Ako predĺžiť sexuálnu výdrž

Ako predĺžiť sexuálnu výdrž

Trápi vás krátka sexuálna výdrž? Máte problém s tým, že vaša erekcia vydrží príliš krátko a potom ochabne? Alebo naopak, erekcia by bola v poriadku, ale orgazmus príde veľmi skoro? Všetky tieto problémy trápia oveľa viac mužov, než si myslíte. Našťastie, existuje viacero spôsobov, ako sa dajú riešiť.

Ja sám som sa s krátkou a nedostatočnou sexuálnou výdržou boril dosť dlho. Skúšal som všetky možné spôsoby, ako ju zlepšiť, predĺžiť, zvýšiť. Pravdou je, že to nie je nič, čo zvládnete lusknutím prstov, ale dá sa to.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

To pochopiteľne platí pre prípady, že za problémom so sexuálnou výdržou nie je nejaká vážna choroba alebo porucha. V tomto prípade bude riešenie najmä v rukách špecialistov, no aj v tejto oblasti sa dosiahli už pomerne významné pokroky.

Najčastejšie problémy krátkou sexuálnou výdržou

Najčastejšie problémy krátkou sexuálnou výdržou Prv, ako sa začneme zaoberať otázkou, ako predĺžiť sexuálnu výdrž v posteli, musíme vedieť, čo všetko vplýva u muža na kvalitu sexuálneho života. V zásade sa jedná o tri faktory a to o sexuálny apetít, stoporenie a správny mechanizmus ovládajúci vyvrcholenie.

 • Kvalita erekcie a najmä jej dostatočne dlhé udržanie závisia od stavu prekrvenia penisu, čiže od práce srdca aj od stavu ciev
 • Správna ejakulácia je závislá zas od fyziológie, stavu nervovej sústavy a mentálneho pokoja, ktorý je nevyhnutný nielen počas styku
 • Celková sexuálna výdrž závisí aj od libida, ktoré určuje tiež počiatočnú chuť na sex

V súvislosti s funkčnosťou týchto faktorov existujú najčastejšie tieto tri problémy:

nízke libido – ak nepociťujete dostatočnú chuť na sex, máte znížený sexuálny apetít, za čo môže pravdepodobne najviac libido, ktoré nefunguje správne
krátkodobá a nekvalitná erekcia – tento problém súvisí najčastejšie aj s libidom, no najmä s problematickým fungovaním venookluzívneho mechanizmu zabezpečujúceho stoporenie; výsledkom je, že to nie je dostatočne tvrdé a trvá veľmi krátko
príliš rýchla alebo predčasná ejakulácia – za príliš krátkou sexuálnou výdržou môže byť aj prirýchle dosiahnutie orgazmu, čo býva spojené s predčasnou alebo príliš rýchlou ejakuláciou; tento problém môže mať viacero príčin

FYZICKÁ KONDÍCIA

Skoro by som zabudol ešte na jeden faktor a tým je fyzická kondícia a vitalita. To, či ju máte alebo nemáte, môže ovplyvniť sexuálnu výdrž v posteli najmä z hľadiska fyzických síl. Odporúčam preto zamerať sa na pravidelný pohyb, ktorý kondíciu podporí.

Príčiny krátkej sexuálnej výdrže

Príčiny krátkej sexuálnej výdrže Vyššie spomínané problémy môžu mať niekoľko príčin. Najjednoduchšie na riešenie sú príčiny dočasné, ktoré závisia od predošlých chýb menej závažného charakteru. Naopak, najhoršie sa riešia príčiny, ktoré sú vrodené alebo následkom vážnych ochorení.

Toto sú faktory, ktoré krátku sexuálnu výdrž ovplyvňujú najviac:

Nízka hladina testosterónu: Nízky sexuálny apetít, čiže libido, súvisí u mužov najviac s hladinou pohlavného hormónu testosterón. Pokiaľ ho máte nedostatok alebo je jeho hladina aj len dočasne znížená, prejaví sa to nezáujmom o sex a tiež krátkou výdržou v posteli.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Fyziologické poruchy alebo zápal: Za predčasnou ejakuláciou aj neschopnosťou udržať dlhodobo erekciu môžu byť ochorenia týkajúce sa priamo pohlavnej sústavy. Môže ísť napríklad o fyziologickú vadu tvaru penisu, krátku uzdičku, prípadne o nejakú infekciu.

Psychologické problémy: Ak máte problém so stresom, úzkosťou, nervozitou či depresiami, mali by ste ich čo najskôr riešiť. Ide totiž o faktory, ktoré radikálne zhoršujú kvalitu erekcie a môžu byť aj dôvodom príliš rýchlej ejakulácie, čo významne skracuje sexuálnu výdrž.

Problém s vazodilatáciou ciev: Jednou z najčastejších príčin ohľadom nedostatočnej erekcie je problém s mechanizmom roztiahnutia ciev. Pri zdravom fungovaní mechanizmu sa následkom sexuálnej stimulácie cievy vyživujúce penis roztiahnu a tým umožnia stoporenie.

Porucha udržania krvi v penise: Okrem nedostatočného prekrvenia môže byť za problémami s dlhodobosťou erekcie aj porucha toporivých teliesok. V tom prípade nefunguje správne venookluzívny mechanizmus a krv z penisu odteká tak, ako do neho aj priteká.

Možnosti a spôsoby, ako predĺžiť sexuálnu výdrž

Možnosti a spôsoby, ako predĺžiť sexuálnu výdrž Ak chcete predĺžiť svoju sexuálnu výdrž, musíte zabrať na viacerých frontoch. Riešenie je vždy komplexné a musí vychádzať zo synergie viacerých pôsobení. Najlepšie je zamerať sa na posilnenie nielen erekcie, ale aj zlepšenie ejakulácie a zvýšenia libida súčasne.

Toto sú najviac využívané možnosti, ako predĺžiť sexuálnu výdrž v posteli:

Režimové opatrenia

Ako prvé odporúčam zlepšiť životosprávu a životný štýl. Na zlepšenie erekcie aj libida treba obmedziť alkohol, ťažké jedlá, mastné potraviny, červené mäso, cigarety a príliš slané jedlá. Odporúčam tiež začať behávať a vyhýbať sa obezite, ktorá ničí fyzickú kondíciu.

Cvičenia

Nemám na mysli žiadne športové cviky, ale cvičenia zamerané na lepšie ovládanie erekcie a ejakulácie. Odporúčam Kegelove cviky na ovládanie PC svalu, ktoré môžete cvičiť kdekoľvek. Zaujímavá je aj metóda Masters-Johnson, ktorú môžete skúsiť s partnerkou.

Voľne dostupné podporné prípravky

Pre viditeľnejšie dosiahnutie predĺženia sexuálnej výdrže môžete začať používať aj rôzne podporné prípravky a prostriedky. Na problémy s príliš rýchlou ejakuláciou existujú znecitlivujúce gély, no ak chcete riešiť aj erekciu či libido, sú tu tabletky obsahujúce rastlinné extrakty a prírodné výťažky. Oba typy produktov kúpite bez predpisu.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Syntetické lieky na predpis

Pokiaľ máte problém vážnejšieho charakteru, môže vám lekár predpísať lieky. Na zlepšenie erekcie sú určené inhibítory, ktoré podporia lepšie prekrvenie penisu, na oddialenie predčasnej ejakulácie lieky podobné antidepresívam, ktoré vplývajú na nervový systém.

Operácia

Jednou z posledných možností riešenia najvážnejších porúch je operačné riešenie. V prípade predčasnej ejakulácie sa môže pretnúť alebo predĺžiť uzdička, v prípade erektilnej dysfunkcie sa implantujú penilné protézy alebo sa rieši zásah do ciev.

SPRÁVNA DIAGNOSTIKA JE ZÁKLAD

Aby ste mohli účinne bojovať s krátkou sexuálnou výdržou, potrebujete presne vedieť, aká je jej príčina. Pokiaľ ste podľa určitých vonkajších znakov a symptómov zistili, že môže ísť o vážnejšie ochorenie či poruchu, nebojte sa navštíviť kvôli diagnostike aj lekára.

Moje vlastné skúsenosti pri predĺžení sexuálnej výdrže

Moje vlastné skúsenosti pri predĺžení sexuálnej výdrže Ja sám som bojoval prakticky so všetkými možnými problémami spojenými s krátkou sexuálnou výdržou. Mal som problémy s erekciou, libidom a dokonca aj s príliš rýchlou ejakuláciou, aj keď tu sa nejednalo o nič vážne.

Viete, čo u mňa konkrétne najviac pomohlo? Najmä tieto veci:

Začnite žiť zdravšie: Na prvý pohľad je to úplná banalita, ale rozdiel je viditeľný a obrovský. Pokiaľ sa zameriate na lepšiu životosprávu, podporíte nielen lepšie trávenie, ale aj kardiovaskulárny, nervový a pohybový aparát. To všetko pomáha na sexuálnu výdrž.

Tréning robí majstra: Táto dôležitá zásada zahŕňa pravidelné cvičenie zamerané na erekciu aj ejakuláciu. Precvičujte Kegelove cviky aj Masters-Johnsonovu metódu a čo najviac pravidelne, ako sa len dá. Uvidíte, že výsledky sa čoskoro dostavia.

Pohybujte sa aj oddychujte: Áno, tieto dve veci idú naozaj dokopy, vôbec nie sú v protiklade. Mám na mysli pravidelný a prirodzený pohyb, čiže častú chôdzu, neskôr môžete pripojiť beh. Dbajte ale aj na dostatok oddychu, najmä spánku, ktorý pomôže regenerácii tela.

Zdravá myseľ: Nielen telo, ale aj myseľ treba vedieť regenerovať. Zbavte sa stresu, začnite myslieť pozitívne, skúste obmedziť depresie, úzkosti a strach. Ak si neviete pomôcť sami, obráťte sa na partnerku, priateľov, prípadne aj lekára. Mne osobne to pomohlo a veľmi!

Využite prírodu vo svoj prospech: Možno ste už v dnešnom modernom svete zabudli, že príroda ponúka najviac prirodzené riešenia. To isté platí aj pre oblasť potencie, akurát formu čajov a odvarov nahradili moderné formy užívania prírodných prostriedkov, najmä tabletky.

Ako fungujú tabletky na erekciu a ejakuláciu a prečo ich odporúčam

Ako fungujú tabletky na erekciu a ejakuláciu a prečo ich odporúčam V rámci mojich vlastných skúseností odporúčam okrem rôznych režimových opatrení siahnuť aj po podporných prostriedkoch. Mám na mysli prípravky s rastlinným zložením, ktoré sú určené na zlepšenie erekcie, ejakulácie a aj na zvýšenie sexuálneho apetítu.

Prípravky pôsobia nasledujúcim mechanizmom:

 • Pomocou rastlinných účinných látok ovplyvňujú zlepšenie prekrvenia penisu, oddialenie ejakulácie a jej lepšiu kontrolu, ale napríklad aj zvyšujú libido a sexuálny apetít

V tabletkách sa nachádzajú najmä extrakty rastlín pôsobiacich na cievny systém, hormóny a nervovú sústavu. Ide napríklad o Saw Palmetto, Macu, Damiánu či Tribulus Terrestris. Podľa konkrétnej značky sa potom v jednotlivých prípravkoch nachádzajú doplňujúce vitamíny a minerály pre zlepšenie účinnosti.

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

V týchto prípravkoch ja sám vidím veľký potenciál a to najmä kvôli týmto dôvodom:

väčšina prípravkov pôsobí na viacerých frontoch súčasne, čiže aj na oddialenie ejakulácie, aj na zlepšenie erekcie a aj na zvýšenie libida
druhým dôvodom je dostupnosť, nakoľko ide o voľno predajné tabletky bez predpisu, ktoré sa dajú kúpiť aj online, čo je rýchle a pohodlné
vďaka čisto prírodnému zloženiu sa tabliet netýkajú žiadne bolesti hlavy či začervenanie tváre, ako je tomu pri syntetických liekoch

Tabletky však treba užívať dlhodobo, nefungujú na počkanie. Viaceré sa odporúčajú užiť napríklad hodinu pred sexuálnym stykom, no ja preferujem pravidelné a každodenné užívanie. Absencia negatívnych účinkov dlhodobému užívaniu len nahráva.

NEPREHÁŇAJTE TO S DÁVKOVANÍM

Jednou z dôležitých vecí pri užívaní týchto tabliet je správne dávkovanie. To predpokladá dodržiavanie odporúčaní od výrobcu a dlhodobé užívanie, napríklad aj 2 či 3 mesiace. Zvýšenie dennej dávky vám však lepšie účinky neprinesie, takže to nepreháňajte.

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi V prípade, že ste sa rozhodli vyskúšať tabletky s rastlinným zložením, môžem vám poradiť pri ich výbere. Vo všeobecnosti platí, že na trhu treba hľadať len tie prípravky, ktoré majú riadne schválenie zo strany Úradu verejného zdravotníctva a rovnako treba pozerať aj na skúsenosti mužov s ich užívaním.

Určite nehľadajte len najlacnejšie tabletky a tie, ktoré sľubujú prehnané účinky. Moja vlastná skúsenosť ma učí, že toto určite nie je tá správna cesta k úspechu. U mňa osobne najlepšie účinkovali nasledovné značky tabliet:

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.13

24 Hodnotení

Ja osobne vydržím maximálne 2 hodiny a potom potrebujem pauzu… Vie mi niekto poradiť čo s tým ?

Jakub píše 14 júla 2019 o 14:27

z mojích pôvodných 10 hodín , sa stalo menej ako 10 minut asi po 40 rokou života sa treba s tým zmieriť uživať lieky na podporu testosteronu ale je pravda že ked sa zo sexualneho draka stane slimák nedá sa s tým zmieriť asi nigdy skušam všeliake prostriedky afrodiziaká niektoré pomáhaju – a tieš treba vitamýny ako E kyselinu listovú a samozrejme šport alebo tanec pohyb a pohyb

Dlouhán píše 25 februára 2020 o 15:47

Pridať komentár