Stoporex Stimul: Gél pre stimuláciu penisu a intenzívnejšie vzrušenie. Aké má účinky v praxi?

Do rúk sa mi dostal ďalší prípravok zo širokého portfólia známej značky Stoporex®. Tentokrát ide o gél s vonkajšou aplikáciou priamo na pohlavný úd, ktorý je určený, ako už hovorí aj jeho názov, na stimuláciu erekcie, libida a sexuálneho pôžitku.

Podobne, ako ostatné prípravky tejto značky, aj Stoporex® Stimul je založený predovšetkým na prírodných a pre telo prirodzených látkach. Jeho účinky vychádzajú z kombinácie zložiek zlepšujúcich prekrvenie, zvyšujúcich citlivosť na sexuálne dráždenie a stimulujúcich vzrušenie. Výsledkom je intenzívnejšie vzrušenie a silnejšia erekcia.

Aké je jeho zloženie, ako sa používa, kde ho kúpiť, akú má cenu a aké je jeho pôsobenie v praxi? Na všetky tieto otázky vám dá odpoveď táto moja recenzia.

Čo gél Stoporex® Stimul ponúka pre mužov

Čo gél Stoporex® Stimul ponúka pre mužov Začnem hneď tou najdôležitejšou vecou, čo vás určite bude v prípade gélu zaujímať a to sú jeho účinky. Prípravok pôsobí v troch oblastiach sexuálneho života a výkonnosti, čo vychádza z jeho širokého zloženia, ktoré je zároveň veľmi špecificky zamerané.

Ja, ale aj ostatní muži, si všimli nasledovné účinky:

Silnejšia a kvalitnejšia erekcia

Primárnym účinkom gélu je podpora silnejšej erekcie. Môže za to kombinácia extraktu z papričky, slnečnicového oleja aj vanilbutyléteru, čo sú látky s priaznivým vplyvom na lepšie prekrvenie tkanív. Vďaka lokálnemu pôsobeniu na penis a cez vonkajší spôsob aplikácie je Stoporex® Stimul naozaj viditeľným prostriedkom na zlepšenie stoporenia pohlavného údu. Erekcia má rýchlejší nástup, je pevnejšia a u mňa bola aj dlhšia.

Intenzívnejšie vyvrcholenie počas orgazmu

Látky obsiahnuté v gélu majú tiež viditeľný účinok na mužský orgazmus. V kombinácii s lepším prekrvením a stimulačným pôsobením na povrch pokožky a sliznice dochádza k povzbudeniu sexuálneho apetítu, libida a celkovo chuti na sex. Počas sexuálneho dráždenia sa tak dostavia veľmi intenzívne pocity, ktoré som doteraz osobne ešte nikdy nezažil. Účinok potvrdzujem opakovanou skúsenosťou a orgazmus bol naozaj silný!

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Vďaka extraktom z papričky, ale aj ostatným látkam, má gél na penis stimulačný efekt z pohľadu zahriatia. Látky obsiahnuté v Stoporex® Stimul totiž pôsobia termogénne, čo znamená, že prispievajú nielen k intenzívnejšiemu prekrveniu pohlavného údu, ale majú vplyv aj na pocit tepla. To podporuje intenzívnejší pôžitok počas sexuálneho dráždenia. Vďaka glycerínu a ďalším látkam dochádza tiež k hydratačnému efektu.

KOMPLEXNÉ ÚČINKY BEZ OHĽADU NA VEK

Všetky spomínané účinky sú v prípade správnej aplikácie spreju dosiahnuté prakticky už hneď na úvod. Nemusíte teda čakať, opakovane ho aplikovať a dúfať, že po týždni či dvoch sa prejaví jeho pôsobenie. Predĺženie výdrže počas sexu je okamžité!

Pôvod, výrobca a niekoľko slov o značke

Pôvod, výrobca a niekoľko slov o značke Tak, ako aj ostatné produkty značky Stoporex®, aj gél Stimul patrí do portfólia voľne dostupných prípravkov. Má lokálne a vonkajšie použitie, pričom obsahuje iba tie látky, ktoré boli riadne otestované a schválené pre použitie na trhu EÚ. Vyrábaný je na území EÚ a prešiel riadnou certifikáciou, čiže má povolenie na predaj u nás.

Značka Stoporex® je na trhu už dlhšiu dobu a skúsenosti s podpornými prípravkami určenými pre mužov vychádzajú najmä z praxe, čo je na jej ponuke vidno.

Distribútorom u nás je slovenská spoločnosť Binary Assets, ktorá sa pohybuje v oblasti podpory mužskej potencie a sexuálneho života vyše 5 rokov. Za ten čas získala dostatok znalostí a skúseností, či už ide o kvalitu prípravkov, špecializáciu účinných látok alebo aj o praktické otázky týkajúce sa dostupnosti a distribúcie pre zákazníkov.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Kombinácia overeného výrobcu, distribútora a účinných látok v optimálnej koncentrácii a mixe, to všetko prispieva k tomu, že s kúpou Stoporex® Stimul som maximálne spokojný. Chválim nielen kvalitné zloženie, kde má každá aktívna látka v gély svoje jasné miesto, ale aj široké portfólio, vrátane perorálnych kapsúl na potenciu či prostatu.

Ktoré aktívne látky Stoporex® Stimul obsahuje

Ktoré aktívne látky Stoporex® Stimul obsahuje Gél obsahuje široké spektrum aktívnych aj podporných zložiek. Niektoré sú syntetického pôvodu, najmä pokiaľ ide o tie doplnkové a pomocné, iné sú zas prírodného pôvodu. V tom druhom prípade ide o látky tak rastlinného, ako aj živočíšneho typu.

Stoporex® Stimul má účinky založené na látkach:

Paprička kríčkovitá: Najdôležitejšou aktívnou zložkou je extrakt z papričky kríčkovej. Gél Stoporex® Stimul obsahuje túto látku najmä kvôli obsahu kapsaicínu, ktorý má termogénny efekt, obzvlášť pri vonkajšom a lokálnom použití. Výsledkom je stimulácia prekrvenia danej oblasti, v tomto prípade pohlavného údu, sekundárne tiež hrejivý efekt a príjemné brnenie. Výsledkom sú kvalitnejšia erekcia a tiež intenzívnejšie vyvrcholenie.

Slnečnicový olej: Na podporu účinku extraktu z papriky kríčkovej, ale aj kvôli ďalším samostatným účinkom, obsahuje prípravok extrakt zo semien slnečnicového oleja. Ten je známy obsahom mastných nenasýtených kyselín a látok s antioxidačným, regeneračným a čistiacim účinkom. Vďaka obsahu tejto zložky je pomáha gél na zlepšenie pružnosti a výživy pokožky, jej lepšie prekrvenie a väčšiu citlivosť pri stimulácii.

Glycerín: Glycerín je látka prírodného pôvodu, ktorá má jemne sladkastú vôňu. Stoporex® Stimul ho obsahuje práve preto, že pre telo ide o prirodzenú zložku s veľmi dobrým vstrebávaním, čo podporuje aj vstrebanie ostatných aktívnych látok. Napomáha totiž jeho lepšej rozotierateľnosti a ide o skvelý hydratačný prostriedok. Výsledkom je zdravšia pokožka, jej upokojenie po podráždení a vytvorenie ochranného filmu.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Vanilbutyléter: Za týmto zložitým názvom sa skrýva látka spadajúca do kategórie derivátov alkohol-alkylov, ktorá patrí tiež k pomerne často používaným v kozmetických produktoch. Známa je svojim hrejivým a stimulačným účinkom, čo v kombinácii s lokálnou aplikáciou na pohlavný úd podporuje efekt lepšieho prekrvenia a intenzívnejšieho vnímania sexuálnej stimulácie. Má teda veľmi podobný vplyv ako extrakt z papričky.

Zložky s pomocnými funkciami: Gél obsahuje aj zložky, ktoré majú doplnkovú či podpornú funkciu. Sú zodpovedné za formu, konzistenciu a vstrebávanie, ide o overené a otestované látky používané aj v iných kozmetických produktoch. Patria sem voda, propylénglykol, denaturovaný alkohol, karbomér, benzoan sodný, sorban draselný, polysorbát 20, disodná soľ EDTA, aminometyl propanol a látky CI 19140 a CI 42051.

Aby ste mali lepšiu predstavu, pripravil som si komplexnú tabuľku, kde uvádzam všetky zložky gélu, či už ide o aktívne prírodné látky alebo o tie pomocné:

ZLOŽENIA SA NETREBA OBÁVAŤ, JE OVERENÉ

Pokiaľ ide o zloženie, už na prvý pohľad je zrejmé, že je pomerne komplexné a široké. Ak by vás vyľakal väčší počet látok, chcem vás ubezpečiť a upokojiť, že nejde o nič výnimočné alebo rizikové. Všetky tieto zložky sú bežne a dosť hojne používané.

Ako na použitie a spôsob aplikácie gélu

Ako na použitie a spôsob aplikácie gélu Pokiaľ ide o použitie gélu, tak už forma vonkajšieho prípravku vie veľa napovedať Gél sa nanáša na stoporený penis po celej jeho dĺžke a povrchu, či už ide o pokožku alebo o sliznicu. Vďaka spomínaným pomocným látkam sa bez problémov rozotiera.

Prv, ako ho nanesiete na penis, odporúča výrobca menšie množstvo aplikovať na predlaktie. Dôvod? Vyskúšate tak, či nebudete mať na koži precitlivenú reakciu.

Gél je určený iba na vonkajšie a lokálne použitie, najskôr ho naneste na dlaň a končeky prstov a potom rovnomerne rozotrite na pohlavný úd.

1 dávka = podľa potreby, guľka gélu zhruba o veľkosti jahody.

Gél sa veľmi rýchlo vstrebáva, rovnomerne sa rozotiera bez akéhokoľvek odporu, nakoľko je na vodnej báze, nevznikajú teda žiadne problémy s mastným filmom.

Pre dosiahnutie optimálnych účinkov odporúčam nanášať gél každý deň a to aj bez ohľadu na to, či budete mať pohlavný styk. Prípravok však aplikujte na stoporený penis, aby ste ho mohli rozotrieť na čo najväčšej ploche. Gél je priesvitný a ak ho budete správne skladovať, nemalo by sa objaviť žiadne sfarbenie ani narušenie konzistencie.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Má Stoporex® Stimul nejaké vedľajšie účinky?

Má Stoporex® Stimul nejaké vedľajšie účinky? Okrem účinkov, ktoré by mal každý prípravok mať, sú bežným javom aj nežiaduce alebo vedľajšie efekty. Muži sa preto vo svojich otázkach a komentároch pýtajú aj na tento aspekt, pričom ja sám som bol tiež na túto oblasť zvedavý, keďže ide o gél.

Našťastie, Stoporex® Stimul ma pozitívne prekvapil, nakoľko nič také som nezaregistroval. Po aplikácií gélu, vrátane dlhodobého a každodenného použitia, som nespozoroval žiadne vedľajšie, nežiaduce, negatívne alebo nechcené účinky. Výrobca žiadne ani nespomína, to isté sa týka aj prípadných prekážok v používaní, čiže kontraindikácií.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Jediné, na čo je spotrebiteľ upozornený, je možná precitlivená alebo alergická reakcia. Tá sa môže dostaviť v súvislosti s obsahom extraktov rastlinného pôvodu.

Za týmto účelom odporúča výrobca naniesť najskôr menšie množstvo gélu na pokožku predlaktia. V prípade začervenania, svrbenia alebo pálenia ide o precitlivenosť a pokiaľ takýto stav u vás nastane, odporúča sa gél nepoužívať a poradiť sa s lekárom. Keďže však zložky gélu sú v súlade s pH pokožky, výskyt takejto reakcie je minimálny.

Balenie, jeho veľkosť a skladovanie gélu

Balenie, jeho veľkosť a skladovanie gélu Gél Stoporex® Stimul je v štandardnej tube s objemom 30 ml, vonkajším obalom je štandardná papierová krabička. Z obalu sa dozviete o kompletnom zložení, odporúčanom spôsobe aplikácie, množstve a tiež o oficiálnom výrobcovi gélu.

Čo sa týka balenia, tu sú jeho parametre a vlastnosti:

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Gél sa vytláča z tuby jednoduchým stlačením, bez problémov to dokážete spraviť aj jednou rukou. Gél nanášajte najskôr do dlane alebo na prsty, až potom na penis.

Tak, ako je tomu aj v prípade ostatných podobných prípravkov, aj Stoporex® Stimul treba skladovať v jeho originálnom obale. Nevystavujte gél priamemu slnečnému žiareniu, skladujte ho na tmavom mieste. Dôležitou podmienkou je tiež ochrana prípravku pred pôsobením vlhkosti, pozor si treba dať aj na nízke a vysoké teploty.

Predaj gélu, kde ho kúpiť a prečo je bez predpisu

Predaj gélu, kde ho kúpiť a prečo je bez predpisu Značka Stoporex® je známa tým, že mužom prináša riešenia vo voľne dostupnej podobe. To isté platí aj v prípade gélu Stoporex® Stimul, ktorý je dostupný bez nutnosti ísť za lekárom. Nemusíte absolvovať žiadne vyšetrenie a netreba mať ani recept.

Skvelou správou je, že nemusíte ani nikam osobne chodiť, napríklad do lekárne či predajne. Gél si viete objednať priamo z oficiálneho eshopu www.stoporex.sk. Ide o webstránku značky s jej kompletným portfóliom, takže okrem gélu tu nájdete aj stimulačné spreje a krémy a rovnako tak perorálne prípravky na potenciu, výdrž či prostatu.

Gél na stimuláciu penisu Stoporex Stimul si môžete zakúpiť aj na českom e-shope stoporex.cz.

V každom jednom prípade ide o voľne predajné prípravky, ktoré sú vhodné pre mužov každého veku a viete si ich zakúpiť priamo z pohodlia domova. Môžete tak spraviť cez počítač, tablet, notebook alebo smartfón, pokojne aj z kresla obývačky.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Dôvod, prečo to tak je, je snaha o úplnú kontrolu celého distribučného procesu a snaha o čo najlepšie cenové podmienky. Značka Stoporex® si na tom dáva viditeľne záležať, či už ide o čo najširší výber možností platby alebo aj o spôsoby doručenia. Samozrejmosťou je zákaznícka podpora, kde vám zodpovedia všetky otázky a dotazy.

DOMOV VÁM PRÍDE DISKRÉTNY BALÍČEK

V prípade každého jedného produktu značky Stoporex® sa môžete spoľahnúť na maximálnu diskrétnosť a anonymitu. Balíček neobsahuje žiadne označenie značky alebo reklamu, nemusíte sa preto báť, že by niekto u vás doma zistil, čo si kupujete!

Ako Stoporex® Stimul objednať, zaplatiť a ako sa doručuje

Ako Stoporex® Stimul objednať, zaplatiť a ako sa doručuje Kúpa prípravku je bez receptu či predpisu, netreba chodiť ani do lekárne. Stačí len navštíviť eshop značky, kde si vyberiete gél Stoporex® Stimul, nakupuje sa tu podobne, ako v klasickom eshope. Ak ste to ešte nerobili, tu je stručný návod:

V eshope si nájdite Stoporex® Stimul a vložte ho do košíka

Vyplňte svoje osobné údaje, vrátane mena, adresy a kontaktu

Vyberte si spôsob a miesto doručenia, domov alebo do Zásielkovne

Zvoľte typ platby, objednávku odošlite a počkajte na doručenie

Stoporex® ponúka v rámci zákazníckych služieb niekoľko možností platby. Štandardom je platba kartou vopred cez internet, čo je najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta. Zaplatiť sa dá aj v hotovosti na dobierku pri prevzatí balíčka od kuriéra, prípadne bankovým prevodom. Ja osobne odporúčam a používam platbu kartou, osvedčila sa mi.

Doručenie môže byť na poštu, priamo k vám domov alebo aj na pobočku Zásielkovne, záleží to iba od vás. Plusom je, že v prípade väčšej objednávky, konkrétne nad 60 €, neplatíte za doručenie nič. Samozrejmosťou je maximálna anonymita a diskrétnosť, eshop si dáva záležať na tom, aby tak platba, ako aj doručenie, boli so zachovaním súkromia.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

NA VÝBER SÚ AJ OSTATNÉ PRÍPRAVKY

Výhodou nákupu v eshope značky je, že si môžete ku gélu Stoporex® Stimul pribaliť aj iné produkty a prípravky značky. Osobne mám skúsenosť aj so sprejom Stoporex® Delay na predĺženie výdrže alebo s krémom Stoporex® XXL na zväčšenie penisu.

Najčastejšie dotazy mužov a moje odpovede na ne

Najčastejšie dotazy mužov a moje odpovede na ne Ak ide o rôzne prípravky a podporné doplnky určené pre mužov s účinkom na oblasť sexuálneho zdravia, je prirodzené množstvo otázok alebo dotazov. Na internetových fórach, v komentároch a diskusiách ich je neúrekom, toto sú tie najčastejšie:

Môže sa gél kombinovať aj s inými prípravkami?

Hoci to výrobca priamo nespomína, ja osobne som ho nekombinoval súčasne so žiadnym iným prípravkom alebo kozmetickým produktom. Platí to aj pre lubrikačné gély, nakoľko v tomto prípade by som sa obával, že by účinky gélu Stoporex® Stimul vyprchali. Ak by ste však chceli gél striedať s inými prípravkami značky, to možné je.

Prečo je prípravok bez receptu, nie je potom neúčinný?

To, či je nejaký prípravok dostupný aj bez predpisu alebo nie, nemá žiadny vplyv na jeho účinnosť. V prípade Stoporex® Stimul si treba uvedomiť, že ide o podporný prípravok, takže napríklad ak máte erektilnú dysfunkciu, nepomôže vám. Na druhú stranu, skúsenosti stoviek mužov, vrátane mojej, ukazujú, že má nadpriemerné výsledky.

Ako dlho mi Stoporex® Stimul vydrží? Dá sa používať denne?

Mne osobne vydržal celý mesiac, priznám sa však, že som ho nepoužíval na dennej báze, no bolo to pomerne často. Všetko závisí od toho, ako často ho budete na penis aplikovať a tiež od toho, aké ho bude množstvo. Ja som dával väčšiu guličku gélu, neskôr som dávku zmenšil. Pokiaľ ide o odpoveď na denné používanie, je to bezproblémové.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Aké je riziko nejakých nežiaducich účinkov po použití?

Minimálne, ničoho takého sa nemusíte obávať. Ja sám som nemal žiadne problémy, ani s podráždením, ani so svrbením, ani žiadnu alergickú reakciu. Podľa toho, čo som mal možnosť čítať komentáre a hodnotenia ostatných mužov, nič podobné sa nevyskytovalo. Z tohto pohľadu preto hodnotím prípravok maximálne bezproblémový.

Pomôže mi Stoporex® Stimul  aj na dlhšiu výdrž?

Nie, aspoň to nie je jeho primárny účel a ja som ani nič podobné v praxi nezbadal. Na druhú stranu, hrejivý pocit, ktorý spôsobuje na povrchu pohlavného údu, môže mať u niekoho aj takýto efekt. V prípade, že hľadáte niečo na predĺženie erekcie a výdrže, odporúčam radšej skúsiť sprej Stoporex® Delay alebo tabletky Stoporex® Prolong.

Skúsenosti s gélom a čo naň hovoria muži

Skúsenosti s gélom a čo naň hovoria muži Prípravkov s podobným účinkom, ako ponúka Stoporex® Delay, je na trhu viac. Skúsenosti mužov a ich partneriek však ukazujú, že tento sprej bude výnimočný!

Veľmi pozitívne je hodnotené jeho zloženie, čo sa prejaví použitím aj v prípade citlivejšej pokožky, mnoho mužov oceňuje to, že zložky spreju sú v súlade s prirodzeným pH pokožky a sliznice. Sprej sa používa veľmi jednoducho, stlačenie samotného aplikátora je bezproblémové a stačí ho držať v jednej ruke, padne akurát do dlani.

Pokiaľ ide o účinnosť, Stoporex® Delay má takmer okamžitý nástup. Muži hodnotia kladne najmä jeho upokojujúci efekt na pokožku, čo sa prejaví znížením citlivosti pri sexuálnej stimulácii. Viditeľný je aj chladivý účinok, ktorý pôsobí stimulačne.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Efekt na oddialenie orgazmu a predĺženie výkonnosti si pochvaľujú aj partnerky, aspoň také som zachytil komentáre v diskusiách alebo v recenziách. Pozitívne je vnímaný aj spôsob objednávky, jednoduchý nákup do pár minút a široké možnosti platby a doručenia. Toto sú aspekty, ktoré sú pre značku Stoporex® typické už dlho a to je dobre.

Vlastné testovanie gélu a postrehy z praxe

Vlastné testovanie gélu a postrehy z praxe Stoporex® Stimul používam dlhodobo a to už niekoľko mesiacov. Rozhodol som sa preň aj na základe predošlých pozitívnych skúseností s ostatnými prípravkami tejto značky, čiastočne aj na základe odporúčania kamaráta, ktorý ho zo zvedavosti skúsil.

Osobne som s gélom nadmieru spokojný a to po všetkých stránkach. Chválim jeho prírodné zloženie, komplexné pôsobenie, veľmi rýchly nástup prvých účinkov a tiež jednoduchú aplikáciu. Gél je na báze vody a ľahko sa rozotiera, veľmi rýchlo sa tiež vstrebe do kože a sliznice, po vstrebaní nezanecháva na povrchu žiadny rušivý film.

Okrem praktických vlastností som v praxi postrehol aj bezproblémové používanie, nevyskytli sa u mňa ani náznaky nejakej precitlivenej reakcie alebo alergie.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Tak, ako aj v prípade ostatných produktov, aj v tomto prípade je plusom dostupnosť bez receptu a možnosť nákupu z pohodlia domova. Kvalitný zákaznícky servis je niečo, na čom si Stoporex® zakladá dlhodobo, ostatné značky si môžu brať príklad.

Takto hodnotím jeho účinky a výsledky používania

Takto hodnotím jeho účinky a výsledky používania Stoporex® Stimul používam už niekoľko mesiacov a s jeho pôsobením som nadmieru spokojný. Musím povedať, že oproti ostatným podobným prípravkom, ktoré som v minulosti skúsil, má najviac viditeľné účinky na intenzitu erekcie aj orgazmu.

Ak by som teda mal hodnotiť podobne, ako v škole, dostane odo mňa Stoporex® Stimul jednoznačnú známku 1 a to bez akýchkoľvek „ale“

Moje známkovanie vychádza z celkového dojmu a hodnotenia nielen zloženia či účinkov prípravku, ale všetkých jeho aspektov. Platí to aj pre spôsob nákupu, úroveň zákazníckych služieb, výber balení a ich veľkosť, rovnako tak aj pre cenu prípravku. Na značku Stoporex® sa dá vždy spoľahnúť a kúpa a použite gélu mi to len potvrdilo.

Pri mojom hodnotení som bral do úvahy aj skúsenosti a recenzie ostatných mužov. Na rozdiel od konkurenčných prípravkov je v prípade Stoporex® Stimul evidentné, že v praxi splní všetko to, čo deklaruje, negatívnu recenziu na jeho účinky som ani nenašiel.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Slovo na záver a aký mám z gélu Stoporex® Stimul dojem

Slovo na záver a aký mám z gélu Stoporex® Stimul dojem Záverečné hodnotenie prípravku je teda nanajvýš pozitívne. Platí to tak o jeho účinkoch v praxi, ako aj o všetkých ostatných aspektoch, vrátane praktických vlastností a parametrov. Značka Stoporex® má nesklamala ani v prípade prípravku Stimul.

Produkt je kvalitný, či už ide o veľmi dobrý mix aktívnych látok, jednoduchú aplikáciu, konzistenciu a vstrebávanie gélu, ale aj o jeho široké pôsobenie na sexuálne zdravie a sexuálny výkon. Kladne hodnotím tiež to, že podľa skúseností ostatných mužov má gél veľmi priaznivé účinky u mužov každého veku, vrátane starších.

Čo sa týka najväčších plusov, rád by som podčiarkol:

 • dostupnosť voľne bez lekárskeho vyšetrenie a receptu
 • jednoduchý spôsob aplikácie, žiadne nežiaduce efekty
 • dobrý pomer ceny a veľkosti balenia, ktoré vydrží dlho
 • možnosť pravidelného aj sporadického použitia gélu
 • komplexné účinky s intenzívnym lokálnym pôsobením

Kúpa prípravku je tiež bezproblémová. Za pár minút si viete gél objednať cez oficiálny web značky, na výber máte viacero spôsobov doručenia aj spôsobov platby.

Stoporex® Stimul je jednoznačná voľba pre každého, kto hľadá dostupný a rýchly prípravok pre podporu intenzity svojho sexuálneho života. Všetky deklarované účinky sú naozaj viditeľné aj v praxi, vrátane intenzívnejšieho prežívania orgazmu. Mne osobne sa páči tiež podpora pevnejšej erekcie a hrejivý účinok so stimulačným efektom.

Stoporex Stimul

Gél na erekciu a intenzívne vzrušenie
 • Silnejšia a kvalitnejšia erekcia
 • Silný orgazmus
 • Stimulačný efekt a hrejivý pocit

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

2.06

253 Hodnotení

Chcem kúpiť