ProstaXin: Prípravok sľubuje zdravú prostatu, má zaujímavé zloženie. Naozaj funguje?

Prostaxin: čo obsahuje, cena, účinky a recenzia

Problémy s prostatou u mužov sa vyskytujú v čoraz väčšom merítku. Na úvod to začína nevinne, napríklad slabým prúdom močenia, príliš častým močením v noci a problémami s nutkaním na močenie. Podceniť túto situáciu sa nevypláca a presne za týmto účelom existujú viaceré prípravky zamerané na zlepšenie zdravia prostaty.

Takýmto prípravkom je aj ProstaXin, produkt vyrábaný v Nórsku. Produkt je zaradený medzi voľne dostupné tabletky vo forme výživového doplnku a jeho zloženie je 100 % prírodné. Účinnosť prípravku je založená na kombinácii viacerých rastlín a extraktov z nich.

Otázkou však zostáva, či je prípravok dostatočne kvalitný, či má naozaj také účinky, ako deklaruje jeho výrobca a aký je pomer ceny a výkonu. Práve na tieto otázky chcem nájsť odpovede a výsledkom je táto recenzia, ktorá opisuje moje skúsenosti z praxi.

Doba testovania produktu3 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinky1 - 2 týždne
Bez receptu✅ áno
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 2 pracovných dní
Lepšia alternatívaStoporex Klasik, Stoporex Prolong

Výrobca a pôvod

ProstaXin Výrobca a pôvod Ako som spomenul, ProstaXin sa vyrába v Nórsku. Jeho producentom je spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals, ktorá je na našom trhu už 10 rokov. Nejde vôbec o nováčika v tomto odvetví, aj keď na druhú stranu, v oblasti prípravkov na potenciu a problémy týkajúce sa mužskej pohlavnej sústavy, nie je NaturaMed až taká známa.

Spoločnosť však bola založená v Nórsku už v roku 1991. Začiatkom tohto storočia rozšírila svoju pôsobnosť aj mimo domovskej krajiny, najmä o ďalšie štáty v Škandinávii. Od roku 2006 je prítomná aj na Českom trhu, od roku 2008 aj na našom. Na jej výrobky sú pozitívne ohlasy a preto som na začiatku testovania získal voči ProstaXinu aspoň základnú dôveru.

Zloženie a účinné látky

ProstaXin Zloženie a účinné látky ProstaXin bol špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorý majú problém so zväčšením svojej prostaty a s problémami, ktoré z tohto stavu vyplývajú. Základom jeho účinnosti je jedinečná kombinácia prírodných aktívnych zložiek. Na prvý pohľad sa prípravok od iných príliš nelíši, ale nie je to celkom tak a ukážeme si to na zložení.

V ProstaXine možno nájsť nasledujúce látky:

Zinok: Tento známy minerál sa niekedy nazýva aj minerál pre mužov. Prečo? Pretože je významnou látkou pre prirodzene zdravé a správne fungovanie prostaty, ale napríklad aj potencie. Minerál ovplyvňuje aj spermatogenézu a tvorbu semena. Dôležitý je aj pre libido a udržanie hladiny testosterónu v tele.

V našom tele sa Zinok nachádza len vo veľmi malom množstvo a človek je odkázaný na jeho príjem z okolitého prostredia. Nakoľko bežná strava nedokáže poskytnúť dostatok tohto minerálu, je dobré, že ho ProstaXin obsahuje tiež.

Selén: Druhou dôležitou látkou je Selén, čo je veľmi dobrý prírodný antioxidant spôsobujúci spomalenie predčasného starnutia. Táto látka je dôležitá pre organizmus všeobecne, nakoľko prispieva aj k lepšej funkčnosti imunitného systému. Jeho nedostatok sa prejavuje nadmernou únavou a nedostatočnou funkčnosťou kardiovaskulárneho systému.

Z hľadiska potencie a prostaty je Selén nevyhnutný pre správnu funkčnosť prostaty a pre potenciu. Vplýva na normálnu spermatogenézu, čiže tvorbu pohlavných mužských buniek. Rovnako pomáha k udržaniu zdravej hormonálnej hladiny.

Saw Palmetto: Serenoa plazivá patrí medzi jednu z najznámejších rastlín obsiahnutú v tabletkách a prípravkoch určených pre mužov s problematickou prostatou. Dôvodom je, že táto palmovitá rastlina pochádzajúca pôvodne z oblasti Floridy je už dlhé stáročia známa ako skvelý prírodný pomocník na problémy s prostatou.

ProstaXin práve z toho dôvodu obsahuje kvalitný extrakt Serenoa repens. Rastlina navyše pomáha aj na správne fungovanie močového ústrojenstva a je skvelým preventívnym prostriedkom. Svoj zmysel má aj v oblasti potencie, je súčasťou veľkého množstva prípravkov tohto druhu.

Lykopén: Lykopén je látka obsiahnutá napríklad v paradajkách ktorú si naše telo nevie vyrobiť a preto je odkázané na jej príjem z takýchto zdrojov. Ide o červený karotenoid, ktorý má význam najmä pre podporu prostaty, ale napríklad aj pre zlepšenie imunity, zníženie cholesterolu a zlepšenie fungovania srdcovocievnej sústavy.

Lykopénu sa v prípravku ProstaXin nachádza v podobnom množstve, ako napríklad vyššie spomínaný Zinok. V tomto ohľade si výrobca naozaj dal záležať a vidno, že zložením je produkt kvalitný, dokonca v mnohých ohľadom aj kvalitnejší, ako konkurencia.

Ďalšie látky: Čo sa týka ďalších látok obsiahnutých v ProstaXine, nenájdete tu žiadne syntetické a chemické látky spôsobujúce napríklad nežiaduce účinky u iných produktoch. Sú tu len nevyhnutné doplňujúce látky, napríklad plnidlá fosforečnan vápenatý a mikrokryštalická celulóza, prípadne protizapekavé látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.

Čo sa týka účinných prírodných látok, v prípravku sa nachádzajú v tomto pomere:

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

 

CERTIFIKOVANÉ ZLOŽENIE AJ VÝROBA

ProstaXin sa môže pochváliť nielen tým, že sa vyrába v Nórsku, ale počas jeho výroby je dodržiavaný aj vysoký štandard GMP. Okrem toho má aj certifikát z testovania obsiahnutých látok, ktoré vykonal Štátny veterinárny ústav v ČR.

Dávkovanie a užívanie

ProstaXin Dávkovanie a užívanie ProstaXin funguje na princípe prirodzeného zvýšenia určitých účinných látok v tele. Ich pôsobenie potom pomáha na prostatu, potenciu, spermatogenézu a v iných oblastiach. Základom dostatočnej účinnosti je však dlhodobé užívanie, nakoľko len vtedy je možné dosiahnuť správnu hladinu účinných látok v tele.

 • ProstaXin sa užíva vo forme tabliet, odporúčaná denná dávka je 1 tabletka
 • Tabletku stačí prehltnúť a zapiť nealkoholickým nápojom, napríklad vodou, užívanie je ideálne pred jedlom

Prvé účinky by sa mali dostaviť do dvoch až troch týždňov, čo závisí od toho, ako veľmi intenzívne problémy ste mali. Ak sa vám bude zdať účinnosť na úvod nižšia, nezvyšujte dávku. Môžete si privodiť jedine tak tráviace problémy, určite nie zlepšenie a zrýchlenie nástupu účinkov. Tie prídu, ale postupne, nie okamžite.

Účinky

ProstaXin Účinky Účinnosť ProstaXinu je založená na kombinácii vyššie spomínaných prírodných látok. Výrobca v tomto ohľade deklaruje pomerne široké pôsobenie a účinky, samozrejme, to platí v prípade dlhodobejšieho užívania. Na rozdiel od syntetických prípravkov totiž nefunguje ProstaXin tak, že sa výsledky dostavia okamžite v plnej miere.

Má však pomerne zaujímavé účinky:

Zdravá prostata

Toto je alfa a omega účinnosti prípravku. Ak chcete podporiť správne fungovanie prostaty, ProstaXin je na to ideálnym prostriedkom a v tomto ohľade sú jeho účinky veľmi dobré. Je to najmä vďaka vysokému obsahu Saw Palmetto, táto rastlina sa totiž používa bežne pri zápaloch prostaty a tiež pri nezhubnom zväčšení predstojnej žľazy.

Podpora močovej sústavy

Nielen zdravé fungovanie prostaty, ale aj podpora správnej funkčnosti a zdravia močovej sústavy je to, čo môže ProstaXin pre mužov ponúknuť. Ak máte problémy s následkami zväčšenia prostaty, napríklad s častým nutkaním na močenie, nedostatočným prúdom pri močení a podobne, práve tento prípravok vám môže od týchto symptómov uľaviť.

Pozitívny vplyv na plodnosť

Vďaka prírodnému zloženiu, najmä vďaka Zinku a Selénu, pomáha ProstaXin aj na zlepšenie plodnosti. V tejto oblasti má produkt blahodarný účinok, nakoľko prispieva napríklad k vyššej tvorbe mužského semena, čo znamená zvýšenie plodnosti ako takej. Tento účinok veľa konkurenčných prípravkov nemá, čo je pre ProstaXin veľké plus.

Podpora libida

Posledným významným účinkom, ktorý spomeniem, je pozitívny účinok na sexuálny apetít a libido. Tento účinok vyplýva najmä z obsahu Selénu a Zinku v prípravku, ktoré majú stimulačný účinok na hormonálnu hladinu, konkrétne na hladinu testosterónu v krvi. Zvýšenie tejto hladiny znamená podpora sexuálneho apetítu.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

INTENZITA ÚČINKOV JE INDIVIDUÁLNA

Všetky vyššie spomenuté účinky prezentuje výrobca prípravku pri jeho prezentácií. Ja sám mám s týmito účinkami pozitívnu skúsenosť, ale to neznamená, že u každého muža sa dostavia v rovnakej miere. Závisí to aj od jeho zdravotného stavu a intenzity problémov.

Nežiaduce účinky

ProstaXin Nežiaduce účinky Veľkou výhodou ProstaXinu je, že sa jedná o prírodný produkt, ktorý neobsahuje žiadne syntetické účinné látky. Výsledkom je, že miera výskytu nežiaducich a negatívnych účinkov, ktoré sú typické pre iné produkty, je mimoriadne nízka. To predurčuje prípravok aj na dlhodobé užívanie, čo zvyšuje šancu na prejavenie sa výsledkov.

Problémom môže byť jedine precitlivená alebo alergická reakcia na niektorú zo zložiek. To samozrejme vopred nie je možné zaručiť, nakoľko v každej značke podobných tabliet sa nachádza iná koncentrácia a kombinácia týchto látok a tak u niekoho sa môže alergická reakcia prejaviť len pri jednej značke a pri inej to tak už byť nemusí.

NEPREKRAČUJTE DÁVKOVANIE

Častým problémom, ktorý sa pri podobných produktoch vyskytuje, je nedodržiavanie správneho dávkovania a prekračovanie maximálnej dennej dávky. Túto chybu robia najmä muži, ktorí majú pocit, že u nich prípravok dostatočne nezaberá. Následkom však nie je zvýšenie účinnosti, ale napríklad výskyt tráviacich problémov.

Balenie a cena

ProstaXin Balenie a cena To, čo ponúka ProstaXin pri objednávke prvého balenia, je niečo, čo som už naozaj veľmi dávno nevidel. Základné balenie na začiatok užívania totiž obsahuje 30 tabliet a je určené na prvých 30 dní používania, pričom ho dostanete zadarmo. Po vyčerpaní tohto balenia sa dá zakúpiť balenie 60 tabliet, ktoré vydrží dva mesiace.

Koľko stojí prvé balenie a koľko to druhé, to znázorňuje táto tabuľka:

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Zaujímavá obchodná politika, ktorou sa snaží výrobca presvedčiť nových klientov na skúšku zdarma, podľa mňa môže byť dvojsečnou zbraňou. Jednak je pozitívne, že máte možnosť vyskúšať prípravky bez rizika. Na druhú stranu, takáto akcia pôsobí tak trocha lacno a akoby si producent neveril.

Kde kúpiť

ProstaXin Kde kúpiť V lekárni ani v iných obchodoch s výživovými doplnkami, vrátane tých internetových, ProstaXin nenájdete. Zakúpiť si ho môžete jedine a len priamo v oficiálnom eshope od výrobcu, konkrétne od jeho distribútora pre Slovenskú republiku. Ja osobne si myslím, že to vôbec nevadí a je to pozitívne.

Pripúšťam, že mnoho iných konkurenčných značiek si zakladá na tom, aby boli prítomné aj v klasických kamenných lekárňach. Pre viacerých ľudí to podvedome indikuje, že sa jedná o kvalitný prípravok, ale žiadna reálna súvislosť tam nie je. Navyše, pri kúpe priamo od výrobcu máte istotu najlepšej ceny a originality prípravku.

Objednávku prvého 30 dňového balenia na skúšku, kde zaplatíte len dopravu 3,95 €, uskutočníte cez oficiálny eshop. Ďalšie balíky na dva mesiace potom stoja 19,95 € a sú už bez poštovného a balného. Objednávkou prvého balenia sa však nezaväzujete k odberu aj tých nasledujúcich.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

 

PSA TEST ZADARMO

Veľkým a zaujímavým benefitom, ktorí dostanete spolu s prvou objednávkou ProstaXinu, je ľahký a rýchly PSA test, ktorý vám môže prezradiť na základe hladiny špecifického prostatického antigénu, či trpíte zväčšenou prostatou.

Online objednávka, doprava a doručenie

ProstaXin Online objednávka, doprava a doručenie Ak by ste chceli vedieť, ako prebieha objednanie, doprava a doručenie samotného ProstaXinu, veľmi rád sa s vami podelím o vlastnú skúsenosť. Musím povedať, že je to oveľa jednoduchšie, ako to na prvý pohľad vyzerá. Postup je v skratke nasledovný:

 • Na úvod odporúčam prečítať si všetky informácie na úvod objednávky
 • Potom vyplníte osobné údaje a kontaktné údaje
 • Zaškrtnete súhlas s podmienkami, ktoré obsahujú informácie o doručení
 • Kliknete na tlačítko Objednať a počkáte na doručenie

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Na úvod vám teda príde 30 tabletkové balenie určené na 1 mesiac používania. Vopred ale neplatíte nič, zaplatíte iba poštovné a balné pri doručení. Objednanie je rýchle a bezproblémové, prakticky ho každý zvládne za pár minút.

Doručenie prebieha len jedným spôsobom a to prostredníctvom Slovenskej pošty. Prípravok vám príde najneskôr do 10 dní od objednávky, ale to je len teoretická informácia, mne prišiel už za 3 dni. Ďalšie balenia na 60 dní vám prídu automaticky, ani tam nič neplatíte vopred, spolu s balíčkom príde zloženka, ktorú máte zaplatiť do 14 dní. To je celé, takto to funguje.

Najčastejšie otázky

ProstaXin Najčastejšie otázky Ja sám, keď som hľadal ďalšie informácie o prípravku, som narazil na veľa otázok a málo odpovedí. Muži sa pomerne často pýtajú na viaceré praktické otázky, nie len na technické údaje a informácie. Rozhodol som sa preto na tomto mieste tie najdôležitejšie otázky zodpovedať podľa mojich vlastných skúseností:

Môže byť ProstaXin náhradou odbornej liečby?

Určite nie, ale to isté platí aj v prípade všetkých ostatných podobných prípravkov s prírodným zložením. Treba rátať s tým, že sa jedná o podporu lepšie fungovania a zdravia prostaty, nie o náhradu odbornej liečby. Pri neakútnom zápale alebo pri nezhubnom zväčšení môže ProstaXin pomôcť uľaviť od problémov, ale len ako podporný prípravok.

Čo znamená dlhodobé užívanie a kedy sa objavia prvé účinky?

Dlhodobé užívanie znamená podľa mňa aspoň 3 mesiace. To je doba, ktorú som užíval viacero tabliet a prípravkov podobného druhu a kedy sa objavili pozitívne výsledky. Prvé viditeľné účinky sa však dostavia už po 2 či 3 týždňoch, niekedy aj skôr. Postupne sa účinnosť a vplyv zvyšujú.

Cena balenia na 60 dní sa mi zdá veľká, prečo stojí toľko peňazí?

Toto bola pomerne častá otázka, ktorú sa veľa mužov pýtalo. Osobne si myslím, že cena je mínusom pri rozhodovaní sa, ale mali by ste zvážiť skôr účinnosť a vplyv prípravku na vašu prostatu a zdravie. Za kvalitu sa jednoducho platí, takže ak vám ProstaXin pomôže, zopár € mesačne navyše oproti menej účinnej konkurencii by som neriešil.

Je možné po vyskúšaní prvého balíčka zrušiť objednanie ďalších?

Áno, je to možné. Druhý balík je automaticky odosielaný po tom prvom, no posielanie produktov je možné kedykoľvek bezplatne zrušiť, prerušiť alebo zmeniť interval zasielania. Nemusíte sa teda obávať, že by vám pri objednaní vznikla nejaká neodvolateľná povinnosť platiť za ďalšie a ďalšie prípravky.

Je možné vrátenie prípravku v prípade nespokojnosti s účinkami?

Áno, výrobca poskytuje 150 dňovú lehotu, počas ktorej je možné prípravok vrátiť. Táto lehota začína plynúť dňom doručenia. Pri vrátení musí byť produkt v pôvodnom obale. Náklady na vrátenie však platí zákazník, nie výrobca. Vrátenie peňazí prebehne bezodkladne, v zložitých prípadoch do 3 dní. Verím však, že nebudete musieť tovar vôbec vrátiť.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Skúsenosti

ProstaXin Skúsenosti Poďme sa teraz pozrieť na skúsenosti mužov s užívaním prípravku. V zásade som našiel dva typy reakcií. Prvé sú extrémne pozitívne alebo negatívne, takže si osobne myslím, že nejde o objektívne hodnotenie. Druhé ukazujú na reálne účinky a podľa mňa sa jedná o skutočné zhodnotenie účinnosti prípravku.

ProstaXin patrí medzi prírodné prostriedky, čo znamená niekoľko plusov, ale aj mínusov. Plusom je prirodzené zloženie, žiadne nežiaduce účinky, jednoduché užívanie bez predpisu a podobne. Mínusom je dlhší nástup a variabilita intenzity účinkov. To si treba uvedomiť a v tomto duchu sa nesú aj skúsenosti ostatných mužov.

Pravdou je, že účinnosť tabliet je u niekoho lepšia, u niekoho menej. S tým sa treba zmieriť, tak to je pri každom prípravku, ProstaXin sa z tohto rámca nevymyká. Jediným oprávneným mínusom, ktoré uznávam zo skúseností iných mužov, je mierne vyššia cena. Túto námietku uznávam, sám si myslím, že by to mohlo byť aj menej. Za kvalitu sa ale proste platí.

ÚČINNOSŤ ZÁVISÍ AJ OD VEKU

Všimol som si, že účinnosť prípravku zrejme závisí aj od veku, alebo ak nie priamo od veku, zrejme od toho, ako veľmi pokročilý je problém s prostatou. Pri naozaj vážnych stavoch je účinok nižší, čo len potvrdzuje, že najlepším riešením je prevencia.

Vlastná skúsenosť

ProstaXin Vlastná skúsenosť Proces objednávky sa mi na začiatok príliš nepozdával, problémom bolo zistiť, ako to celé vlastne funguje. Tu si myslím, že má oficiálny distribútor ešte nejaké medzery, ale pokiaľ celý proces zvládnete, určite vás výsledok príjemne prekvapí. Doručenie bolo bezproblémové, na úvod som zaplatil len za dopravu.

U mňa ProstaXin zabral už počas prvého mesiaca, takže som pokračoval v užívaní ďalej. Postupne sa účinok stupňoval, čo som aj očakával. Celkovo som pociťoval aj vyššiu sexuálnu energiu, čo je spôsobené aj ovplyvňovaním hladiny hormónov, konkrétne testosterónu.

Z hľadiska účinnosti niet čo produktu vytknúť. Ja sám som dokopy užíval ProstaXin 3 mesiace a potom som si dal pauzu. Základom je dodržiavať stanovené dávkovanie, potom by malo byť užívanie bezproblémové počas celej doby.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Výsledok vlastného testovania

ProstaXin Výsledok vlastného testovania Na základe vlastného zhodnotenia, ale aj podľa skúseností iných užívateľov, pokladám ProstaXin za účinný prípravok. Jeho nevýhodou je vyššia cena, čo sa prejaví aj v mojom konečnom hodnotení. Zároveň však musím objektívne povedať, že cena by nemala byť prekážkou vtedy, ak u vás budú tabletky fungovať.

 • Pokiaľ by som mal hodnotiť ako v škole, ProstaXin odo mňa dostane 1 mínus

Musím povedať, že z hľadiska účinkov ma prípravok príjemne prekvapil. Ako veľkú výhodu vnímam fakt, že ProstaXin účinkuje nielen v oblasti prostaty alebo v oblasti zlepšenia močenia, ale aj na potenciu, najmä na libido a jeho zvýšenie. Takto komplexné účinky sa v tejto oblasti len tak nevidia.

Nástup účinku je v priemere, závisí to aj od zdravého stavu muža. ProstaXin nie je žiaden šprintér, skôr bežec na dlhšie trate. Ak viete chvíľku počkať, myslím si, že sa dočkáte pozitívneho výsledku.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Zhodnotenie

ProstaXin Zhodnotenie Aké je teda záverečné zhodnotenie ProstaXinu? Z hľadiska účinnosti je pri dlhodobom užívaní prípravok účinný, ale musím povedať, že intenzita účinku značne kolíše. U niekoho to môže byť viditeľné pomerne rýchlo a jasne, u iného sa vplyv prejaví až po 3 týždňoch a nie až tak viditeľne.

Treba však na druhú stranu povedať, že je to aj celkom pochopiteľné, nakoľko sa jedná o prírodný prípravok, ktorého účinok je založený na prírodných účinných látkach. Pri problémoch s prostatou a na podporu potencie či libida je ale ProstaXin dobrou voľbou.

Ja sám vidím ešte 4 dobré dôvody, prečo by som ho odporúčal:

 • má prírodné zloženie, ktoré je bezproblémové z hľadiska dlhodobého užívania
 • nemusíte sa báť žiadnych vážnych nežiaducich účinkov
 • prípravok kúpite bez predpisu, je voľnopredajný
 • účinky sú širšie, podporíte nielen prostatu, ale aj libido a plodnosť

Mierne vyššia cena väčšieho balenia nie je problém, nakoľko na úvod môžete prvých 30 dní testovať úvodné balenie prakticky zdarma. Pokiaľ sa vám prípravok osvedčí, čo za ten mesiac testovania určite zistíte, osobne by som pokračoval v jeho užívaní. Na trhu je totiž oveľa viac preparátov, kde nemáte možnosť testovania a nemusia fungovať podľa vašich predstáv.

Napriek tomu, že som oznámkoval ProstaXin známkou jedna mínus, môžem ho odporučiť. Z hľadiska zloženia aj výrobcu sa určite jedná o výrobok, ktorý stojí za vyskúšanie a patrí k nadpriemeru u nás.

Stoporex Prostate

Normálna funkcia prostaty
 • Podpora prostaty
 • Podpora mužskej potencie
 • Pozitívny vplyv na močové cesty

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.53

19 Hodnotení

Dobrý deň, neni mi jasné koľko sa platí poštovné a balné keď na letáku je 1.95€ a na internete som sa dočítal 3.95€
Je to dosť zavádzajúce pre začiatok.

Jozef píše 28 januára 2020 o 11:25

Chcem jasnú odpoveď. Mám v úmysle vyskúšať skúšobné balenie a nechcem si objednávať posielanie ďalších balení. Poslanú poštovú poukážku zahodím a ďalšie balenie neprevezmem, lebo som si ho neobjednal. Bude ma dodávateľ ďalej akokoľvek obťažovať?

Milan píše 06 októbra 2020 o 09:38

Pridať komentár