ukázal, ak ešte nemáte skúsenosti, že nákup je otázkou zopár kliknutí, v stručnosti predstavím postup.

Zvolíte si balenie, či už Klasik, Prolong alebo spomínané „kombo“

Potom vyplníte vo formulári svoje meno, adresu a kontakt

Nasleduje výber kuriérnej služby, spôsobu doručenia a platby

Na záver objednávku ešte raz skontrolujete a môžete ju odoslať

Ak ste si vybrali platbu vopred, čiže platobnou kartou, môžete zaplatiť ihneď cez platobnú bránu. Žiadny strach, je to 100 % bezpečné.

Pri väčšej objednávke, konkrétne nad 50 €, neplatíte žiadne poštovné, výber spomínaného „kombo“ balenia je tak určite najlepšia možná voľba. Pokiaľ ide o doručenie, najlacnejšie to máte pri odoslaní balíčka do Zásielkovni, kde to stojí iba 1,7 €. Doručenie domov zabezpečí kuriér, či už ten Poštový, prípadne SPS, DPD alebo GLS

Čo sa týka platby, okrem platby vopred si viete zvoliť aj platbu na dobierku. V tomto prípade môžete využiť hotovostnú platbu, ale aj platobnú kartu. Takýto spôsob umožňuje čoraz viac kuriérov aj pobočiek Zásielkovni, je to jednoduchšie.

DISKRÉTNOSŤ A ÚPLNÁ ANONYMITA

Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob dopravy, balíček s obsahom produktov Stoporex® je bez vonkajšieho označenia. Odosielateľ alebo obal neobsahujú názov produktu a ani reklamu, takže nikto, vrátane blízkych, nezistí, čo ste si to zakúpili.

Najčastejšie otázky a odpovede na ne

Stoporex Odpovede na najčastejšie kladené otázky Keďže chcem, aby táto recenzia bola komplexná a mohli ste si o Stoporex® Prolong spraviť celkový obraz ešte pred jeho kúpou, nesmiem zabudnúť na internetové dotazy. Fóra a diskusné stránky sú plné otázok, z nich najčastejšie sú tieto:

Môžem kombinovať Stoporex® Prolong a iné produkty?

Kombináciu s úplne inými značkami neodporúčam a určite nie súbežne, mohlo by prísť totiž k predávkovaniu niektorých látok, najmä aminokyselín s vplyvom na srdce a cievy. Ak by ste ale chceli striedať typ Prolong a typ Klasik, to môžem na základe vlastnej skúsenosti schváliť. Ideálne je však brať jeden druh prípravku aspoň 4 mesiace.

Ako viem podporiť účinky prípravku?

Zdravšou životosprávou, čo zahŕňa obmedzenie fajčenia, alkoholu a zlepšenie jedálnička. Tieto faktory ovplyvňujú kvalitu erekcie a tiež to, ako dlho vám vydrží. Na druhú stranu, pre oddialenie ejakulácie veľa spraviť neviete, alternatívy typu kondóm či znecitlivujúci gél sú presne to, čomu sa vďaka Stoporex® Prolong máte vyhnúť.

Môžem prípravok užívať aj nepravidelne?

Áno, môžete, ale osobne si myslím, že to nie je optimálna cesta, minimálne tak ukazujú nielen moje skúsenosti. Stoporex® Prolong je možné užívať aj nepravidelne a podľa potreby, vtedy je ideálne dávkovanie zhruba hodinku pred pohlavným stykom. Ak však chcete dosiahnuť trvalé predĺženie erekcie a výkonu v posteli, berte ho každý deň.

Nehrozia počas dávkovania nejaké vedľajšie účinky?

Žiadne vážnejšie nežiaduce účinky a problematické stavy som nezaznamenal a aj skúsenosti iných mužov ukazujú, že tohto sa obávať naozaj netreba. Jediné, čo sa môže vyskytnúť a čo som mal aj ja sám v minulosti pri iných podobných prípravkoch, sú úvodné zažívacie ťažkosti. Tráveniu istý čas trvá, kým si zvykne na účinné látky.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
  • Predlženie erekcie
  • Oddialenie ejakulácie
  • Vitalita

Kde mám istotu, že mi práve Stoporex® Prolong pomôže?

100 % garanciu vám nedá nielen táto značka, ale ani iné. Na druhú stranu, ak vám nepomôže už ani Stoporex® Prolong, potom treba určite ísť za lekárom. Problém s príliš krátkou výdržou či prirýchlou ejakuláciou je vtedy s najväčšou pravdepodobnosťou vážnejšieho pôvodu a bez vyšetrenia či liekov na predpis sa asi nezaobídete.

Skúsenosti so Stoporex® Prolong z praxe

Stoporex Skúsenosti mužov so Stoporex® Klasik Prejdime od teórie do praxe, čo je asi to najdôležitejšie. Skúsenosti mužov z užívania Stoporex® Prolong napovedia omnoho viac, ako čokoľvek ostatné. Pozrel som si preto ich referencie, hodnotenia a recenzie a viete čo? Bol som príjemne prekvapení!

Prvé, čo som si všimol, sú pochvalné slová na spôsob nákupu produktu. Jednoduchosť, rýchlosť a bezproblémové doručenie sa skloňovali asi najviac.

Podľa diskusií a internetových fór si muži rovnako tak cenia aj kvalitné zloženie. Veľa z nich porovnávalo Stoporex® Prolong s konkurenciou a všimli si, že značka má oveľa silnejšie koncentrácie. Tie sa pochopiteľne prejavili aj v praxi, účinky boli viditeľné a veľa mužov sa zhodlo v tom, že prakticky už od prvých dávok pocítili zlepšenie.

Veľkým plusom je, že toto zlepšenie bolo komplexné. Predĺženie erekcie išlo ruka v ruke s jej zlepšením, dokonca aj pri nástupe. Stoporenie bolo tvrdšie a samozrejme dlhšie. Kladne boli hodnotené aj účinky na oddialenie ejakulácie a stimuláciu libida.

Aká je moja skúsenosť s prípravkom

Stoporex Moja skúsenosť so značkou aj nákupom Prípravky podobné Stoporex® Prolong som v minulosti vyskúšal. Väčšina produktov na trhu pritom cieli skôr na všeobecné zlepšenie erekcie, produktov na jej predĺženie a oddialenie ejakulácie je pomenej. O to viac si tento prípravok cením.

Už na prvý pohľad ma zaujal svojim zložením a mixom jednotlivých účinných látok. Na rozdiel od konkurencie ponúka aj oveľa koncentrovanejšie objemy.

Výsledok sa prejavil samozrejme aj v praxi. Stoporex® Prolong začal účinkovať už hneď od úvodu a čím dlhšie som ho užíval, tým lepšie boli výsledky. Všimla si to aj moja partnerka, čo je asi najlepšia možná reklama. Áno, značka ako taká ešte nie je na trhu najznámejšia, no som si istý, že s pribúdajúcimi mužmi, ktorí ju skúsia, sa to zmení.

Veľkým plusom je samotný nákup. Nejde iba o dostupnosť bez predpisu, ale celkovo o zákaznícke služby. V tomto sa môžu od značky iné produkty učiť.

Užíval som ho a tu sú moje výsledky testovania

Stoporex Výsledok vlastného testovania na základe užívania Keďže som si chcel byť na 100 % istý tým, že odhalím všetky plusy a mínusy Stoporex® Prolong, bral som prípravok vyše 4 mesiacov. Najskôr som to ani nemal v pláne, no postupné zlepšovanie jeho účinkov ma presvedčilo, že by som mal vytrvať.

Dobre som spravil, pretože Stoporex® Prolong má toto hodnotenie: jasná 1 s hviezdičkou a bez akýchkoľvek podmienok

Skúseností s podobnými produktmi mám dostatok a to aj z nedávnej minulosti. Takto dobré hodnotenie som už dávno neudelil, no je absolútne a plne oprávnené.

Predĺženie a rovnako tak aj skvalitnenie erekcie boli v mojom prípade naozaj viditeľné. Cením si aj to, že Stoporex® Prolong začal účinkovať prakticky už od prvých dávok, hoci na to najlepšie som si musel počkať. Pochopiteľne, vzhľadom na prírodné zloženie, účinky sa nedostavia okamžite, no dlhodobé užívanie prináša ovocie.

Neskôr som Stoporex® Prolong kombinoval aj s typom Stoporex® Klasik, striedal som ich po mesiaci. Moja výkonnosť v posteli bola naozaj viditeľne lepšia.

Komplexné zhrnutie a zhodnotenie

Stoporex Zhodnotenie + záverečné zhrnutie Moje záverečné hodnotenie Stoporex® Prolong je nanajvýš pozitívne a kladné. Po skúsenostiach z minulosti, kedy nebolo prípravkov zameraných na predĺženie výkonu v posteli až tak veľa, je tento doplnok príjemné osvieženie.

Som si však istý, že vás dostane nielen účinkami, ale prakticky všetkým, čo sa okolo značky točí. Jednoduchý nákup, možnosť výhodnej objednávky dvojbalenia s verziou Klasik, dávkovanie podľa potrieb a bezproblémové užívanie. To sú len tie najdôležitejšie dôvody, ktoré mi napadli, prečo siahnuť po prípravku Stoporex® Prolong.

Navyše, oproti konkurencii ponúka značka tieto plusy:

komplexné pôsobenie, ale so špecializáciou na predĺženie sexu

mimoriadne koncentrované zloženie s ideálnym mixom látok

bezproblémová kúpa cez internet z pohodlia domova a bez receptu

záruka vrátenia peňazí, ak by ste neboli s účinkami spokojní

Práve posledné plus by som chcel podčiarknuť. Na trhu nie je veľa výrobcov, ktorí by si boli tak istí svojim produktom, že by garantovali vrátenie peňazí bez otázok. Stoporex® Prolong to však ponúka: žiadne zisťovanie dôvodu, administratívne prekážky a žiadne zbytočné otázky. Myslím si však, že túto garanciu nebudete potrebovať.

Aby som len nechválil, treba povedať, že vzhľadom na charakter produktu nečakajte žiadnu zázračnú paličku s výsledkami na druhý deň, treba mať trpezlivosť.

Tá však prinesie mužom, ktorí sa rozhodnú staviť na Stoporex® Prolong, nielen ruže, ale najmä viditeľné zlepšenie ich výkonnosti v posteli. Dlhšia a kvalitnejšia erekcia, viac sexuálnej energie a oddialenie ejakulácie, presne to sú oblasti, na ktoré sa produkt sústredí. Z môjho pohľadu ide aktuálne o najlepšiu voľbu na trhu!

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
  • Predlženie erekcie
  • Oddialenie ejakulácie
  • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.58

256 Hodnotení

Nikdy by som si nebol povedal, že tabletka bez predpisu mi tak veľmi môže zmeniť sexuálny život. Moja výdrž a výkonnosť šli rapídne hore, odporúčam každému

Slavo píše 18 novembra 2021 o 06:32

Partner mal už dlhšiu dobu problémy s veľmi skorou ejakuláciou a nič nám nepomáhalo. Potom som mu kúpila Prolong a ten rozdiel je viditeľný

Monika píše 19 novembra 2021 o 09:38

Myslel som si, že sa dokážem zaobísť bez podporných prostriedkov, ale odkazujem mužom, že sa netreba báť. Vyskúšajte to a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Láďa píše 21 novembra 2021 o 12:22

Stres, prepracovanosť a nepravidelný sex boli príčinami toho, že som veľakrát bol hotový už do pár minút. Našťastie, vďaka týmto tabletkám som to dokázal zmeniť

Ernest píše 21 novembra 2021 o 15:30

Už dlhšiu dobu som mal problém s prirýchlym vyvrcholením a práve Prolong mi pomohol asi najviac. Vďaka bohu, že mi ho kamarát odporučil skúsiť!

Martin píše 22 novembra 2021 o 12:32

Ahojte. Mam takyto problem pri novej frajerke. Ked sa bozkavame atd, tak dokazem mat vkuse erekciu, raz sme sa bozkavali cely vecer a mne stal aj okolo 4 hodin. Ale ked ideme na vec, tak po vniknuti do nej erekcia ochabne. Pritom dievca ma neskutocne pritahuje. Problem bude asi v psychike alebo neviem. Myslite, ze mam skusit tieto volnepredajne doplnky alebo mam ist rovno za lekarom?

Pavol píše 22 mája 2022 o 11:21

Pridať komentár

Chcem kúpiť