Vimax: Sľubuje lepšiu erekciu, väčší penis, oddialenie ejakulácie. Toto je moja skúsenosť

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie
 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie
 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Vimax Pills, čo je oficiálne názov tabletiek Vimax, je prírodný prípravok pochádzajúci z Kanady určený na spevnenie penisu, predĺženie pohlavného styku a zlepšenie erekcie. Viacero mužov vyhľadáva Vimax práve kvôli oddialeniu ejakulácie a pre zväčšenie penisu. Práve pre overenie týchto účinkov som sa rozhodol ich vyskúšať aj ja.

Samotné tabletky sú zaregistrované na Ministerstve zdravotníctva Českej republiky, nakoľko oficiálny distribútor sídli práve u našich západných susedov. Predaj u nás je bezproblémový a dodanie veľmi rýchle, za čo má distribútor odo mňa veľké plus.

Navyše, ako som sa nedávno dozvedel, po dlhšej dobe bolo zloženie prípravku aktualizované a jeho receptúra ešte vylepšená. S veľkými očakávaniami som si balenie otvoril a začal užívať. Výsledok môjho testovania nájdete na konci, začnem trochou teórie.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinky1 - 2 týždne
Bez receptu✅ áno
Zlepšenie erekcie
Zvýšenie libida
Zväčšenie penisu1 - 1,30 cm počas dlhodobého užívania
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 2 pracovných dní
Lepšia alternatívaStoporex Klasik, Stoporex Prolong
Cena + Zľavový kupón42,00 € [kupón na 11%: vimax11sleva]
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Vimax Výrobca a pôvod Ako som už spomenul, za značkou Vimax je kanadský pôvod, avšak u nás zabezpečuje distribúciu český oficiálny distribútor so sídlom v Prahe. Ak by ste náhodou mali okolo metropole Česka cestu, môžete si tabletky osobne vyzdvihnúť, ale pohodlnejšie bude určite doručenie kuriérom k vám domov.

Vimax je ohľadom svojho pôvodu a zloženia transparentný a zverejňuje všetko do najmenších detailov. Keďže tabletky majú riadnu registráciu a prešli testami, ktoré potvrdili ich zdravotnú nezávadnosť a zároveň zloženie. Oficiálny distribútor má navyše certifikát od výrobcu z Kanady, takže sa netreba báť o kvalitu alebo originalitu pôvodu.

Vimax

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Zloženie a účinné látky

Vimax Zloženie a účinné látky Vimax je vyrobený na čisto prírodnej báze, čo znamená, že tu nenájdete nič, čo by nepochádzalo z nejakej rastliny alebo nemalo inak prírodný charakter. Ide o extrakty rastlín z celého sveta, pričom výrobca dbá aj na kvalitný pôvod a maximálne šetrné pestovanie, aby sa dosiahlo čo najlepšieho účinku.

Vimax zlozenie

Nájdete tu 8 nasledujúcich látok, pričom viaceré sú na tento typ tabletiek trocha netradičné:

Ovos siaty: Bol som prekvapený, keď som sa na obale od tabletiek dočítal, že sa v nich nachádza ovos. Je pravda, že ovos má priaznivé účinky napríklad na pečeň alebo pri zažívacích ťažkostiach, ale čo robí v tabletkách určených na podporu potencie? Odpoveď je, že obsahuje prospešné látky, ktoré pomáhajú lepšiemu prekrveniu penisu. Vo Vimaxe sa nachádza vo forme špeciálneho prírodného extraktu.

Saw Palmetto: Túto rastlinu poznám aj od viacerých konkurenčných značiek a nazýva sa aj Serenoa plazivá. Ide o palmovitú rastlinu pochádzajúcu z oblasti Kalifornie, ktorá bola pôvodne využívaná najmä pri problémoch s nedostatočným sexuálnym apetítom. Zároveň však pomáha obnoviť a regulovať hladinu hormónov, najmä testosterónu, čo nepriamo zvyšuje libido a chuť na sex.

Gingko: Kto by nepoznal tento ázijský strom, ktorý sa postupne rozšíril do celého sveta. Jeho účinky sú známe v tradičnej medicíne už celé stáročia a spája sa najmä s ochoreniami nervovej a cievnej sústavy. Ak vás teda trápi problém s potenciou v dôsledku zhoršeného prechodu krvi do penisu, Gingko je presne to, čo potrebujete.

Ženšen pravý: Koreň zo ženšenu prispieva k zlepšeniu funkčnosti pohlavného ústrojenstva a zároveň dlhodobé užívanie tejto rastliny zlepšuje aj tvorbu hormónov. To je veľmi dôležité pre zvýšenie pocitu mužnosti a pre zlepšenie libida. Navyše, táto látka pomáha uvoľniť nahromadený stres a odstraňuje únavu.

Kajenské korenie: Štipľavosť je už odpradávna sestrou potencie. Prečo? Štipľavé látky totiž zvyšujú vnútornú teplotu tela, rozširujú cievy a tým prispievajú k naozaj extrémnemu zvýšeniu cirkulácie krvi v tele. To platí samozrejme aj pre penis, kde je pre stoporenie dostatočné prekrvenie úplnou nevyhnutnosťou. Kajanskému koreniu som venoval samostatný článok.

Hloh obyčajný: Poznáte Hloh obyčajný? Nie? Nečudujem sa, vizuálne nie je ničím zaujímavý. Kedysi však bol považovaný za všemocnú liečivú rastlinu a to najmä pre jeho priaznivé účinky na srdce a cievnu sústavu. Práve to, spolu s antioxidačnými účinkami na steny ciev, ho predurčuje, aby pomohol lepšej erekcii vďaka zlepšeniu prekrvenia pohlavného údu.

Vitamín E: Vitamín E je jeden z najlepších a najdôležitejších antioxidantov. Je zastúpený v potravinách, ktoré bežne konzumujete zrejme každý deň, či už ide o mäso, mlieko alebo šalát. Vďaka svojim antioxidačným schopnostiam pomáha spomaliť starnutie a do tela dodá potrebnú životnú energiu.

Kotvičník zemný: Kotvičník zemný, nazývaný v originále Tribulus Terrestris, je bylina využívaná pôvodne najmä pri problémoch s prostatou. Vďaka fytosterolom je ale bylina veľmi dobrá aj na zvýšenie testosterónu a iných mužských pohlavných hormónov. Výsledok? Lepšie libido a vyššia chuť na sex.

Všetky tieto vyššie zmienené látky sa nachádzajú vo Vimaxe v nasledovnom pomere:

Látka:Množstvo:Účinok:
Gingko Biloba100 mgLepšie prekrvenie penisu
Saw Palmetto80 mgLepšia potencia a zlepšenie stavu prostaty
Ženšen pravý extrak 5%50 mgZlepšenie libida a mužnosti
Kajenské korenie20 mgLepšie stoporenie penisu
Hloh obyčajný17 mgLepšia erekcia a prekrvenie
Vitamín E185 iuViac životnej energie
Kotvičník zemný5 mgZlepšenie libida a erekcie
Ovos siaty4 mgPodpora pevnej erekcie

ČO VIMAX NEOBSAHUJE

Okrem toho, čo tabletky obsahujú, by som chcel spomenúť aj to, čo neobsahujú. Nenájdete tu žiadne umelé príchute, konzervanty, umelé farbivá, lepok, sodík, cukor či mliečne produkty. Alergici sa teda vôbec nemusia báť.

Dávkovanie a užívanie

Vimax Dávkovanie a užívanie Na rozdiel od väčšiny konkurencie Vimax o sebe netvrdí, že ak ho užijete určitú dobu pred pohlavným stykom, že sa automaticky dostaví oslňujúci výsledok. Naopak, výrobca priamo uvádza, že ideálne je dlhodobejšie užívanie pravidelne každý deň.

 • Jedna dávka je 1 tableta. Môžete ju zapiť jednoduchou vodou a to je všetko.
 • Maximálna denná dávka je presne 1 tableta. Ideálne je užiť ju po jedle. Výrobca odporúča 30 minút po jedle.

Ja osobne som užíval tabletky Vimax tri mesiace, čo odporúčam aj vám. Dôležité je totiž práve to pravidelné a dlhodobejšie užívanie, nakoľko sa jedná čisto o prípravok prírodného charakteru. Aby mohli vo vašom tele zaúčinkovať všetky látky, je potrebné dať tomu trocha času. Výrobca dokonca hovorí, že maximálne možno účinky pocítiť až po 4 mesiacoch.

Účinky

Vimax Účinky Vimax si dal záležať nielen na zložení, ale aj na účinkoch. Pravdou je, že jedno s druhým súvisí, no rovnako ako pri dávkovaní, ani pri účinkoch nesľubuje výrobok žiadne zázraky. Zostáva pri realite a to je dobre, nakoľko osobne môžem potvrdiť, že to, čo sa na tabletkách píše, možno očakávať aj „v teréne“.

Účinky Vimaxu sa dajú zhrnúť do 4 oblastí:

Lepšia erekcia

Vďaka lepšiemu prekrveniu penisu môžete očakávať erekciu, ako nikdy predtým. Sám som bol prekvapený zmenou, ktorá u mňa nastala a čo sa týka tohto účinku, musím dať za pravdu každému, kto potvrdí viditeľné zlepšenie stoporenia. Jasné, nie u každého muža príde k rovnakej intenzite, ale myslím, že v tomto ohľade je Vimax naozaj veľmi dobrý.

Pevnejší penis

Lepšie stoporenie so sebou prinesie aj pevnejšiu erekciu a celkovo pevnejšie státie pohlavného údu. Vimax vďaka kombinácií viacerých látok podporujúcich cievy pomáha zlepšiť kapacitu tzv. toporivých telies v penise, čo zabezpečí nielen lepšiu erekciu, ale najmä na dotyk pevnejšie stoporenie. Tento účinok však nečakajte hneď, ale naozaj až pri dlhšom užívaní.

Vimax

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Sexuálny styk a ejakulácia

Vimax sľubuje dlhší sexuálny styk a oddialenie ejakulácie. Za týmto účelom sa bežne z prírodných rastlín využívajú listy byliny zvanej Cuscutae, čiže Kukučina, ktoré možno nájsť aj v týchto tabletkách. Ja osobne som však paradoxne nemal pocit, že by sa mi ejakulácia oddialila a to práve vďaka vyššej citlivosti penisu, lepšej erekcii a zvýšeniu libida.

Na druhú stranu, zrejme po určitom čase by to aj mohlo nastať, nakoľko čo som si zistil, u viacerých mužov Vimax tento účinok mal.

Libido

Pokiaľ sa boríte s tým, že nemáte chuť na sex, môže vám Vimax pomôcť. Vďaka tomu, že obsahuje viacero prírodných afrodiziak, nebudete mať pri dlhšom užívaní vôbec žiaden problém so zvýšením svojho libida. To však len za predpokladu, že príčinou bola nižšia hladina testosterónu alebo nedostatočné uvoľnenie od stresu.

CITLIVEJŠÍ PENIS

Jedným z účinkov, ktoré som u seba spozoroval, bolo aj zvýšenie citlivosti penisu. Už aj letmý dotyk partnerky spôsobil oveľa intenzívnejšie pocity a oveľa zmyselnejšie prežívanie pohlavného styku. Za toto si zaslúži Vimax naozaj pochvalu.

Nežiaduce účinky

Vimax Nežiaduce účinky Viete, čo mi vadí na všetkých liekoch a tabletkách na riešenie erekcie, ktoré sú na predpis? Vedľajšie účinky. Či už ide o bolesti hlavy, začervenanie pokožky, svrbenie, tráviace ťažkosti. Toto všetko sú typické sprievodné javy, ktoré vyplývajú z nadopovania sa chemikáliami.

Vďaka tomu, že Vimax je 100 % prírodný produkt, ničoho podobného sa obávať nemusíte. Tabletky prešli dôkladným testovaním a nie sú nijako nebezpečné či rizikové. To samozrejme nevylučuje, že sa individuálne na začiatku užívania môžu vyskytnúť niektoré netypické prejavy, napríklad búšenie srdca a kŕče v žalúdku. Ak by trvali dlhšie, užívanie prerušte a poraďte sa s lekárom. Určite však pôjde doslova o promile prípadov.

Balenie a cena

Vimax Balenie a cena Poďme sa pozrieť, aké balenia a za akú cenu Vimax ponúka. K dispozícii je až 8 možností a výber závisí od toho, ako dlho chcete Vimax užívať. K dispozícii je len jeden typ tabliet, na rozdiel napríklad od konkurenčného Stoporexu, ktorý ich má viac. V zásade platí, že jeden mesiac vám vydrží jedno balenie.

Tu sú balenia s cenami a prepočtom, čo sa oplatí najviac:

Vimax

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Ako vidíte, čím väčšie balenie je, tým viac sa oplatí. Na úvod by som odporučil osobne balenie na tri mesiace, kde sú mesačné náklady dokonca nižšie ako u väčšiny konkurenčných výrobkov. Možno aj preto sa teší Vimax čoraz väčšej popularite a pomaly, ale isto, sa doťahuje na líderskú pozíciu.

Kde kúpiť

Vimax Kde kúpiť V lekárni Vimax nekúpite a jediná možnosť, ako ho získať osobne, je prevziať si ho priamo v Prahe. Keďže toto pre väčšinu z vás určite neprichádza do úvahy, jedinou možnosťou je objednanie cez internet. Podľa mňa je to najlepšia a najpohodlnejšia cesta, avšak tu by som nabádal k určitej opatrnosti.

Čoraz viac totiž narážam na internete na rozličné stránky umožňujúce objednať si tabletky na erekciu až za prehnane nízke ceny. Keďže som od prírody podozrievavý človek, vypátral som, že v 99,9 % prípadov ide o podvody.

S najväčšou pravdepodobnosťou dostanete totiž len napodobeninu alebo neúčinné generikum. Originál je len jeden a Vimax si môžete objednať s istotou kvality jedine od oficiálneho distribútora www.vimax.sk. Garantujem, že dostanete originál a za najlepšiu možnú cenu.

60 DENNÁ GARANCIA

To, na čo chcem upriamiť pozornosť, je garancia vrátenia peňazí. Ak si objednáte Vimax cez oficiálneho distribútora, môžete ho v prípade nespokojnosti vrátiť a dostanete nazad svoje peniaze. Balenie ale musí byť neporušené a požiadať o vrátenie peňazí môžete len do 60 dní od kúpy.

Online objednávka, doprava a doručenie

Vimax Online objednávka, doprava a doručenie Ako som už spomenul, jedinou možnosťou objednania je internet. Nemusíte sa však báť, že by šlo o náročný alebo otravný proces, skôr naopak. Všetko prebieha nasledovne:

 • Zvolíte si balenie, o ktoré máte záujem, pričom na výber je až 12 veľkostí
 • Následne do online objednávky zadáte svoje údaje s adresou doručenia
 • Vyberiete si spôsob doručenia a spôsob platby
 • Na záver objednávku odošlete a tým sa proces končí

Vimax

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Distribútor je v otázkach dopravy a platby príkladom, ako by to malo fungovať u všetkých konkurentov. Na výber máte buď odoslanie vo forme balíka, alebo odoslanie vo forme kuriérskej prepravy. V oboch prípadoch zaplatíte 3 €. Doručenie v rámci Českej republiky alebo osobné prevzatie sú zadarmo.

Čo sa týka platby, okrem bežnej dobierky či platby bankovým prevodom vopred máte k dispozícii aj online platbu. Tá je rýchla a bezpečná, pričom sa vzťahuje na embosované karty typu MasterCard alebo VISA. Po obdržaní platby posiela distribútor zásielku k vám, ihneď na druhý deň.

Vimax

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Diskrétne doručenie DISKRÉTNE BALENIE

Ak máte obavu o to, či je doručenie diskrétne, nemusíte sa vôbec strachovať. Domov vám príde balíček, ktorý nie je ničím zvláštny. Rovnako tak doručenie prebieha diskrétne a len do vlastných rúk.

Najčastejšie otázky

Vimax Najčastejšie otázky Zaujíma vás ešte niečo, no nechce sa vám teraz hľadať príslušné internetové fórum, kde by ste našli nejaké zaujímavosti? Na tomto mieste som pre vás zhrnul najčastejšie kladené a najdôležitejšie otázky, ktoré som o tabletkách našiel.

Kto nemôže Vimax užívať?

Tabletky sú určené pre dospelých mužov, teda nie pre dospievajúcich do 18 rokov. Vimax by ste ale nemali užívať pri problémoch s krvným tlakom, pečeňou, srdcom a pri precitlivenosti na niektorú z látok obsiahnutých v produkte. Ak sa vyskytnú problémy, poraďte sa radšej s lekárom.

Ako je možné kombinovať fajčenie či alkohol s tabletkami?

>Stručná odpoveď by mala znieť, že nijak. Realita je však oveľa ťažšia a preto, ak je niekto tuhý fajčiar a chce užívať Vimax dlhodobo, musí si ujasniť priority. Alkohol aj cigarety zvyšujú krvný tlak, rovnako tak môže pôsobiť aj Vimax. Pre vaše zdravie je to teda riziko a preto ja osobne kombinovanie neodporúčam. Občasne by som však v malých dávkach problém príliš nevidel.

Kedy je Vimax ideálne užívať?

Výrobca hovorí, že bežná dávka je 1 tableta denne a optimálne 30 minút po jedle. Mne osobne sa osvedčilo užívať Vimax po raňajkách, ale tabletku je možné užiť prakticky kedykoľvek počas dňa. Ak ju vynecháte z dôvodu zabudnutia, nič sa nedeje, pokračujte Ďalší deň. Dôležitá je pravidelnosť.

Prečo nefunguje dávkovanie tak, ako pri iných tabletkách?

Tiež ste sa počudovali, prečo musíte brať Vimax dlhodobo a nestačí jednorazovo? Nuž, odpoveď je: pretože výrobca chce, aby ste vedeli, ako to naozaj funguje. Žiadne rozprávky o tom, že si dáte dve tabletky hodinu pred stykom a všetko bude super. Na mňa nutnosť pravidelného užívania pôsobí práveže seriózne a poctivo.

Je možné získať pri dlhodobom užívaní zľavu?

To, že som vôbec na takúto otázku na internete narazil, ma prekvapilo aj potešilo zároveň. Áno, každý by chcel zľavu, ale že sa objavia aj ohlasy potvrdzujúce záujem dlhodobého užívania, podľa mňa dokazuje úspešnosť produktu. Pokiaľ viem, výrobca už na druhú objednávku ponúka zľavu 10 % a pri dlhodobom odbere to vie zvýšiť aj na 15 %.

Skúsenosti

Vimax Skúsenosti Dobre, dosť bolo teórie, poďme trocha do praxe. Aké sú referencie a skúsenosti mužov s Vimaxom? Pozitívne aj menej lichotivé. Veľa mužov sa sťažuje najmä na to, že sľubovaný efekt zväčšenia penisu sa neodstavil tak, ako očakávali. Pokiaľ od Vimaxu čakáte zväčšenie vašej mužskej pýchy o 5 centimetrov, tak na to zabudnite. To však nedokáže žiadna tabletka, minimálne nie žiadna, ktorú je možné kúpiť u nás.

Čo sa týka zlepšenia kvality erekcie a milostného života, tu sú komentáre a vyjadrenia mužov už oveľa pozitívnejšie. V tejto oblasti som našiel len veľmi málo negatívnych zhodnotení a osobne si myslím, že aj za tým málom môže byť neprajná konkurencia, ktorá sa snaží stúpajúcu popularitu tabletiek zabrzdiť.

Oficiálny distribútor priamo na svojom webe uvádza výsledky prieskumu spokojnosti mužov, ktorí vyskúšali Vimax. Tu sú výsledky:

prieskum vimax
Takýto graf uvádza distribútor na svojej oficálnej webstránke

Myslím, že tieto uvádzané čísla nie sú vôbec prehnané a aj podľa toho, čo som videl, tak lepšie sexuálne uspokojenie a zlepšenie erekcie sú určite tie účinky, ktoré veľká väčšina mužov pri Vimaxe potvrdzuje. Napokon, ja tiež.

Vlastná skúsenosť

Vimax Vlastná skúsenosť Vimax som testoval 3 mesiace a myslím, že toto je už doba, kedy je možné naozaj objektívne zhodnotiť jeho účinnosť. Balíček mi prišiel na 4. deň, čo si myslím, že by mohlo byť aj lepšie. Môže sa však jednať o náhodu spôsobenú logistickými zádrhelmi.

Oveľa dôležitejšie je, ako tabletky fungujú. Ja osobne potvrdzujem na vlastnej skúsenosti, že zhruba už po dvoch týždňoch od začiatku užívania som spozoroval lepšie stoporenie a zvýšenie citlivosti na sexuálne podnety. Erekcia bola kvalitnejšia, pevnejšia a zdalo sa mi, že penis bol opticky o niečo väčší. Žiaden zázrak, ale o niečo určite áno.

Na konci trojmesačného obdobia som už badal oveľa lepšiu erekciu a intenzívnejšie prežívanie pohlavného styku. Paradoxne však neprišlo k jeho predĺženiu nejako viditeľne, nakoľko som bol oveľa viac a rýchlejšie vzrušený, než kedykoľvek predtým.

PREDČASNÁ EJAKULÁCIA

Skúsenosti iných však ukazujú, že práve dlhodobé užívanie Vimaxu prinesie aj oddialenie predčasnej ejakulácie. Samotný výrobca dokonca odporúča pre plnú účinnosť užívanie viac ako 4 mesiace, čo je dlhšia doba, ako som skúšal tabletky ja.

Výsledok vlastného testovania

Vimax Výsledok vlastného testovania Po troch mesiacoch nemôžem povedať nič iné, len to, že Vimax naplnil moje očakávania. Neobjavili sa u mňa ani vedľajšie účinky a tie, ktoré sa objaviť mali, sa dostavili. Moje záverečné zhodnotenie tak bude určite pozitívne.

 • Ak by som známkoval ako v škole, Vimax by dostal 1, ale s menším mínusom

Mínusku dávam najmä kvôli dvom skutočnostiam. Prvou je o niečo dlhšie doručenie, ako som predpokladal. Bol som zvyknutý, že napríklad pri Stoporexe je doručenie niekedy aj na druhý deň, tu som čakal dlhšie.

Druhé mínus si odo mňa Vimax vyslúžil paradoxne za jeden zo svojich želaných účinkov. Tým, že sa mi zvýšilo libido a dosiahol som lepšiu erekciu, prišlo zároveň k zvýšeniu citlivosti na sexuálne dráždenie. Paradoxne som tak nemal dlhší pohlavný styk, keďže som bol viac vzrušivý. Ale nie je to nič negatívne, len taký môj postreh. Na predlženie pohlavného styku sa mi oveľa viac osvedčil Stoporex Prolong.

Zhodnotenie

Vimax Zhodnotenie Pokiaľ máte problémy s kvalitou erekcie, chceli by ste o zlepšiť svoje stoporenie a zažiť oveľa intenzívnejší sexuálny zážitok, môžem vám Vimax určite odporučiť. Veľmi veľká väčšina mužov s nim bola a je počas užívania spokojná, dokonca som našiel aj mužov, ktorí ho s menšími prestávkami berú takmer neustále.

Tabletky sú svojim zložením na našom trhu naozaj ojedinelá, čo je ich veľké plus. Tento výrobok pochádza z Kanady a to je aj jeho výhoda: nezapadá do žiadnych klišé a skôr vybočuje z radu. Byť iný sa Vimaxu určite vyplatilo.

Ja sám vidím 4 výhody, ktoré by som chcel zvýrazniť:

 • Vimax má čisto prírodné zloženie so zaujímavou kombináciou účinných látok
 • výrobca sám udáva, že najlepšie je dlhodobé užívanie, čo potvrdzujem
 • ide o tabletky bez receptu, takže nákup je jednoduchý a bez vyšetrení
 • viaceré testy aj prieskumy potvrdzujú úspešnosť prípravku, takže máte dobrú šancu

Pokiaľ by u vás Vimax neúčinkoval tak, ako by ste si predstavovali, môžete využiť 60 dňovú lehotu na vrátenie peňazí za nepoškodené balenie tabliet. Myslím si však, že pravdepodobnosť, že by ste takúto garanciu potrebovali, je extrémne nízka. Ak nemáte úplnú erektilnú dysfunkciu, Vimax by vám mal pomôcť.

Samozrejme, intenzita účinku je veľmi individuálna. Vimax nie je žiadna Viagra alebo iný typ tabletky s chemikáliami, ktoré vás „postavia do pozoru“ bez ohľadu na akékoľvek okolnosti. Pokiaľ ale máte reálne očakávania, čo sa týka zlepšenia erekcie alebo zväčšenia stoporenia penisu, určite nie je dôvod sa obávať o výsledok. Za mňa určite palec nahor!

Vimax

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Dlhší sex a oddialenie ejakulácie

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.66

130 Hodnotení

môžem sa spýtať, aké sú skúsenosti ostatných mužov s vimaxom? užíval to niekto dlhodobo? vyskytujú sa problémy napríklad s bolesťami hlavy, čo som sa niekde dočítal? väčšina internetových recenzií chváli tento prípravok, ale mne sa to príliš nezdá, veď keby to bolo také super, tak by si tabletky na predpis ani neškrtli. bojím sa do toho ísť, nemám s tým žiadne skúsenosti. ďakujem za odpovede

zdenko_gordak_44 píše 06 júla 2018 o 15:19

ahoj. ja som vimax uzival, ale nezostal som pri nom. nehovorim, ze by na nom nieco bolo zle, ale napriklad spominane bolesti hlavy som trocha pocitil. mne vsak najviac vadil celkovy pomer ceny a vysledkov, pretoze hoci tabletky mi pomohli, pri dlhodbom uzivani sa mi zdala ich cena trocha vysoka. tak som hladal alternativy a nakoniec som presiel cez zerex az k ejoyu. a co sa tyka toho, ako su tabletky ucinne vzhladom na to, ze su bez predpisu, tak zalezi od miery problemov s erekciou. na tie najvaznejsie pripady pomozu skutoce uz len lieky na erektilnu dysfunkciu, ale co tak pozeram po svojom okoli, vacsine muzov postacuju aj tieto volne predajne pripravky. lovu zdar 🙂

Best_CyRoK píše 08 júla 2018 o 20:55

bolesti hlavy mozem potvrdit, ale to bolo len kratkodobe a docasne, netreba z toho robit strasiaka. ja som s vimaxom spokojny, moja partnerka taktiez. najlepsie je, ze mozem sucasne s uzivanim pit alkohol aj fajcit, nie ze by som to robil pravidelne, ale najcastejsie si dam tabletku vecer ak viem, ze nieco moze byt. jasne, ze sa nejedna o nic zazracne, ale mne to pomaha, najma na tvrdost erekcie

KKneewron píše 10 júla 2018 o 17:24

Je naozaj fajn, účinok , viditeľný účinok sa dostavil po týždni , užíval som ho , už asi trikrát, raz celú kúru , t.j. tri mesiace .
Penis zhrubol o dva- tri milimetre a predĺžil o sedem , až osem milimetrov , z pôvodných 17.5 cm na 18.3 , takže v celku fajn, prvý krát som čakal , tak jeden a pól , ale zistil som, že žiaden iný prípravok nedokáže, ani to .
Po roku som si objednal dve balenia , pretože sa mi vimax osvedčil a bavili ma na ňom tie sny , tie úžasné sny , ktoré ani najlepší režisér nevymyslí …
Takže som za tešil , nielen na milovanie , ale i spánok ????????, vždy po začatí kúry ( spomínal som tri objednávky , vždy cca po ročnej pauze ) som mal zhruba tri týždne úžasné sny .
Poviem pravdu, ja osobne som si ho objednával kôli predĺženiu penisu , nie kôli predčasnej ejakulácii, s tým ozaj problém nemám a kôli zvýšenej chuti na milovanie, čo vimax splnil, ba ejakulácia bola v čase užívania nadpriemerná , zloženie evidentne vplýva na tvorbu semena…
Mám päťdesiat a vyskúšal som niekoľko podobných produktov , no s vimaxom som bol spokojný a určite si objednám tohto roku znovu , aspoň jedno balenie .
Osobne odporúčam dve balenia , tri a viac je veľa a účinok sa nezmení po dlhšej kúre , po dvoch mesiacoch užívania ostalo všetko rovnako , ako po treťom mesiaci užívania …
Prvý mesiac paráda a druhý mesiac potvrdenie kúry , viac netreba , ale to je na každom , je to individuálne .
Takže, ak očakávate predĺženie penisu rátajte tak jeden centimeter , viac asi nie , chuť na sex evidentne väčší, citlivosť lepšia a spomínané snenie a pamätajte, že trvalé účinky sú sen , účinky vimaxu sa po pól roku po skončení užívania vrátili k pôvodnému stavu , ale nevadí, je to veľmi dobrý produkt , odporúčam.????

Dušan píše 23 júla 2020 o 16:51

Ahoj Zdenko.
Osobná skúsenosť bola veľmi dobrá , bez prikrášlovania.
Naozaj pevná erekcia , bola radosť hľadieť.
O predĺžení sa hovorí ťažšie , dosiahol som päť milimetrov , no v pohode , lebo som skôr chcel vyskúšať celkový efekt ( samozrejme , vrátane možnosti predĺženia ).
Ale bol fantastický v úplne inom a prekvapivom smere …sny .
Teda takú fantáziu nemá žiadny režisér ????
Po týždni užívania som sníval úžasné príbehy , plné dobrodružstva , gruplakov , fantastických príbehov , na miestach , ktoré fakt nevymyslíš a ráno som si to všetko pamätal .
Úžasné , naozaj paráda a už len kôli tomu si ho objednám zas ????
Áno , po mesiaci sa to pomaly vytratilo , ale stálo to za to ????
Účinok je dobrý a bol som spokojný a ako som spomínal : tie sny , tie sny…

Dušan píše 13 decembra 2018 o 22:21

Chcem sa poďakovať, ten vimax je perfektný už beriem štvrtú dávku. Než doužívam objednám si potom dalšiu dávku.

Milan píše 18 mája 2019 o 21:04

Som v nemecku viete mi to dodať aj sem ďakujem

Jaro píše 18 apríla 2020 o 12:40

ja mám s vimaxom rozpačitú skúsenosť. niekedy fungoval 🙂 inokedy to ale nebolo také dobré 🙁 neviem, možno to má súvis aj s tým, či som si pred tým dal nejaký pohárik alebo nie, ale nebolo to vždy 100 %. neviete niekto o lepšej alternatíve?

LordGord píše 19 mája 2020 o 09:44

tak ono kombinovat alkohol a taketo podporne prostriedky nie je dobry napad, alkohol vseobecne nie je dobry na erekciu, aj ked je pravda, ze je silne afrodiziakum. ale len v rozumnom mnozstve! ja odporucam zerex alebo ejoy, ten ma teraz novinku ejoy long pre dlhsie udrzanie erekcie a je to vazne sila! zerex je overena dlhodoba znacka, ejoy uz je tiez nejaky ten rok na trhu a ma vyborny pomer ceny a ucinnosti. za mna su toto naj moznosti na trhu

Belko Strelko píše 22 mája 2020 o 08:58

najlepšia alternatíva je pravidelný pohyb, zdravá životospráva, obmedziť alkohol a fajčenie a mať dostatok spánku. v zdravom tele zdravý duch, nepoznáte? zerex ejoy a podobne, to je podpora, áno, účinná, ale nejde o zázrak. treba začať skrátka od seba, od stravovania, zlepšiť životný štýl, nestresovať sa v práci a výsledky sa dostavia…

Tomáš Krst píše 26 mája 2020 o 14:04

Ja som 42r abstinent, nefajciar uz 10 rokov. 5 rokov pravidelne 3x do tyzdna chodim do fitka. Mlada krasna zena v posteli ale bohuzial od zaciatku roka mam vtaka samicu. Chut nulova ale to pripisujem psychike. Testosteron asi kriticka hodnota. Mozno aj andropauza. Rozhodujem sa skusit Ejoy… Snad to nebude kricanie do butlaveho stromu.

Rad Eno píše 21 júna 2020 o 18:41

Pridať komentár

Chcem kúpiť