Cemio RED3: Skúsenosti a recenzia na tablety na prostatu, vitalitu a potenciu

Cemio RED3: recenzie + zloženie, cena, skúsenosti a účinky

Zdravá prostata súvisí so sexuálnym životom oveľa viac, ako si myslí väčšina mužov. Mňa však moje skúsenosti naučili, že ide o nevyhnutnú podmienku fungujúceho a kvalitného sexuálneho života a podľa možnosti sa preto snažím udržiavať jej zdravý stav čo najlepšie. Pomáhajú mi v tom aj prípravky, ktoré patria do rovnakej kategórie ako Cemio RED3.

Za týmto názvom sa skrýva prírodný produkt v podobe výživového doplnku určeného na perorálne užívanie. Ide o tabletky určené pre mužov na zlepšenie činnosti močových ciest a prostaty, ktoré majú pozitívny vplyv aj na vitalitu a potenciu.

V tejto mojej recenzii sa pozriem bližšie nielen na zloženie, účinky alebo cenu prípravku, ale najmä na to, ako účinkuje Cemio Red3 v praxi a či majú pravdu recenzie, ktoré ho ospevujú ako nejaký zázračný liek na prostatu.

Výrobca a pôvod

Cemio RED3: Výrobca a pôvod Za značkou Cemio RED3 je výrobca Cemio Switzerland. Ide o spoločnosť, ktorá sa orientuje svojim portfóliom prípravkov práve na výživové doplnky s čo najviac prirodzeným zložením. Medzi také patria aj tieto tabletky pre mužov, no v ponuke tohto výrobcu a producenta možno nájsť aj rôzne vitamínové prípravky či tabletky s obsahom minerálov.

Receptúra Cemio RED3 bola vyvinutá vo Švajčiarsku a samotná spoločnosť Cemio Switzerland AG je švajčiarska firma, ktorá investuje do farmaceutického priemyslu a rôznych oblastí zdravotníctva v celom regióne strednej a východnej Európy. Výsledkom sú inovatívne produkty so širokým vplyvom a s výraznou pridanou hodnotou, na čom si firma zakladá.

Zloženie a účinné látky

Cemio RED3: Zloženie a účinné látky Cemio RED3 je prírodným produktom, ktorého účinné látky nie sú syntetického, ale rastlinného a prírodného pôvodu. Vďaka tomu je užívanie bezproblémové, pričom oproti podobnej konkurencii sa tabletky líšia kombináciou viacerých zaujímavých rastlín a bylín. Dôležitejšie však bude to, ako sa táto kombinácia prejaví v praxi.

Tu sú jednotlivé extrakty a výťažky obsiahnuté v tabletke:

Slivka africká: obsahovo najvýznamnejšou a z pohľadu koncentrácie aj najsilnejšou látkou v Cemio RED3 je extrakt zo Slivky africkej. V tabletkách sa nachádza extrakt z kôry v sile 3:1 a v jednej tabletke je táto látka zastúpená v objeme až 300 mg. Z pohľadu prostaty sa látka používa aj urológmi v zahraničí, napríklad Rakúsku, Nemecku a Francúzsku.

Pozitívne účinky na zdravie a fungovanie prostaty má rastlina preukázané aj klinickými štúdiami. Zároveň pomáha rastlina na normálne fungovanie močového mechúra a celých dolných močových ciest. Takéto komplexné pôsobenie na močovú sústavu pomáha aj na kvalitu sexuálneho života.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Sibírsky Ženšen: Druhou obsahovo aj účinkami pre Cemio RED3 významnou látkou je extrakt z extrakt 10:1 z koreňa rastliny zvanej Sibírsky Ženšen. Ide o jednu z odrôd tradičného Ženšena, ktorý je známy v Ázii ako všeobecný stimulant, životabudič a prostriedok proti predčasnému starnutiu. Ide tiež o skvelý rastlinný adaptogén.

Čo to znamená v praxi? Vďaka tejto rastline sa organizmus vie lepšie adaptovať na niektoré stresujúce faktory okolia, ktoré tak neznížia jeho imunitu. Okrem toho podporuje Ženšen aj lepšiu imunitu a pomáha tiež na zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy. Má tiež povzbudzujúce účinky na pocit energie a znižuje únavu.

Maca: Žerucha peruánska, známa u nás aj ako Maca, patrí medzi významné prírodné afrodiziaka a je tiež súčasťou prípravku Cemio RED3. V tabletkách je obsiahnutý koreň rastliny, ktorý sa ako surový konzumoval v minulosti medzi miestnymi indiánskymi kmeňmi v Peru na povzbudenie pred fyzickým výkonom. Pomáha aj na libido.

Gumojilm brestový: Táto na prvé počutie exotická rastlina je v tabletkách zastúpená vo forme extraktu z kôry a má zmysel na posilnenie čisto mužskej vitality. Využíva sa aj v tradičnej medicíne a hoci v prípravkoch pre mužov nejde o úplne bežnú zložku, je rastlina dôležitá pre účinok pôsobenia výkonnosti organizmu.

Sója fazuľová: Ako zdroj fytoestrogénov a látok ovplyvňujúcich mužský aj ženský hormonálny systém je v tabletkách Cemio RED3 zastúpená aj Sója fazuľová vo forme extraktu zo semien. U mužov pomáha rastlina aj na zdravie prostaty a jej správne fungovanie, používa sa aj na preventívne účely.

Kustovnica čínska: Kustovnica patrí medzi tradičné byliny čínskej ľudovej a prírodnej medicíny. V Cemio RED3 je zastúpená ako extrakt z plodu v kvalitnom pomere 1:1. Rastlina podporuje dlhovekosť buniek a má aj antioxidačné účinky na organizmus, čiže chráni bunky pred predčasným starnutím. Zlepšuje tak vitalitu a výkonnosť.

Ľan siaty: Poslednou látkou obsiahnutou v tabletkách je extrakt z Ľanu siateho, konkrétne z jeho semien. Úlohou tejto účinnej zložky je podporiť Cemio RED3 v jeho pozitívnom pôsobení na prostatu, no pomáha napríklad aj na niektoré infekcie a zápaly. Rastlina sa využíva aj na nemedicínske účely.

Jednotlivé účinné látky sú zastúpené v tabletkách v tejto koncentrácii:

Látka:Množstvo v 1 kapsule:
Slivka africká (Pygeum africanum)300 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus)100 mg
Sója fazuľová (Glycine max)50 mg
Ľan siaty (Linum usitatissimum L.)40 mg
Gumojilm brestový (Eucommia ulmoides)30 mg
Maca peruánska (Lepidium meyenii)25 mg
Kustovnica čínska (Lycium chinense)10 mg

KVALITNÉ EXTRAKTY VS. ÚČINKY

Ako ste si všimli pri stručnom prehľade zloženia a jednotlivých účinných látok, viaceré rastlinné zložky sú zastúpené v tabletkách v podobe vysokokoncentrovaných extraktov. To je určite výhoda oproti väčšine iných prípravkov, otázkou však je, či sa to prejaví aj v praxi.

Dávkovanie a užívanie

Cemio RED3 Dávkovanie a užívanie Veľkou výhodou, ktorú sa snaží pri propagácii aj Cemio RED3 využiť vo svoj prospech, je jednoduchosť užívania a dávkovania. Tabletky sa užívajú pravidelne každý deň, takže sa vám nestane, že by ste na to mohli zabudnúť, ak si už vytvoríte zvyk. Samozrejmosťou je, že dlhšie užívanie je lepšie, čomu sú prispôsobené aj balenia.

 • 1 dávka je 1 tabletka. Maximálna denná dávka je 1 kapsula
 • Tabletku stačí jednoducho prehltnúť a zapiť vodou, ideálne je to pred jedlom, ja sám odporúčam užívanie ráno ešte pred raňajkami

Hoci je prípravok prírodného charakteru, neodporúčam prekračovať dávkovanie, mohli by sa dostaviť niektoré nežiaduce účinky. Vyššia dávka neznamená ani lepší alebo rýchlejší nástup jednotlivých účinkov. Ak náhodou zabudnete tabletku užiť, neužívajte ďalší deň dve, pokračujte v štandardnom dávkovaní.

Účinky

Cemio RED3: Účinky Poďme sa teraz pozrieť do praxe na to, aké účinky Cemio RED3 ponúka pre mužov. Primárnym účinkom je pôsobenie na prostatu a jej fungovanie, čo prípravok deklaruje aj podľa svojho obalu a reklamy. Okrem toho sú tu aj ďalšie dva dôležité účinky a to vplyv na potenciu a podpora vitality, mentálnej aj fyzickej.

Aby som nezostal len pri všeobecnom vymenovaní, porovnám účinky trocha detailnejšie:

Podpora prostaty a močových ciest

Začnime tým najdôležitejším vplyvom a to je pôsobenie na prostatu a dolné močové cesty. V tomto ohľade má Cemio RED3 účinky vďaka takmer všetkým účinným látkam. Ja som našťastie až také veľké problémy s prostatou nemal, takže účinnosť v praxi neviem posúdiť. Väčšina mužov sa vyjadruje o tabletkách prevažne pozitívne, no sú aj negatívne referencie.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Prečo odporúčam Cemio RED3? na základe mojich osobných skúseností, Cemio RED3 naozaj funguje

Vplyv na potenciu

Cemio RED3 pôsobí aj v oblasti potencie, konkrétne vplýva na jej zvýšenie a to maximálne prirodzenou cestou. Je to vďaka obsahu najmä rastlín ako Maca a Ženšen, prvá z nich patrí medzi najznámejšie afrodiziaka na svete a druhá podporuje lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. Tento účinok môžem potvrdiť, bol však viditeľný len veľmi slabo.

Zvýšenie vitality

O niečo lepšie sú na tom tabletky z pohľadu vplyvu na vitalitu a pocit energie. Áno, v tejto oblasti dosahuje Cemio RED3 viditeľnejšie výsledky, ale nie hneď. Intenzívnejšie zlepšenie u mňa nastalo až na konci prvého mesiaca užívania. Pozitívom je, že tabletky pôsobia nielen na fyzickú, ale aj na mentálnu vitalitu, no u mňa to bolo len nepatrné.

DLHODOBEJŠIE UŽÍVANIE JE NEVYHNUTNÉ

Hoci má Cemio RED3 vcelku dobrú povesť, nečakajte od neho žiadne zázraky z večera do rána. Nakoľko účinky prípravku sú založené na postupnom pôsobení, nevyhnutné je dlhodobé a pravidelné užívanie. Ja som si všímal stúpajúcu účinnosť počas prvých 2 až 3 mesiacov.

Nežiaduce účinky

Cemio RED3: Nežiaduce účinky Veľkým plusom tabliet Cemio RED3 je absencia nežiaducich a vedľajších účinkov počas užívania, aspoň takých, ktoré mnohí muži poznajú v prípade liekov na predpis alebo tabliet so syntetickým zložením. Žiadne negatívne účinky alebo vplyvy sa nevyskytli ani u mňa a to dokonca ani na začiatku užívania.

To sa však nedá vylúčiť pri nadmernom užívaní prípravku, nakoľko ten môže pôsobiť napríklad na zhoršenie koncentrácie alebo väčšiu nervozitu. Pozor si treba dať aj na precitlivenú alebo alergickú reakciu v súvislosti s rastlinnými zložkami. Ak sa niečo také vyskytne, užívanie prerušte a poraďte sa s lekárom o ďalšom postupe.

Balenie a cena

Cemio RED3: Balenie a cena Nakoľko je Cemio RED3 prípravok predurčený aj na dlhodobejšie užívanie, výrobca tomu prispôsobil ponuku jednotlivých balení. Vzhľadom na užívanie 1 tabletky denne nie sú tieto balenia príliš veľké a denne nemusíte užívať ani veľký počet tabliet. Základné balenie obsahuje 30 kapsúl a vydrží mesiac.

Prikláňam sa ale radšej k väčším baleniam, výber je bohatý:

Typ balenia:Množstvo kapsúl:Cena za balenie:Ušetríte:Overená kúpa:
Cemio RED3 303010,99 €-Chcem objednať
Cemio RED3 606016,99 € 4,99 €Chcem objednať

Najmenšie balenie s obsahom 30 tabliet stojí niečo zhruba 11 € a hoci cena za 1 deň užívania nie je príliš veľká, stále to nie je ideálne. Pri najväčšom balení 90 tabliet je však riziko, že budete musieť prikúpiť ešte 1 balenie pre dosiahnutie ideálneho účinku po dobu 4 mesiacov. Ako optimálne teda vidím balenie so 60 tabletkami, ktoré je za veľmi dobrú cenu 17 €.

Kde kúpiť

Cemio RED3: Kde kúpiť Cemio RED3 je registrovaným výživovým doplnkom a ako taký sa dá kúpiť v lekárni. Distribútor u nás síce má aj eshop, ale nie vlastný, skôr odkazuje na internetový obchod tretej strany a to mi príde ako zbytočne zdĺhavý proces. Preto sa prikláňam z hľadiska pohodlnosti k nákupu cez lekáreň, ak sa teda pre tabletky rozhodnete.

Hoci značka získava čoraz viac popularitu, ešte stále sa môže stať, že ju nemusíte nájsť v každej lekárni. Rovnako tak môže nastať situácia, že skladom nebude taká veľkosť balenia, akú by ste si chceli kúpiť. Čo robiť v takom prípade?

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Ako najlepšie riešenie vidím skombinovať výhodu kúpy z overenej lekárni a pohodlného nákupu doma. Ja preto odporúčam kúpiť tabletky cez niektorú z internetových lekární, ktorá ich má v ponuke. Je ich viac, medzi tie serióznejšie, ktoré ich majú skladom a zároveň za dobrú cenu, patrí napríklad lekáreň Dr. Max.

Diskrétne doručenie RÝCHLE A SPOĽAHLIVÉ DODANIE

Jedným z dôvodov, prečo odporúčam lekáreň Dr. Max, je aj moja dlhodobo pozitívna skúsenosť s ich službami. Odoslanie prípravku je rýchle, rovnako tiež doručenie domov. Dá sa spoľahnúť aj na to, že tabletky sú vždy skladom v dostatočnom počte.

Online objednávka, doprava a doručenie

Cemio RED3: Online objednávka, doprava a doručenie Chápem, že viacero z vás môže mať problém s objednávaním online. Netýka sa to len značky Cemio RED3, ale aj iných podobných prípravkov, ktoré som už recenzoval. Aby som obavy rozptýlil, rozhodol som sa predstaviť vám postup takejto objednávky:

 • Zvoľte si balenie, o ktoré máte záujem a vložte ho do košíka
 • Vstúpte do košíka a vyberte si spôsob dopravy
 • Potom si zvoľte spôsob platy, na výber sú viaceré možnosti
 • Následne už len vyplňte svoje údaje vrátane adresy a objednávku odošlite

Ak ide o doručenie, k dispozícii sú dve kuriérske služby a to UPS kuriér alebo Poštový kuriér. V zásade je výber na vás, ja mám lepšiu skúsenosť s doručením od UPS. Lekáreň ponúka aj možnosť osobného odberu, čiže si cez internet tabletky objednáte a osobne vyzdvihnete, podľa mňa je to ale nepraktické.

Pokiaľ ide o možnosti platby za lieky, lekáreň ponúka hotovostnú aj bezhotovostnú platbu. Pri hotovostnej ide o klasickú dobierku, ktorú môžete pri kuriérovi UPS zaplatiť aj kartou. Dobierka je ale za príplatok 0,99 €. Ak zvolíte bezhotovostnú platbu vopred, je to bez poplatku a platiť môžete kartou aj cez internet banking.

DOPRAVA ZDARMA

Ak sa rozhodnete pre kúpu z internetovej lekárne Dr. Max, má to ešte jednu nezanedbateľnú výhodu a to dopravu zdarma. Menšie aj väčšie balenia totiž spĺňajú limit pre bezplatné doručenie, čo vám ušetrí ďalšie finančné prostriedky a hovorí v prospech objednávky online.

Najčastejšie otázky

Cemio RED3: Najčastejšie otázky Hoci prípravkov typu Cemio RED3 je na trhu dostatok, podľa záujmu mužov na internete vidno, že informovanosť o nich nie je ešte stále ideálna. Pri hľadaní skúseností a referencií som totiž navštívil nejedno diskusné fórum alebo internetovú stránku a našiel som tam viacero otázok mužov ohľadom tohto prípravku. Na tie najčastejšie teraz odpoviem:

Je užívanie prípravku bezpečné?

Áno, je, nakoľko zloženie prípravku bolo aj predmetom skúmania zo strany na to určených inštitúcií. Cemio RED3 splnil všetky podmienky pre uvedenie na trh a registráciu ako výživový doplnok a ide navyše o produkt seriózneho výrobcu. Z hľadiska užívania neboli zaznamenané ani žiadne vážnejšie nežiaduce alebo negatívne vedľajšie účinky.

Ako je to s kombináciou týchto liekov s iným prípravkom?

Tabletky Cemio RED3 spadajú medzi voľne dostupné prípravky, ktoré majú zloženie založené na rastlinných účinných látkach. Kombinácia s liekmi na predpis podlieha konzultácii s lekárom, hoci žiadne interakcie sa v príbalovom letáku neuvádzajú. Kombinovanie s podobnými prípravkami obdobného zloženia neodporúčam.

Kedy by sa mali objaviť prvé účinky a ako dlho treba prípravok užívať?

Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá, niektorí muži totiž pocítili prvé účinky po 3 týždňoch, iní až po mesiaci alebo ešte dlhšom období. Ja osobne som pocítil prvé zmeny až na konci prvého mesiaca, neskôr sa to ešte zlepšovalo. Osobne odporúčam užívať prípravok aspoň 3 či 4 mesiace.

Ako uvidím, že mi Cemio RED3 pomáha?

Nakoľko tabletky sú primárne určené na podporu prostaty a jej fungovania, ako prvé je aj podľa skúseností iných mužov viditeľné najmä zlepšenie močenia a jeho pravidelnosti či intenzity. U mňa osobne sa prejavil aj menší vplyv na vitalitu, účinky týkajúce sa potencie či sexuálnej vitality však boli len veľmi slabé.

Čo ak mi tabletky nepomôžu podľa mojich predstáv?

Nakoľko je Cemio RED3 založený na rastlinných účinných látkach, určite nebude u každého muža účinkovať okamžite a v rovnakej intenzite. Ak by ste ani po dlhšom užívaní neboli spokojní s výsledkami a pôsobením prípravku, odporúčam zvážiť alternatívne produkty, je na ich trhu viacero. Sám tie, ktoré u mňa zabrali najviac, na záver recenzie aj spomeniem.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Skúsenosti

Cemio RED3: Skúsenosti Tabletky Cemio RED3 patria do kategórie prípravkov, ktoré sú mi vcelku dobre známe. Ide o prírodný produkt určený na podporu zdravia u mužov, konkrétne zdravia prostaty a následne z toho vyplývajúceho zdravia aj pohlavnej sústavy. Plusom oproti konkurencii je pôsobenie na fyzickú aj mentálnu vitalitu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Podľa skúseností mužov je najviditeľnejší účinok na prostatu a najmä na močové cesty a negatívne príznaky s nimi spojené. Muži uvádzajú najmä zlepšenie ohľadom zníženia poštu návštev na toalete, no aj v tomto ohľade sú účinky veľmi individuálne.

Ohľadom pôsobenia v oblasti potencie a vitality sú už hodnotenia slabšie, aj tu platí, že u každého muža to je inak intenzívne. Podmienkou viditeľnosti pôsobenia Cemio RED3 je ale dlhodobé užívanie aj niekoľko mesiacov. Ohľadom ceny aj pomeru ceny a kvality sa užívatelia vyjadrujú pozitívne, rovnako tak chvália aj široký výber balení.

NOVINKA, NO UŽ AJ S REFERENCIAMI

Značka Cemio RED3 sa dostala do širšieho povedomia mužov len nedávno, nejde o prípravok, ktorý by sa u nás predával už dlhé roky. Napriek tomu už má nejaké referencie a skúsenosti, napríklad aj na portáloch typu Heureka. Z nich viete vyčítať účinnosť v praxi.

Vlastná skúsenosť

Cemio RED3: Vlastná skúsenosť K tabletkám Cemio RED3 som sa dostal na základe odporúčania jedného môjho známeho, ktorý mal problémy s prostatou a príliš častým močením. Hovoril, že jemu prípravok pomohol najmä ohľadom častého močenia, no keďže podľa obalu mal účinkovať aj na zlepšenie potencie a vitality, odporučil ho mne.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Ja som sa rozhodol objednať na úvod balenie o veľkosti 30 tabliet, potom som objednal ešte jedno 60 tabletkové balenie a prípravok som tak dokopy užíval 3 mesiace. Z hľadiska objednávky som bol spokojný, objednával som z už mnou overenej lekárni Dr. Max.

Užívanie bolo bezproblémové, počas brania tabliet som nezaznamenal žiaden negatívny vedľajší účinok ani alergickú reakciu. Chválim jednoduché dávkovanie, jedna tabletka denne sa nedá zabudnúť, najmä ak som ju užíval hneď ráno. Z hľadiska pôvodu je Cemio RED3 serióznym prípravkom.

Výsledok vlastného testovania

Cemio RED3: Výsledok vlastného testovania Čo mi trocha prekáža, to je nejednoznačnosť účinkov. Cemio RED3 sa snaží podľa mňa o príliš široké pôsobenie, hoci to tak nevyzerá na prvý pohľad. Účinky v troch oblastiach, to nie je príliš veľa, problém však je s ich viditeľnosťou.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong
 • Moje hodnotenie Cemio RED3 podľa školského známkovania je na dvojku

Práve nejednoznačnosť účinkov, ktorá podľa mňa vyplýva z príliš širokého zloženia, je asi tá najväčšia nevýhoda, ktorá ovplyvnila hodnotenie negatívne. Samozrejme, Cemio RED3 má zmysel užívať, no len v prípade, ak máte problém s prostatou. Aj tam sa ale intenzita účinkov môže meniť a existujú aj lepšie prípravky.

Ostatné dve oblasti sú totiž viditeľné z pohľadu pôsobenia už oveľa menej. Cemio RED3 mi pripadá tak, ako by to bol mačkopes ohľadom širokého pôsobenia. Na druhú stranu, objektívne dodávam, že v menšej miere bol vplyv napríklad na vitalitu badateľný, ale čakal som viac.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Zhodnotenie

Cemio RED3: Zhodnotenie Ak sa vám Cemio RED3 zapáčil, nenechajte sa úplne odradiť. Napokon, dvojka je nadpriemerná známka a tabletky sú určite nad väčšinou konkurencie. Na základe zloženia však vo mne vzbudili vysoké očakávania a tak som k nim aj pristupoval. Skúsenosti väčšiny mužov sú ale pozitívne, ani ja nemám vyslovene negatívnu skúsenosť.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Pomer ceny a výsledkov je veľmi dobrý a pochváliť môžem tiež bezproblémové užívanie a objednanie z internetovej lekárne. Každého musí uspokojiť veľmi široký výber rôznych veľkostí balenia. Vo väčšine parametrov si počína značka na jednotku, účinnosť však tak trocha kazí dojem.

Na druhú stranu, prípravok ako taký má veľa pozitív:

 • prirodzené pôsobenie znamená minimum nežiaducich účinkov
 • dávkovanie jednej tabletky denne je veľmi jednoduché
 • objednanie je možné aj online a nepotrebujete recept ani predpis
 • užívanie je možné aj dlhodobo, cenou prípravok zaujme

Podobné výhody však majú aj niektoré iné značky, ja sám mám skúsenosti s niekoľkými desiatkami prípravkov. Nie je preto treba samozrejme zavrhnúť Cemio RED3, ale zároveň sa môžete skúsiť poobzerať po špecializovaných tabletkách na konkrétne problémy. Myslím si, že dosiahnete lepšie výsledky.

Na potenciu sa mi napríklad osvedčila značka Stoporex, ktorá výrazne pomáha aj na erekciu a libido. Mojou osobnou voľbou pri tabletkách na prostatu zas je Stoporex Prostate. Všetky tieto tri značky predstavujú pre mňa špičkový výkon a odporúčam ich vyskúšať aj vám.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.67

46 Hodnotení

Ja mám skvor otázku ohľadom užívania Red3 ak som po infarkte ale bez poškodenia srdca. Mám stend na cieve. Ďakujem

Tibor píše 27 februára 2020 o 15:35

Pridať komentár