Proerecta: Tabletky na podporu erekcie so silou matky prírody. Tu sú moje skúsenosti

Proerecta: recenzia + účinky, cena, kde kúpiť a skúsenosti

Už dlhšiu dobu sa na našom trhu neobjavil nový a zároveň zaujímavý prípravok určený pre mužov s problematickou erekciou. Moje želania boli nedávno vyslyšané a to prostredníctvom značky Proerecta. Ako už hovorí samotný názov produktu, pôjde o presne ten druh prípravku, ktorý ocenia muži s nedostatočnou potenciou.

Proerecta je prírodný doplnok stravy určený na podporu prekrvenia penisu, posilnenie libida a predĺženie výdrže práve vďaka predošlým dvom účinkom. Podľa výrobcu by nemali užívanie sprevádzať žiadne nežiaduce účinky a nástup tých žiaducich by mal nastať do 60 minút. Silné slová, že?

Rozhodol som sa preto pozrieť na Proerectu bližšie a skúsiť ju. O tom, aké má zloženie, aká je jej cena, kde sa dá kúpiť a najmä o tom, aká bola moja praktická skúsenosť s účinkami, je práve táto recenzia. Nech sa páči, čítajte.

Doba testovania produktu2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinkyuž do 1 týždňa
Bez receptu✅ áno
Zlepšenie erekcie
Zvýšenie libida
Zväčšenie penisubez zmeny
Vedľajšie účinkyžiadne
Vekvšetky vekové kategórie
Diskrétne doručeniediskrétne doručené do 2 dní
Lepšia alternatívaStoporex Klasik, Stoporex Prolong
Cena + Zľavový kupón22,00 €
Overený predaj Oficiálny e-shop

Výrobca a pôvod

Proerecta: Výrobca a pôvod Výrobcom tabliet Proerecta je česká spoločnosť eMarkest, takže sa dá povedať, že ide takpovediac o domáci produkt. Prípravok je registrovaný oficiálne ako výživový doplnok, je teda dostupný bez lekárskej indikácie vo forme predpisu. To je výhoda tabliet, podobne ako aj v prípade ich konkurencie, ktorá je na tom podobne.

Čo sa týka transparentnosti, kladne hodnotím, že výrobca uvádza na obale tabliet kompletné zloženie a to vrátane konkrétnej koncentrácie každej jednej účinnej látky. Ide tiež o výrobok riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR a zároveň spĺňajúci štandardy výroby podľa GMP. Z tohto hľadiska je teda všetko v poriadku.

Proerecta

 • Lepšia erekcia
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie sexuálnej výdrže

Zloženie a účinné látky

Proerecta: Zloženie a účinné látky Čo sa týka zloženia, Proerecta ide cestou 100 % prírodného charakteru z hľadiska účinných látok. To so sebou prináša lepšiu dostupnosť z hľadiska indikácie a kúpy, ale napríklad podľa mňa aj prirodzenejšie pôsobenie na sexuálne zdravie. Podľa výrobcu sú v zložení len látky s preukázateľným vplyvom na erekciu a to vo forme bezpečných výťažkov.

Proerecta obsahuje konkrétne tieto účinné látky:

Tribulus Terrestris: Z hľadiska zloženia je najdôležitejšou rastlinou obsiahnutou v Proerecte Kotvičník zemný, ktorý sa tu nachádza vo forme extraktu. Táto rastlina je pomerne častou súčasťou aj konkurenčných tabliet a má zmysel najmä pre lepšie prekrvenie penisu, čo so sebou prináša kvalitnejšiu erekciu. Okrem toho je veľmi účinným prírodným afrodiziakom.

Maca: Aj druhá rastlina v zložení tabliet je známym afrodiziakom prírodného charakteru, konkrétne sa jedná o juhoamerickú Žeruchu peruánsku, nazývanú aj Maca. Koreň tejto rastliny sa konzumuje pre stimuláciu libida a pomáha aj lepšiemu stoporeniu v rámci dlhodobého pôsobenia. Maca má pozitívny vplyv aj pre prostatu a spermatogenézu.

Arginín: Súčasťou účinných látok je aj Arginín, aminokyseliny s veľmi prospešným účinkom na erekciu a stoporenie. Táto látka totiž priamo ovplyvňuje výrobu oxidu dusnatého v tele, čo je zas zlúčenina uvoľňujúca cievy a teda zlepšujúca prekrvenie penisu. Následkom toho dochádza k zlepšeniu stoporenia a to v prípadoch problémov erekcie vazodilatačného typu.

Citrulín: Pomerne častou dvojičkou k Arginínu je Citrulín. Ide tiež o aminokyselinu s priaznivým účinkom na erekciu, nakoľko sa v tele premieňa práve na Arginín, ktorý podporuje lepšie účinky oxidu dusnatého. Cieľom Citrulínu je tak urýchliť a viac zviditeľniť nástup účinkov Arginínu a táto dvojica býva spolu vo veľkom množstve podobných tabliet.

Ženšen: Extrakt zo Ženšenu je síce v Proerecte objemovo zastúpený o niečo menej, ale aj táto látka je dôležitá pre správne fungovanie pohlavnej sústavy. Rastlina je známa najmä ako podpora lepšej imunity a vitality, pomáha tiež na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a penisu. Má tiež priaznivý vplyv na pocit sexuálnej energie a môže zlepšiť libido.

Kakaovník: Trocha netradičnou zložkou v tabletkách na erekciu je extrakt z Kakaovníka, ale len na prvý pohľad. Možno ste sa už dočítali, že čokoláda s vysokým obsahom kakaa má veľmi priaznivé účinky na erekciu a práve preto sa účinná látka nachádza aj v Proerecte. Ide o stimulant lepšieho fungovania srdca a podporu rozšírenia ciev, čiže lepšieho prekrvenia.

Vitamín E: Poslednou látkou, ktorú spomeniem v rámci zloženia Proerecty, je vitamín E. Tento vitamín má viacero pozitívnych vplyvov na ľudský organizmus, no v tabletkách sa nachádza najmä kvôli účinkom na sexuálnu oblasť. Pomáha totiž spomaliť zrážanlivosť krvi a zlepšuje tak jej cirkuláciu v penise. Okrem toho zvyšuje citlivosť na sexuálne dráždenie.

Uvedené účinné látky sa v tabletkách nachádzajú v nasledujúcej koncentrácii:

Látka:Množstvo
Tribulus terrestris (extrakt)300 mg
Arginín (hydrochlorid)250 mg
Citrulín235 mg
Kakaovník (extrakt z bôbov)208 mg
Ženšen (extrakt z koreňa)60 mg
Maca (extrakt z koreňa)50 mg
Vitamín E15 mg

ZAUJÍMAVÉ ZLOŽKY

Na prvý pohľad obsahuje Proerecta aj niektoré účinné látky, ktoré u konkurencie nenájdete. Ide najmä o extrakt z kakaovníka a vitamín E, ktoré nie sú úplne tradičnou súčasťou ostatných prípravkov. Tieto zaujímavé zložky však majú svoj zmysel a ich prítomnosť je pozitívom.

Dávkovanie a užívanie

Proerecta: Dávkovanie a užívanie Čo sa týka dávkovania, tu je situácia v prípade Proerecty veľmi podobná, ako tomu je aj u jej konkurencie. Účinky sú založené na dlhodobejšom užívaní, no prvé známky zlepšenia by sa mali objaviť už v priebehu niekoľkých týždňov. Spôsob dávkovania je pritom podľa mňa dostatočne flexibilný pre každého.

 • Jedna dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka sú 2 tabletky
 • Tabletky sa majú užiť 60 minút pred pohlavným stykom a to buď v objeme 1 alebo vo zvýšenom objeme 2 tabliet

Zvýšené dávkovanie 2 tabliet je určené pre mužov, ktorí majú väčší problém s kvalitou erekcie a stoporenia. Ide zároveň o maximálnu dávku, ktorú by ste nemali prekročiť. V každom prípade platí, že tabletky treba dostatočne zapiť, najlepšie čistou vodou. Dodržujte aj dátum spotreby.

Proerecta

 • Lepšia erekcia
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie sexuálnej výdrže

Účinky

Proerecta: Účinky Najdôležitejším účinkom tabliet Proerecta je podpora erekcie a potencie čo najviac prirodzenou cestou. Za týmito všeobecnými frázami sa skrývajú účinky na konkrétne oblasti sexuálneho života a to nielen na samotné stoporenie, ale napríklad aj na sexuálny apetít. Výsledkom by mal teda byť komplexný vplyv tabliet.

Ako je to v praxi? Tu sú jednotlivé účinky popísané detailnejšie:

Lepšia erekcia

Alfa a omega účinnosti Proerecty je v podpore erekcie. Tento účinok je dosiahnutý pomocou prakticky všetkých účinných látok, najviac však asi pomocou aminokyselín. Premieta sa teoretické zloženie do praxe? Áno, môžem potvrdiť, že v tomto ohľade áno. Ja sám som pocítil zlepšenie stoporenia, najmä lepší a rýchlejší nástup. Prišlo to ale po dlhšom užívaní.

Zlepšenie libida

Druhým vplyvom tabliet by mal byť pozitívny účinok na libido. Tento vplyv by mal prípravok mať jednak pôsobením na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, ale aj vďaka obsahu prírodných afrodiziak typu Maca a Tribulus Terrestris. Tu sa u mňa jeho účinnosť ukázala o niečo slabšia, ako tomu bolo v prípade nástupu erekcie, napriek tomu je ale viditeľná.

Dlhodobejšia erekcia

O niečo lepšie je na tom účinok ohľadom predĺženia erekcie. V tomto ohľade je Proerecta určite zaujímavým prípravkom, ktorý môže mať nadpriemerný účinok. Závisí to ale veľmi na vašom stave a u každého muža funguje individuálne. U mňa došlo k predĺženiu erekcie a to aj po prvej ejakulácii, ale treba povedať objektívne, že som našiel aj negatívnejšie skúsenosti.

Zvýšenie sexuálnej výdrže

Posledným účinkom, ktorý by užívanie tabliet malo priniesť, je celkové zvýšenie sexuálnej energie. Tu je účinnosť v praxi slabšia, u mňa dokonca som nepocítil žiadne viditeľné zlepšenie. Sexuálna výdrž totiž závisí od viacerých faktorov a z hľadiska obsahu je Proerecta v tomto prípade nedostatočná pre významnejšie pôsobenie v tomto smere.

PRAVIDELNÉ VS. JEDNORAZOVÉ UŽITIE

Čo sa týka užívania, výrobca deklaruje, že Proerecta predstavuje okamžitú jednorazovú pomoc. Ja osobne však mám lepšie skúsenosti s pravidelným a dlhodobejším užívaním, tabletky som bral 3 mesiace a môžem povedať, že takéto užívanie prináša lepšie výsledky a viditeľnejšie účinky.

Nežiaduce účinky

Proerecta: Nežiaduce účinky Môže sa počas užívania Proerecty vyskytnúť nejaký nežiaduci či negatívny účinok? Úplne vylúčiť sa to nedá, veď napríklad viacero ľudí trpí alergiami na niektoré rastliny obsiahnuté vo forme extraktov aj v tomto prípravku. Našťastie, ide o veľmi výnimočné situácie a u mňa napríklad žiadne nežiaduce, vedľajšie alebo negatívne účinky nenastali.

Výrobca deklaruje, že užívanie je bez takýchto javov, no na úvod sa môžu vyskytnúť napríklad tráviace problémy, kým si organizmus na nový prípravok zvykne. Ľudia, ktorí majú problémy s krvným tlakom, môžu pocítiť bolesti hlavy. To je aj dôvod, prečo sa mužom s neliečeným vysokým tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami Proerecta neodporúča.

Balenie a cena

Proerecta: Balenie a cena Základné balenie tabliet obsahuje 12 kapsúl. Podľa toho, aké dávkovanie zvolíte, by malo toto balenie vydržať 6 až 12 dní. Na úvod odporúčam dávkovanie 2 tabliet denne, neskôr môžete prejsť na 1 tabletku, pokiaľ budú účinky už stabilizované. Okrem tohto základného balenia sa dajú kúpiť aj väčšie, ktoré sú už cenovo zvýhodnené.

Tu je konkrétny prehľad všetkých balení a porovnanie ich cien pri užívaní každý deň:

Typ balenia:Množstvo tabliet:Cena za balenie:Cena za tabletku:Ušetríte:Overená kúpa:
1x Proerecta1222 €1,83 €Chcem skúsiť
2x Proerecta2437 €1,54 €7 €Chcem skúsiť
3x Proerecta3653 €1,47 €13 €Chcem skúsiť
4x Proerecta4860 €1,25 €28 €Chcem skúsiť

Ako vidíte, aj v prípade Proerecty platí, že dlhodobejšie užívanie sa oplatí finančne viac. Čím väčšie balenie kúpite, tým nižšia bude cena za jeden deň užívania. Najväčšie balenie vám môže vydržať až 48 dní a je s ním spojená aj najväčšia zľava. Z hľadiska porovnania s konkurenciou je Proerecta cenovo niekde v strede.

Proerecta

 • Lepšia erekcia
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie sexuálnej výdrže

Kde kúpiť

Proerecta: Kde kúpiť Napriek tomu, že je Proerecta riadne registrovaným výživovým doplnkom, v lekárni ju nenájdete. Tabletky sa teda nedajú kúpiť osobne v kamennej či internetovej lekárni a nenašiel som ani iné externé možnosti. Jedinou voľbou tak zostáva oficiálny eshop výrobcu, čo je určite nepovažujem za nevýhodu.

Naopak, týmto smerom idú aj oveľa známejšie a prestížnejšie značky, nakoľko im to umožňuje plnú kontrolu nad cenou a zároveň záruku originality. Tabletky teda kúpite jedine cez oficiálny eshop www.proerecta.cz, ktorý distribuuje balenia tak do Slovenskej republiky, ako aj do Českej republiky.

Pokiaľ budete náhodou v Prahe, kde výrobca oficiálne sídli, máte možnosť si prebrať balenie aj osobne a to počas pracovných dní od 09:00 do 18:00. Osobný odber je ale možný len po predošlej telefonickej dohode. Ja ako najpohodlnejšiu vidím objednávku online.

Diskrétne doručenie ZASLANIE DO 24 HODÍN

Rýchlosť a pohodlie, to sú najväčšie výhody objednávky cez internet. Práve preto výrobca zasiela balenie tabliet hneď na druhý pracovný deň od doručenia objednávky. Pri objednávke na Slovensko ale treba počítať s doručením do 3 až 5 pracovných dní.

Online objednávka, doprava a doručenie

Proerecta: Online objednávka, doprava a doručenie Aby som vám ukázal, že objednať si tabletky nie je naozaj vôbec zložité cez internet, rozhodol som sa aspoň v skratke naznačiť postup objednávky online. Tu je stručný postup v bodoch a následne aj základné informácie o doprave a platbe:

 • Na úvod si vyberiete veľkosť balenia od 12 do 48 tabliet
 • Následne zadáte svoje osobné údaje a adresu doručenia
 • Potom vyberiete spôsob dopravy od osobného odberu po kuriéra
 • Na záver zvolíte typ platby, objednávku skontrolujete a odošlete

Čo sa týka dopravy, na výber máte doručenie Slovenskou poštou za 4 €, ale aj kuriérom. Tu odporúčam využiť kuriéra, je to rýchlejšie a pohodlnejšie. Pri doručení cez Slovenskú poštu musíte totiž pripočítať prevod meny Kč na Eurá, za čo si pošta zaúčtuje poplatok a rozdiel v cene dopravy medzi ňou a kuriérom tak už nebude tak drastický.

Proerecta

 • Lepšia erekcia
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie sexuálnej výdrže

Pri výbere platby máte viacero možností. Ak chcete platiť priamo počas prevzatia výrobku, môžete si zvoliť dobierku. Platiť sa však dá aj vopred a to buď vložením priamo na bankový účet alebo cez online platbu s využitím platobnej karty. Ja osobne odporúčam poslednú možnosť, je najrýchlejšia a najviac pohodlná.

DLHŠIE DORUČENIE AKO NEVÝHODA

Objektívne musím povedať, že aj keď sa výrobca snaží kúpu Proerecty čo najviac uľahčiť, veľkou nevýhodou je dlhšie doručenie. Ja osobne som čakal aj 5 dní, čo je naozaj veľmi dlho. Viacero konkurenčných značiek mi totiž vie doručiť balíček už na druhý deň.

Najčastejšie otázky

Proerecta: Najčastejšie otázky V súvislosti s Proerectou som zaznamenal viaceré otázky a podnety od mužov na internete. Prešiel som si nejedno internetové fórum alebo diskusiu a zistil som, že viacero mužov má o fungovaní týchto tabliet ešte veľmi málo informácií. Aby som povedomie zvýšil a aby bola moja recenzia kompletná, odpoviem teraz na najčastejšie dotazy:

Prečo nie je Proerecta na lekársky predpis?

Dôvodom je, že neobsahuje žiadne synteticky alebo chemicky vyrábané liečivo, ktoré by podliehalo lekárskej indikácii. Proerecta je totiž prípravkom čisto prírodného charakteru, ktorý je voľne dostupný a predstavuje podporu lepšieho fungovania erekcie a potencie. To, že je bez predpisu, nijakým spôsobom neznižuje účinnosť či hodnovernosť.

Môžem tabletky kombinovať s inou značkou alebo alkoholom?

Výrobca neodporúča kombinovať tieto tabletky s iným podobným prípravkom a ja sa k tomuto odporúčaniu pripájam tiež. Ak však užívate nejaké lieky na predpis, mali by ste sa s lekárom poradiť o možnosti súčasného užívania Proerecty. Čo sa týka kombinácie s alkoholom, príliš to nepreháňajte.

Ako dlho účinkuje tabletka po požití?

Nástup účinkov by mal byť do 1 hodiny, táto doba sa môže u každého muža líšiť v závislosti od jeho zdravotného stavu. Čo sa týka doby účinnosti od užitia, výrobca udáva na svojom oficiálnom webe účinnosť až do 24 hodín. Tu by som ale bol opatrný, podľa hodnotení mužov rozhodne takto dlho účinok netrvá. U mňa to bolo zhruba 3 až 5 hodín.

Existujú nejaké kontraindikácie k užívaniu tabliet?

Áno Proerecta je síce vhodná pre každého muža, ale pozor si treba dať v určitých špecifických prípadoch. Hovorím najmä o prípadoch, že ste prekonali nejakú závažnú chorobu alebo poruchu kardiovaskulárneho systému. Tabletky nie sú vhodné pre mužov so zvýšeným tlakom, po infarkte, po mŕtvici a pre mužov s vážnym ochorením srdca.

Ako je to s balením pri doručení, zistí niekto, čo som si objednal?

V tomto funguje značka veľmi podobne, ako jej konkurencia. Balenie tabliet je totiž maximálne diskrétne, nemusíte sa teda obávať, že by vám domov prišiel balíček s reklamným označením výrobku. Zásielka je nepriehľadná a nikto nezistí, čo konkrétne ste si objednali. Uvedený sú len odosielateľ a prijímateľ balíčka.

Proerecta

 • Lepšia erekcia
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie sexuálnej výdrže

Skúsenosti

Proerecta: Skúsenosti Vzhľadom na to, že Proerecta u nás nie je ešte príliš dlhý čas a najmä na Slovensku je novinkou, sú skúsenosti mužov chudobnejšie. Pomohol som si preto Českou republikou, kde je značka viac doma a sú s ňou o niečo širšie skúsenosti. Treba objektíve povedať, že sú viac menej pozitívne.

Čo sa týka konkrétnych hodnotení účinkov, vyzdvihovaný je najmä účinok na viditeľne lepší nástup erekcie a jej dlhšie udržanie. Z hľadiska libida a celkového predĺženia sexuálnej výkonnosti sú už hodnotenia opatrnejšie, zachytil som dokonca aj negatívne komentáre.

Tabletky sú však považované z hľadiska pomeru ceny a výsledkov za dobrú voľbu. Pozitívom je tiež fakt, že nežiaduce účinky typické pre syntetické prípravky, sa tu nevyskytujú. Muži hodnotia ale účinnosť tabliet vysoko len v prípade dlhodobejšieho užívania.

POZOR NA PREHNANE NEGATÍVNE KOMENTÁRE

Nikto netvrdí, že Proerecta predstavuje zázrak, ktorý vráti každému mužovi 100 % erekciu. Na mieste ale nie sú ani prehnane negatívne hodnotenia, ktoré tabletky označujú za úplne neúčinné. Ide podľa mňa o cielenú negatívnu reklamu, netreba jej venovať pozornosť.

Vlastná skúsenosť

Proerecta: Vlastná skúsenosť Vzhľadom na to, že Proerecta patrí medzi novšie prípravky, testoval som ju len raz, hoci som sa snažil o čo najdlhšie obdobie, aby bolo hodnotenie čo najviac objektívne. V zásade sa moje skúsenosti príliš neodlišujú od hodnotení ostatných mužov, dokonca som mal dojem, že u mňa tabletky účinkujú o niečo lepšie.

Najviac spokojný som bol s účinkom na erekciu, tu sa výsledky začali dostavovať už po dvoch týždňoch užívania. V ostatných oblastiach bol vplyv menej výrazný, čo je podľa mňa škoda, nakoľko to vnímam ako nenaplnený potenciál.

Z hľadiska nástupu účinkov funguje Proerecta v poriadku, účinnosť trvá niekoľko hodín a potom postupne klesá. Žiadne veľké sklamanie sa u mňa nedostavilo, ale nebolo to ani žiadne extrémne prekvapenie v pozitívnom duchu. Som však spokojný s tým, že na trh prišiel ďalší nový produkt, ktorý patrí do tej serióznejšej časti.

Výsledok vlastného testovania

Proerecta: Výsledok vlastného testovania Na základe vlastného dlhodobejšieho testovania môžem potvrdiť dve veci. V prvom rade, Proerecta určite funguje, aj keď jej výsledky nemusia každého muža ohúriť a každému pomôcť. V druhom rade, svojim pomerom ceny a kvality patrí medzi to lepšie v ponuke na našom trhu, no nie medzi to úplne najlepšie.

 • Moje výsledné hodnotenie Proerecty je teda na známku 2-

Samotné účinky treba hodnotiť komplexne a to, že tabletky sú napríklad účinnejšie na erekciu, bohužiaľ o niečo znižuje ich slabší vplyv napríklad na libido. Uvedomujem si ale, že Proerecta je určená primárne na erekciu, čomu zodpovedá aj kombinácia účinných látok.

Rozhodne sa ale dá tabletkám ako takým len ťažko niečo vytknúť. Svojimi vlastnosťami a charakteristikou zapadajú do svojej kategórie, vážnejším nedostatkom je jedine dlhšia čakacia doba na doručenie na Slovensko. Ponuka balení a ich cena je ale určite zaujímavá a viem si predstaviť, že práve toto mužov osloví najviac.

Zhodnotenie

Proerecta: Zhodnotenie Moje záverečné zhodnotenie prípravku Proerecta je tak mierne optimistické, aj keď musím povedať, že som už užíval aj lepšie tabletky. To hovorím najmä s ohľadom na celkové zhodnotenie účinkov, nakoľko napríklad na erekciu je Proerecta prospešná, no v iných oblastiach je už jej vplyv o poznanie slabší.

Prípravok síce vyslovene neodporúčam ako nejaký TOP, ale zároveň nemôžem ani povedať, že by ma v niečom výrazne sklamal. Pozitívne hodnotím najmä jeho cenu pri dlhodobejšom užívaní, tu podľa mňa má veľký potenciál mužov zaujať. Jednoznačne horšie je ale doručenie na Slovensko, trvá podľa mňa príliš dlho.

Tabletky však majú aj viacero plusov:

 • vďaka rastlinnému zloženiu sú dostupné bez predpisu
 • môžete si ich objednať priamo od výrobcu pohodlne a rýchlo
 • nie sú s nimi spojené žiadne vážne nežiaduce účinky
 • majú širšiu pôsobnosť, napríklad aj na libido

Napriek tomu, že vyššie uvedené veci sú nespornou výhodou, Proerecta nie je zďaleka jediným prípravkom, ktorý sa nimi môže pýšiť. Viacero konkurenčných značiek ich ponúka tiež a pridáva k tomu najmä viditeľne lepšiu účinnosť v širšom meradle.

Proerecta

 • Lepšia erekcia
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie sexuálnej výdrže

To je napokon aj dôvod, prečo som sa rozhodol na záver odporučiť vám do pozornosti skôr dvojica značiek Stoporex Klasik a Stoporex Prolong. Majú totiž lepšie výsledky, čo môžem potvrdiť nielen ja sám na svojej skúsenosti, ale aj tisíce iných mužov. Napriek tomu Proerectu určite nezatracujem a pokiaľ ju chcete skúsiť, smelo do toho.

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.03

39 Hodnotení

Mne pomohli, ale až keď som ich užíval dlhodobejšie – cca 10-14 dní

Jan píše 08 novembra 2018 o 19:36

Po 12 dňoch (jedno balenie) bez pozorovateľného účinku.

Marian píše 27 februára 2019 o 08:56

Dobry den, dakujem za vasu skusenost. Odporucam vyskusat minimalne 2-3 tyzdne. Nabeh ucinkov je naozaj individualny pre kazdeho.

Jozef píše 28 februára 2019 o 11:47

proerecta ma sice dobru cenu, na co ma aj nalakali v minulosti, ale tiez som nepostrehol nejaku viditelnu zmenu. lepsie si priplatit trocha (eJoy alebo Zerex, eJoy ma teraz aj novsi Long), ale mat viac istoty v spalni. dlhodobo overene znacky su istota, s nimi som este nemal zlu skusenost

Tomáš Dolník píše 17 mája 2020 o 10:18

presne tak, musim suhlasit 🙂 bol som na tom v minulosti podobne, skusal som vselico, povedal som si pri pohlade na vsetky tabletky, ze ved obsahuju to iste, tak pojdem jednoducho po cene a zoberiem si tu najlacnejsiu. bola to chyba, takto som zabil viac tyzdnov az mesiacov, skusal vsetko mozne a uspech skoro ziadny. zerex aj ejoy sa mi osvedcili, povazujem ich za to najlepsie, co tu mame a pri pravidelnom odbere su aj zaujimave zlavy. naco menit nieco, co funguje, ze? 🙂

cerveny-vrtulnik píše 20 mája 2020 o 10:55

ja mam dobre skusenosti, proerecta ma podobne zlozenie, ako aj ine lepsie pripravky v tejto oblasti, ktore su u nas. co hodnotim ako velke plus, to je dobra cena, najma pri vacsom baleni. na uvod ale odporucam skor teda mensie na vyskusanie a ked sa osvedci aj vam, tak potom vacsie. alebo este ejoy a zerex, s nimi mam tiez pozitivnu skusenost 🙂

PoPoLvaR11 píše 25 mája 2020 o 08:18

To užívanie bolo len pred sexom alebo každý deň, lebo v návode píšu nie je vhodná na každodenné užívanie

Japantypan píše 15 septembra 2020 o 13:36

Pridať komentár

Chcem kúpiť