Femmax: Tablety na zvýšenie libida, ktoré v lekárni nekúpite a viem prečo

Femmax recenzia na tablety, cena, davkovanie, skusenosti

V poslednej dobe sa akoby roztrhlo vrece s rôznymi prípravkami určenými pre ženy, ktoré sľubujú doslova zázraky na počkanie. Do tejto kategórie sa zaradil istým spôsobom aj Femmax, ktorý ospevuje viacero podozrivých komentárov či recenzií na internete. Žiadna lekáreň ho pritom nepredáva.

Stačí letmý pohľad na nejaké internetové fórum a tieto tabletky vám budú pripadať ako najväčší vynález storočia. Nejedna diskusia chváli značku do nebies a pripisuje jej až nadpozemskú silu. Mne sú takéto prehnané reakcie takmer vždy pozitívne.

Rozhodol som sa preto ja sám pozrieť na prípravok bližšie a vyskúšať ho. Pochopiteľne, neskúšal som ho sám, ale na túto úlohu sa podujala moja partnerka. Ako to dopadlo? Dozviete sa na záver mojej recenzie!

Výrobca a pôvod

Femmax Výrobca a pôvod Za tabletkami Femmax je u nás ako oficiálny distribútor spoločnosť Cron Systems, ktorá je mne osobne známa aj z oblasti podobných prípravkov určených pre mužov. Samotná značka Femmax sa predáva nielen u nás, ale aj v ďalších 14 krajinách, väčšinou v Európe. Dostupná by mala byť aj v USA.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Kto je však konkrétne výrobcom a kde sa produkt vyrába, som sa z oficiálnej webstránky bohužiaľ nedozvedel. Pozitívom však je, že produkt ako taký je u nás riadne zaregistrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR, pričom neobsahuje žiadne konzervačné látky, alergény a ani geneticky modifikované suroviny.

Zloženie a účinné látky

Femmax Zloženie a účinné látky Femmax je prípravok s rastlinným a bylinným základom, ktorý obsahuje extrakty a výťažky rôznych rastlín, najčastejšie spadajúcich do kategórie prírodných afrodiziak. Tieto obsahové látky sú doplnené napríklad o aminokyselinu L-Arginín a niektoré ďalšie zložky. Na prvý pohľad je zloženie veľmi pestré, možno až príliš.

Toto sú tie najdôležitejšie účinné látky obsiahnuté v prípravku:

Muira Puama: Asi tou najviac dôležitou zložkou Femmaxu je extrakt z Muira Puama, čo je drevina prospešná pre nervový systém, ale aj pre pohlavnú sústavu. Aj preto sa mu hovorí drevo potencie a zároveň skvelé afrodiziakum z pralesov, ktoré je dominantnou zložkou prípravku. U žien má zároveň upokojujúce účinky pri celkovom vyčerpaní.

Damiána: Táto liečivá bylina patrí medzi výborné tradičné prírodné afrodiziaka, ale zároveň aj medzi vysoko účinné relaxanty. Zároveň rastlina podporuje vyššiu aktivitu a mentálnu vitalitu, pomáha tiež na zvýšenie pocitu energie a to tak v sexuálnej oblasti, ako aj celkovo. Vo Femmaxe sa nachádza v rovnako množstve, ako Muira Puama.

Kotvičník zemný: Myslím, že Tribulus Terrestris nie je treba vôbec mužom predstavovať, ženám možno áno. Ide o rastlinu, ktorá je považovaná za výborné prírodné afrodiziakum, nakoľko pomáha stimulovať hladinu pohlavných hormónov. Ovplyvňuje teda libido, sexuálnu túžbu a sexuálny apetít, škoda len, že vo Femmaxe je ho príliš málo.

Artičok kardový: Táto trvalka je pomerne neznámou rastlinou a to najmä v prípade prípravkov na podporu sexuálneho života. Ide skôr o známu súčasť doplnkov do jedla, ktorý sa využíva najmä v stredomorskej kuchyni. Prečo sa nachádza vo Femmaxe? Kvôli zlepšeniu krvného obehu, nakoľko znižuje cukor a cholesterol v krvi, čím podporuje lepšie prekrvenie.

Ďumbier lekársky: Už podľa názvu zrejme budete poznať rastlinu zvanú aj Zázvor, ktorá sa používa najmä pri prechladnutí a problémoch s dýchacou sústavou. Podobne ako v prípade Artičoku, aj extrakt z Ďumbiera sa nachádza v tabletkách kvôli zlepšeniu prietoku krvi, zníženiu jej zrážania a tým pádom k lepšiemu prekrveniu pohlavnej sústavy.

L-Arginín: Do tretice je látkou, ktorá má vplyv na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, L-Arginín. Táto aminokyselina sa veľmi hojne využíva v prípravkoch určených pre mužov, nakoľko významne podporuje erekciu. U žien je jej zmysel v zlepšení prekrvenia pohlavnej sústavy a tento účinok je zrejme pri Femmaxe aj najviac viditeľný.

Ženšen: Femmax obsahuje až 3 druhy Ženšenu a to Americký, Kórejský a Sibírsky. Samotná rastlina je výborným afrodiziakom, životabudičom a prevenciou proti stresu, no u každého je intenzita týchto účinkov značne individuálna. Problém však podľa mňa je vo veľmi nízkej koncentrácii extraktov z týchto rastlín vo Femmaxe.

Vitamín B3: Prípravok obsahuje nielen extrakty a výťažky rôznych rastlín, ale tiež vitamíny, konkrétne vitamín B3, ktorý sa nazýva aj Niacín. Tento vitamín pomáha na tráviacu sústavu, ale aj na nervový systém a na zvýšenie energie a vitality. Vitamín je dôležitý aj pre metabolizmus tukov, no najväčší význam má pre energetické hospodárenie organizmu.

Ďalšie zložky: Medzi doplnkové látky k hlavných účinným látkam patria napríklad oxid zinočnatý, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza, oxid titaničitý a hovädzia želatína. Ide o objemové činidlá, protihrudkujúce látky, farbivá a plniace látky, ktoré nemajú žiaden priamy účinok.

Femmax obsahuje tieto účinné látky v nasledovných pomeroch:

Látka:Množstvo:
Damiána (Turnera diffusa)100 mg
Muira puama100 mg
L-arginín100 mg
Artičoka kardová50 mg
Kotvičník zemný20 mg
Zázvor20 mg
Kórejský ženšen17 mg
Americký ženšen17 mg
Sibírsky ženšen17 mg
Niacín (vitamín B3)8 mg
Oxid zinočnatý5 mg

VEĽA LÁTOK, NIŽŠIA KONCENTRÁCIA

Femmax má naozaj veľmi bohatú paletu účinných látok. Na druhej strane je ale už podľa ich obsahu zrejmé, že mnoho z nich je v prípravku zastúpených vo veľmi malom množstve a preto je veľmi otázny ich efekt na ženské libido a kvalitu sexuálneho života v praxi.

Dávkovanie a užívanie

Femmax Dávkovanie a užívanie Vzhľadom na charakter účinných látok je aj v prípade tabliet Femmax pre dosiahnutie sľubovaných účinkov nutné pravidelné a dlhodobé užívanie. Výrobca je však pri konkrétnom dávkovaní pomerne benevolentný a je len na vás, ako budete tabletky užívať.

 • Jedna dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka sú 2 tabletky
 • Dávkovanie je možné v rozmedzí 1 až 2 tabliet za deň, každú treba zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie vody

Ak sa rozhodnete pre užívanie jednej kapsuly za deň, spravte tak vždy v ten istý deň, podľa mňa je to optimálne ráno a nalačno, aby sa mohli látky dobre vstrebať. Ak budete užívať 2 tabletky, tú druhú by ste mali užiť 30 až 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Takto by malo byť zabezpečené zintenzívnenie účinkov priamo počas sexuálneho kontaktu.

Účinky

Femmax pre ženy Účinky Femmax sa na svojej oficiálnej webovej stránke pýši hneď niekoľkými silnými tvrdeniami a to isté sa týka aj deklarovaných účinkov. Jedna vec sú ale sľuby, ktoré môžu vyvolať očakávania, druhá vec je realita. Je síce pravda, že zloženie tabliet je naozaj veľmi sľubné, ale moja vlastná skúsenosť mi velí k opatrnosti.

Poďme sa teda pozrieť na deklarované účinky bližšie z pohľadu praxe:

Zvýšenie libida

Vyššia sexuálna túžba? Viac sexuálneho apetítu? To je presne to, čo charakterizuje zvýšenie libida a to, čo sľubuje Femmax. Tento účinok môže byť dosiahnutý prírodnými látkami jedine cez ovplyvnenie hormonálnej hladiny. Prax ukazuje, že málo žien účinnosť v tejto oblasti pociťuje a podľa mňa je na vine slabšie zloženie látok, ktoré by tento účinok mali zabezpečiť.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Dlhší orgazmus

Intenzívnejšie a dlhotrvajúcejšie orgazmy sú výsledkom lepšieho vnímania sexuálneho dráždenia a v tomto ohľade je Femmax na tom o niečo lepšie, ako v prípade zvýšenia libida. Môže za to lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, ktoré je najmä zásluhou L-Arginínu, Zázvoru a extraktu z Artičok. Ani tu ale netreba očakávať príliš veľké zázraky.

Dokonalé vyvrcholenie

Tretím účinkom, ktorý Femmax sľubuje, je dokonalejšie vyvrcholenie a to na základe dosiahnutia vyššieho sexuálneho vzrušenia. Tento účinok súvisí znova s lepším prekrvením pohlavných orgánov, ale napríklad aj s vyšším libidom. Ako je na tom Femmax v praxi? Podľa hodnotení žien v tejto oblasti zaostáva, ale našiel som aj mierne pozitívne skúsenosti.

Viac energie

Posledným účinkom, ktorý Femmax ponúka, je zvýšenie energie a celkovej vitality. Tento účinok by podľa zloženia mohol nastať, no vo väčšine prípadov je tak slabý, až ho takmer nevidieť. Aj tu je problém v nedostatočnej koncentrácii látok, ktoré za tento účinok zodpovedajú, pričom v samotných tabletkách je ich zoznam bohatý.

VŠEOBECNÉ A VÁGNE SĽUBY

Účinky, ktoré deklaruje výrobca Femmax priamo na svojej oficiálnej stránke, popisuje príliš nekonkrétne a spolieha sa len na všeobecné sľuby. Toto je už podľa mňa samo o sebe veľmi zlým znamením, nakoľko to budí dojem, ako by sa výrobca bál konkrétneho porovnania.

Nežiaduce účinky

Femmax Nežiaduce účinky Poďme sa teraz pozrieť na to, či sa pri užívaní Femmaxu nevyskytujú nielen žiaduce, ale aj nežiaduce alebo vedľajšie účinky. Je síce pravda, že čo sa týka prípravkov s rastlinným alebo prírodným charakterom, výskyt takýchto vedľajších prejavov je minimálny alebo menší, ako v prípade syntetických tabliet, ale sú aj výnimky.

Jednou z nich je, aspoň podľa skúseností niektorých žien, práve Femmax. Pri jeho užívaní sa môžu totiž niekedy vyskytnúť bolesti hlavy, ktoré sú podľa mňa spôsobené práve silnejším pôsobením na krvný obeh, čo spôsobí problémy s krvným tlakom. Vyústením je potom aj bolesť hlavy, ale jej intenzita je už individuálna u každej ženy.

Balenie a cena

Femmax Balenie a cena Výrobca ponúka Femmax vo viacerých druhoch balení podľa veľkosti, čo mu slúži ku cti a je to pozitívne v prípade, že by ste chceli tabletky užívať dlhodobo. Osobne sa síce k tejto alternatíve moc neprikláňam, ale najvýhodnejšie je balenie až 60 tabliet, nakoľko v jednom základnom balíčku je ich len 10.

To je porovnanie jednotlivých balíčkov a cena za deň užívania Femmaxu:

Typ balenia:Množstvo tabliet:Cena za tabletku:Cena za balenie:
Jedno balenie103,90 €39 €
Najlepšia ponuka302,60 €78 €
Ušetríte najviac601,95 €117 €

Tiež ste sa prekvapili tak isto, ako ja? Pri najmenšom jednom balení sa zdá byť cena nielen mne, ale veľkému množstvu žien, v prepočte za tabletku príliš vysoká. Na trhu sú oveľa výhodnejšie prípravky s lepšou účinnosťou, v porovnaním s nimi je Femmax mimoriadne cenovo nevýhodný.

Kde kúpiť

Femmax Kde kúpiť V lekárni sa Femmax zakúpiť nedá, aspoň ja som ho ešte v žiadnej kamennej prevádzke alebo v internetovej lekárni nevidel. Distribútor ide cestou predaja priamo cez svoj vlastný obchodný kanál, ktorým je v tomto prípade jeho webová stranka s eshopom. Tento spôsob pochopiteľne neznamená, že by šlo o niečo menejcenné.

Viacero aj lepších značiek sa rozhodne pre túto distribúciu, nakoľko takto vie garantovať cenu bez pridania rôznych marží a zároveň maximálnu dostupnosť a originalitu. Rád by som zdôraznil, že ja osobne neposudzujem produkty podľa spôsobu distribúcie, ale podľa toho, ako sú kvalitné a ako fungujú v praxi.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Nakoľko cena za Femmax je pomerne vysoká, mnoho z vás možno bude mať potrebu kúpiť ju napríklad cez inzerciu v snahe ušetriť. To, že prípravok je dostupný bez predpisu, tomu len nahráva. Pred tým vás ale chcem varovať, môže sa jednať o napodobeninu či placebo!

SKÚSTE RADŠEJ ALTERNATÍVY

Hoci určite netvrdím, že by Femmax neposkytoval nejaké účinky na zlepšenie kvality sexuálneho života žien, myslím si, že je lepšie vyskúšať skôr niektoré jeho konkurenčné značky. Poskytnú vám oveľa lepší pomer ceny a kvality.

Online objednávka, doprava a doručenie

Femmax Online objednávka, doprava a doručenie Ak by ste sa rozhodli predsa len skúsiť značku Femmax, objednanie prebieha online a je veľmi podobné tomu, ako sa nakupujú aj iné značky, či už tiež z oficiálny eshopov, alebo prostredníctvom internetových lekární. Tu je postup na ukážku:

 • Zvolíte si veľkosť balenia a to podľa toho, ako dlho chcete tabletky užívať
 • Vyplníte svoje osobné údaje
 • Vyberiete typ platby a spôsob dopravy
 • Objednávku odošlete kliknutím na tlačítko Dokončiť objednávku

Pri platbe máte na výber možnosť zaplatiť vopred, ale napríklad aj priamo na dobierku, čiže pri prevzatí balíčka. Ak sa rozhodnete pre platby vopred, môžete využiť klasický bankový prevod z účtu na účet, PayPal alebo najpoužívanejšiu možnosť, čiže platbu kartou online cez internet.

Čo sa týka spôsobu dopravy, v prípade Femmaxu je doprava automaticky cez kuriérsku službu, takže vám príde balíček priamo domov. V prípade iných značiek je ale výhoda väčšia flexibilita, môžete si zvoliť viac druhov kuriérov, spoločností a spôsobov, čo je cenovo výhodnejšie.

Diskrétne doručenie ŽIADNE OBAVY O DISKRÉTNOSŤ

Nemusíte mať vôbec obavy o diskrétnosť alebo ochranu svojich údajov. Všetky údaje pri objednávke sú dôverné a samotný balíček s tabletkami, ktorý vám príde domov, je tiež zabalený bez reklám a upozornení na značku.

Najčastejšie otázky

Femmax Najčastejšie otázky O Femmaxe je však na internete aj mnoho pozitívnych komentárov a preto vzbudzuje dosť pozornosti. Výsledkom sú však aj otázky mnohých žien, ktoré sa týkajú nielen napríklad zloženia alebo technických údajov, ale najmä praktických záležitostí ohľadom užívania či účinkov. Tu sú tie najčastejšie kladené:

Je lepšie užívanie krátkodobo alebo dlhodobo?

Určite dlhodobo a to hovorí aj výrobca. Podľa toho sú odvodené aj rôzne veľkosti balení, problém však vidím určite v cene za jeden deň pri dlhodobom užívaní. Ak zvolíte dávkovanie 2 tabliet za deň, musíte sa pripraviť na pomerne vysokú investíciu za mesiac, ktorá presiahne aj sumu 100 €.

Predstavuje Femmax trvalé riešenie problému?

Odpoveď na túto otázku závisí od toho, čo si predstavujete pod pojmami trvalé a riešenie. Ako náhle totiž prestanete tabletky užívať, účinky do pár dní pominú, na tom je založený aj princíp užívania tabliet. Čo sa týka riešenia, z hľadiska účinkov je na tom Femmax slabšie a preto si myslím, že sú aj iné možnosti.

Prečo je možné kúpiť tabletky aj bez receptu?

Toto sa pýta veľa žien a naráža na to, či nie je takýto prípravok menej účinný alebo menej kvalitný. Rozhodne to odmietam, aj keď, o tej účinnosti v prípade Femmaxu som písal vyššie. Určite to však nie je dôvodom, prečo sú tabletky bez receptu, jednoducho neobsahujú žiadne syntetické liečivo a preto sa dajú kúpiť voľne.

Existujú nejaké kontraindikácie pri užívaní?

Výrobca neodporúča užívať tabletky ženám počas tehotenstva a dojčenia, k čomu sa pripájam. Ja sám by som ešte upozornil aj na problémy s krvným tlakom alebo nejaké iné ochorenie kardiovaskulárnej sústavy, čo môžu byť tiež problémové faktory a minimálne sa o nich treba pred užívaním poradiť s lekárom. Problémom tiež môže byť alergia.

Čo robiť v prípade, že u mňa nebude Femmax fungovať?

Výrobca Femmaxu pochopiteľne nemôže u každej ženy garantovať účinnosť na 100 %, to sa koniec koncov pri tabletkách s rastlinným zložením ani príliš nedá. Čo sa však určite dá, je vybrať si nabudúce lepšiu značku. Na konci vám dám nejaké tipy na produkty, ktoré majú lepšie hodnotenia a ktoré si ženy z hľadiska účinnosti oveľa viac chvália.

Skúsenosti

Femmax Skúsenosti Femmax patrí rozhodne medzi prípravky, ktoré majú marketing zvládnutý na vysokej úrovni. Keď som hľadal hodnotenia a skúsenosti žien s ním, našiel som skoro všade rôznu reklamu na tabletky, čo ale môže ovplyvniť mienku žien a navodiť dojem vysokej kvality.

Pravda je však podľa viacerých žien inde a to najmä v účinkoch. Femmax sa síce chváli veľkými účinkami na libido aj kvalitu sexuálneho života, ale jeho vplyv je v tejto oblasti veľmi nízky. Ak nerátam evidentne nereálne a prechválené hodnotenia a skúsenosti, realita je zhruba taká, ako som naznačil už pri účinkoch.

Navyše, netreba zabúdať na pomerne vysokú cenu prípravku. Tá odrádza mnoho žien a hoci je reklama na produkt naozaj veľmi viditeľná, mnoho žien sa rozhodlo po vyskúšaní najmenšieho balenia prestúpiť ku konkurencii. Dôvodom bola najmä príliš vysoká cena v porovnaní s ostatnými produktmi.

POZOR NA PODOZRIVO POZITÍVNE RECENZIE

Pri sledovaní a hľadaní skúseností a hodnotení som narazil aj na recenzie, ktoré Femmax až podozrivo chválili. Neskôr som zistil, že ide o skrytú reklamu za účelom predaja. Tieto recenzie teda neberte až tak vážne a spoliehajte sa viac na reálne komentáre a skúsenosti.

Vlastná skúsenosť

Femmax Vlastná skúsenosť Ja sám som Femmax neužíval, ale moja partnerka áno. Dokopy užívala prípravok necelé dva mesiace, v polovici toho druhého to totiž vzdala. Problémom boli nedostatočné účinky priamo na kvalitu sexuálneho života, ale napríklad aj bolesti hlavy spôsobené zrejme kolísaním krvného tlaku. Dlhšie užívanie by tak bolo nepohodlné a nepríjemné.

Samotná objednávka bola v poriadku, doručenie tiež, takže z tohto pohľadu je Femmax štandardným prípravkom. Partnerka ocenila aj pomerne dosť informácií o zložení, ale všimla si to isté, čo ja, čiže príliš bohaté zloženie na úkor vyššej koncentrácie látok.

Aby som však bol plne objektívny, určité účinky tabletky naozaj mali. Problém však bol v tom, že tieto účinky neboli dostatočné a v pomere k cene neboli absolútne adekvátne. Cena je teda naozaj veľké mínus, ktoré zohráva dôležitú úlohu. Keby Femmax mal aspoň nadpriemerné výsledky, dalo by sa to ešte prežiť.

Výsledok vlastného testovania

Femmax Výsledok vlastného testovania Poďme teda k výsledku testovania. Necelé dva mesiace užívania sú aj podľa mňa dostatočná doba na to, aby sa naplno prejavil efekt Femmaxu. Nástup účinkov bol veľmi pozvoľný, výsledný efekt je bohužiaľ podpriemerný.

 • Aj preto dostáva Femmax nakoniec len známku 3, ale s mínusom

To mínus je najmä za veľmi nepriaznivý pomer kvality a ceny, čo môže podľa mňa väčšinu žien presvedčiť o tom, že konkurenčné značky sú lepšie. Bohužiaľ to ale tak naozaj aj môže byť, účinky Femmaxu sú ďaleko pod tým, čo deklaruje výrobca na oficiálnej webstránke.

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Určite ale nehovorím, že by prípravok nefungoval, to samozrejme funguje. Naše vlastné testovanie ale odhalilo viacero nedostatkov, ktoré sa týkajú nielen samotnej intenzity účinkov, ale napríklad aj ich pomalšieho nástupu. Ak sa k tomu pridajú bolesti hlavy, je vyššie spomínaná známka plne adekvátna.

Zhodnotenie

Femmax Zhodnotenie Ako na záver zhodnotiť Femmax? Odporučiť alebo neodporučiť? Je pravda, že určité účinky Femmax prináša, nedá sa povedať, že by investícia do neho bola vyhodenými peniazmi. Myslím však, že každá žena, ktorá zváži pomer kvality a ceny, tak začne podvedome hľadať lepšiu a výhodnejšiu alternatívu.

A práve o tom to je, nakoľko konkurencia v oblasti prípravkov a produktov je čoraz ostrejšia a len veľké sľuby na obale už nepomôžu. Ak sa k tomu pridá výskyt nepríjemného nežiaduceho účinku a naopak problémy s dostatočnou účinnosťou účinkov žiaducich, je jasné, že Femmax nie je optimálna cesta.

Určite by som ale prípravky tohto typu nezavrhoval. Prečo?

 • ich rastlinný charakter je pre telo prirodzený a v princípe priaznivý
 • vďaka komplexnejšiemu zloženiu sú aj účinky komplexnejšie
 • lepšie značky so sebou neprinášajú žiadne vedľajšie účinky
 • dostupnosť bez predpisu je tiež veľká výhoda

Femmax síce nejaké účinky prináša, ale väčšinu náročnejších kritérií bohužiaľ nedokáže splniť. Osobne si myslím, že len vďaka masívnej reklame je tak známy a toľko žien ho skúša. Keby poznali lepšie alternatívy, určite by sa zameriavali viac na ne.

A čo sú to tie lepšie alternatívy? Podľa toho, ako kladne je hodnotený napríklad prípravok Stoporex Women pre ženy, myslím si, že toto je nielen lepšia, ale najlepšia možná alternatíva. Aj moja partnerka mi spomínala, že práve tieto tabletky u nej fungovali najlepšie. Určite ich teda odporúčam vyskúšať, za pokus nedáte nič!

Stoporex Women

Sexuálne zdravie ženy
 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

2.60

10 Hodnotení