Amante: Tablety pre mužov, na ktoré sú pozitívne recenzie. Aká bude tá moja?

Amante recenzia + skusenosti, ucinky a cena v lekarni

Z času na čas sa ku mne dostane produkt, o ktorom som už niečo niekde počul a zachytil, ale až do momentu priameho kontaktu si to neviem vybaviť. Presne takto som sa zoznámil s Amante, tabletkami pre mužov s údajne veľmi bohatými účinkami a účinnosťou, ktorú výrobca porovnáva so slávnou modrou pilulkou.

Prvý kontakt so značkou na mňa pôsobil rozpačito. Pripadalo mi to, akoby prezentáciu a dizajn výrobku aj oficiálnej webstránky niekto poriadne odflákol. Nejde o to, že by mi išlo až tak o vzhľad, ale čo sa asi skrýva vo vnútri, ak sa takto značka prezentuje navonok?

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Tabletky Amante sú určené pre mužov a majú prírodné zloženie, ktoré je na prvý pohľad určite zaujímavé. Sľubované účinky sú ohromujúce a výrobca sa vám snaží produkt vychváliť až do nebies. Takéto kontrasty u mňa vzbudili hneď podozrenie.

Výrobca a pôvod

Amante: Výrobca a pôvod Toto podozrenie u mňa zosilnelo pri pátraní po pôvode a výrobcovi Amante. Aký bol môj výsledok? Dostal som sa jedine tak k obchodným podmienkam dostupným na oficiálnej webstránke, kde som sa dozvedel, že prevádzkovateľom eshopu predávajúceho Amante u nás je spoločnosť Vito Life z Českej republiky.

Nič viac som sa o výrobcovi na oficiálnej webstránke nedozvedel, nenašiel som ani informáciu o konkrétnom zložení tabliet a ani ďalšie potrebné údaje, napríklad o schválení Amante ako výživového doplnku na našom Úrade verejného zdravotníctva. Príliš malo údajov moju podozrievavosť len zväčšilo.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Zloženie a účinné látky

Amante: Zloženie a účinné látky Nakoniec som sa dopátral k obsahu Amante z iného zdroja a zistil som, že sa jedná o rastlinný prípravok s prírodným zložením. Ako účinné látky sú tu použité viaceré tradičné byliny a ich extrakty, ktoré som poznal aj z iných značiek. To vyzerá teda na prvý pohľad upokojujúco, aj keď niektoré látky boli aj pre mňa novinkou.

V tabletkách Amante možno nájsť tieto obsahové látky:

Kotvičník zemný: Tribulus Terrestris je veľmi častou zložkou prípravkov a tabliet určených na podporu mužskej potencie. Ide o rastlinu stimulujúcu sexuálny apetít a zároveň zlepšujúcu prietok krvi, čo pomáha aj na zlepšenie stoporenia. Okrem toho sa Kotvičník využíva aj na posilnenie fyzického výkonu, boj proti únave a na zlepšenie obranyschopnosti.

Ženšen: Všehoj ázijský, čo je oficiálny názov tejto liečivej rastliny, je považovaný za univerzálny prírodný prostriedok na zlepšenie vitality a životnej energie. Extrakt z tejto rastliny by mal pôsobiť v Amante stimulačne aj na sexuálne funkcie, ide tiež o prírodné afrodiziakum a prostriedok na lepšie prekrvenie periférnych ciev.

Euleterokok ostnatý: Okrem klasického Ženšenu sa nachádza v Amante aj tzv. Kórejský ženšen, nazývaný Euleterokok. Ide o adaptogén, ktorý pôsobí protizápalovo a aj proti artritíde. Má tiež účinky pre zlepšenie stavu a zdravia vylučovacej sústavy. V tabletkách sa však nachádza pre svoj stimulačný účinok proti únave a na zvýšenie energie a vitality.

Schizandra čínska: Rastlina, ktorá je známa pre svoje povzbudzujúce účinky a ako životabudič. To je Schizandra čínska, ktorá sa tiež nachádza v tabletkách Amante. Obsahuje látky znižujúce únavu a posilňujúce duševnú aj fyzickú aktivitu. Okrem toho pomáha aj na krvný tlak a zvyšovanie prietoku krvi, čo môže pomôcť k lepšiemu stoporeniu penisu.

Čajovník čínsky: Tento ker je zaujímavým zdrojom vitamínov a antioxidantov, ktorý patrí medzi tradičné prostriedky čínskej ľudovej medicíny. Rastlina tiež podporuje trávenie a detoxikáciu, no v Amante sa nachádza pre svoj vplyv na stimuláciu mozgovej činnosti a na lepšie fungovanie kardiovaskulárnej sústavy. Podporuje činnosť srdca aj prúdenie krvi.

Rozchodnica ružová: Táto rastlina sa nazýva aj Rhodiola a patrí medzi tradičné liečivé rastliny s adaptogénnymi účinkami. Najdôležitejším účinkom rastliny je pôsobenie proti stresu, čo by malo pomôcť pri rýchlej ejakulácii spôsobenej psychogénnymi príčinami. Taktiež pomáha na zlepšenie funkcie srdca a má aj afrodiziakálne účinky na obe pohlavia.

Gingko biloba: Kto by nepoznal jednu z najznámejších rastlín tradičnej ázijskej medicíny? Ginko dvojlaločné je známe najmä pre svoj vplyv na duševnú rovnováhu, najmä na zlepšenie sústredenosti a pamäte. Pomáha však tiež na zvládnutie stresu, rovnako ako Rozchodnica. Jeho účinky sú aj na lepšie prekrvenie a fungovanie celej kardiovaskulárnej sústavy.

Čo sa týka koncentrácie jednotlivých látok, tu je:

Látka:Množstvo:
Rozchodnica ružová150 mg
Kotvičník zemný150 mg
Ginkgo biloba30 mg
Schizandra čínska20 mg
Eleuterokok tŕnitý20 mg
Čajovník čínsky20 mg
Ženšen 10 mg

PRÍLIŠ MALÉ MNOŽSTVO

Jedna z vecí, ktoré mi udreli do očí, je celkovo nízky obsah všetkých účinných látok v jednej tabletke. Ak som správne spočítal gramáž, dokopy sa v 1 tablete Amante nachádza len 400 mg účinných látok. To je príliš málo na odporúčané dávkovanie a taký je aj výsledok.

Dávkovanie a užívanie

Amante: Dávkovanie a užívanie Amante by sa malo užívať raz za deň, čo podľa výrobcu samotného má stačiť k tomu, aby ste videli zlepšenie erekcie aj iné účinky, ktoré rozviniem detailnejšie nižšie. O tom, ako dlho má takéto užívanie trvať pre optimálnu účinnosť, som sa nikde nedočítal, ale vzhľadom na rastlinný charakter prípravku, by sa malo jednať podľa mňa o dlhodobé užívanie.

 • Jedna dávka je 1 tabletka. Maximálna denná dávka je 1 tabletka
 • Užitie tabletky by malo byť 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom, účinok by sa mal dostaviť práve do 60 minút

Podľa vyjadrení výrobcu by mala jedna tabletka účinkovať až 24 hodín, čo je ale určite nereálne. Jednak tomu nezodpovedá ani množstvo účinných látok a jednak nielen moja skúsenosť hovorí opak. Prípravok ako taký som ja sám užíval dlhodobo a bez prestávok, jednorazové užitie podľa mňa neprinesie žiaden účinok.

Účinky

Amante: Účinky Výrobca Amante sa hrdí neuveriteľnými účinkami a tak som aj ja sám bol veľmi zvedavý, čo je na tom pravdy a čo nie. Niektoré, napríklad týkajúce sa erekcie, sú pochopiteľne na prv pohľad realistické, iné zas vyznievajú trocha prehnane. Jedna vec je ale teória, druhá vec je prax a práve tá je najdôležitejšia pre každého muža, ktorý bude chcieť tabletky užívať.

Pozrel som sa preto na jednotlivé účinky detailnejšie:

Krátka odozva na sexuálnu stimuláciu

Zlepšenie reakcie na sexuálnu stimuláciu znamená vyššiu vzrušivosť a zvýšenie sexuálneho zážitku. S týmto účinkom tiež úzko súvisí vyššie libido, ktoré síce Amante priamo nespomína, ale mala by to byť samozrejmosť. Výsledok? Bohužiaľ, u mňa konkrétne len veľmi málo viditeľný, u iných mužov tiež. Nepomohlo ani dlhodobejšie užívanie, nič sa nezlepšilo.

Lepšie a pevnejšie erekcie

Druhým dôležitým účinkom by malo byť zlepšenie pevnosti a kvality erekcie. Pod týmto sa myslí najmä lepšie stoporenie, čo by malo súvisieť s tými rastlinami v zložení Amante, ktoré podporujú lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. V tejto oblasti sme ja aj niektorí muži zaznamenali určité zlepšenie, ale nejednalo sa o nič extrémne a intenzita účinkov kolísala.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Predĺženie pohlavného styku

V súvislosti s erekciou je dôležitá nielen jej kvalita a pevnosť, ale aj dlhodobé udržanie stoporenia. Práve takýto účinok deklaruje Amante, konkrétne predĺženie pohlavného styku v dôsledku udržania erekcie a predĺženia doby do ejakulácie. Účinnosť v tejto oblasti je však naozaj minimálne viditeľná a musím povedať, že žiadne extrémne zlepšenie som nezažil.

Kontrola nad predčasnou ejakuláciou

Oddialenie predčasnej ejakulácie z dôvodu nadmerného stresu či nervozity je možné pomocou prípravkov s rastlinným zložením, ale nespoliehal by som sa na to príliš v prípade Amante. Účinnosť v tejto oblasti je na bode mrazu a je to zrejme dôsledok nízkej koncentrácie látok, ktoré by za to mali zodpovedať. Tie síce v tabletkách sú, ale v praxi sa nijako neprejavujú.

DLHODOBÉ UŽÍVANIE ÚČINNOSŤ NEZVÝŠI

Hoci vo väčšine prípadov rastlinných tabliet platí, že pravidelné a dlhodobejšie užívanie môže postupom času zlepšiť účinky, u mňa sa v prípade Amante nič také nepotvrdilo. Užíval som ho dva mesiace a nevidel som žiaden rozdiel medzi (ne)účinnosťou na úvod a záver užívania.

Nežiaduce účinky

Amante: Nežiaduce účinky Sú s Amante spojené nejaké nežiaduce alebo vedľajšie účinky? Oficiálny distribútor na túto tému nič nehovorí, ja sám som len spočiatku pociťoval menšie problémy s krvným tlakom a menšiu bolesť hlavy. Zaujímavé je, že po istej dobe sa tieto symptómy vytratili, takže neviem povedať, či išlo o priamu súvislosť.

Všeobecne sú však tabletky rastlinného charakteru z pohľadu nežiaducich účinkov na tom oveľa lepšie, ako prípravky so syntetickými účinnými látkami a to je jedna z mála výhod Amante. Kontraindikáciou k užívaniu ale môže byť napríklad alergická reakcia na niektorú z bylinných obsahových látok v zložení.

Balenie a cena

Amante: Balenie a cena Z hľadiska ponuky balení je na tom Amante veľmi dobre, paleta rôznych veľkostí tabliet je naozaj široká a v tomto ohľade by sa mohla konkurencia od značky učiť. V čom by si ale určite žiaden iný prípravok nemal brať z Amante vzor, sú ceny, minimálne za menšie balenia. Testovacie balenie s 1 tabletkou totiž stojí neuveriteľných 6 €, s poštovným 7€.

Tu sú jednotlivé veľkosti balenia aj s prepočtom na 1 deň užívania:

Balenie 10 + 10 (20 tabliet) = 36 €

 • cena na 1 deň = 1.80 €

Dvojnásobne balenie 10 + 10 (40 tabliet) = 62 €

 • cena na 1 deň = 1.55 €

Ako vidíte, najmenej sa oplatí 1 tabletkové balenie, najviac sa oplatí balenie 10 + 10 tabliet a to až 5 balení naraz. Takéto balenie by vám malo vydržať aj 3 mesiace a za 1 deň užívania zaplatíte najmenej. Treba však zároveň povedať, že ani najväčšie balenie nemá príliš dobrý pomer ceny a kvality.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Kde kúpiť

Amante: Kde kúpiť Hoci značka Amante ako taká je celkom známa, v lekárni tieto tabletky pre mužov nekúpite. Podľa mňa je za tým obojstranný nezáujem, značka chce využívať vlastný obchodný kanál a myslím, že lekárne majú záujem skôr o viac overené produkty. Koniec koncov, mnohé z konkurenčných tabliet aj predávajú.

Amante sa teda dá kúpiť jedine cez eshop nachádzajúci sa na oficiálnej webstránke a je to jediný možný distribučný kanál. Samo o sebe to samozrejme nie je dôvodom na negatívne domnienky, takto fungujú aj tie najlepšie značky na trhu.

❤️ TIP: ak hľadáte tabletky, ktoré naozaj fungujú potom osobne odporúčam tabletky, ktoré mi priniesli najlepšie výsledky: ✅ Stoporex Klasik, ✅ Stoporex Prolong

Objednávka prebieha teda cez internet a pri kúpe priamo od distribútora máte aspoň istotu, že si kupujete skutočne originálne balenie Amante. Musím však zároveň povedať, že informácie týkajúce sa objednávky a dodania nie sú príliš široké a konkrétne, čo mnoho mužov odradí. Možno to však vzhľadom na účinnosť prípravku ale nebude ani veľká škoda.

AKCIA SA SNAŽÍ PRESVEDČIŤ, ALE NEDAJTE SA

Ako som spomínal pri porovnaní balení, jedna tabletka je podľa mňa príliš drahá, ale tie najväčšie balenia sú za akciovú cenu už oveľa lacnejšie. Odporúčam ale nenechať sa zlákať na zľavu a poobzerať sa radšej po lepšej a účinnejšej alternatíve.

Online objednávka, doprava a doručenie

Amante: Online objednávka, doprava a doručenie Spôsob objednania cez internet sa pri Amante nelíši prakticky v ničom od spôsobu objednania iných prípravkov, či už z internetových lekární alebo tiež z ich vlastných eshopov. Aby som vám ukázal, ako jednoduché to je, aspoň v krátkosti popíšem postup objednávky:

 • Na úvod si zvolíte veľkosť balenia podľa počtu tabliet
 • Následne vyplníte svoje údaje vrátane adresy dodania
 • Zvolíte si spôsob dopravy a platby, pri Amante len dopravy
 • Objednávku odošlete online a to je celé

Čo sa týka platby, v prípade Amante je možný len jeden spôsob a to platba na dobierku, čiže pri prevzatí. Iné značky a internetové lekárne predávajúce podobné prípravky však umožňujú aj rýchlejšiu a lacnejšiu alternatívu, čiže platbu vopred. Štandardne sa dá vybrať bankový prevod a platba kartou, niekedy aj PayPal.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

V prípade dopravy je na výber viac možností. Značka Amante ponúka buď dodanie na poštu alebo dodanie kuriérom Geis. Konkurenčné značky ponúkajú obvykle možnosť výberu viacerých typov doručenia prostredníctvom kuriéra, takže si môžete vybrať podľa ceny a rýchlosti to, čo vám najviac vyhovuje.

DLHÉ DODANIE

Veľkým mínusom Amante je dlhá doba dodania a to až 3 či 4 dni od prijatia objednávky. To zároveň platí len pre objednávky prijaté pred 14:00. V porovnaní s konkurenciou ide o veľmi dlhú lehotu, nakoľko väčšina iných značiek vám môže prísť do 24 až 48 hodín.

Najčastejšie otázky

Amante: Najčastejšie otázky Pomáha Amante alebo ide len o reklamu? A čo vrátenie peňazí či diskrétne balenie? Na toto všetko, ale aj na omnoho viac vecí, sa pýta veľké množstvo mužov na internete. Prešiel som počas hľadania skúseností a referencií hneď niekoľko fór a diskusií a zozbieral som najčastejšie otázky v súvislosti so značkou. Tu sú spolu s mojimi odpoveďami:

Nemôže vyššie dávkovanie zlepšiť účinok?

Niektorí muži sa na internetových fórach chválili tým, že vyššie dávkovanie zlepšuje účinnosť Amante. Toto ja potvrdiť neviem, nakoľko sa vždy držím užívania od výrobcu. Osobne si ale myslím, že ide skôr o výnimku a pri iných prípravkoch sa vyššie dávkovanie na zlepšenie účinkov neosvedčilo. Určite ho teda neodporúčam ani skúšať.

Ako je to s vedľajšími účinkami, najmä bolesťou hlavy?

Vedľajšie či nežiaduce účinky sú v prípade tabliet s rastlinným zložením naozaj ojedinelé a ak sa vyskytnú, práve bolesť hlavy je to, čo sa objavuje častejšie. Tento vedľajší účinok nastáva zvyčajne len v prípade, ak sú v tabletkách látky pôsobiace na zvýšenie krvného tlaku. V Amante zrejme sú, ale u mňa konkrétne nešlo o nič strašné.

Dajú sa kombinovať tabletky Amante a alkohol?

Rozhodne takúto kombináciu neodporúčam, aj keď oficiálne vyjadrenie k tejto situácii som nikde nenašiel. Trocha alkoholu síce nie je v priamej interakcii alebo kontraindikácii k tabletkám typu Amante, ale alkohol ako taký zhoršuje potenciu, erekciu a pôsobí aj proti sexuálnej vitalite. Určite ho teda nekombinujte s tabletkami, ktoré by mali pôsobiť opačne.

Distribútor hovorí o vrátení peňazí či diskrétnom balení. Ako to je naozaj?

Balenie je naozaj diskrétne, nakoľko Amante vám príde v neoznačenej krabici, kde je len vaša adresa a ako odosielateľ nie je uvedená samotná značka Amante, nemá na obale ani vlastnú reklamu. Čo sa týka vrátenia peňazí, výrobca to sľubuje v lehote do 30 dní od kúpy, ale sám som túto možnosť nevyužil, tak neviem.

Amante u mňa nefungovalo, čo robiť ďalej?

Tomuto sa ani veľmi nečudujem a jediné, čo sa dá urobiť, je poohliadnuť sa po lepšej alternatíve. Nebojte sa, existuje a ide tiež o tabletky s rastlinným zložením. Na záver tejto recenzie pridám zopár tipov, aby som vám ukázal, že aj prípravky bez receptu vám môžu naozaj pomôcť na zlepšenie vášho sexuálneho života.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Skúsenosti

Amante: Skúsenosti Ako funguje Amante v praxi? Záleží od toho, aké hodnotenia a komentáre sa k vám dostanú. Na prvý pohľad sú tabletky mimoriadne účinné a veľa mužov si ich chváli. Keď však začnete zisťovať, či sú takéto pozitívne skúsenosti reálne, prídete na to, že zrejme nie.

Pátral som teda dlhšie a ak som bral do úvahy len komentáre mužov, ktorí evidentne užívali Amante a chceli sa podeliť o skutočné dojmy, tak ich skúsenosť sa príliš nelíši od tej mojej. Z hľadiska účinkov je málo viditeľné len mierne zlepšenie erekcie, ostatné vplyvy sú takmer zanedbateľné. Nájdu sa aj výnimky, ale takých mužov je veľmi málo.

Negatívne je hodnotená cena a v porovnaní s inými značkami je Amante podľa veľkej väčšiny užívateľov prehnane drahé. Spôsob objednávky nie je problém, hoci ja sám si to viem predstaviť aj lepšie. Vedľajšie účinky sa vyskytujú len veľmi málo.

PODOZRIVÉ KOMENTÁRE

Pri hľadaní skúseností a hodnotení som narazil aj na komentáre, ktoré boli evidentne prehnané. Šlo najmä o podozrivo pozitívne hodnotenia, kde sa odporúčala kúpa Amante cez neznáme webstránky. Podľa mňa šlo o skrytú reklamu.

Vlastná skúsenosť

Amante: Vlastná skúsenosť Moja dvojmesačná skúsenosť s Amante je v podstate o menšom očakávaní a väčšom návrate do reality. Už pri objednávaní som tušil, že sa nebude jednať o prípravok, ktorý dostojí deklarovaným účinkom. Moje doterajšie skúsenosti v tejto oblasti mi napovedali, že mám počúvať inštinkt a ten mal znova pravdu.

Z hľadiska účinnosti sú tabletky veľmi podpriemerné a hoci určite nejaký vplyv prinášajú, nejedná sa o nič extrémne viditeľné alebo zaujímavé. Výsledkom je len mierne zlepšenie erekcie ako takej a len minimálne účinky ohľadom predĺženia pohlavného styku. V ostatnom Amante absolútne zaostáva.

Pomer kvality a ceny je tiež veľmi zlý a na trhu je naozaj veľa konkurenčných značiek, ktoré sú na tom v tomto ohľade oveľa lepšie. Negatívne hodnotím aj nežiaduce účinky, hoci iní muži s nimi nemajú až také zlé skúsenosti. Moje hodnotenie bude ale v prípade Amante určite negatívne.

Výsledok vlastného testovania

Amante: Výsledok vlastného testovania Myslím si, že dva mesiace sú dostatočná doba na prejavenie sa účinkov. Spôsob dávkovania sa mi už od začiatku zdal ako príliš slabý a to aj vzhľadom na nízku koncentráciu látok zabezpečujúcich účinky. V mojom prípade sa bohužiaľ potvrdilo, že Amante je viac o marketingu, ako o účinkoch v praxi.

 • Po dlhšom zvážení odo mňa tabletky Amante dostávajú známku 4

Od najhoršej možnej známky uchránil značku fakt, že isté účinky tabletky naozaj majú. Ak mám ale hodnotiť prípravok komplexne a najmä ho porovnávať aj s jeho konkurenciou, lepšiu známku som naozaj dať nemohol. Amante totiž zúfalo nenaplňuje očakávania a od deklarovaných sľubov je v praxi vzdialené na míle.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Ak sa k tomu pridá veľmi vysoká cena v porovnaní s kvalitou, podľa mňa je výber týchto tabliet zlá voľba. Značke sa musí nechať, že marketing má naozaj dobre zvládnutý, ale myslím, že ak by som tieto tabletky mal odporučiť, určite by som v noci nemohol pokojne spať. Za mňa je to jednoznačne nesprávna cesta a nenaplnený potenciál.

Zhodnotenie

Amante: Zhodnotenie Moje záverečné zhodnotenie je teda negatívne a osobne si myslím, že by ste nemali s Amante strácať čas. Nejaké účinky, najmä na erekciu, som badal, ale v porovnaní s lepšími značkami na našom trhu šlo v podstate o zanedbateľný vplyv. Z hľadiska zloženia Amante navyše klame telom a o to väčší je to šok v praxi.

Výrobca navyše spomína na oficiálnych stránkach známu modrú pilulku a snaží sa o jej porovnanie s Amante. Je to však veľmi zavádzajúce, nakoľko sa absolútne nejedná o tú istú kategóriu produktov. Myslím si, že výsledkom môže byť len veľké sklamanie a od toho vás chcem uchrániť.

Tabletky tohto typu ale nemusia byť v princípe zlou voľbou. Prečo?

 • vďaka prírodnému zloženiu sú pre organizmus prirodzené
 • lepšie značky nemajú takmer žiadne vedľajšie účinky
 • šírka pôsobenia je pomerne veľká a to na celý sexuálny život
 • sú dostupné bez lekárskeho predpisu

Hoci mnoho z vyššie spomínaných podmienok a faktorov na prvý pohľad spĺňa aj Amante, pri komplexnom pohľade je zrejmé, že tieto tabletky neprinesú také účinky, ako deklarujú a ako očakávajú muži s problémami v sexuálnom živote.

Osobne sa teda prikláňam k tomu, aby ste si zvolili lepšiu alternatívu.U mňa osobne zas najlepšie účinkuje značka Stoporex, ktorú naozaj odporúčam skúsiť.

Stoporex Klasik

Tabletky na erekciu
 • Silná erekcia
 • Vitalita
 • Sexuálne zdravie

Stoporex Prolong

Predlženie erekcie
 • Predlženie erekcie
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vitalita

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

2.11

18 Hodnotení

U takýchto podobných rastlinnch produktov je veľký rozdiel ich účinnosti v závislosti na veku. Môj kolega – má pod 50 – si ich veľmi pochvaľuje (konkrétne Amante), u mňa – som po 67 r. – účinok rastlinných preparátov cítim u libida, no k pevnej erekcii príliš nepomôžu a vypomáham si 1/8 – 1/4 modrej tabletky + gélom na erekciu a pomocou intenzívnej stimulácie partnerkou.

Braňo píše 13 septembra 2019 o 15:49

Pridať komentár