Pánske Zerex parfumy: Recenzia na známe afrodiziaka a feromóny pre mužov

Pánske parfumy Zerex zlozenie, ucinky, cena a skusenosti

Parfumy nie sú už veľmi dávno len doménou žien, ale čoraz viac ich používajú aj muži. Motivácia stúpa raketovou rýchlosťou najmä v prípade, ak sa jedná o afrodiziakálne parfumy s obsahom feromónov. Práve v tejto oblasti sa už nejaký čas snaží presadiť aj veľmi známa značka Zerex známa prípravkami práve pre mužov.

Musím sa priznať, že spočiatku som bol skeptik. Predsa len, partnerku už mám, tak prečo by som mal testovať parfumy s afrodiziakálnymi účinkami? Musím však povedať, že aj pre muža v trvalom vzťahu sa to vyplatí, dodá to úplne nový náboj.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Samotná značka Zerex je pritom už na prvý pohľad zárukou seriózneho prípravku. Pristupoval som však k pánskym parfumom tohto výrobcu s istým odstupom, nakoľko som už od prírody skeptik. Našťastie, ukázalo sa, že tieto parfumy sú naozaj dobrou voľbou.

Výrobca a pôvod

Dámske Zerex parfumy: Výrobca a pôvod Samotnú značku Zerex nemusím pánom zrejme vôbec predstavovať, veď táto spoločnosť u nás predáva svoje tabletky na podporu potencie a erekcie už niekoľko rokov. Podobne ako pri nich, aj pri parfumoch sa drží prírodného zloženia založeného na overených rastlinných obsahových látkach, čo má viacero výhod.

Značka Zerex je teda zárukou nielen bezpečného obsahu celého prípravku, ale aj bezproblémového pôvodu jednotlivých látok. Parfumy Zerex pre pánov sú z tohto pohľadu v poriadku a ako produkt sú dokonca vyrábané v EÚ. Viac ako 100 tisíc spokojných zákazníkov tejto značky hovorí za všetko, myslím si.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zloženie a účinné látky

Dámske Zerex parfumy: Zloženie a účinné látky Pánske parfumy Zerex sú prírodným afrodiziakom určeným na zvýšenie sexuálnej príťažlivosti u opačného pohlavia. Fungujú teda na rastlinnom základe s využívaním prírodných feromónov a výťažkov rastlín, ktoré patria medzi známe afrodiziaka. Vďaka takémuto zloženiu sa nemusíte báť žiadnych alergických reakcií na syntetické látky.

Zerex ponúka tri druhy parfumov, každý z nich má trocha odlišné zloženie:

Zerex Gentleman: Prvým z trojice parfumov pre mužov je Zerex Gentleman, ktorý je spojením škorice, citrusov a drevín. Okrem týchto troch vôní v popredí netreba zabúdať ani na vône v pozadí s tónom ruže a jemnej vône kože. Parfum obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín a má všeobecné využitie.

Tu sú všetky obsahové látky, ktoré parfum Zerex Gentleman obsahuje: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate a Citral.

Zerex Hunter: Druhým typom parfumu je Zerex Hunter, ktorá je určený pre energických mužov. Parfum obsahuje vysoký podiel esenciálnych olejov a vonných esencií z rastlín, ktoré sú známe najmä svojimi afrodiziakálnymi účinkami na ženy. Ako už hovorí názov, parfum je určený pre všetkých mužov, ktorí chcú zdôrazniť svoju charizmu.

Vôňa tohto parfumu je plná vzácnych drevín, najmä céderu, santalového dreva a olivového dreva, pričom je doplnená o vône klinčeka, citróna a škorice. Celé zloženie je nasledovné: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral.

Zerex Sport: Tretím typom parfumu, ktorý je už aj podľa názvu ideálny pre aktívnych mužov, je Zerex Sport. Táto kolekcia parfumov je tvorená kvetinovou a citrusovou vôňou. V kvetinovej zložke sú fialka, ruža, hyacint a cyklamén, v citrusovej zas pomaranč, citrón, limetka a mandarínka.

Parfum má mužnú a dlhotrvajúcu vôňu, pričom obsahuje tieto látky: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral.

Všetky pánske parfumy Zerex majú tieto vlastnosti:

ide o parfumy obsahujúce vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín, pričom tieto vonné esencia majú aj vyšší podiel
každá jedna vôňa je vďaka lepšiemu zloženiu dlhodobejšia a intenzívnejšia
parfumy sú vyrobené v EÚ a bez problému splnia aj tie najvyššie požiadavky
vďaka tomu, že ide o vysokokoncentrované parfumy, je vôňa nepomerne kvalitnejšia
parfumy najmä pri dlhodobom používaní účinkujú až prekvapujúco pozitívne

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

IDEÁLNY VÝBER

Na rozdiel od dámskych parfumov, muži si na priveľmi rozmanitý výber až tak nepotrpia. Napriek tomu je trojica uvedených typov parfumov doslova ideálna na každú príležitosť a podľa mojej vlastnej skúsenosti, ale aj podľa skúseností iných mužov, je výber optimálny a každý muž si v ňom nájde to, čo potrebuje.

Aplikácia a používanie

Dámske Zerex parfumy: Dávkovanie a užívanie Pánske parfumy Zerex sa ohľadom používania a aplikácie v ničom nelíšia od ostatných parfumov. Sú balené v sklených flakónoch, pričom by som rád upriamil pozornosť na to, že ide o vysokokoncentrované parfumy Eau de parfum a nie o slabšie toaletné vody Eau de toilette. To znamená intenzívnejšiu vôňu a dlhodobejšie trvanie.

 • Parfumy sú vybavené rozprašovačom, stačí teda len stlačiť priložiť k miestu a stlačiť
 • Odporúčam aplikovať najmä na miesta s vyššou cirkuláciou krvi, aby sa vôňa udržala a uvoľňovala čo najdlhšie

Ideálne miesta, kam som aj ja parfum aplikoval, sú napríklad za ušami, na krčnú tepnu, na zápästie a do lakťovej jamky. V zime pochopiteľne treba uprednostniť viac miesta, ktoré sú odhalené, najmä krk. V lete som naopak využíval najmä zápästia a lakťové jamky, používal som ich vždy na bližší kontakt.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Účinky a charakteristika

Dámske Zerex parfumy: Účinky Najdôležitejším účinkom pánskych parfumov značky Zerex je zvýšenie príťažlivosti pre opačné pohlavie. Tento účinok je daný najmä tým, že z hľadiska zloženia ide o parfumy obsahujúce feromóny a afrodiziaka. Parfumy teda fungujú na prirodzenom a biologickom princípe, čiže zvýšiť mužskú príťažlivosť cez vôňu.

Každý model sa mierne odlišuje charakteristikou a zameraním:

Zerex Gentleman

Pánsky parfum Zerex Gentleman

Parfum Zerex Gentleman je ako stvorený pre všetky situácie, kde chcete zdôrazniť svoj status, eleganciu, decentnosť a vážnosť. Je vhodný na denné nosenie, ale najlepšie sa v ňom budete cítiť pri špeciálnych príležitostiach. Vďaka tomu, že jeho vôňa obsahuje tóny škorice, citrusov, drevín, ruže a v pozadí aj vôňu kože, je naozaj mimoriadne elegantný.

Parfum má vyšší podiel vonných esencií, čo zaručuje spolu s vysokou koncentráciou mužnú a dlhodobo trvajúcu vôňu. Zerex Gentleman sa dodáva v hranatom flakóne s ostrými hranami, presne takými, ako ostrá je aj jeho omamná vôňa. Všetko podčiarkuje tmavomodré balenie pre zvýraznenie elegancie a štýlu.

Zerex Hunter

Pánsky parfum Zerex Hunter Nebuďte korisť, buďte lovec. Presne to sa vám snaží povedať parfum Zerex Hunter, ktorý je určený pre pánov preferujúcich energickú vôňu, ktorá vyjadrí ich charizmatickú osobnosť. Vôňa plná vzácnych drevín v kombinácii s klinčekom, škoricou a citrónom je ideálnou pre všetky možné príležitosti, no najviac sa hodí pre prvotné očarenie žien.

Aj v prípade tohto parfumu Zerex platí, že ide o kvalitný vysokokoncentrovaný výrobok s vyšším podielom vonných esencií z afrodiziakálnych rastlín. Príťažlivá vôňa spolu s elegantným 50 ml flakónom s rozprašovačom vytvára dokonalú harmóniu, ktorú sprevádza obal s imitáciou dreva. Je to silný parfum pre silnú osobnosť.

Zerex Sport

Pánsky parfum Zerex Sport Ak hľadáte sviežu vôňu so športovým nádychom, ktorá vám dodá energiu a vitalitu, potom je tu pre vás model pánskeho parfumu Zerex Sport. Jeho účinky sa hodia nielen pri zvádzaní, ale najmä vtedy, ak potrebujete získať sebavedomie a pocit aktivity. Táto vôňa je ideálna pre iniciatívnych mužov, ktorí vedia, čo chcú.

Vo flakóne nájdete špičkový parfum s kombináciou kvetinových a citrusových vôní. Omamná vôňa priam láka ženy, aby vám venovali všetku svoju pozornosť. Vďaka kvalitnému zloženiu je parfum nielen mužný, ale aj intenzívny a táto intenzita je dlhotrvajúca. Jedno je isté, vôňa naladí pozitívne vás aj vašu partnerku!

AJ PRI ZVÁDZANÍ

Ja osobne môžem povedať, že mne sa tieto afrodiziakálne parfumy veľmi hodili nielen pre zvýšenie príťažlivosti pri bežnom kontakte, ale aj priamo pri zvádzaní. Ak dokážete správne vybrať vôňu, ktorá bude partnerku priťahovať, ide o výnimočne úspešné afrodiziakum, čo potvrdzujem aj podľa svojej skúsenosti!

Nežiaduce účinky

Dámske Zerex parfumy: Nežiaduce účinky My muži sa príliš o nežiaduce alebo vedľajšie účinky až tak nezaujímame a ak áno, tak až vtedy, keď sa prejavia. Na internetových fórach a v diskusiách som ale zaznamenal aj otázky tohto charakteru. Pri parfumoch sú tieto účinky obzvlášť dôležité, nakoľko kozmetika môže na pokožku pôsobiť naozaj rôzne.

Pokiaľ sa však u vás nevyskytne alergická alebo precitlivená reakcia na niektorú z látok obsiahnutých v parfume, nemusíte sa žiadnych vedľajších a negatívnych účinkov obávať. Nielen moja skúsenosť hovorí, že v tomto ohľade sú pánske Zerex parfumy bezproblémové a to aj pri dlhodobej aplikácii.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Balenie a cena

Dámske Zerex parfumy: Balenie a cena Čo sa týka balenia, v tomto ohľade sa značka Zerex svojimi pánskymi parfumami nijako neodlišuje od iných prestížnych a kvalitných konkurentov. Parfumy sú balené vo flakóne hranatého tvaru a veľmi dobre sa budú vynímať v kúpeľni každého muža. Podľa typu je zvolené aj zafarbenie obalu.

Samotné balenia majú nasledujúce ceny a objemy:

Typ balenia:ObjemCena za balenie:Overená kúpa:
Zerex Gentleman50 ml39 €Chcem kúpiť
Zerex Hunter50 ml39 €Chcem kúpiť
Zerex Sport50 ml39 €Chcem kúpiť

Okrem veľkých 50 ml balení parfumov Zerex pre pánov si môžete z každého modelu zakúpiť aj menšiu vzorku na vyskúšanie, ak by ste sa nevedeli rozhodnúť. Myslím ale, že čo sa týka pomeru ceny a výkonu, nie je príliš čo riešiť a vo svojej kategórie, čiže afrodiziakálnych parfumov, je Zerex naozaj špička.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Kde kúpiť

Dámske Zerex parfumy: Kde kúpiť Myslím, že všetci muži, čo už aspoň raz vyskúšali značku Zerex, vedia, že tak ako sa tabletky nedajú kúpiť v lekárni, ani parfumy sa nedajú kúpiť v bežnej drogérií, parfumérií alebo kdekoľvek inde. To platí tak o kamenných prevádzkach, ako aj o prevádzkach internetových obchodov.

Jediným obchodným kanálom tak zostáva oficiálny eshop, ktorý nájdete na www.zerex.sk, čiže na oficiálnej webovej stránke distribútora pre Slovensko. Takýto spôsob má už značka odskúšaný aj pri tabletkách a zostala pri ňom aj pri parfumoch.

Tento spôsob predaja je podľa mňa asi najlepší možný. Prečo? Jednak máte istotu, že kupujete skutočne originál. Zároveň máte istotu aj najnižšej možnej ceny, nakoľko si k základnej cene neprihodí svoju maržu nejaký obchod či parfuméria. Poslednou výhodou je, že vždy je na sklade dostatok parfumov a vy nemusíte čakať dlho na dodanie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

NIE CEZ INZERÁTY

Ak sa rozhodnete pre kúpu parfumov Zerex, určite tak spravte jedine cez oficiálny eshop. Našiel som už aj bežné inzeráty na internete, kde takéto parfumy predávali s podozrivo nízkou cenou. Pozor, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o napodobeniny, takže kupujete neúčinný falzifikát!

Online objednávka, doprava a doručenie

Phallosan forte: Online objednávka, doprava a doručenie Nákup cez internet patrí medzi veľmi pohodlné spôsoby, ak nie vôbec najpohodlnejšie. Kto už raz prišiel do kontaktu s eshopom Zerexu, ten vie, že objednávka z neho je veľmi jednoduchá. Kto nevie, pre toho prinášam ukážku postupu:

 • Najprv si zvolíte ten model parfumu, ktorý sa vám najviac páči
 • Potom vyberiete počet kusov alebo veľkosť z daného modelu parfumu
 • Vyplníte osobné údaje, spôsob platby a typ dopravy
 • Na záver celú objednávku skontrolujete a odošlete online

Pokiaľ by ste si kúpili viac parfumov, prípadne kombináciu parfumu a niektorých tabliet Zerex, môžete mať aj dopravu zdarma. Tá totiž platí v prípade, že objednávka bude za 70 € a viac. Platiť môžete vopred, napríklad prevodom alebo kartou cez internet, prípadne pri prevzatí na klasickú dobierku.

Pri doručení máte na výber doručenie cez Slovenskú počtu, známu kuriérsku spoločnosť UPS, dopravcu Slovak Parcel Service alebo anonymné doručenie do Balíkoboxu. Najlacnejšia je doprava cez Slovenskú poštu, stojí len 3,50 €. Najdrahší je kuriér UPS, ktorý stojí 4,50 €, ale zas podľa mojej skúsenosti je aj najrýchlejší.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Diskrétne doručenie RÝCHLE A DISKRÉTNE DODANIE

Samotné dodanie je ako také veľmi rýchle a obvykle do 24 hodín od odoslania zo strany Zerexu. Nemusíte sa báť ani o diskrétnosť, balíček vám príde bez akejkoľvek reklamy a nikto nezistí, že ste si objednali parfum alebo tabletky.

Najčastejšie otázky

Dámske Zerex parfumy: Najčastejšie otázky Poďme sa teraz pozrieť na to, čo som zatiaľ nespomenul v tejto svojej recenzii. Viem totiž, že vás nezaujímajú len suché technické a teoretické informácie o zložení a podobne, ale aj niečo z praxe. Pre úplnosť som teda zozbieral najčastejšie kladené otázky ohľadom pánskych parfumov Zerex a teraz ich na tomto mieste zodpoviem:

Nie je cena za parfum príliš vysoká?

Určite nie, do úvahy treba vziať viac vecí. Prvou je, že ide o afrodiziakálne parfumy s obsahom feromónov, čiže nejde o žiadnu bežnú vôňu. Druhou vecou je, že sa nejedná o toaletnú vodu, ale o pravý parfum. Tretím faktorom je, že ide o vysokokoncentrovaný parfum s vyšším podielom vonných esencií. Za cenou je teda hlavne kvalita, nielen značka.

Čo mám robiť v prípade, ak by som chcel parfum len vyskúšať?

V tomto prípade sú k dispozícii vzorky, ktoré sa dajú zakúpiť na otestovanie, ale ja osobne ich neodporúčam. Prečo? Najmä preto, že sa to naozaj neoplatí. Aby ste mohli vidieť výsledky parfumov Zerex v praxi, musíte ich používať dlhšie. Vzorka je príliš malá a aj z vlastnej skúsenosti viem, že po jednej či dvoch aplikáciách ešte účinky nemožno vidieť.

Niekde som čítal, že feromóny neúčinkujú. Aká je teda pravda?

Feromóny pochopiteľne účinkujú, veď na tom je založená celá príroda. Druhou otázkou je ale to, že u každého jedinca je intenzita vnímania feromónov iná a s tým sa treba zmieriť. Zároveň platí, že len vďaka parfumu Zerex si srdcia žien nezískate, je to ale veľmi dobrý „doping“.

Môžem vône navzájom kombinovať?

Pochopiteľne, môžete to skombinovať ľubovoľne, ale neodporúčam to. Najlepšie je používať len jednu vôňu isté obdobie a až potom to obmieňať. Treba tomu nechať istú dobu, z vlastnej skúsenosti viem, že ženám môže trvať, než si na vás nový parfum všimnú. Netreba sa unáhliť a už vôbec netreba kombinovať viac vôní súčasne!

Je možné parfum poslať naspäť, ak nebude fungovať?

Zerex ako jeden z mála výrobcov poskytuje aj garanciu vrátenia peňazí, ale treba povedať aj druhú stranu mince. Peniaze vám síce predajca vráti, ale len za neotvorené balenie. Pokiaľ teda už parfum načnete a vyskúšate, za takéto balenie peniaze naspäť neobdržíte. Myslím si ale, že takúto záruku ani nebudete potrebovať.

Skúsenosti

Dámske Zerex parfumy: Skúsenosti Sú skúsenosti mužov s parfumami Zerex pozitívne alebo nie? Odpoveď na túto otázku sa mi hľadala trocha ťažšie, než som si myslel. Problémom neboli ani tak samotní muži, ako to, že o túto skúsenosť sa príliš veľa z nich nepodelilo. Aj z tých mála hodnotení som ale prišiel k jasnému záveru.

Ani jeden komentár či hodnotenie neboli vyložene negatívne a spochybňujúce účinky. Muži mali len dve námietky. Prvá sa týkala ceny, čo je možno pochopiteľné, ale vzhľadom na pomer ceny a kvality je výška investície do parfumu úplne v poriadku. Ak porovnáme tieto parfumy s tými najlepšími značkami, sú dokonca až príliš lacné.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Druhá výčitka sa týkala rôznej intenzity účinkov. V tomto ohľade môžem súhlasiť, ale moja vlastná skúsenosť je naopak vynikajúca. Je však prirodzené, že na niektorú ženu môžu afrodiziaka a feromóny pôsobiť menej, na inú viac. Samotná aplikácia parfumu, jeho tvar, objem a vône, to všetko muži chválili.

NEČAKAJTE OKAMŽITÝ ÚČINOK

Všimol som si, že veľa mužov očakávalo okamžitý účinok hneď po prvom či druhom dni používania. Hoci by som takúto efektivitu privítal aj ja, trvá to dlhšie, aspoň dva týždne. Treba mať trpezlivosť, výsledok sa dostaví.

Vlastná skúsenosť

Dámske Zerex parfumy: Vlastná skúsenosť Možno vyzerá moja doterajšia recenzia voči pánskym parfumom Zerex až príliš optimisticky, ale úvod bol veru skeptický. Tiež som príliš neveril teóriám o feromónoch a parfumy som bral najmä ako zaujímavé spestrenie pomocou vône. Prax mi však už počas prvého a najmä druhého týždňa ukázala, že je to niečo viac.

Pocítil som nielen náklonnosť vlastnej partnerky, ktorá bola nevysvetliteľne očarená, ale aj vyšší záujem iných žien. Pochopiteľne, žiadna sa na mňa nevrhla, šlo skôr o detaily. Určite ale poznáte ono príslovie, že diabol sa ukrýva v detailoch, že? A presne tak účinkujú aj parfumy Zerex!

Štandardne pozitívne hodnotím aj samotnú objednávku a doručenie, v tomto je značka Zerex veľmi silná. Mne osobne nevadila ani cena a som spokojný aj s výberom. Koniec koncov, napokon som vyskúšal všetky vône a doteraz ich používam, hoci ich striedam.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Výsledok vlastného testovania

Dámske Zerex parfumy: Výsledok vlastného testovania To, že sa nakoniec parfumy Zerex stali súčasťou mojej kozmetickej výbavy, asi hovorí za všetko. Pre zaujímavosť, dámske parfumy tejto značky som dal vyskúšať partnerke a tiež si ich obľúbila. Samozrejme, vône sú vždy otázkou vkusu, ale ja som s afrodiziakálnymi účinkami parfumov spokojný.

 • Aj z tohto dôvodu odo mňa dostávajú parfumy Zerex jednotku

Musím povedať úplne objektívne, že hoci sa im môže vytknúť možno menší výber vôní alebo nemožnosť objednať si výhodnejšie väčšie balenie, v zásade priniesla známa značka Zerex pre mužov znova niečo viac, ako konkurencia.

To je práve to, čo sa cení najviac, nakoľko obyčajných parfumov je na trhu neúrekom. Mať ale niečo špeciálne, to dáva každému mužovi niekoľko výhod. Nehovorím len o zvádzaní či výkone v posteli, ale celkovo o šarme a očarení. Z tohto pohľadu ma pánske parfumy Zerex nesklamali, skôr potešili.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Zhodnotenie

Dámske Zerex parfumy: Zhodnotenie S parfumami Zerex môžem vysloviť spokojnosť a celkovo ich hodnotím pozitívne. Určite ich teda môžem odporučiť, ja osobne mám najradšej vôňu Gentleman, ale výber je pochopiteľne na vás. Podľa skúseností mužov je však asi najlepšie postupne vyskúšať všetky modely a počas používania zistíte, čo sa najviac páči vám aj ženám vo vašom okolí.

Veľmi pozitívne hodnotím aj samotný nákup, objednávka je rýchla a pohodlná. Vďaka rastlinnému a prírodnému zloženiu je eliminovaná prakticky väčšina vedľajších účinkov, takže ak sa u vás neobjaví napríklad alergická reakcia, používanie by malo byť bez problémov.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Navyše sú tu aj niektoré ďalšie dôležité benefity:

 • účinnosť afrodiziaka je naozaj nadpriemerná, to sa vám pri bežnom parfume nestane
 • vďaka vysokej koncentrácii vydrží vôňa intenzívna dlhšiu dobu
 • pomer ceny a výkonu je na veľmi solídnej úrovni
 • parfumy sú vyrábané priamo v EÚ, produkt ako taký je veľmi kvalitný

Zároveň ale chcem všetkých mužov upozorniť, že samotný parfum nie je žiaden čarovný prútik. Aby ste očarili opačné pohlavie, musíte dbať nielen na vôňu, ale aj na celkový dojem a ten je tvorený oblečením aj vystupovaním.

Pokiaľ ale hľadáte nejakú zaujímavú vôňu a chceli by ste siahnuť po prírodných afrodiziakach s obsahom feromónov, určite môžem pánske parfumy Zerex len a len odporučiť. Mali by ste ich minimálne vyskúšať, podľa mňa vás aj jedno či dvojtýždňové používanie presvedčí o ich nesporných kvalitách!

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.24

38 Hodnotení